Avon, Anew Vitale 25+, Night Gel Cream (Żel - krem na noc)

Avon, Anew Vitale 25+, Night Gel Cream (Żel - krem na noc)

Anew Vitale czyli eksplozja energii dla twojej skóry. Avon przedstawia linię Anew Vitale, która powstała z myślą o kobietach w wieku po 25 roku życia, prowadzące aktywny i wymagający tryb życia i muszą sprostać wyzwaniom każdego dnia. Anew Vitale pozwala zrekompensować skórze brak snu i zmęczenie, sprawiając, że wygląda ona pięknie i zdrowo. Anew Vitale powstało w oparciu o ekskluzywny ProEnergy Complex - mieszankę witamin, antyoksydantów i peptydów, która wzmacnia strukturę skóry i chroni ją przed oznakami przedwczesnego starzenia. Drobne zmarszczki, poszarzały koloryt, oznaki zmęczenia, powiększone pory - znikają. Skóra wygląda jak po 8 godzinach kojącego snu. Łatwo wchłanialna formuła, nie zatyka porów.

Cera
mieszana
pianka / mus

Całkiem fajny

Jestem z tego kremu zadowolona. Ładnie pachnie, skóra po nocy jest promienna, wypoczęta. Nawilża i odżywia jednak nie zmniejsza porów, a to jest utrapienie moje skóry. Nie dam mu maksymalnej oceny tylko z tego powodu, że nie widzę efektu wow ale jego działanie jest na 4. Czyli dobry krem za nieduże pieniądze - zapłaciłam za niego około 30 zł. Nie wiem czy kupię go ponownie, ponieważ przestawiam się na kremy zawierające jak najmniej silikonu i PEG a niestety w Avonie tego dużo.

Dobry

Bardzo lubię kremu od Avon z serii Anew :)

+ śliczny słoiczek
+ wydajny
+ szybko się wchłania
+ ładny, delikatny zapach
+ nie podrażnia
+ nie uczula
+ delikatnie nawilża
+ skóra rano jest delikatna i miękka w dotyku

Okropieństwo!

Uczula, zatyka pory, piecze i nic nie daje! Miałam wątpliwą przyjemność używania kremów z tej serii - na dzień i na noc. Po ich aplikacji oczy pieką niemiłosiernie (aż strach pomyśleć, co do niego dodają), strasznie zatyka pory, co powoduje, że cera się psuje. Ale przede wszystkim nie ma żadnego efektu! Równie dobrze można niczego nie używać, a wyjdzie na to samo! Nie poprawia wyglądu cery, a twarz nie staje się miękka. Przestrzegam, ten krem to prawdziwe nieporozumienie!

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Avon Mark - relacja

Super!:)

Ogólnie bardzo fajny preparat:) Nie zauważyłam wspaniałych zmian w wyglądzie skóry, na pewno nie tak wspaniałych jak to AVON zwykł przedstawiać w katalogach, ale pojedyncze przyjemne dla oka się pojawiły :)

+fajna konsystencja
+przyjemny zapach
+bardzo wydajny, praktycznie rok stosowania !
+dobrze nawilża
+skóra robi się promienna i miła w dotyku

-cena :( dostałam jako prezent, nie wiem czy kupiłabym go w normalnej cenie przedstawionej w katalogu..

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: całe

godny polecenia

dopiero zaczęłam stosować ten krem i jak na razie jestem zadowolona , skora jest bardzo fajnie odżywiona i widać dość szybko poprawę
Plusy
+wydajny
+przyjemny zapach
+odżywia
+dobrze nawilża
+ ładne i estetyczne opakowanie
Minusy
-cena

Używam tego produktu od: tygodnia

Fajny ale...

Krem - żel czyli krem o dość lekkiej konsystencji. Jak dla mojej skóry mieszanej chyba trochę za lekki (przynajmniej o tej porze roku, zbliża się wiosna a po zimie skóra jest bardziej przesuszona). Myślę, że byłby idealny na letnie noce, kiedy zazwyczaj wolimy lżejsze kremy, niezbyt tłuste. Stan nawilżenia skóry na pewno się poprawił na lepsze. Nie zatyka porów i to jego ogromny plus. Bardzo przyjemny zapach. Ogółem nie pogarsza mojego stanu skóry. Dla cery typowo tłustej - sądząc po konsystencji. Dla skóry suchej zdecydowanie nie.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

zapychacz

Jak to bywa... Na jednym z babskich wieczorków stwierdzono, że powinnam wyprasować sobie pyszczek, bo pojawiły się zmarszczki, zmęczenie, szarość i starość. Jak każda baba z szaleństwem w ślepiach szukałam wybawienia. Padlo na ten kosmetyk, a że był w dobrej cenie to zamówiłam. Opakowanie ładne, solidne i szklane ale na paluch ( nie cierpię grzebania paluchem w kremach. To takie nie higieniczne blee). Wracając do tematu... Wieczorem wklepalam, wymasowalam i czekałam. Rano wielkie zaskoczenie. Na czole kilka grud, cera nie ładniejsza, zmian brak. Poczekamy co będzie dalej,, ale dalej było gorzej. Po kilku dniach twarz wyglądała fatalnie. Grudy, wypryski, jakieś podskórniaki - co to kulwa jest??? Odstawiłam i cera zaczęła wracać do normalności. Co jakiś czas użyje, żeby go zużyć ale jeszcze nigdy nic dobrego nie wyszło. Nie wiem co się stało, najgorzej wydane pieniądze w życiu ever nad ever!!
Czy Avon oszalał, za taką cenę potrzebuje działania a nie mega wkulwienia. Drażniący kosmetyk o świdrującym zapachu.

Ilość zużytych opakowań: ciągle zmagam się z 1 opakowaniem

Mieszane uczucia

Mam mieszane uczucia, co do tego kremu. Na początku krem wydawał się być niemal idealny - szybko się wchłaniał, przyjemnie pachniał, a rano skóra była gładka i odżywiona, ALE... Po kilku dniach najwyraźniej zaczął mnie zapychać, bo wyskakiwały mi przykre niespodzianki. Odstawiłam krem i zrobiłam przerwę, bawiąc się w dermatologa, zanim postanowiłam spróbować jeszcze raz i kolejny, ale za każdym razem efekt końcowy był ten sam. Trochę żałuję, bo rano skóra była w naprawdę fajnym stanie...do czasu. Najwidoczniej ten krem nie jest dla mnie.

Używam tego produktu od: roku (z przerwami)

AVON:)

Kosmetyk :
posiada lekką kremowo- zelową konsystencję
szybko się wchłania
pięknie pachnie
cudowne szklane opakowanie
stosowany systematycznie sprawia , że skóra wygląda zdrowo i promiennie
nawilża, odżywia i wygładza skórę.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 duże

mój ulubieniec

Uwielbiam ten krem ! ! ! Używam już kolejne opakowanie i jak dla mnie jest idealny. Plusem jest jego fajny zapach , konsystencja kremo-żelowa, szybko się wchłania i naprawdę odpowiednio nawilża i co najważniejsze odżywia skórę. Po nocy twarz jest promienna i wypoczęta. Oczywiście zero podrażnień itp.Gorąco polecam!

Używam tego produktu od: 2012
Ilość zużytych opakowań: 7-8 całych opakowań

Po cięzkich początkach jest ok

Ciężko było z tym kremem, na początku ochy i achy bo efekty było widać szybko, potem coś się popsuło twarz swędziałą, krem się wałkował, pojawiły się niewytłumaczone nierówności na skórze. Nie mam pojęcia co było przyczyną. Przy podejściu drugim nakładałam mniej z większą uwagą, dokładnie wsmarowując krem i jest m zadowolona.

+konsystencja żelu
+dokłądnie wsmarowany daje przyjemne uczucie odprężenia
+efekty zdrowszej wypoczętej skóry widać juz po kilku dniach
+bardzo wydajny

-cena
- skóra najwyraźniej musi do niego przywyknąć, ale warte świeczki
- brak efektów na dłużej
- słoiczek, ciężko wydobyć resztki kremu

Używam tego produktu od: ponad pół roku

Niezły.

Minusem tego kremu jest zapach, który niestety przypomina woń farby do włosów.

+ przyjemna, lekka konsystencja
+ łatwo go rozprowadzić
+/-może nie wchłania się błyskawicznie, ale przy okazji nie przeszkadza
+rano rzeczywiście skóra nie wygląda źle, więc wydaje się nieco ją odżywiać
+ma wygodne, ładne opakowanie i można go czasami dostać za ok. 20 zł
+ jest wydajny