Hair, Farbglanz Shampoo fur Rotes & Rot Coloriertes Haar (Szampon do włosów rudych i farbowanych na rudo)

Szampon do włosów rudych i farbowanych na rudo z wyciągiem z henny i granatu z filtrem UV i pigmentami koloryzującymi . Szampon z wyciągiem z henny i granatu został opracowany specjalnie z myślą o potrzebach włosów rudych i farbowanych na rudo. Wyjątkowe substancje pielęgnujące, takie jak pantenol chronią włosy przed wysuszeniem i dodają im pięknego blasku. Formuła pielęgnująca z witaminą E, filtrem UV i pigmentami koloryzującymi pozwala włosom zachować przez długi czas lśniący rudy kolor.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Coco-Glucoside, Peg-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, Parfum, Propylene Glycol, Quaternium-80, Panthenol, Polyquaternium-10, Tocopheryl Acetate, Citric Acid, Sodium Formate, Peg-7 Glyceryl Cocoate, Benzophenone-4, Peg-35 Castor Oil, Sodium Hydroxide, Glycerin, Ethoxydiglycol, Lactic Acid, Butylene Glycol, Glucose, Lawsonia Intermis Leaf Extract, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Punica Granatum Fruit Juice, Trideceth-9, Tocopherol, Potassium Sorbate, Basic Red 76, HC Red no. 3.

Cena: 7,50zł / 250ml

Naprawdę świetny szampon! c:

Naprawdę świetny szampon!

Plusy:
+ kolor utrzymuje się na dłużej
+ cudny zapach
+ dobrze się pieni
+ dobra konsystencja
+ nie plącze
+ nie wysusza, a wręcz nawilża i pielęgnuje
+ niska cena
+ dostępność

Minusy: Brak.

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: 5 jak nie 10

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1036535].usefull || 0 }}% pomocna.

tak tak tak!!!

Od roku farbuję włosy na czerwono i do ich mycia używałam szamponu do włosów farbowanych. Niestety żaden z nich się nie sprawdził; kolor szybko się zmywał a efekcie musiałam farbowac włosy co miesiąc :-( Do czasu kiedy odkryłam w Rossmanie szampon Isana do włosów farbowanyc na czerwono. Dzięki niemu kolor na włosach utrzymuje się dłużej. Szampon jest bardzo wydajny, a włosy po nim są miłe w dotyku. Polecam:-)

Używam tego produktu od: 2 mcy
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[950739].usefull || 0 }}% pomocna.

warto kupić

Kupiłam z czystej ciekawości. Zeszłam z czarnego koloru do rudości, więc kolor spłukuje się mi dwa razy szybciej, nie chcę farbować za często teraz włosów bo już są na prawdę w nieciekawym stanie, więc postanowiłam kupić kosmetyki pielęgnacyjne do włosów rudych które rzekomo mają przedłużać trwałość koloru. Pierwszy na odstrzał poszedł dość tani rossmanowski szampon do rudych włosów Isany.
Używam od jakiś dwóch tygodni i jak na razie nie narzekam. Jest gęsty, koloru czerwonego, przy myciu tworzy pomarańczową pianę. Włoski są po nim miękkie i sypkie,ale nie elektryzują się. Jak na razie godny polecenia. I co ważne troszkę dłużej rzeczywiście utrzymuje się kolorek rudy na włosach :)

Używam tego produktu od: dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[912852].usefull || 0 }}% pomocna.
Dieta na AZS

Mój KWC!

Szamponu używam jakiś miesiąc i moge zdecydowanie powiedzieć że nie zamienię go na inny szampon do włosów farbowanych :) Przedłuża kolor, nie wypłukuje się tak szybko, po umyciu moje włosy są lśniące i miękkie. Cena jest niska a efekty jak najbardziej zadowalające. Pachnie bardzo przyjemnie :) Szczerze polecam wszystkim rudo- i czerwonowłosym! :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[906227].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy

Krótko:
+ kolor utrzymuje się dużo dłużej, niż przy innych szamponach
+ zapach jest przecudowny
+ bardzo wydajny i nie wodnisty
+ niska cena
+ zminimalizował łupież
+ włosy są miekkie i gładkie

minusów nie zauważyłam. zdecydowanie mój HIT

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 6-7

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[901026].usefull || 0 }}% pomocna.

Działa!

W końcu trafiłam na szampon do włosów farbowanych, który coś robi.
Nie powiem, że działa cuda, ale inne szampony do włosów farbowanych, których używałam, nie chroniły koloru i/lub obciążały włosy.
Tymczasem po tym szamponie rudawy kolor rzeczywiście pozostaje dłużej na włosach. Podejrzewam, że ma z tym coś wspólnego zawartość henny, gdyż mój czerwonawy odcień stopniowo przechodzi w bardziej pomarańczowy. Sądząc ze zmian w kolorze, przypuszczam, że szampon nie tyle (albo nie tylko) chroni kolor, ale sam nadaje włosom rudawe refleksy.
Nie wysusza włosów ( w towarzystwie maski Garnier Fructis Color Resist).
Szampon dobrze się pieni, a przy myciu włosów 3 razy w tygodniu butelka wystarczyła mi na 1,5 do 2 miesięcy ( nie jestem pewna, tak długo ją mam).

Używam tego produktu od: Od minimum 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Kończę pierwsze

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[879122].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobry

Używam tego szamponu odkąd zaczęłam farbować włosy na rudo, czyli jakieś 2 lata :) zużyłam mnóstwo opakowań i mogę śmiało powiedzieć, że jest świetny :) nie podraznia mi skóry głowy ani nie wysusza włosów. Mam wręcz wrażenie że mam po nim takie fajne, "lejące się" włosy. No i oczywiście utrwala kolor :) długo utrzymuje intensywność i blask. Czasem "przeplatam" go z innym szamponem, żeby nie przyzwyczajać skóry i włosów do tego jednego samponu i nie pojawił się łupież :) Dopóki nie zacznie robić mi krzywdy, nie zamienię go na żaden inny szampon dla rudzielców :)

Używam tego produktu od: prawie 2 lata
Ilość zużytych opakowań: chyba z 10 :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[845262].usefull || 0 }}% pomocna.

Płacz dla skóry głowy

Porażka.
Kolor spłukiwał się tak samo, a włosy strasznie mi się po nim plątały nawet po odżywce:(
Dodatkowo nigdy nie miałam problemu z wrażliwą skórą głowy, a po tym szamponie moja skóra zmieniła się w koszmar, uczulił mnie strasznie, moją mamę tak samo. Miałam chęć obciąć sobie głowę myjąc nim, swędziała i piekła na przemian. Nie używałam go długo, ale potem przez pare miesięcy jeszcze miałam problem ze skórą głowy, którą teraz też muszę traktować pieszczotliwie :(

NIE POLECAM

Używam tego produktu od: używałam ok miesiąc
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[823980].usefull || 0 }}% pomocna.

polecam

Od ponad 6 lat jestem ruda i to najlepszy szampon do rudości jaki używałam. Rudy kolor wypłukuje się najszybciej i jest najmniej trwały, więc nie ma co oczekiwać cudów od zwykłego szamponu, ale ten pozytywnie mnie zaskoczył. Włosy wypłukują się wolniej i co najważniejsze nie wypłukują się na świński rudawy blond (co zawsze było moim utrapieniem) tylko na przepiękne co raz to jaśniejsze odcienie rudego.
Godny polecenia!

Ilość zużytych opakowań: ponad 10

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[817635].usefull || 0 }}% pomocna.

Mocno przeciętny

Kiedy jeszcze byłam ruda i potrzebowałam błyskawicznego odświeżenia mojego koloru, zakupiłam właśnie ten tani szampon z dolnej półki. Używałam może przez niecały miesiąc (3 i pół tygodnia), ale zrezygnowałam na rzecz szamponu Nivea, który jest moim KWC, jeśli chodzi o szampony.
A teraz do rzeczy - szampon nie zrobił zupełnie nic z moimi włosami, może jedynie sprawił, że farba spłukała się parę myć później, niż zazwyczaj. Nie zauważyłam żadnego pogłębienia koloru. Poza tym włosy bardzo wysuszył i niedokładnie je domywał - musiałam używać dwóch kropek wielkości pięciozłotowki, by jakoś te włosy wyglądały.
Ostatnim minusem jest chyba to,że wanna po myciu wyglądała niczym miejsce zbrodni i musiałam ją całą domywać po tym czerwonym, cuchnącym czymś.
Teraz jestem ciemnobrązowa i po jednokrotnym użyciu szamponu zauważyłam, że pojawiły się delikatne, złotawe refleksy - mnie się nie podobają, ale dla osob, ktore rozjaśniają włosy powinien być w sam raz.

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Pół jednego

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[808703].usefull || 0 }}% pomocna.