Magia Owoców, Biolift krem liftingująco - wygładzający z ekstraktem z czereśni

Magia Owoców, Biolift krem liftingująco - wygładzający z ekstraktem z czereśni

Krem o działaniu liftingującym, niezbędny do utrzymania młodego wyglądu skóry. Powoduje efekt natychmiastowego i długotrwałego napinania i wygładzenia skóry. Bogaty skład aktywnych substancji bioroślinnych w połączeniu z ekstraktem z czereśni, zapewnia doskonałe odżywienie i nawilżenie, pozwala zachować właściwą strukturę i gęstość skóry.

Może być

A. Super cena, bardzo zachęcająca do zakupu 3.29 zł w Carefoure! (znowu zaczynam recenzję od kasy...). Chociaż cena sprawiła, że pojawiła się we mnie myśl również odstraszająca - czy może być dobry krem za 3 zł? Mimo to zaryzykowałam.
B. Bardzo fajnie się rozprowadza i wchłania. Jest lekki.
C. Fajny pod makijaż.
D. Używam go na dzień i na noc (zgodnie z przeznaczeniem) i również pod oczy; nie mam z tego tytułu żadnych podrażnień oka, niespotykanych reakcji, łzawień.
E. Co do zapachu, to bardziej jest to zapach wiśniowy, za którym nie przepadam.
F. Efekty mogły by być bardziej widoczne. Z tym liftingiem i wygładzeniem... trochę przesada.

Ogólnie: fajny kremik nawilżający, fajny też pod makijaż.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze, jeszcze nie zużyte

konkurent Garniera

Działa tak,jak obiecuje producent.Fajnie napina,wygładza cerę,ujednolica karnację.Pięknie pachnie.Stosowanie go jest wielką przyjemnością.W konsystencji jest to krem nawilżający,ładnie się wchłania,dobry pod makijaż.Nie daję 5*,bo wg mnie trochę za mało nawilża,ale zimowe oceny kosmetyków mogą nie być miarodajne ze względu na ekstremalne warunki pogodowe,a co za tym idze-ekstremalne wymagania skóry.