Playboy, Play It Sexy, Sensual & Musky Shower Gel (Perfumowany żel pod prysznic)

Cena już od 6,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Żel uwodzi swoim zmysłowym charakterem oraz przenosi w świat intensywnych doznań. Uzależnia zmysły egzotyczną kombinacją kwiatowych nut osmantusa oraz jaśminowej herbaty. W bazie tajemnicza paczula dzieli swoje sekrety z bogactwem wanilii oraz fasolą tonka. Krągłe opakowanie żelu przyodziało seksowną bieliznę. Na tylnej etykiecie znajduje się wzór koronki, który subtelnie przebłyskuje przez różową tonację kosmetyku. Subtelny motyw stanowi tło dla loga marki oraz dla stylowej, metalicznej grafiki z nazwą wariantu żelu. Zalotna koronka nawiązuje również do kartonika wody toaletowej.

Cena: ok. 11zł / 250ml

bez szału

Żwl jak żel, nie zauroczył mnie jakoś specjalnie by wystawić mu większą ocenę. raczej przeciętniak. Nie nawilża jakoś wybitnie, zapach też się nie utrzymuje na moim ciele. Wydajność też nie jest jakaś wybitna. Żel jak żel ;)

Używam tego produktu od: miesiąc btmu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1021632].usefull || 0 }}% pomocna.

rewelacja

Żel o wspaniałym zapachy, który bardzo dobrze się pieni.
Jego zapach niesamowicie relaksuje.
Nadaje skórze miękkość.
Ładnie wyglądająca butelka.
Wydajny, szybki nie znika z opakowania.
Żel kupiony przypadkowo, ale był to trafiony zakup :)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1013191].usefull || 0 }}% pomocna.

Poniżej średniej...

Zalety:
-ładny zapach
-ładne,poręczne opakowanie

Wady:
-wysoka cena
-przesusza skórę
-zapach wcale nie utrzymuje się na skórze
-kiepska wydajność

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[988725].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja rąk

polecam do spróbowania

mogłabym przysiąc, że już dawałam mu recenzję, a teraz jej nie widzę.
- mała wydajność przy zapachu, który mi się nie nudzi tak szybko jak inne, jest na minus.
-można mieć żele pod prysznic w podobnej cenie a większej butelce.
+ zapach absolutnie obłędny, no na mnie działa. utrzymuje się na skórze jeszcze z godzinę. zdarzyło się, że urzył go mój ukochany gdy jego żel pod prysznic się skończył i o dziwo zapach też bardzo dobrze i interesująco trzymał się na nim. uwielbiam go czuć po kąpieli na skórze.
+nie wysusza skóry w każdym razie u mnie się to nie zdzarzyło. używając go nie musiałam sięgać po balsam.

Używam tego produktu od: 2-3 tygodnie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[978145].usefull || 0 }}% pomocna.

bywało lepiej z żelami

Z Playboyem zetknęłam się pierwszy raz. Nowość, sympatyczne opakowanie, fajna nazwa, dostałam w zestawie z dezodorantem na gwiazdkę.

[+] ładne opakowanie, solidne, ciekawy kształt
[+] czyści skórę nie najgorzej
[+] zapach nie nalezy do najpiękniejszych, ale nie drażni
[+] nie podrażnia skóry
[-] sucha jest przesuszona po wymyciu
[-] prawie w ogóle się nie pieni, nawet przy większych ilościach
[-] zapach nie zostaje na skórze nawet kilka minut po kąpieli - nawet po umyciu się żelem i jednoczesnym potraktowaniu go jako płyn do kąpieli
[-] te nuty zapachowe są specyficzne dość, pasuja mi bardziej do faceta, nijak nie kojarzy mi się ten zapach ani z kobietą dojrzałą, ani z dziewczęciem... czując go na mężczyźnie - chwaliłabym, jednak czując go (choć krótko) na sobie, nie przybywa mi kobiecej pewności siebie ani słodyczy
[-] słabo się pieni, trzeba dużo nakładać, zatem słabo wydajny
[-] cena do takich rezultatów to jakiś żart
[-] nie wpływa na skórę korzystnie

Używam tego produktu od: pięciu miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[906592].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla mnie

Skusiłam się na niego, ponieważ bardzo lubię perfumy z tej serii, ale żel jest słaby...
-nie pieni się praktycznie wcalę
-o zapachu po wyjściu spod prysznica możemy pomarzyć
-nie jest wydajny
-wyszusza skórę, a przynajmniej moją, a zwykle nie zauważałam tego problemu.

Nie jest to zły produkt, tym bardziej, że jest tani,kosztuje jakieś 8 zł, ale nie wrócę do niego.

Używam tego produktu od: dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 x 250 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[900233].usefull || 0 }}% pomocna.

dobre myjadło

Przejdę do konkretów:
+stylowa, poręczna, zmysłowa buteleczka z łatwym otwieraniem (przez częste używanie srebrny paseczek wokół króliczka i napis Playboy się ścierają, co odrobinę psuje efekt estetyczny) ;)
+gęsta konsystencja : na moje oko identyczna jak ta żeli Palmolive
+zapach według mnie przypomina czekoladę połączoną z kwiatami
+cena : standardowa jak na żele pod prysznic
+dobrze się pieni
+dość wysoko zawiera glicerynę, więc wrażliwców nie powinien mocno wysuszać

-trwałość zapachu : po 10-15 minutowym prysznicu zapach nie pozostaje na skórze ani nawet w łazience czy pod prysznicem, może przy długich zmysłowych kąpielach trwałość jest dłuższa. Zdarzało mi się prać w nim na szybko koszulkę i zapach pozostał na niej nawet po wysuszeniu. Jednak szkoda, że podczas standardowego użycia zapach gdzieś zanika :(

Używam tego produktu od: ponad pół roku z dużymi przerwami

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[893710].usefull || 0 }}% pomocna.

Polecam :)

Jestem bardzo zadowolona z tego żelu.
+Ma ładny, trwały zapach
+jest gęsty, a nie wodnisty jak wiele innych
+dostępny cenowo
+skóra wrażliwa nie jest podrażniona
+dobrze nawilża

Ilość zużytych opakowań: 1,5

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[886206].usefull || 0 }}% pomocna.

godne polecania

Żel jest świetny - nie jest wodnisty, za to ma fajną kremową konstystencję. MA cudowny zapach, który rozbudza zmyłsy. Ciekawa i nietypowa butelka dodaje mu atutu, a cena nie jest wygórowana.
+Zapach wspaniale pobudza zmysły
+fajna kremowa konsystencja
+nie jest wodnisty
+cena
+fikuśna butelka

Używam tego produktu od: 2miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[884666].usefull || 0 }}% pomocna.

ŚWIETNY :)

Zacznę od zapachu który jest przepiękny :) Zapach długo utrzymuje się na ciele zaraz po kąpieli/prysznicu. Pieni się bardzo dobrze. Mam wrażenie że delikatnie nawilża,skóra po nim jest miękka i gładka :D Jest nie samowicie wydajny.

Używam tego produktu od: Około 3-4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Połowa pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[877651].usefull || 0 }}% pomocna.