Sisley, So Intense Mascara (Tusz pogrubiający i wzmacniający rzęsy)

Sisley, So Intense Mascara (Tusz pogrubiający i wzmacniający rzęsy)

Pojemność 7,5 g

Sisley Mascara So Intense - tusz pogrubiający i wzmacniający rzęsy. Specjalna pielęgnacyjna formuła sprzyja odnowie keratynocytów na poziomie cebulek rzęs, dzięki czemu znacząco je wydłuża i pogrubia.
Mascara ma również za zadanie wzmacniać i regenerować rzęsy dzięki czemu w 4 tygodnie regularnego używania staną się one mocniejsze i gęściejsze.

Nie dla mnie

Nie wiem skąd tyle opinii pozytywnych, skoro ten tusz nie robi nic spektakularnego z naszymi rzęsami. Mam rzęsy długie i gęste, nie mam więc wielkich wymagań od maskary, jednak ta nie robi nic, a dodatkowo przez ten mały grzebyczek nie potrafi nawet dokładnie wytuszować moich rzęs na całej ich grubości. Więc dla mnie jest nie do użycia wręcz bo jak to wygląda gdy dolna warstwa rzęs jest pomalowana, a górna widocznie nie? :) Ale powiem tam, ze go nie skreślam - dolne rzesy maluje rewelacyjnie, delikatnie i naturalnie nadaje im barwę głębokiej czerni, nie sklejając ich. No ale jak mam być obiektywna to nawet na tych dolnych rzęsach absolutnie nie ma mowy o żadnym pogrubieniu czy wydłużeniu. Jedyne co to kolor jest na prawdę ładny i tusz jest dobrej konsystencji - nie za gęsty, ani zbyt wodnisty. Jednak z tej półki cenowej jest wiele lepszych tuszy - oczywiście moim zdaniem.

Genialny!

Używam już 3 opakowanie i jestem nadal zakochana. Jest wydajny, łatwo się go nakłada ( pomimo znienawidzonej przeze mnie, w innych tuszach, silikonowej szczoteczki!!! ). Dla mnie najfajniejsze jest w nim to, że jak chce mieć delikatnie pomalowane rzęsy to nakładam go po prostu jeden raz a jak tylko zachcę mieć wieczorowe oko, machnę dwa razy i już! Rewelacja! Nie kruszy się, łatwo zmywa i jest cudownie czarny ;)

fantastyczny

najlepszy ze wszystkich! używam od długiego czasu i nie dam się już nigdy namówić na żaden inny, świetnie pogrubia i nie niszczy rzęs, zdecydowanie polecam

Ilość zużytych opakowań: wymieniam raz na 2/3 miesiące

cudowny efekt + pielęgnacja= ideał!

wow!
Wow!
WOW!
mascara jest dziwna,dziwna konsystencja i ten grzebyczek..
tak sobie pomyślałam.
Potem się pomalowałam,wow! Idealny efekt,który można bez problemu stopniować i zrobić sobie makijaż na jaki mamy ochotę.
Tuszu używam już około 3 tygodni i nic się z nim nie dzieje,nie kruszy się,nie wysycha,nie skleja.
Wart takiej ceny przedewszystkim dlatego,że dodatkowo pielęgnuje-zawiera olejek rycynowy.
Dla mnie bomba!

Używam tego produktu od: około miesiąc
Ilość zużytych opakowań: jedno pełnowymiarowe

Niestety muszę zmienić zdanie.Po napisaniu recenzji jak po dotknięciu różdżką tusz zmienił konsystencję. Zaczął się osypywać i sklejać rzęsy.Odbijał się na skórze powiek i nie dało się go już używać.
Szkoda kasy.

kocham go!

Mam dość grube i sztywne rzęsy na dodatek jestem posiadaczką opadających kącików, więc to czego szukam to podkręcenie i wydłużenie i ten efekt daje właśnie So Intense! Jak zobaczyłam szczoteczkę to się trochę przeraziłam-plastikowy grzebyczek cały upaćkany, ale po kilku "machnięciach" po rzęsach skradł moje serce. Próbowałam wielu maskar drogeryjnych i tych z wyższej półki i to jest mój zdecydowany faworyt. Ma piękny odcień czerni, nie osypuje się i bez problemu się go zmywa. Minusem jest jedynie cena, ale dla efektu jestem w stanie ja znieść :) Jako dowód zamieszczam zdjęcie

Ilość zużytych opakowań: jedno w połowie

Najlepszy z najlepszych...

Zakochałam się od pierwszego spojrzenia :) Rzęsy są wydłużone i pięknie rozdzielone. Jednakże, żeby osiągnąć taki efekt trzeba nauczyć się nakładać ten tusz na rzęsy (pokazała mi ten trik pani z perfumerii). Najpierw należy przeciągnąć tuszem rzęsy od zewnętrznej strony tj. przy zamkniętym oku. Poczekać kilka sekund i przeciągnąć rzęsy "normalnie" czyli od wewnętrznej strony przy otwartym oku. Efekt gwarantowany. Tusz nie kruszy się, ma jedwabistą konsystencję, jest bardzo wydajny i wart swojej ceny.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Drogi, lecz dobry.

Tusz jak dla mnie świetny, głównie z tego względu, że nie lubię klasycznych szczoteczek.
Wyraźnie pogrubia i wydłuża rzęsy, łatwo się rozprowadza. Minusem jest, to co wcześniej zauważono - łatwo jednorazowo nanieść zbyt dużą ilość tuszu, co nieco skleja rzęsy.
Jest bardzo trwały, nie rozmazuje się, nie kruszy. Łatwo się zmywa, nie drażni oczu.

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

i zaś nie to ...

Nadzieje wielka pokładałam w tym tuszu i się oczywiście rozczarowałam ... Generalnie ostatnio jakoś lipne te mascary robią, poza najnowszym Chanelem, którego nic nie przebije chyba.
Ale do rzeczy. Na co narzekam w So Intense?
Ano raz, ze za dużo tuszu się nabiera na grzebyczek i w zwiazku z tym od razu rzęsy sa upaprane jego nadmiarem i sklejone, tzreba rozczesywać do skutku, przez co nie wyglądają już ciekawie.
Dwa, to iż pogrubienia w nim za chiny nie widzę, tylko wydłużenie, a co innego obiecywał producent.
Trzy, cena z kosmosu wzięta i nieadekwatna do zawartości.
Za to nie rozmazuje się ani nie kruszy w trakcie dnia na rzęsach.
Co do potencjalnych zalet pielegnacyjnych tego tuszy to raczej się nie przekonam, bo mam go już dość i raczej nie wykorzystam dalej.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie