Dr Irena Eris, Clinic Way 1°+ 2° Hialuronowe Wygładzenie, Dermokrem przeciwzmarszczkowy pod oczy 30+ i 40+

Cena już od 60,98 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Skutecznie walczy z procesami odpowiedzialnymi za powstawanie zmarszczek ekspresyjnych, elastotycznych i redukuje istniejące.
CLINIC WAY to najnowsze odkrycie Dr Ireny Eris i pierwsza linia dermokosmetyków o działaniu odmładzającym oraz hamującym procesy starzenia się skóry. Linia bazuje na unikalnym na skalę światową naukowym odkryciu: rewolucyjnym REAKTYWATORZE ODNOWY SKÓRY FGF1 LMS™ i technologii LIPO-SPHERE.
Formuła FGF1 LMS™ - REAKTYWATOR ODNOWY SKÓRY - otrzymane w drodze zaawansowanych technik inżynierii biomedycznej białko występujące w skórze, o niespotykanej dotąd stabilności i sile działania, decyduje o zdolności komórek do podziału, warunkuje ich właściwości regeneracyjne i potencjał do samoodnowy hamując procesy starzenia się skóry. Technologia LIPO-SPHERE - unikalna technologia transportu dermalnego - gwarantuje precyzyjną absorpcję i uaktywnienie formuły FGF1 LMS™ w głębi skóry, uruchamiając silną i długotrwałą reaktywację procesów odnowy skóry na trzech poziomach:
- Reaktywacja komórkowa - przedłużenie aktywności metabolicznych i replikacyjnych fibroblastów.
- Reaktywacja tkankowa poprzez znaczący wzrost produkcji substancji strukturalnych skóry: kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.
- Reaktywacji funkcji skóry i wyraźnego odmłodzenia jej struktury poprzez redukcję i wygładzenie zmarszczek, poprawę elastyczności i odzyskanie właściwego nawilżenia i funkcji ochronnych.
Składniki aktywne:
- Hialuronian - zapewnia intensywne nawilżanie skóry tworząc na jej powierzchni naturalną ochronę znacznie ograniczającą proces parowania wody i zabezpieczającą przed wpływem niekorzystnych czynników zewnętrznych.
- Proteiny roślinne - zmniejszają skutki szkodliwego działania promieniowania UV poprzez hamowanie degradacji struktury podporowej skóry. Poprawiają mikrokrążenie co prowadzi do redukcji sińców i worków pod oczami.
- Rewolucyjny REAKTYWATOR ODNOWY SKÓRY FGF1 LMS™ z unikalną technologią LIPO-SPHERE - hamuje proces starzenia skóry poprzez reaktywację właściwości regeneracyjnych i potencjału do samoodnowy na trzech poziomach skóry.
- Aqua Calcis - farmakopealna woda wapienna, dzięki właściwościom antyseptycznym, kojącym i łagodzącym podrażnienia zapewnia bezpieczną i komfortową pielęgnację skórze wrażliwej.
Dostępny w aptekach.

/n/

10 – 50ml

Bardzo go lubię

Zaznaczam na wstępie że daję mu 5tkę i nie wiem czy kupię ponownie bo na efekty trzeba trochę poczekać.

+ ładnie rozświetla (zostawia taką perłową poświatę)
+ dobrze napina i nawilża ( z natury nie mam problemów z suchą skórą pod oczami)
+ rewelacyjnie nadaje się pod korektor, nic się nie roluje
+ nie uczula
+ bardzo higieniczne opakowanie

Na chwilę obecną mój ulubiony krem pod oczy.
Używwam 2 razy dziennie razem z całą serią nr.2 (krem na dzień i na noc) i serum 1+2.

Używam tego produktu od: prawie miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1028576].usefull || 0 }}% pomocna.

Ulubiony z tej serii

Krem wspominam bardzo dobrze ze względu na opakowanie z precyzyjną pompką która dozowała dokładnie tyle kremu ile chciałam. Bardzo dobrze sprawdzał się pod makijaż i doskonale nawilżał.

Odejmuję jedną gwiazdkę za brak spektakularnego działania przeciwzmarszczkowego-jakieś tam było ale małe.

Używam tego produktu od: Przez pół roku
Ilość zużytych opakowań: Jedno skończone

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1003081].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetne nawilżenie

Wcześniej używałam kremu na dzień z tej serii i ponieważ bardzo przypadł mi do gustu postanowiłam wypróbować wersję pod oczy.
Krem ma przyjemną nietłustą konsystencję, szybko się wchłania, nie pozostawia filmu, nie roluje się, dzięki czemu nie powoduje problemów ze zrobieniem makijażu. Rzeczywiście wygładza i lekko napina skórę pod oczami, przez co zmarszczki mimiczne stają się znacznie mniej widoczne. Całkowite usunięcie zmarszczek jest jak wiadomo niemozliwe ale efekt jaki daje ten krem jest naprawdę niezły. Myślę, że kupię go ponownie.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[968521].usefull || 0 }}% pomocna.

Serum na zmarszczki

pielegnacja dla wrazliwcow

Krem jest dobrym wyborem dla cery wrazliwej z pierwszymi zmarszczkami. Nie podraznia delikatnej skory wokol oczu - jak nie podraznil mojej, to naprawde warto go wyprobowac :)

Plusy:
- nawilza, wygladza
- lekko rozswietla
- szybko sie wchlania, nie roluje pod cieniami/kredka

Minusy:
- opakowanie: nie widac, ile go jeszcze zostalo
- cena (ale i tak warto wyprobowac!)

Na pewno bede do niego wracac, bo bije na glowe wszystkie dotychczasowe.

Używam tego produktu od: jednego miesiaca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[963635].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo przecietny

Uzywalam kremu sumiennie rano i wieczorem przez ostatnie prawie 5 miesiecy. Konsystencja przyjemna, wydajny, ladnie sie wchlania i nie podraznia. Ale nawilza przecietnie, niwelowania zmarszczek na prozno szukac, czy zapobiega powstawaniu nowych? Watpie. Czasami pozostawial specyficzna perlowa poswiate, ktora mnie osobiscie przeszkadzala ale byc moze producent chcial rozswietlac spojrzenie? Dla mnie przecietny krem, ktorego z cala pewnoscia powtornie nie kupie.

Używam tego produktu od: 5 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 pelnowymiarowe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[947115].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem fajny krem

Na opakowaniu jest napisane, że krem po 30 no mi trochę jeszcze brakuje ale mam drobne zmarszczki mimiczne i postanowiłam działać prewencyjnie. Krem dobrze się wchłania, jest lekki więc fajnie sprawdza się zarówno na dzień i na nic, delikanty przyjemny zapach. Skóra jest nawilżona i wygląda dobrze zmarszczki się nie pojawiają.
Minus to za opakowanie wygodny atomizer ale nie widać ile kremu zostało w środku.

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[934555].usefull || 0 }}% pomocna.