Thursday Plantation, Tea Tree Deodorant (Dezodorant na bazie olejku drzewa herbacianego bez aluminium)

Dezodorant na bazie olejku drzewa herbacianego usuwa nieprzyjemny zapach potu i zapewnia świeżość przez cały dzień bez podrażnienia i uszkodzenia skóry. Działanie bakteriobójcze i grzybobójcze potwierdziły badania Śląskiej Akademii Medycznej.

Dla naturystów. Skuteczny.

Bardzo się wahałam przed umieszczeniem tej kulki wśród kosmetyków męskich. Zapach ma w końcu nie inny, jak olejku drzewa herbacianego, ale przyzwyczajenie i gusta zwyciężyły, zapach to w końcu niekobiecy...
Od kilku lat plącze się to to w moim otoczeniu, sama miałam szansę wypróbować, miałam również sposobność poczuć jak to jest, kiedy ktoś tego nie używa ;).
Wnioski:
Zapach bardzo trwały i z tego powodu dezodorant niewskazany dla statystycznej kobiety.
Płyn bardzo delikatny, wydajny, nie wysuszający, działający bakteriostatycznie, intensywnie i na długo dezodorujący pachy i ciało, nie przechodzący na ubrania.
Sprawdza się w warunkach miejskich i przygodowych.
Wiem, bo przebywam w otoczeniu brata, który używa go od lat.
Z całą odpowiedzialnościa twierdzę, że to najlepszy dezodorant dla mężczyzn dostępny na rynku polskim - średniej półce.
W Warszawie dostępny w drogeriach Izis.