Dr Irena Eris, Clinic Way 1° Hialuronowe Wygładzenie, Dermokrem przeciwzmarszczkowy na dzień SPF 15 30+

Dermo krem przeciwzmarszczkowy 1° na dzień SPF 15 skutecznie chroni przed procesami prowadzącymi do powstawania zmarszczek ekspresyjnych.
1° starzenia się skóry – zmarszczki ekspresyjne.
Związane z mimiką twarzy i działaniem mięśni, a także z obniżeniem poziomu kwasu hialuronowego. Naskórek ulega stopniowemu odwodnieniu, staje się cieńszy. Nawet minimalny niedobór wody powoduje utratę dotychczasowej elastyczności i sprężystości. Pojawiają się drobne zmarszczki ekspresyjne w formie delikatnych linii na powierzchni skóry – najczęściej w okolicach oczu i ust, a czasem na czole. Skutecznie walczy z procesami odpowiedzialnymi za powstawanie zmarszczek ekspresyjnych i redukuje istniejące.
Hialuronian - zapewnia właściwe nawilżanie skóry tworząc na jej powierzchni ochronę zapobiegającą transepidermalnej utracie wody. Dzięki właściwościom wiązania dużych ilości wody podtrzymuje prawidłowe uwodnienie tkanek, wypełnia przestrzenie między włóknami kolagenowymi, zapewniając elastyczność i jędrność skóry.
Rewolucyjny reaktywator odnowy skóry FGF1 LMS™ z unikalną technologią Lipo - Sphere – hamuje proces starzenia skóry poprzez reaktywację właściwości regeneracyjnych i potencjału do samoodnowy na trzech poziomach skóry.
Aqua Calcis - farmakopealna woda wapienna, dzięki właściwościom antyseptycznym, kojącym i łagodzącym podrażnienia zapewnia bezpieczną i komfortową pielęgnację skórze wrażliwej.

Cena: ok. 70zł / 50ml

Dobry, ale zapycha

Na początku byłam bardzo zadowolona:
+ krem dobrze nawilża, choć nie jest to efekt na cały, czy choćby na wiekszość dnia
+ świetnie się rozprowadza
+ szybko się wchłania
+ ładnie pachnie
+ nie powodował błyszczenia się (mam cerę mieszaną)

+/- raczej nie podrażnia, ale też na pewno nie łagodzi już istniejących podrażnień

- niestety zwiększa widoczność zaskórników, okropnie zapycha
- drogi: ok 50 zł
- nie zauważyłam zmniejszenia zmarszczek

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1391921].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry, warto go kupić kilka razy

Krem dla mojej grupy wiekowej ( 30+), stosowałam go przez blisko rok, więc mogę dać wiarygodną recenzję. Miesiąc to nieraz zdecydowanie za krótko.

+ bardzo dobrze nawilżał moją mieszaną skórę - w zależności od pory roku wymagał make-up\'u korygującego błyszczenie skóry.

+ napięcie skóry - przy regularnej aplikacji, na zmianę z wersją Clinic Way na NOC w ogóle nie istniało. Czasami dokładałam sobie serum.

+ sprawdził się jego filtr, nie zauważyłam wielu przebarwień po lecie - ekspozycja dzienna raczej standard; poza tym praca biurowa, codzienne przebywanie w pomieszczeniach klimatyzowanych;

+ słoiczek ciężki, porządny, co nieraz przeszkadzało kiedy starałam się ograniczyć wagę kosmetryków w bagażu, ale na półce w łazience sprawdzał sie nieźle.

Jedyny minus - wysoka cena.

Zmieniam go, aby sie nie znudzić, ale pozostaję przy kosmetykach Eris.

Wg mnie nie jest to krem dla 20 -stek, które chcą się "zakonserwować". Dziewczyny, najlepsza konserwacja to warzywa w diecie ( skóra nie odżywia się głównie kremami ;) ), redukcja produktów odzwierzęcych, unikanie solarium, filtry i trzymanie wagi, a w przypadku kosmetyków inwestujcie w serum.

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: 5 pełnowymiarowych opakowań

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1042490].usefull || 0 }}% pomocna.

walkę ze zmarszczkami czas zacząć!

Zacznę od tego, że produkt jest z serii tych określanych przeze mnie "tu jest jakby, luksusowo" :-). Piękne, minimalistyczne opakowanie i przyjemny zapach już skłaniają aby sięgnoąć po naszą rodzimą markę. Kupując ten krem, mam na celu uprzedzić fakty, (wiadomo, lepiej zapobiegać,niż leczyć) i mimo, że do grupy będącej targetem dla tego kremu, jeszcze mi bardzo daleko :-D, to pierwsze kroki w profilaktyce zmarszczek poczyniłam.

+ lekka konsystencja
+ krem dobrze się wchłania, nie rewelacyjnie ale na "dobry-"
+ świeżo i przyjemnie pachnie
+ świetnie nawilża
+ napina skórę
+ nie waży się ani nie roluje pod makijażem
+ sprawdza się pod oczy ( nie migruje i nie szczypie oczu), na szyję i dekolt, bo tam go głównie używam
+ wydajny, mam go grubo ponad miesiąc i ledwo ruszyłam wierzchnia warstwę kremu, aczkolwiek dozuję go bardzo oszczędnie i tylko na wybrane miejsca
- cena nie jest przerażająca, trzeba tylko dobrze rozeznać się w ofertach aptek i drogerii i upolowac go w promocji

No i niestety minusy...

- słoiczek, mam awersję do takich opakowań jeśli chodzi o kwestię pielęgnacji, wygląda elegancko ale niestety mój pragmatyzm nie pozwala mi do kónca tego zaakceptować
- świecenie - niestety, po nalożeniu kremu twarz świeci się jak słońce latem, okropnie to wygląda, problem pogłębia jeszcze moja mieszana cera, dlatego krem stosuje tylko na wybrane partie i ewentualnie na noc co kilka dni
- może zapychać :-( zauważyłam kilka podskórnych baboli po stosowaniu kremu kilka dni pod rząd

Krem jest dla mnie produktem, który stosuję z przyjemnością, gdyby nie ogromne minusy, uniemożliwiającego stosowanie go na całej buzi zdecydowanie zostałby moim pierwszym przeciwzmarszczkowym ideałem. Z drugiej strony nie jestem grupą docelową dla której krem jest przeznaczony więc mogę mu te kilka minusów wybaczyć. Myślę, że może cera trochę bardziej dojrzała inaczej na niego zareaguje. Pod oczy i na "zapomniane" strefy szyi i dekoltu sprawdza się świetnie jako profilaktyka przeciwzmarszczkowa, bo doskonale te miejsca nawilża.

Używam tego produktu od: ponad 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego słoika 50 ml

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1042113].usefull || 0 }}% pomocna.
Botoksu zastosowania

Kolejny NABŁYSZCZACZ...

Przyznam szczerze, że zarówno recenzje, jak i promocyjna cena, w jakiej znalazłam ten produkt w necie były kuszące. A że tonący brzytwy się chwyta, gdyż mnie akurat kończył się krem...
Pierwsze użycie nie nastroiło mnie nazbyt optymistycznie. Owszem, jako produkt przeciwzmarszczkowy, kosmetyk ten zdecydowanie przeważa nad drogeryjnymi kuzynami z niższych półek, co sprawia, że jego cena już tak człowieka nie irytuje. Niestety ideałem nie jest:(

ZALETY:
+ po miesiącu stosowania nastąpiła poprawa napięcia skóry(BRAK nieprzyjemnego efektu ściągnięcia),
+ twarz jest właściwie nawilżona,
+ kosmetyk współpracuje z fluidem, nie spływa ANI nie waży się,
+ konkurencyjność cen w aptekach internetowych,
+ wydajny,
+ posiada całkiem przyzwoity filtr.

WADY:
- po aplikacji twarz się świeci - bez makijażu ani rusz,
- POCZĄTKOWO, po nałożeniu łzawiły mi oczy, na szczęście ten efekt uboczny szybko minął:)
- miejscami ZAPYCHA(dorobiłam się wysypu zaskórników),
- NIE nadaje się na upalne dni.

NIE DLA OSÓB z cerą TRĄDZIKOWĄ!

PRZECIWZMARSZCZKOWO - ZDECYDOWANIE TAK!

Oceniam go na 3,5 gwiazdki, podbijając notę za ogólny pozytywny wpływ na cerę. Mało ostatnio sypiam, a odkąd stosuję ten kosmetyk, niedosyt snu przestał negatywnie odbijać się na mojej twarzy. Gdyby krem nie podrażnił mojej trądzikowej cery ORAZ gdyby skóra tak po nim nie błyszczała, byłby to mój osobisty KWC, a tak... Cóż, muszę szukać dalej;)

Ilość zużytych opakowań: 1 - w trakcie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1004256].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem niezły

Fajny krem, w zasadzie nie ma do czego się przyczepić. Był bardzo wydajny, przyjemny w użyciu, dobrze mi się sprawdzał do momentu osiągnięcia denka. Nieźle nawilżał. Cera była promienna i w dobrej kondycji. Bardziej zapobiegał zmarszczkom, niż je redukował. Dobrze się wchłaniał.

Kupie go za jakiś czas znowu, na razie chcę wypróbować inne kremy.

Używam tego produktu od: Używałam go przez ok. pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte do końca

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1003076].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy krem do twarzy jaki dotąd stosowałam!

Krem jest rewelacyjny, nawilża, odżywia, otula podrażnioną skórę, chroni przed promieniowaniem słonecznym, ładnie delikatnie pachnie, dobry jako baza pod makijaż. W dodatku duży plus za polską firmę. Do tej pory stosowałam kremy z Vichy, m. in. Aqualia Thermal, ale bez najmniejszego żalu porzucam je na rzecz Eris!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[974924].usefull || 0 }}% pomocna.

Luksusowy

Mamy tu do czynienia z luksusowym produktem rodzimej marki który w niczym nie ustępuje produktom zachodnim z wyższej półki aptecznym czy drogeryjnym.A oczywiście kosztuje o wiele mniej (na promocji ok 40 złotych).Opakowanie jest bardzo estetyczne a nawet stylowe, ze starannie zaprojektowaną szatą graficzną.Krem mieści się w ciężkim szklanym słoiczku zabezpieczonym nakładką.Ma lekką konsystencję,subtelny roślinny zapach i doskonale rozprowadza się po skórze.Spełnia zapewnienia producenta: nawilża, wygładza i koi.Doskonale nadaje się pod makijaż.Nie roluje się, czego osobiście nie znoszę.Ma filtr 15 co na okres zimowy jest dla mnie wystarczające.Skóra pozostaje gładka i nawilżona przez cały dzień.Nie zapycha.Pod każdym względem produkt godny polecenia,dla dedykowanej grupy wiekowej.Brawo Eris.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[967268].usefull || 0 }}% pomocna.

idealne wygładzenie

Krem kupiłam szukajac czegos do cery normalnej/mieszanej, 30+.
Skusila mnie promocja w drogerii SuperPharm, gdzie za krem pod oczy 15 ml, na dzien 50 ml, i na noc 30 ml z tej serii placi sie ok 130 zl.

Plusy:
- od pierwszego nalozenia wygladza skore
- nawilza, ale nie zapycha
- lekko rozswietla, ale nie powoduje blysku
- dobrze sie wchlania
- buzia jest gladka, promienna - idealna

Minuy:
- cena...

Podsumowujac, po wielu poszukiwaniach znalazlam swoj ideal.

Używam tego produktu od: jednego miesiaca

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[963634].usefull || 0 }}% pomocna.

Ekstraklasa za rozsądne pieniądze

Stosuję od niedawna w wersji na noc, rano używam najzwyczajniejszego kremu nawilżającego. Długo szukałam czegoś w rodzaju "rozwiązanie na wszystko" aż trafiłam na ten krem. Od kremu na noc oczekuję przede wszystkim głebokiego odżywienia, dawki energii oraz zregenerowania, nawilżenie schodzi na drugi plan. Krem spełnia wszystko powyżej, łącznie z nawilżeniem. Mam 30 lat, cerę normalną, bardzo prostą w obsłudze. Zmarszczek nie mam, może kilka mimicznych, bardzo drobnych koło oczu, nie widać ich, póki się nie uśmiechnę a i to muszę od ucha do ucha, żeby je zauwazyć. Chcę zadziałać prewencyjnie, żeby potem nie łamać rąk przed lustrem. Zamówiłam dwa kremy na allegro od sprawdzonego dostawcy za 50 zł sztuka. Krem zamknięty jest w eleganckim kartoniku, zafoliowany. Sam specyfik kryje się w jeszcze elegantszym słoiczku z minimalistyczną szatą graficzną, jest ciężki i solidny. Krem ma bogatą konsystencję dobrze ubitej śmietany. Jest bardzo treściwy i pięknie pachnie. Mimo delikatnej toporności idealnie rozprowadza się na skórze. Pół gwiazdki odejmuję za uczucie kleju na twarzy do którego lepi się wszystko, łacznie z małą poduszką, dużą poduszką i psimi kłakami, które latają po cąłym domu. Poza tym jednym krem nie ma żadnej wady.

Zalety:
-wygładza tak jak obiecuje producent
-głęboko odżywia i regeneruje
-nie zapycha, nie uczula, nie podrażnia
-idealny pod oczy i na powiekę, rano skóra jest napięta i świetlista
-likwiduje moje opuchnięcia na twarzy i w okolicy oczu
-zapewnia twarzy uglę po całym dniu
-idealnie nawilża
-na temat zmarszczek się nie wypowiem, bo takowych nie posiadam
-krem zapewnia odpowiednią dawkę energii
-twarz jest gładka, miękka, jasna, wygląda zdrowo
-bogata i aksamitna konsystencja która nie leje się przez palce
-zapach

Minusy:
-wyżej wymienione uczucie kleju

Cena jest ok jeśli nie przepłacamy w drogerii, tym bardziej, że krem jest bardzo wydajny. Używam go codziennie od 3 tyg a ledwo połowa ubyła. Krem zapewnia wszystko, czego potrzebuje dojrzała cera po 30 roku życia. Dla mnie to strzał w dziesiątkę za rozsądne pieniądze. Na pewno będę eksperymentować z kremami, ale wrócę do niego nie raz.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego słoiczka (50ml)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[950717].usefull || 0 }}% pomocna.

o to właśnie chodziło

Szukałam jakiegoś kremu na dzień dla mojej trzydziestoletniej cery, który zawierałby filtr. I tak oto po przekopaniu się przez dziesiątki kremów na wizażu mój wybór padł na Clinic Way. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że był to strzał w dziesiątkę.
Krem zamknięty jest w bardzo eleganckim słoiczku, który ładnie prezentuje się na łazienkowej półce :-) Zapach jak dla mnie jest fenomenalny, niby trochę kwiatowy, a jednocześnie bardzo świeży, wprost idealny na dobry początek dnia. Na początku trochę obawiałam się konsystencji, gdyż krem wydaje się dość gęsty i ciężki, jednak moje obawy okazały się zupełnie bezpodstawne - szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy. Po nałożeniu skóra jest aksamitna i taka jakby rozświetlona. Krem bardzo dobrze nawilża, można zapomnieć o suchych skórkach czy tego typu historiach. Dodatkowy plus za SPF 15. Cena może niektórych odstraszać ale krem jest bardzo wydajny, a za taką jakość naprawdę warto.
Z pewnością zostanie ze mną na dłuuugo.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[859802].usefull || 0 }}% pomocna.