Diadem, Błyszczyk do ust

Diadem, Błyszczyk do ust

Błyszczyk do ust w kilku delikatnych, opalizujacych kolorach. Bardzo ładnie pokrywa usta transparentnym kolorem, lekko natłuszcza; z trwałością jak u przeciętnych błyszczyków, ale mi to osobiście nie przeszkadza. Opakowanie standardowe, z gąbeczką :))

Cena: ok. 12 zł

Wspomnienie.

To był mój pierwszy błyszczyk do ust, w odcieniu jasnoróżowym. Pięknie błyszczał, drobinki były malutkie, ładnie pachniał. Jego jedynym minusem było to, że dość mocno się kleił. Chętnie kupiłabym go ponownie, niestety od dłuższego czasu nigdzie ich nie widziałam...

Godny polecenia :)

Używam tego produktu od: używałam jakieś 8 lat temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Cudowny

Jak recenzentka przede mną - po prostu tęsknię za tym błyszczykiem, ponieważ nie mogę już dostać odcieni, które uwielbiałam!

Uwaga! należy zauważyć, iż błyszczyki są gęstej konsystencji, tzw. mlecznej. Nie każdemu będzie to odpowiadało dlatego warto najpierw przeczytać o składzie, niż później źle reklamować z niewiedzy:)

Mleczna konsystencja sprawdza się w tym przypadku bez zarzutu: delikatna, pięknie połyskująca, nabłyszczająca i optycznie powiększająca usta. Kolory dobrze napigmentowane, nawet najjaśniejsze potrafią zakryć naturalny kolor ust. Przy wyższej temperaturze powietrza, po kilku godzinach błyszczyk zwija się na ustach powodując nieapetyczne smugi jednak nie lepi górnej wargi z dolną (chyba, że nałożymy go zbyt dużo, co jest myślę oczywiste).
Fenomenalny błyszczyk za genialną cenę.

Jeden minus - nieszczelne opakowanie.

Używam tego produktu od: rozpoczęłam kilka pięknych lat temu
Ilość zużytych opakowań: dużo :)

tak!

Tesknie strasznie za tym blyszczykiem bo nigdzie go nie moge dostac. Juz jakies 7 lat temu jak nie dawniej uzywalam wesji bardzo jasnego bezu, dajacego efekt baaaardzo jasnych, bezowych ust (tak modbnch zeszlego sezonu)

+ wygodny aplikator, poreczne i wytrzymale opakowanie
+ gigantyczna paleta odcieni w tym moje ulubione frost beze i zimne, mleczne brazy
+ sa subtelne drobinki ale daleko im do bazarowego efektu
+ super cena i wydajnosc.

Nie wiem jak z tymi blyszczykami teraz :/ ale kiedys byla to praktycznie plynna szminka.

Używam tego produktu od: kilku lat

Botoksu zastosowania

nie za bardzo

Dobrze nawilża usta, ale niestety klei się... troche dziwnie pachnie. Kolor utrzymuje sie jakiś czas, ale jeśli ogólnie spojrzeć, to krótko.Raczej nie ma co kupywać, bo zawiedzie. Ale cóż- za te pieniądze, to i jakość kiepska...

Używam tego produktu od: już nie używam

Tragedia na ustach!

Kupiłam bo szukałam transaprentnego, a jednak lekko różowego błyszczyka :) Znazłam kolr odpowiedni w Diademie i cóż... dalej już tylko strasznie ;)
Okropna lejąca konsystencja, nie trzymał się na ustach, miał dziwny chemiczny posmak, nie robił z ustami nic! Tylko dobrze się rozprowadzał ;)

Używam tego produktu od: w zeszłym roku
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Nie!!

Kiedys go kupilam,bo zauroczył mnie kolor.
Tutaj rzecziwiscie-wybor spory, a blyszczyki niedrogie,wiec ok.

Ale co się okazało?

Nie pachnie, nie smakuje, nie maluje ładnie :/ wałkował się, brzydko zbierał w kącikach ust, szybko się scierał.
okropieństwo.

Na dodatek-jak dla mnie zbytnio leista konsystencja..

Zdecydowanie nie.

Używam tego produktu od:jedno opakowanie mam juz ok 2 lat;]
Ilość zużytych opakowań: rozpoczęłam trochę z pierwszego i ostatniego

jeden z pierwszych :)

Jeden z moich pierwszych błyszczyków, zakupiony kilka lat temu. Wspomnienia bardzo miłe ;) Teraz mam jedynie końcówke któregoś z koloru. Błyszczyk nie wysusza ust, wygładza je. Posiada patyczek, któy moim zdaniem mogli by zrobić ciut stabilniejszy, ale ogólnie nie jest to mankament, tylko moje odczucie ;) Kolorów jest dużo, więc myśle, ze każdy znajdzie coś dla siebie. Błyszcyzk jest dość trwały, nie spływa z ust. Ładnie je uwydatnia :)

Używam tego produktu od: oj , kilka lat temu to było
Ilość zużytych opakowań: jedno całe i teraz końcówka

Szkoda nie niego pieniedz

Mam 2 błyszczyki: jeden bezbarwny (na szczęście juz sie skończył) i drugi złoto-beżowy. Bezbarwny miał okropna oleistą konsystencję. Schodził z ust w rekordowym czasie i dotego je wysuszał. Złoto-beżowy to też żadna rewelacja. Wyglada ładnie tylko przez jakieś pierwsze 20-30 minut. Potem schodzi, a że ma złote drobinki, to ona pozostaja na ustach, ale wyglądają bardzo nieestetycznie. W dodatku zbiera sie w koncikach ust, czego nienawidzę. Zdecydowanie odradzam!!! A jeśli chcecie na prawdę dobry błyszczyk, to wydajcie troche więcej i kupcie któryś z błyszczyków marki RIMMEL.

Używałam beżowo - perłowego, na ustach pozostawiał tylko delikatny perłowy połysk. Po beżu ani widu ani słychu :( był jak dla mnie zbyt transparentny. Oto jednak mogę mieć tylko do siebie pretensje, że nie zapoznałam się dokładnie z testerem.
Biorąc pod uwagę trwałość błyszczyków - ten był poniżej średniej.
Nie nawilżał ust. Konsystencja była wodnista. (mi to nie przeszkadzało) Podstawowa wada - w miarę szybko zacząl nieładnie pachnieć i wylądował w koszu. Nie wiem czy był przeterminowany, czy tak nietrwały - bo nie doszukałam się daty ważności.

taki sobie...

Miałam taki w błyszczącymi drobinkami, ładnie wyglądał na ustach, ale bardzo nietrwały i strasznie wysuszał usta, więć pozbyłamsię go...

Ktoś spaprał robotę!

Generalnie błyszczyk sam w sobie zasługuje na 4... no może nawet na 5 gwiazdek. Ma cudna konsystencję i przepieknie wygląda na ustach (np pomalowanych wcześniej matowa pomadką)
Ale co z tego...

OPAKOWANIE JEST FATALNE! Zepsuło mi się juz po kilku dniach uzywania. Nosiłam go w torbie i zapasudził mi całą torebkę, rozlewając się regularnie z tandetnego opakowania.
Trzymałam więc w domu, w łazience, ale niestety również nie nadawał się do uzycia, bo po jakimś czasie pudełko po prostu... rozpuściło się (?) i mogłam go już tylko wyrzucić.

A szkoda.
Być może od czasu, gdy go kupiłam zmienili opakowanie, jednak zniechęcił mnie do tego stopnia, żenie spróbuję ponownie.

Lubię

Lubię te błyszczyki, bo mają bardzo delikatne kolorki...;)Nie przepadam za mocnym makijażem ust, toteż mi pasują;) Trwałość średnia, pod koniec użytkowania opakowanie może się rozpaść:fou: ale mimo to bardzo je lubię - szczególnie nr 3 (delikatny róż) i 15 (beżowy). Miałam jeszcze 10, 16, 17, 2...I wszystkie mi pasowały:P
ilość zużytych opakowań: duuuuużo...