Odżywka kondycjonująca

Odżywka kondycjonująca

Kondycjonująca odżywka do włosów delikatnych. Zawiera aktywny wyciąg ze skrzypu polnego zasobny w rozpuszczalną krzemionkę, dostarcza włosom podstawowego budulca. Polyplantt Hair działa stymulująco. D`pantenol regeneruje i wzmacnia strukturę włosa, zwiększa jego grubość i trwale nawilża. Witamina A i F reguluje gospodarkę wodno-tłuszczową, zwiększa odporność włosów na uszkodzenia. Witamina E wyłapuje wolne rodniki, przywraca połysk i puszystość. Ułatwia rozczesywanie i zmniejsza elektryzowanie.

Odpowiada mi zupełnie

To jedyna odżywka,ktora prawie całkowicie zapobiega elektryzowaniu się moich włosów w zimie i to nie tylko dlatego ,że się jej nie spłukuje. Pierwszy raz zastosowałam ją kilka lat temu szukajac ratunku dla moich cienkich,delikatnych i zmaltretowanych włosów i nie zawiodłam się. Odzywia moje włosy ,chroni przed działanie mrozu itp.
Fakt faktem nie używam jej na wiosne i w lecie,gdyż wtedy nie potrzebuje tak silnej ochrony i nie mam raczej problemu z elektryzowaniem się włosów.Poza tym lubie wypróbowywać nowe produkty,ale zawsze do niej wracam gdy zaczynają się chlodne dni.

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:kilka(nie pamiętam)

SUPER

Używam odżywki oraz szamponu. Z szamponu jestem bardzo zadowolona, z odżywki jeszcze bardziej. Włosy przestały mi wypadać, łatwo się rozczesują, łatwo układają. Zyskały na objętości. Jestem bardzo bardzo zadowolona.

Używam tego produktu od:11.2006

Średniaczek

Dla mnie ta odżywka to żadna rewelacja. Plusem rzeczywiście jest to że nie trzeba jej spłukiwać i że jest wydajna i tania. Jednak poza tym nie widze żadnych pozytywnych stron. Nie poprawiła ani odrobinę stanu moich włosów, jakie były takie pozostały. Jej zapach jest mdlący, po zastosowaniu włosy nie najładniej pachniały :( Usztywniała włosy, czego bardzo nie lubie. Nie ułatwiała rozczesywania.

ilość zużytych opakowań: 1 ale wystarczyło na długo

Manicure - klasyczny

Genialna!

Doskonała odżywka! Mam cienkie i dość słabe :( włosy, ale ta odżywka sprawia cuda. Włosy są po niej jakby grubsze, pięknie się rozczesują i ślicznie, zdrowo się świecą. Dla mnie atutem jest też to, ze nie trzeba jej spłukiwać, po prostu nakłada się po wytarciu włosów. Niesłychanie wydajna, ja myję włosy co dwa dni i jedno opakowanie starcza na ok. 5 miesięcy.
Używam tej odżywki od prawie roku, jestem w trakcie trzeciego opakowania i na pewno będę stale używać