Divinora, Lenghtening and Curving Mascara [Mascara Allongeant Recourbant] tusz wydłużający i podkręcający

Tusz do rzęs o właściwościach wydłużających, podkręcających i rozdzielających rzęsy. Producent obiecuje niezwykłe podkręcenie rzęs i pokrycie ich trwałym, głębokim kolorem. Występuje w czterech kolorach: czarnym, granatowym, brązowym i fioletowym.

Cena: 115 zł / 8 ml

porażka

Skusiłam się na niego zachecona efektem, który zobaczyłam na swojej koleżnce - pięknie podkręcone rzęsy.
Okazał sie kompletna porażką - moich rzęs ani nie wydłużał, ani nie podkręcał, nawet ich dobrze nie pokrywał.
Miałam wrażenie, że kosmetyk był stary, zleżały i wyschnięty - być może po prostu taki kupiłam.
Po 2 tygodniach męczarni wróciłam do swojego starego (pół roku używania), dużo tańszego tuszu i byłam zachwycona efektem.
Jedna z moich największych porażek.
Jedyne ciepłe słowo mogę powiedziec o estetycznym opakowaniu chociaż sama szczoteczka tez pozostawia wiele do życzenia.

Używam tego produktu od: 2 lata temu

dla mnie rewelacja

Jestem bardzo zadowolona z tego tuszu kupiłam go jakiś czas temu początkowo nie używałam sama nie wiem dlaczego ale jak zaczęłam to teraz codziennie. Przede wszystkim szczoteczka rewelacja jak dla mnie dokładnie rozdziela rzęsy nie skleja fajnie rozczesuje wydłuża pogrubia rzęsy są bardzo wyraźne w sumie nie mam żadnych zastrzeżeń do tego tuszu POLECAM

Używam tego produktu od:5 miesięcy

Raczej nie...

Tusz, ani nie podkręca ani nie wydłuża rzęs, jedyne, co w nim dobre, to szczoteczka z krótkimi "włoskami", świetna do dolnych rzęs ładne opakowanie, na tym kończą się jego +

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1,5

wrastające włoski

raczej nie

Dostałam tusz w prezencie. Opakowanie prześliczne. Szczoteczka idealnie wyważona, świetnie rozczesuje i nakłada. Kolor brazowy wymarzony. Długość i podkręcenie rzes nie powala jednak na kolana... Nie jest to extraspektakularny efekt, dla moich mysich rzes niestety niewystarczajacy... Ponadto tusz obsypuje sie. Co prawda nie grudkuje ale trzyma sie na oku kilka godzin.Używam tego produktu od:3 m-cy
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

jeden z najlepszych

Naprawdę lubię ten tusz. Jedna warstwa gwarantuje naturalny efekt, dwie warstwy to dobrze podkreślone i wydłużone rzęsy. Tusz nie zlepia się w grudki, a szczoteczka dobrze rozczesuje. Nie kruszy się i mam go już 8 m-cy, a on się jeszcze nie skończył i nie wysechł, choć napewno nie jest już jak nowy. Właściwie nie ma się do czego przyczepić. Chyba że do ceny, no ale to Guerlain.

Używam tego produktu od:8 m-cy

kiepściutki

Cena tego tuszu moim zdaniem jest zupełnie nieadekwatna do jego jakości. Niestety po pomalowaniu jednego oka zupełnie nie widać różnicy z drugim, co dla mnie oznacza, że ten tusz nic nie robi. Żadnego obiecanego w nazwie wydłużenia czy podkręcenia. Nie wymagam od tuszy niewiadomo jak spektakularnego, teatralnego efektu, ale chociaż podkreślenia oka. Ten niestety sobie z tym nie radzi. Jedynym plusem jest ładny kolor na rzęsach, ale nic poza tym! Nie polecam.

W porządku

co i raz obrażam się na niego, ale (w lato) wracam ;) szczoteczka w porządku: gęsta, stożkowa. Nie osypuje się trochę wydłuża, ładnie rozdziela. Nie można spodziewać się po nim teatralnych rzęs.

bez rewelacji i owacji

Przede wszystkim świetny brązowy kolor - w zestawieniu z moją rudością (wypracowaną:) ) znakomicie się zgrywa. Odpowiada mi konsystencja, zapach i efekt końcowy. Wygląda niezwykle naturalnie. Trochę się kruszy, za co muszę mu odjąć gwiazdkę, niestety. Drugą gwiazdkę odejmuję za cenę, niewspółmiernie wysoka do komfortu noszenia, że tak powiem..
Mam go z wymiany, więc nie płaczę, ale chyba bym tego tuszu nie kupiła.

grzecznie

I znowu zupełnie POPRAWNY kosmetyk. Wszystko ładnie, grzecznie. Nie osypuje się, nie kruszy, nie rozmazuje. Wydłuża subtelnie, lekko wywija( cudu nie ma) nie tworzy grudek. Kolor ładny(brun braise), rzeczywiście prawdziwie brązowy. Efekt w sumie bardzo ładny, jednak bez rewelacji wartej 110 zł. Opakowanie oryginalne, ale nie w moim stylu.
Dałabym mu 3 gwiazdki, ale uważam, że jest lepszy od More than Mascara Estee Lauder, którego oceniałam na tyle.
Nie wiem czy go jeszcze kiedyś kupię, może tak, może nie..

śliczne opakowanie

Zakupiłam w nadziei, że może Guerlain rzuci mnie na kolana. Rzucił mnie jedynie kolor, Brun Braise, cudowny, brązowy (prawdziwie brązowy, a nie brudny brązowy, jak u Lancome`a albo czarny-brązowy u Diora).

Ma niesamowicie kremową konsystencję, co mnie przeraziło w pierwszej chwili, ale okazało się, że aplikacja tuszu jest bardzo łatwa.

Wydłużenie bardzo średnie, natomiast (o dziwo!) podkręcenie, owszem, widoczne, aż do wieczornego demakijażu.
Niestety, nie wytrzymuje całego dnia na rzęsach, kruszy się. Minimalnie, ale jednak.

Bardzo mi przykro, ale wśród tuszy z "górnej półki" to kolejny niewypał:(

Nie wart ceny

Kupiłam ten tusz, skuszona obietnicą długich i uwodzicielsko podkręconych rzęs. Efektów spektakularnych nie widzę, zwłaszcza tych dotyczących podkręcenia. Wydłużenie też nie jest zaskakujące jak na maskarę w tej cenie. Oko pomalowane tym tuszem i "gołe" wyglada identycznie. Podsumowując: są tańsze i lepsze.

Ilość zużytych opakowań: 1 i więcej nie bedzie