Benefiance, Energizing Essence (Serum energizujące)

Benefiance, Energizing Essence (Serum energizujące)

Serum energizujące zapobiega starzeniu się skóry. Zapewnia intensywne nawilżenie. Zwalcza oznaki zmęczenia, pozostawiając cerę gładką i promienną. Serum pobudza, delikatnie napina. Zawiera kwas Bio-hialuronowy 10%, wyciąg z chińskiej herbaty Tencha, wyciąg z Żeń-Szenia.

sama nie wiem

Mam cerę normalną, raczej bezproblemową ( poza urlopem :( ), więc cięzko mi oceniać realne działanie wielu kosmetyków. To raczej prewencja. Aktualnie jestem na etapie serum pod krem - na wieczór właśnie Shiseido.
Opakowanie przeciętne. Zapach delikatny, dla mnie zbyt czuć alkohol, ale da się wytrzymać. Przyznaję jednak, że wolę zapachy relaksacyjne lub energizujace.
Serum jest bardzo rzadkie, należy uważać, by sie nie wylało przez palce. Znowu marudzę - wolę ciut bardziej treściwe. Nie przeczę jednak, że jest bardzo wydajne - naprawdę niewielka ilośc wystarczy na twarz i szyję.
Nawilża, ale nie mam z tym problemów, więc jakiegoś rewelacyjnego efektu nie zauważyłam. Czy odmładza...? Mam nadzieję ;). Na pewno się lepi i to równo. Wieczorem az tak mi to nie przeszkadza, bo i tak na wierzch nakładam krem, ale zmniejsza komfort. Słowem...moze to i dobry kosmetyk, ale mnie nie zchwycił i nie wiem, czy powtórzę zakup.
PS: Jednak z wydajnością nie jest najlepiej - dziś go skończyłam, a poprzedniego Guerlaina uzywałam znacznie dłużej. W dodatku po lekkim puknięciu zepsuła sie pompka i musiałam sie gimnastykowac przy wydobywaniu serum. Na 3 * zasługuje - ale to koniec naszej znajomości ;)

bardzo dobre ****

Serum jest bardzo wydajne - wystarczy jedna doza/kropla aby rozprowadzić to bardzo lekkie,przezroczyste serum na twarzy . Serum lekko napina cerę a jednocześnie naprawdę intensywnie ją nawilża ( to chyba jedno z bardziej nawilżających serum jakie stosowałam ). Wygładza skórę . Jedyne zastrzeżenie to takie , że serum pozostawia przez około powiedzmy 10 minut na mojej twarzy trochę/minimalnie lepiącą warstwę , więc dopiero po tym okresie nakładałam krem . Serum nie sprawdziło się pod makijaż łącznie z kremem - serum naprawdę intensywnie nawilża i zmiękcza , ożywia cerę , skutecznie nocą walczy ze zmęczeniem - rankiem cera wygląda jasno i zdrowo . Stosowałam je codziennie przez trzy miesiące wieczorem - efekt nawilżenia cery wysoki i naprawdę zadowalający w porównaniu do wielu mu podobnych . Zapach bardzo delikatnie przyjemnie perfumowany charakterysyczny dla linii Benefiance . Nie podrażnia . Odejmuję gwiazdkę jedynie za tę minimalną ( ale jednak ) lepkość .