Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Lovely, False Lashes Mascara (Tusz dający efekt sztucznych rzęs)

Lovely, False Lashes Mascara (Tusz dający efekt sztucznych rzęs)

Maskara nadająca efekt sztucznych rzęs. Posiada dużą, niesilikonową, gęstą szczoteczkę. Dostępna w kolorze czarnym.

Bardzo delikatny efekt

Tusz kupiłam podczas ostatniej promocji -49% w Rossmanie, było to w październiku. Na samym początku byłam zachwycona - mam naturalnie długie, ale jasne i rzadkie rzęsy, a dzięki naprawdę dużej i zwartej szczoteczce były one lekko pogrubione, przyczernione i bardzo ładnie rozczesane. Poza tym, dzięki nakładaniu tak cienkiej warstwy tuszu nie obciążał on rzęs, co czasami mocno mi przeszkadza. Efekt ten osobiście bardzo mi się podobał, zwłaszcza do naturalnych makijaży, ale w żaden sposób nie przypomina to sztucznych rzęs, jak sugeruje nazwa, więc jeśli macie cienkie, rzadkie i krótkie naturalne rzęsy, to pewnie będziecie zawiedzione.
Używałam go od października i dopiero w styczniu albo lutym zaczął gęstnieć i nie wyglądał już tak dobrze. Rozcieńczyłam go wtedy kilkoma kroplami Duraline Inglota, czyszcząc przy okazji szczoteczkę, i był jak nowy, ale teraz znowu się zagęścił. Minęło już prawie pół roku, więc trafi do śmieci, ale nie wiem, czy kupię go ponownie. Chyba wolę mieć jeden tusz o średniej "mocy", który przy dwóch warstwach da efekt mega grubych i czarnych rzęs, a przy jednej cieniutkiej lekko tylko je przyczerni (bo ten z Lovely niezbyt dobrze wyglądał już przy drugiej warstwie).

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1532161].usefull || 0 }}% pomocna.

W tej cenie zdecydowanie najlepszy

Razem z moją mamą używałyśmy go przez długi czas(ona nadal nie przestała) i nie mogę powiedzieć na niego złego słowa, z racji na jego cenę. Jeśli chodzi o tę półkę cenową to nie ma lepszego, wydłuża, pogrubia, nie kruszy się, jedynie przy niewprawnej aplikacji może sklejać rzęsy. Niestety dość szybko zasycha, Moja mama nadal podczas rossmannowych promocji kupuje go w hurtowych ilościach :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1514171].usefull || 0 }}% pomocna.

To zależy...

Plusy:
-ładnie, delikatnie wygląda na rzęsach idealnie jak na codzień
-coś tam pogrubia
-cena
-szczoteczka
-dostępność
-łatwo się zmywa
-nie robi grudek i nie skleja rzęs
Minusy
-bardzo szybko zasycha w opakowaniu, po miesiącu nie nadawał się do użycia
-wydajność
-osypuje się po kilku godzinach

Zdążyłam bardzo polubić ten tusz. Szkoda, że wytrzymał w kosmetyczne tak krótko. Mimo, że daje ładny efekt nie zamierzam co 2 tygodnie kupować nowej mascary..

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1512951].usefull || 0 }}% pomocna.
Wibo na wiosnę 2015

Okej

+naprawdę ładnie pogrubia i wydłuża rzęsy ale trzeba wiedzieć ile go nałożyć żeby nie porobić grudek
+po kilku dobrych godzinach zaczyna się obsypywać
+jest dostępny w niskiej cenie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1443821].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak do tej pory - NAJLEPSZY.

+ nieźle pogrubia - rzęsy są zagęszczone, ładnie podkreślone, nie są posklejane;
+ konkretna czerń - nie jest matowa, wyblakła etc.;
+ ładne, klasyczne opakowanie;
+ nie osypuje się nawet po kilku godzinach;
+ szczoteczka dociera do każdej, nawet najmniejszej rzęsy;
+ cena jak najbardziej zachęca do zakupu;
+ starcza na bardzo długo - mam go już jakieś 5 miesięcy.
Próbowałam naprawdę wielu tuszów do rzęs, nawet tych droższych, m.in. Clinique - ten bije na głowy wszystkie, które do tej pory przetestowałam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1406876].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobrze wydłuża i pogrubia

Świetny tusz do rzęs. Mimo dość dużej szczoteczki efekt jaki daje jest naprawdę świetny. Bardzo dobrze wydłuża , a przy kilku warstwach można uzyskać efekt sztucznych rzęs, rzęsy są naprawdę bardzo widoczne.Jest bardzo tani i łatwo dostępny w każdym Rossmannie. Opakowanie jak dla mnie średnie bo nie lubię tak ostego różu ale to kwestia indywidualna. Polecam

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1288026].usefull || 0 }}% pomocna.

Bubel

Tak beznadziejnego tuszu dawno nie miałam. Chociaż jest bardzo tani i tak szkoda na niego każdego grosza. Posklejał mi rzęsy, źle się go nakładało, robił gródki a także zsechł po jakiś 4 tygodniach i nie dało się już go używać.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1192828].usefull || 0 }}% pomocna.

Trudno ocenić

Tusz kupiłam na szybko, chociaz nie oczekiwalam od niego żadnych spektakularnych efektów.

Tusz w ogóle się nie sprawdził. Obciąża moje rzęsy, przez co stają się płaskie, nawet po wcześniejszym użyciu zalotki. Szybko wysycha, a w momencie nałożenia drugiej warstwy daje efekt pajęczych nóżek. Skleja rzęsy, a nazwa jest w ogóle nie adekwatna do tego produktu.
Plusem jest efekt pogrubienia rzęs oraz trwałość, ponieważ maskara ta utrzymuje się cały dzień ;)

Należy zwrócić również uwagę na cenę produktu - czego można oczekiwać od tuszu za 13 zł? (chociaż zdarzało się, że inny kupiony tusz za niecałe 10 zł radził sobie lepiej niż droższe kosmetyki) ;)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1153251].usefull || 0 }}% pomocna.

Kiepska

Nazwa jest kompletnie nieadekwatna to działania maskary, wręcz śmieszna :) Tusz daje bardzo naturalny efekt, rzęsy są jedynie lekko podkreślone, ciężko je estetycznie ułożyć. Ponadto konsystencja tuszu jest jakaś toporna, no chyba, że kupiłam wyschnięty tusz. Po całym dniu tusz wygląda inaczej niz rano.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1131721].usefull || 0 }}% pomocna.

nie dla mnie

Kupiłam go na promocji w rossmanie za ok. 5 zł, nie wiążąc z nim jakiś wielkich nadziei. Oprócz tego że poprostu maluje nic więcej nie robi. Jest strasznie jaśniutki, przy pierwszej warstwie praktycznie niewidoczny. Biorąc pod uwagę to, że mój makijaż oka tworzy głównie tusz, używanie tego kosmetyku nie wchodzi w grę - potrzebuję tuszu, który ładnie podkreśli i wydłuży moje rzęsy. Na pewno nie tworzy efektu sztucznych rzęs jak obiecuje producent, nie wydłuża, ani nie podkręca. Ma bardzo jasny kolor przy nałożeniu pierwszej warstwy, a przy następnej tworzy efekt pajęczych nóżek, co wygląda bardzo nieestetycznie.

Plusy:
+względnie dobrze rozczesuje moje rzęsy
+cena

Minusy:
-brzydki, jasny kolor
-kompletnie nic nie robi z rzęsami
- nie trwały
-osypuje się przy każdym dotyku
-rozmazuje się
-szybko zasycha

Używam tego produktu od: 1 tydzień
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1096191].usefull || 0 }}% pomocna.