Lovely, False Lashes Mascara (Tusz dający efekt sztucznych rzęs)

Lovely, False Lashes Mascara (Tusz dający efekt sztucznych rzęs)

Cena już od 4,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Maskara nadająca efekt sztucznych rzęs. Posiada dużą, niesilikonową, gęstą szczoteczkę. Dostępna w kolorze czarnym.

Dobrze wydłuża i pogrubia

Świetny tusz do rzęs. Mimo dość dużej szczoteczki efekt jaki daje jest naprawdę świetny. Bardzo dobrze wydłuża , a przy kilku warstwach można uzyskać efekt sztucznych rzęs, rzęsy są naprawdę bardzo widoczne.Jest bardzo tani i łatwo dostępny w każdym Rossmannie. Opakowanie jak dla mnie średnie bo nie lubię tak ostego różu ale to kwestia indywidualna. Polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1288026].usefull || 0 }}% pomocna.

Bubel

Tak beznadziejnego tuszu dawno nie miałam. Chociaż jest bardzo tani i tak szkoda na niego każdego grosza. Posklejał mi rzęsy, źle się go nakładało, robił gródki a także zsechł po jakiś 4 tygodniach i nie dało się już go używać.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1192828].usefull || 0 }}% pomocna.

Trudno ocenić

Tusz kupiłam na szybko, chociaz nie oczekiwalam od niego żadnych spektakularnych efektów.

Tusz w ogóle się nie sprawdził. Obciąża moje rzęsy, przez co stają się płaskie, nawet po wcześniejszym użyciu zalotki. Szybko wysycha, a w momencie nałożenia drugiej warstwy daje efekt pajęczych nóżek. Skleja rzęsy, a nazwa jest w ogóle nie adekwatna do tego produktu.
Plusem jest efekt pogrubienia rzęs oraz trwałość, ponieważ maskara ta utrzymuje się cały dzień ;)

Należy zwrócić również uwagę na cenę produktu - czego można oczekiwać od tuszu za 13 zł? (chociaż zdarzało się, że inny kupiony tusz za niecałe 10 zł radził sobie lepiej niż droższe kosmetyki) ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1153251].usefull || 0 }}% pomocna.

Wibo na wiosnę 2015

Kiepska

Nazwa jest kompletnie nieadekwatna to działania maskary, wręcz śmieszna :) Tusz daje bardzo naturalny efekt, rzęsy są jedynie lekko podkreślone, ciężko je estetycznie ułożyć. Ponadto konsystencja tuszu jest jakaś toporna, no chyba, że kupiłam wyschnięty tusz. Po całym dniu tusz wygląda inaczej niz rano.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1131721].usefull || 0 }}% pomocna.

nie dla mnie

Kupiłam go na promocji w rossmanie za ok. 5 zł, nie wiążąc z nim jakiś wielkich nadziei. Oprócz tego że poprostu maluje nic więcej nie robi. Jest strasznie jaśniutki, przy pierwszej warstwie praktycznie niewidoczny. Biorąc pod uwagę to, że mój makijaż oka tworzy głównie tusz, używanie tego kosmetyku nie wchodzi w grę - potrzebuję tuszu, który ładnie podkreśli i wydłuży moje rzęsy. Na pewno nie tworzy efektu sztucznych rzęs jak obiecuje producent, nie wydłuża, ani nie podkręca. Ma bardzo jasny kolor przy nałożeniu pierwszej warstwy, a przy następnej tworzy efekt pajęczych nóżek, co wygląda bardzo nieestetycznie.

Plusy:
+względnie dobrze rozczesuje moje rzęsy
+cena

Minusy:
-brzydki, jasny kolor
-kompletnie nic nie robi z rzęsami
- nie trwały
-osypuje się przy każdym dotyku
-rozmazuje się
-szybko zasycha

Używam tego produktu od: 1 tydzień
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1096191].usefull || 0 }}% pomocna.

Na codzień ok

Tusz kupiłam z ciekawości. False lashes to na pewno nie jest. Daje bardzo naturalny efekt na rzęsach, idealny do makeup no makeup, ale już kiedy zależy mi na wydłużeniu rzęs idzie w odstawkę.
Nie odbija się, nie kruszy, nie skleja rzęs, ładnie zmywa i na tym kończą się jego zalety.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1085951].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie kupię go

Kupiłam ten tusz na promocji , zapłaciłam za niego ok. 5 zł, więc spokojnie mogę się z nim pożegnać.
Tusz ten nie daje absolutnie nic, przy jednej warstwie jest niewidoczny nawet na moich jasnych rzęsach, dopiero po nałożeniu trzech czy czterech wartw, widać, że coś na rzęsach jest, ale za to tworzy straszny efekt pajęczych nóżek. Co najgorsze - każda rzęsa jest jakby w innym kierunku, wygląda to po prostu źle i nadaje się tylko do zmycia. Nie wydłuża, nie pogrubia, nie daje ładnego koloru, nie rozdziela rzęs.

Używam tego produktu od: od maja

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1083576].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobra maskara za równie dobrą cenę!

Świetna maskara na co dzień. Mimo swojej nazwy daje bardzo naturalny efekt, w sam raz do pracy czy szkoły. Kolor jest w porządku, mi bardzo przypadła do gustu szczoteczka, która świetnie radzi sobie z rozczesywaniem rzęs. I cena jest super, szczególnie, że tusz należy do tych kosmetyków, które należy często wymieniać. Jest w miarę trwała, dopóki nie zaczniecie dotykać oczu, chociaż po całym dniu efekt nie jest taki sam, jak tuż po aplikacji.

Na wielkie wyjście odpada, ale na co dzień to mój numer 1!

Ilość zużytych opakowań: 2, 3 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1067576].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobra maskara za super cenę

Maskarę kupiłam podczas wyprzedaży Rossmanna za kilka złotych, chcąc wypróbować czy tani tusz może być dobry. Muszę przyznać, że się nie zawiodłam. Maskara daje ładny czarny kolor, nie rozmazuje się ani nie osypuje. Do codziennego makijażu jak najbardziej ok, ale na większe wyjścia użyje innej- ta nie daje spektakularnego efektu sztucznych rzęs.
Za tą cenę jak najbardziej polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1060451].usefull || 0 }}% pomocna.

jest ok

kupiony na szybko, jest ok

plusy:
+ gruba, gęsta szczoteczka
+ ładnie rozczesuje rzęsy
+ daje obiecywany efekt sztucznych rzęs (przy 2-3 warstwach)
+ unosi rzęsy
+ wydajny
+ nie drażni oczu
+ nie kruszy się

minusy:
- rozmazuje się
- szybko znika
- nie jest wodoodporny

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1052646].usefull || 0 }}% pomocna.