Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Sephora, Color Lip Last (Trwała pomadka do ust)

Sephora, Color Lip Last (Trwała pomadka do ust)

Silnie napigmentowana szminka której kolor trwa do 10 godzin, daje niezwykłe uczucie komfortu na ustach. Wodoodporna formuła sprawia, że pomadka nie zostawia śladów.

powiększające usta

rzeczywiście trwała

Szminka ma ładne, satynowe wykończenie i miły, delikatny zapach. Faktycznie jest długotrwała, ale przy tym bardzo komfortowa i nawilżająca. Opakowanie jest smukłe i dość nietypowe jak na szminkę, ale mimo wszystko poręczne i do każdej torebki wejdzie. Cena w stosunku do jakości nie jest bardzo wygórowana, jest całkiem przyzwoita.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1264456].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobra pomadka

Moja ulubiona pomadka, w zasadzie innych już nie używam.
Jest trwała, utrzymuje się na ustach cały dzień, pod koniec kolor nieco blednie, ale nie wymaga poprawek. Usta wyglądają bardzo dobrze, są nawilżone (nie wiem jednak czy to zaleta pomadki, czy nakładania na noc balsamu intensywnie nawilżającego).

Duży wybór kolorów, każda znajdzie coś dla siebie :)

Cena trochę wysoka - to chyba jedyny minus.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1239456].usefull || 0 }}% pomocna.

Pomadka na cały dzień

Pomadka jest bardzo trwała, nałożona na podkład praktycznie starcza na cały dzień (nie "zjada się"). Ma neutralny zapach, co dla mnie jest bardzo ważne, bo zapachy niektórych pomadek są po prostu nie do zniesienia. Też tak macie? W przypadku tej pomadki naprawdę nie ma się czego doczepić. Daję 5 gwiazdek.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1233373].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak wybrać szczoteczkę tuszu do rzęs?

Bardzo dobra

Szminka o lekkiej konsystencji. Delikatny kolor i przede wszystkim trwały. Wytrzymuje jedzenie chociaż po tym są potrzebne drobne oprawki. Posiadam jeden z bezy . Pod wpływem wysokich temperatur nie spływa.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1219703].usefull || 0 }}% pomocna.

uwielbiam

Mam kolor 12 soczysty malinowy.
Jak tylko go kupiłam to stał się moim ulubieńcem. Każde większe wyjście jest nasz wspólne.
Ten kolor
Ten zapach
ta konsystencja
po prostu mój nr 1

minus hmmm
może tylko cena, chociaż za taką pomadkę to nie jest wygórowana :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1038077].usefull || 0 }}% pomocna.

dobra jakość i trwałość

Pomadkę używam raczej sporadycznie, ponieważ jest silnie napigmentowana, co nie wpływa najlepiej na moje wargi. Działa wysuszająco na usta i czasami są widoczne suche skórki w kolorze pomadki….Natomiast bardzo dużym plusem jest trwałość tej pomadki i kolor, który jest piękny, kobiecy i bardzo sexy. Używam jej, gdy wychodzę np. na imprezę lub ważne spotkanie. Na co dzień wolę pomadkę lub błyszczyk, który jest bardziej płynny lub nawilżający.
+wydajność
+kolor
+trwałość
- brak nawilżania (wysusza)

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[997037].usefull || 0 }}% pomocna.

Kolejny raz udany zakup w Sephorze

Trafiłam przez przypadek na promocje w Sephorze i tak za namową sprzedawczyni kupiłam ten genialny produkt.

*idealnie matowa
* dość długo utrzymuje się, przy zalozeniu ze normalnie jemy i piejmy
*nie wysusza ust
* duży wybór kolorów, ja zdecydowałam się na nr 13 pink sunset (nie da się przejsc niezauwazona ;)
*pięknie podkreśla kształt ust

Póki co, nie dostrzegam żadnych minusów

Używam tego produktu od: od tygodnia

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[995807].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobra z małym ale

Znudzona dennymi błyszczykami, które zlizują się po godzinie postanowiłam zainwestować w coś trwalszego. Ta pomadka jest pod tym względem naprawdę świetna. Nawet po 12 godzinach jest jeszcze widoczna na ustach, choć oczywiście w bardzo ograniczonym zakresie. Mam kolor nr 21 (chyba wiśnia), który jest bardzo intensywny. Pięknie podkreśla moją urodę. Wystarczy, że się nią pomaluję, a od razu sypią się komplementy :). Niewielka ilość ładnie pokrywa usta. Ja używam do tego celu pędzelka, dzięki czemu produkt jest jeszcze bardziej wydajny.Z konturówką do ust tworzy królewskie połączenie.

Plusy:
1) baaaardzo trwała- 7-8 godzin z jedzeniem i piciem wytrzymuje bez problemu
2) schodzi z ust bez żadnych plam. Czym więcej się je, tym bardziej ściera się kolor wewnątrz warg, ale brzegi nadal są pokryte kolorem. Mimo tego, efekt jest bardzo naturalny i estetyczny.
3) eleganckie opakowanie, które mam nadzieję, nie połamie się szybko
4) cena moim zdaniem adekwatna do jakości zwłaszcza, że przy użyciu pędzelka podczas aplikacji zużycie jest naprawde minimalne

Minusy:
- nie nadaje się do codziennego stosowania, bo po drugim dniu z rzędu z ust zaczynają schodzić skórki
- czasem wnika w zmarszczki wokół ust. Nie doszłam jeszcze do tego kiedy tak się dzieje (bo efekt "rozlania" pomadki nie pojawia się zawsze). Ale zastosowanie konturówki do ust pozwala temu zapobiec.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[950675].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo trwała

Bardzo mnie zdziwiło, że ta szminka ma tak mało recenzji.

Rzeczywiście bardzo długo utrzymuje się na ustach, nawet do 5-6 godzin bez poprawek, przy dużej ilości mówienia i picia.
Jak wiadomo produkty długotrwałe nie mają właściwości nawilżających, ale te pomadki nie wysuszają ust. Są naprawdę świetne, duży wybór kolorów. I zdecydowanie na plus jest to, że w sephorze oczywiście można bezpłatnie poprosić o nałożenie jej na usta. Produkty i pędzle są dezynfekowane przy nas. I na własnej skórze (na własnych ustach) możemy przekonać się czy kolor nam odpowiada i jaka jest ich trwałość, zanim wydamy pieniądze.

Zdecydowanie polecam obowiązkowo do każdej damskiej torebki :)

Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[925268].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza szminka, jaką dotychczas miałam

Uwielbiam wyraźne, ciemne szminki, najbardziej w kolorkach wiśniowych, bordowych czy fuksja. Niestety, takie kolory mają to do siebie, że nawet przy lekkim rozmazaniu się wyglądają fatalnie, a rozmazują się dość szybko. Dlatego też długo szukałam kosmetyku, który by mnie zadowolił i znalazłam.Szminki Sephora to dla mnie strzał w dziesiątkę. Mam trzy szminki z tej serii (w kolorze wiśniowym, jasno różowym i bordo) i wszystkie są równie dobre.

Plusy
+ Bardzo dobra pigmentacja, kolor naprawdę nasycony i wyrazisty już przy nałożeniu naprawdę cienkiej warstwy
+ Długo się trzyma, u mnie nawet do 6-7 godzin jeśli nie jem jakoś strasznie dużo (jeden posiłek wytrzymuje bez problemu, ale przy częstych przekąskach miewa problemy)
+ Nawet jak się ściera, nie pozostawia smug i plam, więc nadal wygląda estetycznie
+ Nie wysusza ust
+ Bardzo wydajna
+ Jak na taką jakość naprawdę niedroga

Minusów na razie brak :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[784825].usefull || 0 }}% pomocna.