Cosmetici Dora, Kristall (Płynne kryształy) (stara wersja)

Cosmetici Dora, Kristall (Płynne kryształy) (stara wersja)

Opis: Jest to doskonały produkt na bazie krzemu dający natychmiatowy rezultat. Produkt ma doskonałe właściwości ochronne, regenerujące i antyelektrostatyczne. Krzem pomaga w odbudowie struktury włosa i tworzy tzw. płaszcz ochronny przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, zmianami temperatur i zanieczyszczeniem powitrza. Ułatwia rozczesywanie włosów delikatnych, cienkich i łatwo plączących się.

Skład: cyclomethicone, dimenthiconol, trimethylsilylamodimethicone, linum usitatissimum, profumo, C.I. 12150

Cena: 50 zł / 30 ml

NIE

Niestety, również zachęcona licznymi pozytywnymi komentarzami odnośnie kosmektyku kupiłam go i okazało się to błędem. Nie dość, że kosmetyk pachnie męskimi perfumami (cała moja rodzina to stwierdziła) to jeszcze żadnego efektu naprawy końcówek. NIE POLECAM

latwo sie przyzwyczaic:)

Kupilam krysztalki zachecona pozytywnymi opiniami, i nie zaluje. Mam dosc dlugie wlosy, nieco zniszczone farbowaniem, ogolnie raczej slabe i cienkie.
Krysztalkow uzywam po kazdym myciu na wytarte recznikiem wlosy i ... widac roznice.
Jest to z pewnoscia kosmetyk dorazny, dzialajacy natychmiastowo - nablyszcza i wygladza wlosy, ulatwia ich rozczesywanie. Niestety, jakiegos specjalnego wplywu na rozdwajajace sie koncowki nie zauwazylam. Aha, i jest bardzo, bardzo wydajny.

fatalne zauroczenie

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ..
Chyba pierwszy raz tak się nacięłam na recenzjach wizażanek.Zachęcona pozytywnymi opiniami skusiłam się na ten kosmetyk i.....Myślałam,że strasznie marudzę,ale widzę,że moja poprzedniczka ma dokładnie te same odczucia.Kosmetyk na moich włosach kompletnie się nie sprawdza.Bardziej im szkodzi niż pomaga!Nie spełnia żadnych obietnic producenta.Włosy elektryzują się ,są matowe,suche,po prostu wiotkie sianko na głowie.Nie tego się spodziewałam po produkcie,który ma pełne zachwytów komenterze.Poza tym nie pomaga w rozczesywaniu włosów.Jak dla mnie to kompletny bubel za wcale niemałą cenę.To już produkty popularne L'oreala są 100-kroć lepsze,nie mówiąc o profesionalnych.ja ze swej strony szczerze odradzam zakup tego niewypału.Niestety!

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

beznadziejne

Dalabym mu 2 gwiazdki, gdyby chociaz byl tani (bo o ile pamietam, mial przyjemny zapach:]. Niestety za tak mala pijemnosc wychodzi drogo, a zadnych pozytywnych efektow nie zauwazylam.
po pierwsze najwazniejsze - nie zapobiega rozdwajaniu sie koncowek
po drugie wlosy sie elektryzuja
nie zauwazylam nablyszczenia

Spodziewałam się więcej

Nie zachwycił mnie ten kosmetyk, a wiele sobie po nim obiecywałam, czytając recenzje w KW. Nie działał antyelektrostatycznie na moje włosy, nie zapobiegł rozdwajaniu się końcówek, chociaż przyznaję, że było ich mniej. Nie obciąża włosów, nadaje lekki połysk. Jest bardzo wydajny. Ogólnie dla mnie kosmetyk przeciętny.

fajna rzecz

Jeden z najlepszych specyfików do suchych włosów, na który udało mi się trafić. Najlepiej stosować na wilgotne włosy. Stają sie wtedy delikatne, miekkie w dotyku. Jednakże letnią porą roku moje włosy są tak niemożliwie suche, że muszę powtarzać aplikację na drugi dzień, żeby osiągnąć pożądany efekt nawilżenia. Dzięki kryształkom włosy zdrowo błyszczą. Mimo, że używam go kilka "psiknięć" jednorazowo , jest dość wydajny i ma ładny zapach. O wiele skuteczniejszy niż jedwabnik Farouka. Jedyny minus - nie jest łatwo dostać: ja kupiłam w Aptecusie w Gdyni, ale polecam Aptecusa internetowego, tam można kupić o wiele taniej.

ilość zużytych opakowań: 1

genialny

b. wydajny produkt, ślicznie pachnie, włosy rozszesują się super, mimo natłuszczenia nie ma uczucia lepkości. Bombka, trochę jednak drogi.

Bomba

Używałam kryształków razem z maską CD z ekstraktem z bambusa i efekty są rewelacyjne.
Przede wszystkim bardzo wydajne. Przy okazji kupna maski dostałam 2 próbki kryształków. Myję włosy co drugi dzień, a te dwie próbki wystarczyły mi na 2,5 tygodnia!! Dodam, że włosy mam dość długie.
Po drugie, a właściwie najważniejsze moje włosy nabrały pięknego połysku, miękkości, żywotności... no jak z reklamy. :) :) :) Łatwo się rozczesują, nie mam wrażenia, że je szarpię przy układaniu na szczotkę, poprostu świetna ochrona, ożywianie, nabłyszczanie... no bomba! :)
Szczerze polecam wszystkim posiadaczkom niezbyt grubych, suchych na końcach włosków, które przeszły niejedno.

dobry***

Zdecydowanie ułatwia rozczesanie splątanych włosów [ stosuję na włosy lekko wilgotne ]. Ma działać elektrostatycznie - działa ale nie tak do końca . Jeżeli chodzi o rozdwojone końcówki - nie mam / tzn. że działa . Jedyne zastrzeżenie mam do połysku - stosowany na zupełnie suche włosy nabłyszcza je ( ale tak, że mam takie wrażenie lekko zakurzone - to nie to co kryształy Semi di Lino ). Zapach - mógłby być mniej intensywny i mniej sztuczny . Trzy gwiazdki - dobry ale mógłby być lepszy .

Gorąco polecam

Kryształki stosuję już od dłuższego czasu. Wcześniej moje włosy były zniszczone, końcówki łamały się i rozdwajały. Po pierwszym zastosowaniu były widoczne już pierwsze efekty, których się nawet nie spodziewałam. Produkt ten kupowałam z małą niepewnością ponieważ opakowanie było mała bo około 30 ml, więc myślałam, że szybko się zużyje noi cena trochę wysoka. Do kupna namówiła mnie miła konsultantka z Dory. Teraz wiem, że bez kryształek nie można się obejść (przynajmniej w moim przypadku). Kryształki popierwsze ułatwiają rozczesywanie włosów, tworzą barierę ochronną, włosy są miękkie i nie elektryzują się, a ich końcówki nie rozdwajają sie i nie łamią. Kosmetyk jest bardzo wydajny starcza na około 5 miesięcy, ma przyjemną konsystenję i ładnie pachnie. Można stosować go po umyciu włosów (bez spłukiwania)jak i na codzień. Co do ceny to też nie można mieć zastrzeżeń ponieważ starcza na bardzo długo.
Polecam wszystkim wizażystkom, jeżeli nie wierzycie to wyprubójcie najpierw próbki (są w aptece za darmo).
Używam tego kosmetyku: około 5 miesięcy/ ilość zużytych opakowań: jedno i zamierzam kupić następne