Soraya, Make - Up HD Self Adaptor, Podkład matujący

Soraya, Make - Up HD Self Adaptor, Podkład matujący

Make-up matujący łączący zaawansowane efekty optyczne, uzyskane dzięki formule HD oraz doskonałe własności pielęgnacyjne. Specjalnie dobrana formuła doskonale matuje cerę, wygładza naskórek, tuszuje niedoskonałości i na długo zapobiega błyszczeniu.
Wyjątkowy pigment typu OPTICAL REFLECTION gwarantuje:
HD EFFECT perfekcyjny wygląd z bliska, na zdjęciu, czy przed kamerą
SELF ADAPT EFFECT dopasowanie do naturalnego odcienia cery
SOFT FOCUS EFFECT rozmycie, dzięki któremu make-up nie uwydatnia zmarszczek i zagłębień skóry.
Produkt testowany dermatologicznie. Wodoodporny. Zawiera filtry UV (SPF 6).
Dostępne odcienie: 01 beż, 02 naturalny, 03 opalony.

W porównaniu do innych podkładów Soraya, ten jest słaby.

Ten podkład nie jest zły - lepszy niż niejeden z wyższej półki cenowej. Nie smuży, dobrze się wchłania. Soraya w ogóle robi dobre, tanie podkłady do codziennego, "naturalnego" makijażu. No właśnie - ten jest słabszy niż podstawowa, najtańsza wersja podkładu Soraya.

Nie mogę zrobić rozbicia na + i - tego podkładu, bo po prostu nie widzę sensu kupowania go, gdy cała reszta podkładów Soraya jest od niego lepsza.

Używam tego produktu od: zalega u mnie już od ponad roku

jeden z najlepszych w takim progu cenowym

Dostałam go od koleżanki. Bo jej cera jest bardzo jasna, a odcień 01-beż był dal niej za ciemny. ja przy cerze lekko opalonej musze przyznac, że podkąłd naprawdę jest dobry. Mam świecacą się skórę tylko na nosie jest przesuszona i schodzi. ten podkałd jak jeden z niewielu prawei całkowice wygladza, tak że nie widać tej suchej skróy. Trochę za mało matuje jak dla mnie, ale i tak używam dodatkowo sypkiego.

Plusy:
cena
wygładza
wyrównuje koloryt
ładny odcień
nie daje efektu maski
nie zmienia kolory po dłuzszym czasie "noszenia"
nie widac moich wysuszonych skórek koło nosa
w miare dobrze kryje
Minusy:
opakowanie troche nieergonomiczne i nieekonomiczne :)
troche słabo matuje
brak odcienia dla jasniejszej karnacji

Nadal będę go używać.

Ten podkład ma wiele plusów i widziałam, że dziewczyny się już o nich rozpisały tzn.
- dobra cena
- rzeczywiście matuje
- jest wydajny
- nie ciemnieje
itd.
Aczkolwiek mankamentem tego fluidu jest opakowanie, dozownik no nie wiem jak to nazwać ale jest bardzo ciężko wydobyć podkład z opakowania i przez to wydaje się jakby była już go tam garstka.

Używam tego produktu od: Niecałego miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Jedno w połowie

Nie dla mnie

Matowanie okej, jednak najjaśniejszy odcień jest dla mnie zdecydowanie za ciemny. Źle mi się go rozprowadza, a zapach jest przytłaczający. Najgorszy podkład matujący z Sorayi jaki miałam, a miałam już ich naprawdę dość sporo, gdyż Soraya to mój ulubiony producent podkładów. Pierwszy raz się zawiodłam, wracam do innych produktów tej marki.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Naturalny wyglad

Produkt uważam, za niemal doskonały. Jednak jak każdy kosmetyk posiada wady. Po nałożeniu wygląda się idealnie, skóra rzeczywiście jedwabista! Żadnych odznaczeń, jednolita kolorystyka bez plam, faktycznie twarz idealna. Jednak nie współgra ze wszystkim sypkimi pudrami. Totalnie szybko robią plamy z połączeniem pudru sypkiego Oriflame Beauty Studio Artist, natomiast bardzo ładnie współgra z sypkim Max Factor. Cena jest bardzo przystępna jak na produkt tej jakości.
Efekt matujący też uważam za spełniony jednak nie na długo, ale chyba nie ma jeszcze na polskim rynku kosmetyków idealnych :)
Jak najbardziej polecam.

dobry

Kupiłam ze względu na odpowiedni kolor mam 01-beż który jest dobry do lekko opalonej cery lub po samoopalaczu jak ja...normalnie jestem biała jak ściana ale cóż skusiłam sie aby przyciemnić swoją skóre i wszystkie podkłady byłby o 3-4 tony za jasne więc musiałam kupić ciemniejszy podkład i wybór padł na ten.
Plusy:
-cena,tylko 19zł
-faktycznie dopasowuje sie do koloru skóry
-ładnie matuje na kilka godzin potem lub od razu po nałożeniu go trzeba użyć pudru- jak ktoś ma większy problem ze świeceniem sie,ja tam ledwo sie błyszcze i mi to odpowiada bo zbyt mocny mat wygląda nienaturalnie
-dobrze kryje zaczerwienienia
-wyrównuje koloryt skóry,miałam przebarwienia po samoopalaczu
-nie podkreśla suchych skórek
+/- schodzi równo z twarzy po ok.9h zostaje 1/3 podkładu bez bazy i pudru.... z bazą i pudrem utrwalającym zostaje więcej i po 9h jest połowa tego co nałożyłam
Minusy:
-minimalnie wysusza skóre
-ciężko wydostać podkład z opakowania,mam wrażenie że już 1/4 opakowania jest pusta od nowości

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: prawie połowa pierwszego opakownia

Koszmar

Ja też kupiłam ten podkład prawie jak tylko się pojawił w sklepie. Chociaż trochę przez przypadek, bo skusił mnie krem pod makijaż primer Soraya, który okazał się cudowny, więc myślałam że podkład z tej samej linii też mnie pozytywnie zaskoczy, ale niestety bardzo się zawiodłam. Opakowanie jest ładne, aczkolwiek dziwne - podkład z trudem wydobywa się ze środka. Poza tym ma się dziwne wrażenie, że połowy kosmetyku już nie ma w tubce. Konsystencja gęsta i przyjemna - podkład dobrze się rozprowadza, ale na tym plusy się kończą. Wybrałam odcień naturalny, który na dłoni wygląda na ładny beż, ale na twarzy zmienia się w odcień ceglasto czerwony i o zgrozo z upływem godzin jest coraz gorzej. To samo z komfortem skóry - rano bezpośrednio po wykonaniu makijażu było świetnie, ale wraz z upływem dnia podkład ściągał skórę, powodował podrażnienia i pod koniec dnia marzyłam tylko o tym żeby go zmyć. Producent obiecuje, że to nowoczesny podkład HD, który świetnie wygląda w każdym świetle - ja tego nie zauważyłam - mając go na twarzy nie pokazałabym się w żadnym świetle ani sztucznym, ani naturalnym. Po kilku użyciach podkład wylądował niestety w koszu.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

w miarę ok

Kupiłam ten podład jak tylko się pojawił.

Używałam róznych podkładów drogich i tych tanszych.
Moja cera jest fatalna, tłusta w strefie T w pozostałych sucha:(

Podkład ten wg mnie nie jest w cale gorszy od droższych.
Używałam estee lauder i wole soraya, efekty te same a cena znacznie mniejsza.

*Przyjemnie go sie nakłada
*nie ciemnieje
*skóra ładnie nawilżona
*wygląda bardzo naturalnie, nie zapycha, jest lekki

-świece się po ok 5godz. Jak dla mnie to juz coś
-słąbo kryje(ale plus korektor jest ok)

ogólnie jestem zadowolona

Używam tego produktu od: tygodnia