Riche Créme, Concentré Anti-rides Contour Yeux (Koncentrat przeciwzmarszczkowy pod oczy)

Koncentrat przeciwzmarszczkowy pod oczy, przeznaczony do cery dojrzałej. Zawiera 10 olejków roślinnych, ktore stanowią 21% objętości preparatu oraz witaminę E. Ma pielęgnować i wzmacniać skórę pod oczami, redukować "kurze łapki" oraz zapobiegać powstawaniu nowych zmarszczek. Można go używac jako kuracji, albo codziennie, na dzień i/lub na noc. Opakowanie stanowi flakonik z ciemnego szkła wyposażony w aplikator.

delikatny i skuteczny

Jestem bardzo zadowolona z tego kremiku, pięknie się wchłania, delikatnie nawilża i natłuszcza skórę . Nie prasuje co prawda zmarszczek ale skutecznie im zapobiega. Jednak nie należy nim smarować powiek, bo podrażnia oczy. Trzeba ograniczyć się do obszaru na granicy oczodołów, jak to radzą kosmetyczki. Gwarantuję, że to wystarczy. Jest to mój ulubiony krem pod oczy, często do niego wracam.

spodziewalam sie wiecej

spodziewalam sie po tym kosmetyku wiecej. W poprzednia zime uzywalam kremu , tego w sloiczku, a na ta postanowialam wyprobowac ten koncentrat. Zakupilam w promocji, wiec nie bylo tak zle. Uzywalam prawie miesiac. I wyladowal w szafce, teraz go wyciaglam i postanowilam zuzyc na szyje. Koncentrat przypomina w konsystencji krem pod oczy, ale gorzej sie wchlania. Ja nakladalam go na noc calkiem sporo(tak samo stosowalam krem), do rana sie wszystko wchlonelo, ale jakos spektakularnie nie wygladzil okolic oczu, co jego braciszek-krem to zrobil w poprzednia zime. Skora, byla mila w dotyku , jakby dobrze nawilzona i to wszystko, zmarszczki moze lekko splycone, ale wlasciwie nie bylo wiekszej roznicy. Na dzien nakladalam juz w mniejszej ilosci(tak samo robilam z kremem), zeby koncentrat sie szybko wchlonal i mozna bylo zrobic makijaz. Wchlanianie mimo wszystko trwalo, wiec utrudnialo to poranny makijaz, zwlaszcza jak sie nie ma czasu czekac. Teraz postanowilam go zuzyc na szyje, ale pompka przestala dzialac, a w pojemniku jeszcze polowa koncentratu zostala. Jak sie okazalo, obluzowala sie gumeczka, ktora uszczelniala pompke od srodka, docisnelam ja i wszystko gra.
Mimo wszystko jestem zawiedziona. Koncentrat ma podobna tlusta konsystencje co jego braciszek-krem, ale dzialanie stanowczo mniejsze. Wkoncu koncentrat powinien dzialac mocniej niz zwykly krem. Daje 3*, ale nie wiem czy nie powinny byc 2*...

Musze jeszcze sprostowac. Po tym jak pompka przestala dzialac i ja naprawilam, nie cieszylam sie za dlugo tym faktem. Pompka znow przestala dzialac, ale juz nie umialam jej naprawic i koncentracik wyladowal w koszu. Bardzo sie zawiodlam i juz go ponownie nie kupie

sredni

taki sobie.trzy gwiazdki to wedlug mnie akurat.nawilza,ale krem sie calkowicie nie wchlania.bardzo mocno podraznil moja skore wokol oczu.wiec przestalam go uzywac na jakis czas.wrocilam do niego niedawno.ale efekt znowu taki sam,podrazniona,zaczerwieniona skora.wiec dalam sobie spokoj.teraz uzywam go na szyje i jest ok.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

ok

Kupiłam ten krem w lutym, to prawda jest drogi, ale YR ciągle ma promocje cenowe. Postanowilam go kupic, aby zrobic sobie kuracje na wiosne. Rezultat: dzis skonczylam go uzywac, stosowalam tylko na noc, bo lekko tlustawy, ale ja akurat lubie gdy kremy pod oczy sa tluste. Rzeczywiscie, troche wygladzil zmarszczki-jak na koncentrat spodziewalam sie lepszych rezultatow. Napewno super nawilza. Ogolnie: moze byc, ale zadnych cudów.

po prostu dobry krem!

szczerze - nie wierze ze jakikolwiek kosmetyk jest w stanie usunac zmarszczki. Nie oczekuje tego tez od tego kremu. szukalam po prostu czegos silniejszego, co pomoze zniwelowac niedobor snu i nadmiar promieniowania monitora. I znalazlam. Krem jest lekki ale jednoczesnie bogaty, fantastycznie pachnie (kwiatami). Wchlania sie dobrze ale dopiero po jakims czasie, dlatego uzywam go wylacznie na noc. Nie drazni. Zmarszczkom oczywiscie nic nie zrobil, ale po tygodniu uzywania skora pod oczami wyglada lepiej, nawilzona i bardziej sprezysta. Podkowki mniej widoczne.
Ladne opakowanie, troche moze za "sieriozne", dozownik bardzo praktyczny, dozuje dokladnie tyle ile potrzeba na jedno oko.

Problem mam tylko ze stosunkiem jakosci do ceny, albowiem krem jest drogi. Jest co prawda BARDZO wydajny (po tygodniu nie stwierdzam obnizenia sie poziomu w sloiczku)... Przyznaje ze gdyby nie specjalna oferta to bym nigdy go sobie nie zafundowala. Dlatego daje **** a nie *****, albowiem nie mam porownania z innymi kremami pod oczy z tego przedzialu cenowego. Jednak jest to niewatpliwie pierwszy krem pod oczy w moim zyciu ktory daje efekt.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: uzywam od 7 dni. Gdyby nagle ulotnily sie zmarszczki to dam znac ;-)

13.02.2004 nie, nie ulotnily sie. Po czterech tygodniach stwierdzam - super. Skora pod oczami lepiej napieta, zmarszczki sa ale troszeczke "rozprasowane". No i krem jest oblednie wydajny, starczy na pewno na rok (uzywa codziennie i nie moge stwierdzic zeby go ubylo wiecej niz 2%).

15.04.2004 no i musze zabrac *. za opakowanie :-(. w sloiczku jest jeszcze sporo kremu ale rurka od dozownika jest za krotka. co gorsza sloiczek ma waska szyjke, nie sposob tego kremu wydobyc :-(. co za podlosc!