Luminelle, Korektor

Luminelle, Korektor

Pojemność 1,4 g

Opis: Kredka korygująca dostępna jest w dwóch odcieniach. Ja mam jasną i jest to idealny korektor dla tych, którzy nie mogą znaleźć naprawdę jasnego odcienia. Wygodny sztyft, pięknie stapia się ze skórą i nie "znika" w ciągu dnia. Polecam jednak tylko tym, którzy nie mają zbyt dużo do ukrycia ponieważ kredka nie jest mocno kryjąca.

Cena: ok. 30 zł / 1,4g

Super korektor

To był mój pierwszy korektor, nie żałuję że go kupiłam. W pełni mnie usatysfakcjonował. Dobrze kryje, tuszuje zbędnie rzeczy, dość długo się utrzymuje. Dla mnie rewelacja! Aczkolwiek na bardzo długo nie starcza.

Używam tego produktu od: Dwóch lat

Taki sobie

Dopiero niedawno zaczęłam używać korektora pod oczy, gdyż do tej pory kładłam tam po prostu grubszą warstwę podkładu i ten był właśnie pierwszym używanym w tym celu. Jest w sumie ani dobry, ani zły, w każdym bądź razie cudów nie zdziałał. Wypryski i przebarwienia pokrywa słabo, choć bez niego byłoby jeszcze gorzej.
Plus za fajny, naturalny odcień - mam beżowy.
Opakowanie jest poręczne, łatwo zamyka się i otwiera.
Jest dość wydajny.

nic ciekawego

plusem jest na pewno to, że można go upolować często za połowę ceny. i tak jak napisała wizażanka zgłaszająca do KWC, nadaje się dla tych którzy mają niewiele do ukrycia. i owszem - jest znakomity na jakieś drobne przebarwienie, lekki cień pod oczami czy kilka piegów, ale gdy wyskoczy jakaś krostka czy pojawi się zaczerwienienie to na pewno nie jest to dobry wybór. za słabe krycie, za słaba pigmentacja. plus za fajną konsystencję i poręczność oraz za dopasowanie do najjaśniejszej cery. dodatkowy minus za kiepską wydajność.

Używam tego produktu od: używałam przez jakiś miesiąc

Dieta na trądzik

przyzwoity korektor

Jest to zwyczajny korektor, niczym się nie różni od korektorów dostępnych w drogeriach. Nie kryje lepiej ani nie trzyma się dłużej na twarzy niż korektory w niższej cenie.
Ja zapłaciłam za niego ok. 15 zł a i tak uważam, że mogłam zaoszczędzić jeszcze kilka złotych kupując chociażby korektor Miss sporty czy Synergen.
Największą wadą korektora jest to, że wystarcza na bardzo krótko (miesiąc).
Korektor posiada zaledwie dwa odcienie.
Do zalet należy zaliczyć dość mocne napigmentowanie wystarczające do zakrycia wyprysków i małych sińców pod oczami. Podoba mi się również jego kremowa konsystencja.
Korektor ma bardzo ciekawy, chyba kwiatowy zapach.
Dobrze się go nakłada, dzięki niewielkiemu opakowaniu i formie sztyftu idealnie nadaje się do noszenia w torebce i wykonywania poprawek w ciągu dnia.

Mimo swych zalet korektor mnie nie zachwycił i wolę kupić tańszy produkt.
Jeśli kupię ten korektor ponownie, to tylko w promocji.
Półtora gwiazdki odejmuję za regularną, dość wysoką cenę i niewydajność produktu.

Swietny i tani

Kupiłam skuszona promocją i nęcona ciekawością oraz sentymentem do serii Luminelle.
Wybrałam odcień jasny bez.

Zalety:

+ wszechstronność(!)
+ idealny pod oczy (delikatny)
+ nie wysusza
+ nie podrażnia
+ dobrze napigmentowany
+ kremowa, ale lekka konsystencja
+ odżywcze olejki w składzie
+ świetnie kryje zaczerwienienia i małe niedoskonałości twarzy (lepiej niz korektor Zero Defaut Couleurs Nature)
+ przyjemny pół miekki sztyft
+ higieniczna forma wysuwanego sztyftu
+ łatwa i szybka aplikacja
+ idealny do szybkiego makijazu i/lub poprawek w ciągu dnia lub podrózy
+ niezwykle tani (szczegolnie w promocjach)
+ szalenie wydajny
+ dość trwały (trzyma sie lepiej niz Zero Defaut Couleurs Nature)

+/- tylko dwa rodzaje odcieni do wyboru, aczkolwiek świetnie dopasowujący sie do cery

Minusów nie widze.
Cenię serię przede wszystkim za to, ze trudno jest sobie nią zrobić "krzywdę", jest idealna dla osób, które w makijażu stawiaja nieśmiałe pierwsze kroki i/ lub osób ceniących makijaż subtelny.

Dla wnikliwych podaję skład:
ricinnus communis seed oil, arachidal propionate, octyldodecanol, oleyl alcohol, ozokerite, euphorbia cerifera wax, ethylhexylcocate, hydrated silica, synthetic beeswax, parafin, nylon-12, parafinum liquidum, peg-45/ dodecyl glycol coplymer, rosa moschata oil,, parfum, methylparaben, tocopheryl acetate, propylparaben, BHT, may contain: CI 77492/77499(iron oxides),CI 71891 (titanium dioxide)

PolecamUżywam tego produktu od: miesiącIlość zużytych opakowań: 1x1,4g

_____________________________________________________________
Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

bardzo go lubię.

nie używam go pod oczy, od tego zacznijmy :).
i nigdy nie kupiłam go drożej niż na 20zł.

jego wielką zaletą jest odcień - tak jasnego korektora ze świecą szukać. smaruję nim zazwyczaj pół twarzy, świetnie wyrównuje koloryt mojej skóry.

pół gwiazdki odejmuję za przeciętną wydajność i skłonność do zostawania na rzeczach przyłożonych do policzka.

złużyłam już kilka opakowań i na 100% kupię następne :)

Używam tego produktu od: bardzo dawna :)
Ilość zużytych opakowań: chyba 6

Średniaczek

Niestety całą serię Luminelle uważam za takie bubelki YR. Są co prawda tańsze od reszty oferowanych tam kosmetyków, ale chyba wolę dopłacić i wybrać coś o wyższej jakości...

Jak dla mnie korektor jest podobny jakościowo do Miss Sporty. Nadaję się do zamaskowania niewielkich sińców pod oczami/przebarwień. Mam jaśniejszy odcień, słano kryje, średnio się rozprowadza. Posiada jednak bardzo praktyczną formę sztyftu (uwielbiam!) i ładne beżowo-białe opakowanie, fajnie wygląda w kosmetyczce:) Nie po to jedna kupuje się korektor...

Ogólnie nie polecam, zużyję i będę szukać dalej swojego ideału.

Ilość zużytych opakowań: troszkę:)

Trudno powiedzieć...

Korektor Luminelle budzi moje wątpliwości. Używałam go głównie do zamaskowania cieni pod oczami i w tej funkcji niezbyt się sprawdził. Odcień był zbyt jasny i pod oczami miałam sztucznie jasne plamy (być może kwestia doboru koloru, ale wybór niewielki). Podkreśla nawet minimalne zmarszczki czy suche skórki.
Przy maskowaniu wyprysków trochę lepiej, choć moim zdaniem zbyt słabe krycie.
Cena jest nawet umiarkowana, ale chyba nie warto (można kupić w tej cenie dużo lepsze).
Wydajny, mam go już baaardzo długo i wciąż go dużo.
Konsystencja jest raczej lekka, nie zostawia tłustych śladów.

doskonaly

Korektor jest genialny,nie wysusza,nie podraznia.Uzywam go nie tylko pod oczy,ale rowniez na male niedoskonalosci.Jest wspanialy i dodatkowo wspaniale,delikatnie,roslinnie pachnie-dla mnie ma to wielkie znaczenie.

Używam tego produktu od:dwoch miesiacy

Taki sobie

Na korekcję sińców pod oczami się nie nadaje. Bo w krótkim czasie uwypukla wszelakie zmarszczki.
Na skórze odczuwam go jako tłustą warstwę, która powoduje dyskomfort.

Używam tego produktu od:około rok
Ilość zużytych opakowań:jedno

Taki sobie

Miałam go kiedyś. Korektor nie wyróżniał sie niczym szczególym od pozostałych produktów tego typu. Trzymał się średnio. Wydajność też nie należała do jego mocnych stron. Kiedyś używałam go pod oczy, ale wtedy nie miałam jeszcze takich sińców jak teraz :( Dlatego też uważam, że dle nastolatki która nie ma dużych problemów z cerą może być ok.

Używam tego produktu od:kiedyś

bardzo dobry

ale nie świetny, ma parę wad.

przede wszystkim szybko się kończy, nie jest wydajny, przez te pół roku miałam jedynie dwa tylko dlatego, że nie uzywalam go ciagle, opakowanie starcza gdzieś na 2 miesiące.
wadą jest też moim zdaniem grubość samego sztyftu, lepiej by się nakładał pod oczy gdyby był cieńszy.

jednak jest dobry, można nim maskować też przebarwienia i pod tym względem się sprawdza, cienie też zakrywa, a sama mam wstrętne.
jest też najlepszym korektorem w jeszcze przystępnej cenie z tych, które używałam, tak więc 4 gwiazdki, jedną odejmuję za kilka wad.