Joko, Mat & Silk (podkład matujący)

Joko, Mat & Silk (podkład matujący)

Zgłaszająca osoba: Olunia89

Podkład o działaniu matującym, kryjącym, wyrównującym strukturę i koloryt skóry. Na dodatek nawilża i łgodzi. Posiada idealną kremową konsystencję, o umożliwia rozprowadzenie go na skórze twarzy. Nie zatyka porów. Dobry dla skóry mieszanej, tłustej i wrażliwej, z popękanymi naczynkami i przebarwieniami. Producent również pisze, że nadaje się do cery trądzikowej.

Dostępny w kolorach:

- 202 beige (beżowy),

- 203 natural beige (naturalny beż),

- 204 golden beige (złoty beż),

- 205 golden bronze (złoty brąz)

Cena: 9 zł / 30 ml

Kapitalny!!

To najlepszy podkład jaki miałam!! Buśka wygląda dziewczęco, młodo, radośnie... Super kryje, nie zostawia smug i dobrze trzymał się na twarzy. Mam 22 lata i dla mnie podkłady z górnych półek, jak Revlon Colorstay umywa się do tego taniego podkładziku! Ubolewam, bo jest już wycofany z produkcji:(:(:( Nigdzie nie mogę go dostać a na jego miejsce wskoczyła jakaś beznadziejna nowość, tj. Virtual:(:(:( BŁAGAM NIECH KTOŚ NAPISZE, ŻE JESZCZE GDZIEŚ GO DOSTANĘ!!!!!!!
Zaznaczyłam, że kupię go ponownie, ale stanie się tak niestety tylko wówczas, gdy go dopadnę:(

Używam tego produktu od:lata szkoły średniej (ok 3 lat)
Ilość zużytych opakowań:duuuuuuuuuuuuuużo

lubiłam go

Był on moim pierwszym podkładem. Uzywałam go przez około 3 lat. Podkład jest gęsty, mocno kryjacy. Ma ładny zapach bardzo, bardzo niską cene. Idealnie się rozprowadza i jest bardzo wydajny. Polecam

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: dużo

;-)

Puderek zaczelam uzywac sobie pod koniec gimnazjum ;-) , bardzo fajny produkcik, tyle ze juz nie moge dostac go w sklepac ani na sronach internetowych, slad po nim zginal... moje kumpele i ja zawsze g uzywalysmy do czas kiedy sobie znikł heheh , czekam az znowu wejdzie na ryek;-) polecam polecam polecam ! gesty , fajnie sie rozproawdza.. najlepszy byl joko 204, kryl.. i fajnie opalal buzke.. dotego kredeczka na oczko jakis usz no i rozowe kuleczki na puliczki i niusia jak ich mALO/... GDZIE MOGE DOSTAC EN PUDER?????????????

Używam tego produktu od:GIMNAZJUM
Ilość zużytych opakowań:BARDZOOOO DUZO....

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

używany dawno temu;)

używałam tego podkładu bardzo dawno temu, miałam dwa odcienie. Oba całkiem ładne. Łatwo było je rozprowadzać, wyglądały naturalnie na twarzy i nie robiły jakiś smug. Wszystko było pięknie, ale jednak po pewnym czasie zapychały mi pory i miałam pełno małych świństw na twarzy. Czasami też wysuszały mi się policzki co też nie za bardzo mi się podobało;)

Używam tego produktu od:dawno temu
Ilość zużytych opakowań:ok. 2,5

Matuje :)

Podkład matuje,
dość dobrze kryje,
nieźle się rozprowadza,
nawilża skórę,
przyjemnie pachnie.
Polecam!
Używałam go jeszcze w czasach, kiedy walczyłam z trądzikiem i muszę przyznać, że nawet nieźle radził sobie z ukrywaniem drobniejszych niedoskonałości (miałam wtedy odcień 203).
Na dzień dziesiejszy mógłby być jednak dla mnie trochę za cięzki ale może nabędę go zimą (lubię mieć wtedy czymś otuloną twarz).
Po nałożeniu go twarz jest aksamitna i przyjemna w dotyku.

Używam tego produktu od: używałam 3 lata temu

ot zwykly podkladzik...

hmm....ciezka sprawa z tym podkladem..kupilam zdesperowana (brak funduszy) po ukonczeniu sloika dream matte musse (nareszcie!!)ale do rzeczy:D podklad ma dosc lekka konsystencje,rozprowadza sie nienajgorzej...ale efekty matujacego jak nie bylo tak nie ma (gdyby nie krem matujacy swiecilabym sie jak..nie powiem co:P ) generalnie kryje calkiem calkiem ale z rozszerzonymi porami moze sobie nie radzic a nawet na pewno sobie nie radzi:/ kolorki moga byc...cena smieszna(ok 8 zl) w sumie zaluje ze nie kupilam zamiast niego Oceanica rozswietlajacego(skrzy sie jak oszalaly ale na opalonej skorze moze wygladac super-zwlaszcza na wieczor:)co do joko to zwykly podkladzik dla bezproblemowej cery...chyba dobry dla nastolatek??:Phihi

po prostu dobry

Joko był jednym z moich pierwszych fluidów i zapamiętałam go bardzo dobrze, ze wzgledu na łatwość w rozprowadzaniu go na twarzy - przy niewprawnej jeszcze wtedy rece nie tworzył smug, nie miałam problemów z jego równomiernym rozprowadzeniem. Ładnie wyrównywał cerę i poprawial koloryt, właściwie raczej dobrze tuszował mankamenty, moim zdaniem dobrze się wchłaniał i dopasowywał do cery. Gorzej było z matowieniem, moim zdaniem to nie podkład do tłustej cery : ja mam umiarkowanie tłustą, ale podkład nie przetrzyma całego dnia w szkole. Mysle, że dobrze ukrywa zmeczenie i złe samopoczucie, zapach tez mi odpowiada : kojarzy mi sie z zapachem ciasteczek :)

Jest, a jakoby nie było

Mimo, że gęsty i lepiej nakladać go gąbką, w rozsądnej ilości słabo kryje. Bez zamalowania twarzy niczym gejsza efekt absolutnie zerowy (co zresztą świadczy o idelanie dobranym kolorze, ale marna pociecha). Szkoda pracy przy nakładaniu i wydanych (faktycznie niewielkich)pieniędzy. Z równym skutkiem można przysypać twarz tylko sypkim pudrem - wyjdzie na jedno.

dla mlodej buzi

Uzywalam Joko, gdy jeszcze wogole swiat o nim nie slyszal, nigdzie nie mozna go bylo dostac, a wiedzialy o nim tylko 'wtajemniczone' z naszego osiedla (sprowadzala kolezanak od jakiegos dystrybutora) Zawsze ratowal w sytuacjach awaryjncyh i po prostu nie bylo nic lepszego.
Dzis, gdy podroslam, i kupuje sobie kosmetyki za wlasne pieniazki, uzywam produktow innej klasy,a poza tym musze zatroszczyc sie przede wszytskim o porzadne nawilzanie i pomyslec o zblizajacym sie magicznym wieku, kiedy juz nie naklada sie na twarz byle czego.
Ale serdecznie polecam mlodym dziewczynom, zwlaszcza ze jest to kosmetyk niedrogi, a skuteczny. Pamietam, ze kryl swietnie. Bo w tamtym wieku, mozna bylo dostac tylko kremy koloryzujace, ktorych w gole nei bylo widac na buzi, a bylo widac natomiast to wszytsko czego widziec sie nie chcialo.
Tak jak Martycja, mam cere naczynkowa, mase zaczerwien, wrazliwosci i innych niedoskonalosci, ktore trzeba bylo ukryc. A 'nasz Joko', gesty, ciezki, to fakt, ale jak zaden inny nie tuszowal tak swietnie wszystkiego, co chcialo sie ukryc. Pamietam, najlepszy. Pamietam, i polecam. A poza tym, dzis pewnie wychodzi, w lepszym, udoskonalonym skladzie?

gęsty, ale dobrze kryje

Ogólnie lubię kosmetyki firmy Joko, zatem skusiłam się na ten podkład. Zanim go uzyłam zerknęłam na recenzje na Wizażu.. i się przeraziłam,bo zbyt pochlebne nie są.. Zniechęcona zabrałam się za rozprowadzanie po twarzy...Fakt - jest gęsty i raczej "ciężki", ale muszę powiedzieć,że w moim przypadku jest to duży plus, ponieważ mam cerę problemową, dużo zaczerwień i" niespodzianek" a ten podkład jak żaden inny dotąd ukrywa te niedoskonałości. Idealnie udało mi się dobrać odcień- mam beżowy. MOja cera jescze nigdy nie wyglądała tak dobrze z żadnym innym podkładem! :)

za tę cenę - OK

Zaletą tego podkładu jest przede wszystkim kolor. Jest beżowy bez dodatku różowego. Odcien pasuje mi idealnie, bo muszę powiedzieć, że wszelkie różowości to dla mnie przekleństwo. Rozsmarowuje się bardzo dobrze, stapia się ze skórą, nie tworzy smug, trzyma się nieźle. Nie pachnie. Nie matuje. Nie podrażnia. Raczej nie zatyka porów. Nie jest to rewelacja, nie rzuca na kolana, ale za tę cenę to naprawdę porządny produkt. Jeszcze nie wiem, czy kupię go drugi raz, jestem pies na nowinki, ale myślę, że warto mu dać szansę.

a jednak to nie to

mam bardzo mieszane uczucia...trudno go rozprowadzić,coprawda nie tworzy maski na mojej twarzy,dość dobrze matuje,ale mam wrażenie,że zatyka mi pory,pogorszył mi się stan skóry odkąd zaczęłam go używać..