Ultra Doux, Kakaobutter und Kokosöl Spülung [Au Beurre de Cacao et Huile de Coco Après-shampooing] (Odżywka z masłem kakaowym i olejem kokosowym)

Specjalna pielęgnacja dla wymagających, zniszczonych, łamliwych włosów. Regeneruje i chroni przed zniszczeniami. To odżywcza pielęgnacja, która dba o włosy aż po końcówki, nie obciążając ich. Ułatwia rozczesywanie i nadaje blask.
Odżywka niedostępna w Polsce.

regenerujące, wzmacniające
w tubie
Struktura
lekkie
100 – 250ml

trudno ocenić

Bardzo lubie kokosy pod każda postacią. dltego też kupiłam ta odzywke ze wggl na zapach, ktory jest dosc przyjemny. Jednak jak dla mnie dzialanie odzywki jest troszke slabe, gdyz nie wygladza moich wlosow i placze- szczegolnie po wyschnieciu ciezko jest rozczesac wlosy.
Polecam dla zapachu, jednak bede szukac dalej idealu...

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1034644].usefull || 0 }}% pomocna.

Strzał w 10!

Odżywkę i szampon z tej serii kupiłam w Niemczech bo uwielbiam kokosa.

Plusy:
* włosy są przyjemne w dotyku
* miękkie
* lśniące
* naturalny skład
* zapach
* konsystencja nie za rzadka, nie za gęsta
* cena
* włosy są pachnące i bez problemy się rozczesują
Uwielbiam tą odzywkę i gdy tylko będę miała okazję to ją kupię.

Minusy
* dostępność
*wydajność... moje włosy sięgają prawie pasa i muszę nałozyć jej nieco więcej

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1032163].usefull || 0 }}% pomocna.

Niestety nie

Nigdy więcej !
Na mojej półce jest wiele produktów firmy Garnier, ale ta odżywka więcej na niej nie postoi. Nie wiem czym się tu zachwycać, odżywka kompletnie nic nie robi. Konsystencja gęsta, żeby nałożyć na moje długie włosy musze użyć spora ilość. Nie wygładza, nie nawilża !

Jestem zawiedziona.

Używam tego produktu od: 6-msc
Ilość zużytych opakowań: 2/3

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1025708].usefull || 0 }}% pomocna.
Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

Spełnia swoją rolę...

Odżywka posiada niezbyt gęstą, kremową konsystencję o białym zabarwieniu. Nałożona w rozsądnej ilości nie obciąża ani nie powoduje szybszego przetłuszczania się włosów. Pachnie przyjemnie, ja wyczuwam w niej głównie kokosową nutę. Stosowana regularnie sprawia, że włosy łatwiej się rozczesują, lepiej się układają, a także wyglądają na dużo zdrowsze. Opakowanie jest poręczne i wygodne. Łatwo z niego wydobyć resztki produktu.

Ilość zużytych opakowań: 2: 200 ml

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1016567].usefull || 0 }}% pomocna.

Moje włosy ją uwielbiają

Po przeprowadzce za granicę musiałam od nowa zacząć szukać kosmetyków, które byłyby idealne dla moich włosów i przeglądając jakże ubogie sklepowe półki natknęłam się na tę oto odżywkę. W Polsce moje włosy bardzo lubiły wersję odżywki z awokado, ale mam teraz wrażenie, że jest ona o stopień słabsza od bohaterki tej recenzji.

Dla moich wysuszonych, zniszczonych i puszących się włosów ta wersja okazała się idealna. Skład bardzo mi się spodobał, bo rzeczywiście mamy do czynienia z produktem, na który składają się oleje i masła a nie tylko widnieją wielkimi literami na froncie a z tyłu, w składzie są na szarym końcu, daleko za substancjami zapachowymi.
Konsystencja może niektórym wydawać się zbyt rzadka, ale mi ona nie przeszkadza. Zapach też bardzo mi się podoba i chciałabym żeby utrzymywał się na włosach troszkę dłużej, kojarzy mi się trochę z masłem kakaowym z ziaji.

Ostatecznie włosy są wygładzone, błyszczące i dobrze się rozczesują. Polecam :)

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1013037].usefull || 0 }}% pomocna.

NAJLEPSZA

Zdecydowanie najlepsza pośród całej rodziny odżywek Ultra Doux, a próbowałam chyba już wszystkich. Po raz pierwszy kupiłam ją w Anglii pod nazwą Ultimate Blends. Trzeba jej się trochę naszukać, ale jest internet, wszystko można zlaleźć, jeśli tylko się chce.

Włosy mięciutkie, gładziutkie, nawilżone, a najważniejsze: nie puszą się.

Uwielbiam.

Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1012746].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo mocno wygładza i zmiękcza włosy

Odkąd spadła mi porowatość włosów, mogę częściej sięgać po kosmetyki z olejami nasyconymi.

Skład:
Aqua/Water, Cetearyl Alcohol, Elaeis Guineensis Oil/Palm Oil, Behentrimonium Chloride, CI 17200/Red 33, Cocos Nucifera Oil/Coconut Oil, Hydroxycitronellal, Stearamidopropyl Dimethylamine, Theobroma Cacao Butter/Cocoa Seed Butter, Chlorhexidine Dihydrochloride, Benzyl Salicylate, Linalool, Isopropyl Alcohol, Caramel, Citric Acid, Hexyl Cinnamal, Glycerin, Parfum/Fragnance

Tradycyjnie zaczniemy już od analizy składu :) A ten jest bardzo ładny - mamy sporo emolientów, w tym olej palmowy na 3 miejscu w składzie, kawałek dalej olej kokosowy oraz masło kakaowe. Są także dwa antystatyki i nawilżająca gliceryna, ale na szarym, szarym końcu, tuż przed zapachem. Moje włosięta czują, że nie ma jej zbyt dużo ;) W odżywce znajduję się także potencjalnie wysuszający alkohol.

Konsystencja i zapach:
Odżywka jest dość rzadka, jasno-brązowa, mam wrażenie, że troszeczkę rzadsza, od wersji awokado i karite. Nie wiem czemu, ale wydawało mi się, że będzie gęstsza ;) Zapach - czuję tu lekko kakao i czekoladę, kokosa nie wyczuwam. Przyjemny, lekki, nienachalny, nie wyczuwam go na włosach po zmyciu produktu.

Działanie:
Najważniejsze, czyli działanie. Mamy tu 3 oleje i masła nasycone - palmowy, kokosowy oraz masło kakaowe. Po spadku porowatości moje włosy dużo lepiej tolerują masła i oleje nasycone. Odżywka spisuje się na moich włosach bardzo ładnie. Są gładziutkie, przyjemnie dociążone, błyszczące i mięciutkie. Mam jedno zastrzeżenie, jeśli chodzi o tą miękkość - jak dla mnie są troszeczkę za miękkie - nie są spuszone, ale takie właśnie lekko za miękkie, zwłaszcza, jeśli używam odżywki co mycie. Dużo lepiej spisuje się, zaaplikowana raz na tydzień. Myślę, że powinna ładnie spisać się na suchych z natury włosach, ale raczej tych o niższej porowatości ;) Choć wysoka również może spróbować, jak się na nią natknie za granicą, nie jest droga ;) Lubi mnie lekko obciążyć, jeśli nałożę jej zbyt dużo lub na zbyt długo. Spokojnie wystarczy jej do działania dosłownie 5 minut.

Zamieszczam zdjęcie moich fal po użyciu odżywki.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1005841].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobre działanie

Delikatny zapach i gęsta konsystencja odżywki sprawiają, że używam jej z przyjemnością. Włosy po użyciu odżywki są gładkie, puszyste i łatwo się rozczesują. W pełni spełnia moje wymagania.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[985051].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobra.

W skrocie, mam wlosy rozjasniane, lekko zniszczone.
Odzywka po nalozeniu od razu wygladza luski wlosow, takze nie trzeba jej dlugo trzymac. Wystarczy lekko wmasowac i po parunastu sekundach splukac.
Pachnie apetycznie, moglaby miec nieco gestsza konsystencje, niemniej spelnia zadanie w 100%, dlatego pelne piec gwiazdek.
Z cala odpowiedzialnoscia polecam paniom ktore chca wygladzic szorstka strukture wlosow zmeczonych zabiegami fryzjerskimi.

Używam tego produktu od: Miesiaca
Ilość zużytych opakowań: W polowie pierwszej

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[978189].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobra odżywka!

Kupiłam ją w Niemczech.

Plusy:
-bardzo wydajna
-pięknie pachnie
-wygładza włosy, bez zbytniego obciążania
-dobry skład
-w miarę gęsta konsystencja

Jedynym minusem może być tylko jej dostępność w PL.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[970135].usefull || 0 }}% pomocna.