AA Technologia Wieku Ultra Nawilżanie, Starter nawilżający pod makijaż

AA Technologia Wieku Ultra Nawilżanie, Starter nawilżający pod makijaż

Unikalna formuła sprawia, że krem błyskawicznie się wchłania, pozostawiając skórę nawilżoną. Ułatwia równomierne rozprowadzenie podkładu i przedłuża trwałość makijażu. Kwas hialuronowy, pozostawiając ochronny film na skórze, zapewnia jej optymalny poziom nawilżenia i nadaje gładkość. Ekstrakt z alg Durvillea antartica wspomaga działanie nawilżające i chroni skórę przed przesuszeniem.

Cena: ok. 19zł / 50ml

w słoiczku
krem
50 – 100ml

Starter pod makijaż

Zalety:
- wygodne opakowanie
- cena
- dostępność
- dobrze się rozprowadza
- ułatwia równomierne rozprowadzenie podkładu

Wady:
- słabo nawilża, prawie w ogóle
- bez wcześniejszego naniesienia kremu się nie sprawdza
- podkreśla suche skórki

raczej na nie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1194748].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie spełnia swojej roli

Oto kosmetyk, który totalnie nie spełnia swojej roli.
Miał być nawilżającym starterem pod makijaż, ale nie jest.

Plus jedynie za lekka konsystencje i szybkie wchłanianie.
Dalej jest coraz gorzej.
Skóra juz po kilkunastu minutach od nalozenia robi sie sucha, sciagnieta i domaga sie chocby odrobiny kremu.
Wiec gdzie tytulowe nawilzenie?

Ciezko mowic o jakiejkolwiek trwalosci makijazu skoro juz chwile po nalozeniu go trzeba dolozyc warstwe innego kremu.

Zawsze lubilam kwas hialuronowy, sluzyl mi w kosmetykach. Tu widocznie jest go przerazajaco malo.

Cale szczescie, ze kupilam go za grosze w Rossmannie, inaczej bylabym bardzo zawiedziona.

Nie mam pomyslu jak zuzyje reszte opakowania, chyba bede dodawac minimalne ilosci do innych kremow...

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1037304].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak dla mnie średni

Zazwyczaj byłam zadowolona z kremów AA wiec nie zastanwaiając sie długo postanowiłam wypróbować i ten starter. Niestety, nie zrobił na mnie powalającego wrażenia..
Krem rzeczywiście dobrze się rozprowadza i szybko wchłania ale nie jest wcale lepszy od zwykłego kremu nawilżającego. Średnia baza pod makijaż - cera się po nim szybko świeci, czego ja bardzo nie lubię. Po kilku aplikacjach nie zauważyłam żadnej innowayjnej technologii wiec raczej go już nie kupię.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1030810].usefull || 0 }}% pomocna.
Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

tragedia

Jest tragiczny, zaraz po nałożeniu go na buzię ściąga mi skórę - zero nawilżenia. Ale dostał pół gwiazdki za to, że się nie roluje i szybko wchłania - żadnych innych pozytywnych cech nie zauważyłam.

Ilość zużytych opakowań: 50 ml - 1 op.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1030806].usefull || 0 }}% pomocna.

lubię

Baza jest bardzo dobra, jednak odjęłam pół gwiazdki, bo mogłaby lepiej nawilżać.
Ma postać dosyć gęstego żelu, który dobrze rozprowadza się na twarzy, dobrze się wchłania i nie zostawia tłustej warstwy. Jest wydajna.
Nie zauważyłam zmniejszenia zaczerwienień, bo ich po prostu nie mam. Przedłuża trwałość makijażu i rzeczywiście skóra mniej ulega przesuszeniu niż wtedy, kiedy jej nie używałam.
Dla mnie jest ok.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1008891].usefull || 0 }}% pomocna.

słabiutko

Nie jestem zadowolona, dla mnie za słaby poziom nawilżenia niestety (może moja cera już się przyzwyczaiła to bardziej bogatych kremów) Czy cera w ciągu dnia się bardziej świeci przy jego używaniu? to ten poziom określiłabym jako średni
Plusy to: nie roluje się pod makijażem i szybko się wchłania.
Podsumowując jaka cena taka jakość.

Używam tego produktu od: 2-3 tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i ostatniego

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[970235].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobrze wygładza, ale nie nawilża

Rzadko używam bazy pod makijaż w postaci kremu (wolę sypkie minerały). Ten kosmetyk trafił do mnie przypadkowo.

Jest to dość gęsty, bezbarwny żel o słabym, nijakim zapachu (gęstość sprawia, że bez problemu można wycisnąć optymalną ilość i mimo konsystencji sam żel jest całkiem lekki).

Dobrze się rozprowadza i wchłania (nie mam wrażenia, że coś oblepia mi twarz). Żel świetnie wygładza i matuje skórę - pod tym względem nie mam mu nic do zarzucenia, a nawet byłam bardzo pozytywnie zaskoczona.

Co najważniejsze... jako baza pod makijaż sprawuje się bardzo dobrze.

Ma jednak duży minus - nie nawilża. Co prawda nie oczekuję od bazy działania nawilżającego i zawsze przed nałożeniem primera smaruję twarz kremem, tu jednak producent obiecuje 2w1, czyli działanie nawilżające i wygładzające. Po pierwszym użyciu jeszcze tego się nie odczuwa, ale już przy drugim i następnych czuć wyraźnie, że skóra jest sucha, a co gorsze, widać to., np. u mnie wyraźniejsze stają się zmarszczki na czole i w ogóle skóra wygląda nieco starzej. Gdy jednak nałożę pod ten starter swój dotychczasowy nawilżać, baza znów dobrze działa.

Podsumowując: jako baza TAK, ale w parze z dobrym kremem nawilżającym.

Używam tego produktu od: przez 2 miesiące

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[952774].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry !

Jak dla mnie jest to wystarczające nawilżenie pod makijaż :) Nawilża a skóra staje się taka przyjemna w dotyku. 50 ml może wydawać się mało ale jest bardzoo wydajny jak na taką cenę

Plusy
- cena
- wydajny
- nawilża
- wygładza

Minusy
- nie ma :)

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego opakowania

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[885395].usefull || 0 }}% pomocna.

beznadziejny

Kremy AA swego czasu kochałam miłością ogromną. Od jakiegoś czasu moja cera z mieszanej(hmm)stała się okropnie przesuszona. Szukałam kosmetyku pod makijaż, który nie byłby ciężki, wchłaniał się szybko, ale przede wszystkim nawilżał! idąc za ciosem, nabyłam ten oto ŻEL. Z wielką nadzieją,nie żałując ilości, wymaziałam sobie buziaka. Efekt?gęba ściągnięta, podrażniona, czuję się po nim jakbym miała za mało skóry;)gdzie nawilżenie się pytam?
Być może dla cer mieszanych/normalnych będzie to kosmetyk fajny, niestety dla mnie przegrany.
Fakt - buzia gładsza w dotyku, ale to ściągnięcie kompletnie przekreśla go w moim odczuciu jako ultra nawilżający!

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: 1/2

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[870288].usefull || 0 }}% pomocna.

Szybko się wchłania

Żel szybko się wchłania, dzięki czemu po kilku minutach możemy bez problemu nałożyć na niego podkład.
Kosmetyk sprawdza się także u wrażliwców.
Co prawda moja skóra się świeci po paru godzinach ale trudno stwierdzić kto jest winowajcą (krem, puder czy może podkład).
Najważniejsze jest to, że nawilża skórę oraz nie sprawia problemów u osób z wrażliwą skórą i skłonnościami do alergii.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[848748].usefull || 0 }}% pomocna.