Nivea, Soft, Krem do twarzy i ciała (stara wersja)

Nivea, Soft, Krem do twarzy i ciała (stara wersja)

Dla mnie ten kosmetyk to podstawa: dobrze nawilża, lekki, szybko się wchłania. Stosuje go zawsze gdy mam podrażnioną skórę, nawet po opalaniu. Ostatnio zrobił się kosmetykiem rodzinnym:) gdyż mój mężczyzna (który nienawidzi kremów) zaczął używać go po goleniu (dzięki temu nie muszę już słuchać, że golenie to męczarnia, i że skóra go piecze). Ulepszona formuła zapewnia teraz jeszcze więcej nawilżania i pielęgnacji. Krem niezwykle szybko wchłania się w skórę pozostawiając wyjątkowe uczucie gładkości, miękkości i ożywienia.Zawiera olejek jojoba, który intensywnie nawilża skórę oraz witaminę E chroniącą jej naturalną strukturę. aqua, paraffinum liquidum, myristyl alcohol, glycerin, butylene glycol, alcohol denat., stearic acid, myristyl myristate, cera microcristallina, glyceryl stearate, hydrogenated coco-glycerides, dimethicone, buxus chinensis, tocopheryl acetate, polyglyceryl-2 caprate, sodium carbomer, phenoxyethanol, lanolin alcohol, cetyl phosphate, methylparaben, ethylparaben, isobutylparaben, propylparaben, parfum

Przeciętniak

Jeśli chodzi o nawilżanie - super, ale niestety, skóra tłusta robi się jeszcze bardziej tłusta, natomiast skóra sucha i matowa musi uwielbiać ten krem, mogłaby pić go hektolitrami:) Osobiście mam w niektórych miejscach suchą a w niektórych tłustą więc wiem co mówię. Nadaje blasku, a kosztuje naprawdę niewiele. Nie ma bogatego spektrum działania, więc został wyparty przez inne kremy o jakimś szerszym działaniu, ale i tak uważam, że nie ma sobie równych jeśli chodzi o nawilżanie twarzy. Gdy chodzi o ciało - preferuję mleczka albo balsamy, bo krem jest w zasadzie pomiędzy i zapach nie jest jakiś rewelacyjny, taki typowy, "niveowy". Fajnie, że są dwa różne opakowania, tuba nadaje się do stosowania do twarzy, a słoik - do ciała. Co bardzo ważne, zdecydowanie nie uczula alergików.

Plusy:
- delikatny
- cena
- łatwość użycia
- wydajność
- dobrze się rozprowadza
- efektywność
- przyjemny zapach
- nawilża
- nie uczula
- lekkość
Minusy:
- tłusta konsystencja
- zostawia tłusty film

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Od zawsze ze mną :)

Kremu nivea soft używam od momentu kiedy wszedł na rynek, czyli już całe wieki :)
Klasyk, który nigdy nie zawodzi:
+świetna konsystencja
+szybko się wchłania
+dobrze nawilża
+w poręcznej i wydajnej tubce

I do ciała, i do twarzy

Nivea Soft kupiłam przypadkiem, będąc w sklepie i szukając czegoś do twarzy na zimę.

Na wstępie zaznaczę, że mam cerę mieszaną (tlusta ze skłonnością do przesuszeń- w praktyce oznacza to, że budze się z suchym pyłkiem na nosie i czole, a po kilku godzinach od wyjścia z domu mam tłuszcz na twarzy, który utrzymuje sie do wieczora). Przez większość roku uzywam kremów matujących lub nietlustych, jedynie zimą sięgam po coś innego (głównie bambino) dlatego do Nivei podeszłam dość ostrożnie.

Krem bardzo dobrze się wchłania- nie pozostawia na skórze tłustej warsty, w przeciwienstwie do niebieskiej Nivei. Po wchłonięciu kremu nakładam puder a cera wygląda świeżo, nie widać, że pod makijażem jest krem :) Po 2-3 godzinach moja cera robi sie tlusta, ale co wazne: dzieje sie to w "normalnym" dla mnie tempie- cera nie tłuszczy sie bardziej pod wpływem kremu. Nie uzywałam go nigdy latem, jedynie jesienią i zimą.

Dodatkowo pieknie pachnie, przyjemnie się nakłada. Uzywam go do twarzy, ciała (zamiast balsamu), rąk i stóp- jest dla mnie kosmetykiem uniwersalnym, odkąd kupiłam duze opakowanie oddałam balsamy, kremy do stóp itp- po wyszorowaniu stóp pumeksem i nałożeniu kremu na noc, rano pięty są miękkie i ładnie wyglądają :) Zdecydowanie polecam !

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 małe, 1 duże

Salon fryzjerski

Takie wspomnienie z dziecinstwa :)

Jest cudowny :) Piękny zapach, ktory przypomina mi dziecinstwo, wspaniala konsystencja . Skora jest dobrze nawilzona ,gladka i mila w dotyku. Jestem chyba uzalezniona bo nie usne bez tego kremu! Wspanialy :) Najlepszy ze wszystkich - wspanialy do twarzy, cudowny pod makijaz :)

Używam tego produktu od: ooj od bardzo dawna :) OD DZIECKA :)
Ilość zużytych opakowań: tyle ich bylo ze nie da rady zliczyć

W sam raz na lato

Lekki, delikatny, a nawilża:) Nie pozostawia tłustego filmu na skórze.Poza tym bardzo ładnie pachnie, kojarzy mi się ze wszelkimi miłymi chwilami w życiu:) Wydajny i rodzinny, optymalny do stosowania na całe ciało.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: oj wiele;)

do ciała - tak, do twarzy - NIE

kupiłam małe opakowanie 50 ml za śmieszną cenę 3,60 zł, bo szukałam czegoś, co nawilży dobrze moją suchą skórę twarzy.
używałam go na noc i byłam na początku zadowolona, bo miałam miękką, nawilżoną skórę.
aż nagle - wybuchła bomba!
po kilku dniach dostałam niesamowitego wysypu ropnych krostek :/ wiem, dlaczego - w składzie parafina jest na drugim miejscu, a nie nadaje się ona do stosowania na twarz, zatem resztę kremu wykorzystałam jako balsam do ciała.
z takiej jego roli jestem zadowolona :) świetnie wygładza ciało, wrócę do niego w razie podróży :)

Mój towarzysz od paru dobrych lat:)

Krem jest naprawde bardzo dobry.
ŚWIETNIE nawilża skórę, pozostawia ją MIĘCIUTKĄ, nie powoduje podrażnień.
Zauważyłam że skóra staje się bardziej jędrna;)
Jest naprawde bardzo wydajny, dlatego kupuję zawsze te średnie opakowania.:) Nigdy się z nim nie rozstanę;)

Używam tego produktu od: kilku dobrych lat
Ilość zużytych opakowań: około 10

Używam od lat

Używam tego kremu od jakiś 5 lat i do tej pory nie miałam powodów do narzekania.
Ogromny wybór pojemności tego kremu to duży plus. Mały zabieram w podróże, duży stoi w łazience.
Używam go na dzień i na noc. Skóra się po nim tak bardzo nie świeci. Krem jest lekki, nie jest tłusty, typowy soft. Cena ok. Marka mówi sama za siebie, polecam.

Ilość zużytych opakowań: 15 dużych opakowań

Słabo nawilża

Zużyłam dwie tubki i efekt zawsze taki sam. Słabe nawilżenie, suchość skóry. Dla osób z inną cerą może ok, dla mnie nie. Lubię tę markę, ale ten krem nie sprawdza się dla mnie. Cena w porządku.

Używam tego produktu od: 2 lata

na noc - bardzo dobry

Nakładam go tylko na noc, ponieważ na dzień jest dla mnie za tłusty. Sprawdza się bardzo dobrze, nawilża skórę która staje się miękka w dotyku.
Jest bardzo uniwersalny, nadaję się do wszystkich części ciała, wydajny, dobra cena, czasami mieszam go z olejkiem Alterry i sprawuje się bardzo dobrze : )

Nic dodać, nic ująć.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę 1

naprawdę wspaniały

Krem robi to co powinien, czyli nawilża. Stosowany jest u mnie od kilku dobrych lat i nie narzekam :)
O dziwo nadaje się jako krem pod podkład a skóra aż tak bardzo nie świeci i to jest dla mnie ogromny plus. Jedyny minus to to, że troszeczkę czuć alkohol :/

Używam tego produktu od: od kilku lat
Ilość zużytych opakowań: oj sporo :)

idealny

plusy:
idealna konsystencja
ładnie pachnie
szybko się wchłania
odżywia i nawilża skórę
nie zostawia tłustego filmu na skórze
wydajne opakowanie (szczególnie te 200ml)
nie uczula
nadaje się do stosowania pod podkład
nie roluje się
nie zatyka porów

plus to że cena jest jak najbardziej adekwatna do jakości :)

Używam tego produktu od: około 7 lat
Ilość zużytych opakowań: niezliczenie wiele