iOd, Mousse Claire Aquatique (Wodna pianka oczyszczająca)

iOd, Mousse Claire Aquatique (Wodna pianka oczyszczająca)

Przejrzysty, pieniący się żel pozostawia skórę oczyszczoną, odświeżoną, miękką. Tonizująca świeżość rano, skuteczna również wieczorem.

Cena: 80 zł / 150 ml

Podoba mi się

Używam go od jakiegoś miesiąca. Zgadzam sie z poprzedniczką, iż z pianką ma on niewiele wspólnego ;) Ot taki żelik. Ma przepiekny zapach co oceniam in plus, bowiem wiele zeli ma z tym problemy ;)
Mojej cery nie podraznil (co poczutuje takze za ogromna zaletye, gdyz moja twarz przewaznie na slowo "nowy" reaguje tarka na twarzy i zaczerwieniami tak jakby chciala powiedziec: "welcome" ;)
Moja cere oczyszcza ladnie i nie mam zastrzezen.
Wazna rzecz, cera jest gladzutka jak pupcia niemowlaka i poradzil sobie z moimi miejscowymi suchymi plackami na czole i nosie gdzie skora zbudowala sobie plac zabaw czy moze poligon doswiadczalny, bowiem za nic nie moglam ich zwalczyc po zdanym zelu!
Dla mnie jeden z lepszych przeze mnie stosowany!
Dodam iz mam serie IOD do twarzy, czyli te "pianke", Lotion Claire (pewnie cos jak tonik) i krem Hydra-Sorbet i wszystko fajnie sie komponuje!

żel jakich wiele

Ten przezroczysty żel niezbyt dobrze radził sobie z usuwaniem makijażu . Nie rozumiem dlaczego nazwano go pianką oczyszczającą (?) Na twarzy pienił się lekko , dopiero wymieszany w dłoniach tworzył pianę więc preferowałam drugi sposób aplikacji :) . Ma bardzo świeży zapach , twarz po umyciu jest gładka , świeża . Uzywałam go z samego ranka , kiedy twarz nie wymagała tak gruntownego oczyszczania jak z makijażem . Przy moim stosowaniu okazał się mało wydajny ponieważ myłam nim twarz dwukrotnie za każdym razem [około 1,5 miesiąca ] i drażniło mnie codzienne usilne wyciskanie tego żelu z tubki zakończonej zbyt wąskim otworem . W sumie zwykły żel jakich wiele na półkach drogerii . Miałam go tylko raz . Wysoka cena niewspółmierna do jakości . Umieściłabym go pomiędzy ** a *** gwiazdkami .