Avon, Care, Royal Jelly, Intensive Moisture Face Cream (Intensywnie nawilżający krem do twarzy z mleczkiem pszczelim)

Intensywnie nawilżający krem do twarzy z mleczkiem pszczelim i witaminą E. Stworzony specjalnie do pielęgnacji bardzo suchej skóry. Lekki, nietłusty, szybko się wchłania. Hipoalergiczny, testowany dermatologicznie.
Działanie: podwaja poziom nawilżenia skóry. Utrzymuje je przez 24 godziny. Odżywia i chroni.

uniwersalne
w słoiczku
krem
50 – 100ml

Super dla suchej skóry

Latem moja skóra bywa bardzo przesuszona, szczególnie na nogach i póki co, żaden balsam, krem czy mleczko nie nawilżyły jej tak jak to masło. Produkt ma konsystencję bardzo gęstego kremu, właściwie masła, a jego zapach jest delikatny i przyjemny. Szybko się wchłania, nie pozostawia skóry klejącej, tylko odżywioną i gładką i to już po pierwszym zastosowaniu. Naprawdę byłam w szoku, że jest aż tak skuteczny, na pewno nie jest to moje ostatnie opakowanie. Jedyny minus to jego wydajność - produkt nie starcza na zbyt długo.

nie

Miał dawać podwójne nawilżenie co w zasadzie dawał ale jak dla mnie jest to wręcz przetłuszczenie, za duże nawet w zimę w dodatku nieźle zapychał skórę. Dawałam mu pare razy szansę i zdecydowanie do niego nie wrócę. Zużyłam go do ciała i do tego spisywał się bardzo dobrze. Był tani, ok 6zł ale do twarzy nie polecam.

najgorszy z serii

Jestem bardzo rozczarowana tym kremem. O ile royal jelly uważam za dość udaną serię, to ten krem to mały koszmarek. Nawilżenie jest mierne i tylko chwilowe, a to już go dyskwalifikuje na starcie ;) Na pewno więcej nie kupię. Plus jedynie za niską cenę, choć i w tej cenie można kupić lepszy krem np. z Ziaji.

średni

Krem o lekkiej, przyjemnej konsystencji. Ma bardzo ładny zapach. Nie powoduje podrażnień, choć sam zapach może być drażniący w przypadku bardzo wrażliwych oczu. Szybko się wchłania, nadaje się pod makijaż. Nałożony na noc delikatnie nawilża. Krem dla niewymagających, czułam, że używanie go nie daje żadnego efektu poprawy stanu skóry i dlatego zakupiłam już inne kremy by go zastąpić.

Dobry.

Krem z mleczkiem pszczelim kupiłam po przetestowaniu balsamu z tej samej serii. Krem nie okazał się takim samym hitem, ale i tak go polubiłam. Krem został umieszczony w wygodnym opakowaniu. Ma gęstą konsystencję, ale dość szybko się wchłania. Pachnie łagodnie. Nadaje się do stosowania pod makijaż. Krem dobrze nawilża skórę, pozostawia ją gładką i miękką w dotyku. Przy regularnym stosowaniu skóra przestaje być sucha i wygląda zdrowo. Krem jest tani i wydajny. Myślę, że jeszcze do niego wrócę w okresie zimowym.

cudowny krem

Kupiłam go ze względu na niską cenę kosztował bodajże 5,99, najlepszy krem jaki miałam. Mogę go śmiało nakładać pod podkład i super wygląda. Fajnie tez nawilża :) polecam

+ zapach
+ konsystencja
+ wchłanianie
+ nawilżenie
+ ceana

- brak

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Śliczny zapach i dobre nawilżenie ;)

Krem dobrze nawilżył moją cerę, jest on taki typowy dla niewymagającej cery. Taki normalny kremik o ślicznym, naprawdę urzekającym zapachu ;) Polecam go! ;)

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 cały słoiczek

standard nawilżenia.

Potrzebujecie kremu codziennego, który nawilży niewymagającą cerę?

Spróbujcie kremu od Avon!

Jest lekki, szybko się wchłania, delikatnie pachnie i stosunkowo dobrze nawilża, chociaż mam wrażenie, że dla problematycznej czy wysuszonej skóry mógłby pozostać niewystarczający.

Jest doskonały na co dzień, nadaje się nawet pod makijaż, o ile aplikujemy niewielką ilość.

Wysoko w kategorii przeciętnych.

Używam tego produktu od: 4 miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: jeden słoiczek.

Jestem na nie.

Miał nawilżać, odżywiać - w końcu jest z mleczkiem pszczelim. Nie robi nic. Nie nawilża, nie natłuszcza, nie pachnie (wg mnie) miodem. Przyjemna, lekka konsystencja, zapach miły dla nosa.

dobrze nawilża

Krem kupiłam, bo byłam zachwycona produktem do rąk z tej samej serii. I nie zawiodłam się - świetnie nawilża, szybko się wchłania. Ja nie używałam go na dzień, tylko nakładałam dużą porcję na noc, do tego sprawdzał się idealnie. Nie wiem więc, czy nadaje się pod makijaż, chociaż nie miał raczej tendencji do rolowania się.

Używałam do też jako kremu kojąco-nawilżającego do innych podrażnionych części ciała. Nadał się, ale odkryłam inne kremy do tej roli.

Używam tego produktu od: 1.5 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 albo 3

Lekki

Poszukiwania idealnego kremu jeszcze trwają. Krem ten otrzymałam od koleżanki i jestem pozytywnie zaskoczona. Mam tłustą skórę, więc byłam pewna że u mnie ten krem się nie sprawdzi.
Stało się inaczej..

Plusy:
= zapach
=wydajny
=opakowanie
=nawilża
=szybko się wchłania
= idealny pod makijaż
= cena

Nie dla mnie

Krem kupiłam jak jeszcze miałam niską świadomość pielęgnacji swojej cery i nie znałam się na składach. Kupowałam w ciemno to co wpadło w oku. Krem zamiast poprawiać pogarszał stan cery, wcale nie nawilżał.Jedyny plus to cena i konsystencja.