Avon, Care, Royal Jelly, Intensive Moisture Face Cream ((Intensywnie nawilżający krem do twarzy z mleczkiem pszczelim)

Intensywnie nawilżający krem do twarzy z mleczkiem pszczelim i witaminą E. Stworzony specjalnie do pielęgnacji bardzo suchej skóry. Lekki, nietłusty, szybko się wchłania. Hipoalergiczny, testowany dermatologicznie.
Działanie: podwaja poziom nawilżenia skóry. Utrzymuje je przez 24 godziny. Odżywia i chroni.

uniwersalne
w słoiczku
krem
50 – 100ml

najgorszy z serii

Jestem bardzo rozczarowana tym kremem. O ile royal jelly uważam za dość udaną serię, to ten krem to mały koszmarek. Nawilżenie jest mierne i tylko chwilowe, a to już go dyskwalifikuje na starcie ;) Na pewno więcej nie kupię. Plus jedynie za niską cenę, choć i w tej cenie można kupić lepszy krem np. z Ziaji.

średni

Krem o lekkiej, przyjemnej konsystencji. Ma bardzo ładny zapach. Nie powoduje podrażnień, choć sam zapach może być drażniący w przypadku bardzo wrażliwych oczu. Szybko się wchłania, nadaje się pod makijaż. Nałożony na noc delikatnie nawilża. Krem dla niewymagających, czułam, że używanie go nie daje żadnego efektu poprawy stanu skóry i dlatego zakupiłam już inne kremy by go zastąpić.

Dobry.

Krem z mleczkiem pszczelim kupiłam po przetestowaniu balsamu z tej samej serii. Krem nie okazał się takim samym hitem, ale i tak go polubiłam. Krem został umieszczony w wygodnym opakowaniu. Ma gęstą konsystencję, ale dość szybko się wchłania. Pachnie łagodnie. Nadaje się do stosowania pod makijaż. Krem dobrze nawilża skórę, pozostawia ją gładką i miękką w dotyku. Przy regularnym stosowaniu skóra przestaje być sucha i wygląda zdrowo. Krem jest tani i wydajny. Myślę, że jeszcze do niego wrócę w okresie zimowym.

Avon Mark - relacja

cudowny krem

Kupiłam go ze względu na niską cenę kosztował bodajże 5,99, najlepszy krem jaki miałam. Mogę go śmiało nakładać pod podkład i super wygląda. Fajnie tez nawilża :) polecam

+ zapach
+ konsystencja
+ wchłanianie
+ nawilżenie
+ ceana

- brak

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Śliczny zapach i dobre nawilżenie ;)

Krem dobrze nawilżył moją cerę, jest on taki typowy dla niewymagającej cery. Taki normalny kremik o ślicznym, naprawdę urzekającym zapachu ;) Polecam go! ;)

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 cały słoiczek

standard nawilżenia.

Potrzebujecie kremu codziennego, który nawilży niewymagającą cerę?

Spróbujcie kremu od Avon!

Jest lekki, szybko się wchłania, delikatnie pachnie i stosunkowo dobrze nawilża, chociaż mam wrażenie, że dla problematycznej czy wysuszonej skóry mógłby pozostać niewystarczający.

Jest doskonały na co dzień, nadaje się nawet pod makijaż, o ile aplikujemy niewielką ilość.

Wysoko w kategorii przeciętnych.

Używam tego produktu od: 4 miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: jeden słoiczek.

Jestem na nie.

Miał nawilżać, odżywiać - w końcu jest z mleczkiem pszczelim. Nie robi nic. Nie nawilża, nie natłuszcza, nie pachnie (wg mnie) miodem. Przyjemna, lekka konsystencja, zapach miły dla nosa.

dobrze nawilża

Krem kupiłam, bo byłam zachwycona produktem do rąk z tej samej serii. I nie zawiodłam się - świetnie nawilża, szybko się wchłania. Ja nie używałam go na dzień, tylko nakładałam dużą porcję na noc, do tego sprawdzał się idealnie. Nie wiem więc, czy nadaje się pod makijaż, chociaż nie miał raczej tendencji do rolowania się.

Używałam do też jako kremu kojąco-nawilżającego do innych podrażnionych części ciała. Nadał się, ale odkryłam inne kremy do tej roli.

Używam tego produktu od: 1.5 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 albo 3

Lekki

Poszukiwania idealnego kremu jeszcze trwają. Krem ten otrzymałam od koleżanki i jestem pozytywnie zaskoczona. Mam tłustą skórę, więc byłam pewna że u mnie ten krem się nie sprawdzi.
Stało się inaczej..

Plusy:
= zapach
=wydajny
=opakowanie
=nawilża
=szybko się wchłania
= idealny pod makijaż
= cena

Nie dla mnie

Krem kupiłam jak jeszcze miałam niską świadomość pielęgnacji swojej cery i nie znałam się na składach. Kupowałam w ciemno to co wpadło w oku. Krem zamiast poprawiać pogarszał stan cery, wcale nie nawilżał.Jedyny plus to cena i konsystencja.

Nic specjalnego

Zakupiłam ten krem z prostego powodu, jako prawie 22-latka chcę już teraz zadbać o skórę szyi. Ponieważ krem mnie się spodobał postanowiłam wykorzystać go również na twarz. I się zaczęło...
Krem jest całkiem dobrze dostępny, jeśli w mamy w zasięgu konsultantkę Avon, bowiem produkt pojawia się w prawie każdym katalogu. Cena również nie zwala nóg i oscyluje między 7-10 zł. Opakowanie jest wygodne - słoiczek - a konsystencja dobra, lekka, szybko wchłaniająca się, nie lepiąca się, dobra pod makijaż. Zauważyłam tylko, że w czasie podróży zawartość opakowania wędruje wraz z kierunkiem jazdy, czyli przelewa się na prawo i lewo.
Jeśli chodzi o działanie nie mam mu do zarzucenia nic w kwestii nawilżenia. Może nie jest intensywne, ale jakieś tam jest. Suche partie znikają prawie po pierwszym użyciu. Krem przyzwoicie pachnie (jak typowa seria Care z Avonu), nie uczulił mnie, skóra mnie nie swędzi, ale zauważyłam, że czasami po jego użyciu pojawiają się małe krostki. Nie wszędzie (używam go tylko na policzki) i nie zawsze. Jest to jednak denerwujące, bo z krostkami walczę a nie chcę powodować aby się pojawiały.
Podsumowując, krem nie wniósł nic do mojego życia, wróci znów do pielęgnacji szyi a więcej nie odważę się pomyśleć o zamówieniu kremów do twarzy z linii Care lub Naturals - kompletnie nic nie robią, wszystkie mają witaminy A, C i E i pachną tak samo.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno, 100 ml

Na jesien lub wczesna wiosne

+cena
+wchlania sie do matu
+zapach (pszczeli-miodowy)
+mozna stosowac pod makijaz
+uniwersalny, mozna stosowac do stop, dloni w razie potrzeby

-po pierwszym uczuciu nawilzenia nastepuje uczucie sciagniecia, mimo ze cera jest pokryta warstewka kremu

Taki tam kremik.

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 100 ml