Amea, Pflege Gesichtsemulsion Sanddorn (Pielęgnująca emulsja do twarzy z rokitnikiem)

Korzystny wpływ dojrzewającego na słońcu rokitnika był już doceniany przez doskonale wypielęgnowane etruskie kobiety. Dzisiejsze kobiety mogą również stosować silnie nawilżającą i regenerującą skórę emulsją z rokitnika. Skóra po niej jest wyraźnie gładsza, świeższa i lepiej chroniona.

nawilżające, regenerujące
emulsja

doskonała emulsja silnie nawilżająca dla mlodszych i starszych

Ten krem, a właściwie emulsja jest doskonała. Jakiś czas temu zachwycałam się kremem z tej samej serii, a teraz chciałabym zarekomendować lżejszą jego odmianę, moim zdaniem idealną na ciepłe miesiące.
Ta emulsja wspaniale się wchłania, głęboko nawilża, sprawia, że moja cera czuje się komfortowo. Do tego ten piękny, słoneczny kolor i cudowny zapach. Jakby było mało - zwróćcie uwagę na jej naturalny skład i brak wszelkiej maści uczulających parabenów.
Dodatkowym atutem jest możliwość stosowania jej zarówno na dzień, na noc i pod oczy (nie powoduje żadnych podrażnień oczu, a ja mam oczy b.wrażliwe). Tak więc mamy jeden krem 3w1 zamiast trzech :).
Poza tym fantastyczne, higieniczne opakowanie z pompką, pozwalające na zużycie emulsji do ostatniej kropelki.
Polecam gorąco ten produkt niemieckiej firmy Tautropfen.
Jest on niezwykle uniwersalny zarówno dla młodszej jak i starszej cery. Nadaje się pod makijaż.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 50ml