Garnier, Olia, Farba do włosów

Garnier, Olia, Farba do włosów

Trwala koloryzacja włosów. Zawiera naturalne oleje. Kolor jest intensywny, długotrwały. Farba pozostawia intensywny blask i poprawia wygładzenie włosów do 35%. Działa łagodni, ma kwiatowy zapach i kremową konsystencję, która nie spływa z włosów.

farby
zapachowa
fluid / krem
Trwałość
długotrwałe

Bardzo fajny produkt

Farba do włosów garnier olia do trwałej koloryzacji włosów blond. Odcień 10.21 - perłowy bardzo jasny blond. Od razu zakochałam się w tym kolorze farba mimo rozjaśniacza ma dość przyjemny zapach. Jej największą wadą jak dla mnie jest brak aplikatora. Trzeba ją rozrobić w miseczce i nakładać na włosy palcami/pędzelkiem co jest dość uciążliwe jeśli robi się to samemu. Zawiera 60% skoncentrowanych olejków i jest bez amoniaku. W opakowaniu znajduje się również mała odzywka po której włosy są odżywione i delikatne. Naturalnie mam bardzo ciemny blond a ta farba jak dla mnie jest idealna, włosy w słońcu są bardzo jasne, niestety w sztucznym świetle nabierają żółtawego odcieniu ale mi to nie przeszkadza. W tym kolorze czuję się świetnie szkoda, że farbowanie tak niszczy włosy.

Świetna

Mój kolor to 5.0 brąz
Aplikacja jak każda, nie mogę narzekać. Trzeba jednak przygotować miskę i pędzelek do nakładania czy tam grzebyczek, żadna większa filozofia.
Farba świetnie pokryła moje włosy, a ja jestem szczerze zachwycona, bo osiągnęłam w końcu kolor, który
(zdjęcie w sztucznym świetle wieczorem)

Kolor ktorym farbowalam włosy to intensywna czerwień. Farba nie śmierdzi, ma przyjemny zapach. Ładnie pokrywa włosy. Nie ścieka, ma fajną konsystencję. Po pofarbowaniu włosy nie są wysuszone, szorstkie, nie plączą sie. Są nawilżone i ładnie sie rozczesują. Jestem pewna, że wrócę do tej farby, bo to jedna z niewielu (jak nie jedyna) z której jestem w pełni zadowolona. Na moje wlosy wystarczylo opakowanie, mimo że sa dlugie. Inne farby musialam stosowac 1,5 opakowania.

Grzywka na jeden wieczór

na prawdę fajna :)

Oceniam odcień 8 blond.
Wahałam się czy kupić ten odcień wcześniej rozjaśniałam farbą Schwarzkopf Perfect Mouse platynowy blond kolor na pewno nie wyszedł platynowy tylko wpadał w rudawy średni blond masakra ratowałam się szamponem Joanna do włosów blond gdy miałam już naprawdę spore odrosty postanowiłam znów je pofarbować tylko obawiałam się czy jakakolwiek farba w odcieniu blond pokryje te odrosty. Garnier Olia sprawdziła się super o dziwo odrosty wyszły prawie takie same jak reszta włosów. Kolor wyszedł bardzo chlodny ciemniejszy średni blond o takim marzyłam :)

Ok

Kiedyś bardzo często używałam tej farby w kolorze czarnym (teraz farbuje włosy tylko u fryzjera,ponieważ je rozjaśniam) ale jeżeli wróciłabym do farb drogeryjnych to tylko do tej. Nie śmierdzi na kilometr amoniakiem, nie wysusza włosów. Dołączona do niej fajna odżywka starczająca na 2 razy.

Farba Garnier Olia

Farbowałam włosy różnymi odcieniami blondu Garnier Olia.Efekt farbowania zawsze był zbliżony do koloru podanego na opakowaniu.Najważniejszą zaletą tej farby jest to,że nie niszczy włosów.Farba ma kremową konsystencję,nie spływa podczas farbowania,zapach nie jest duszący.Jest wydajna,wystarcza nawet na długie włosy.Włosy po koloryzacji tą farbą są miękkie i błyszczące.Dodatkowy plus to świetna odżywka dołączona do opakowania.

Nigdy więcej!

Skuszona napisem na opakowaniu "naturalne olejki" postanowiłam kupić farbę, aby delikatnie rozjaśnić kolor. Moje włosy dotychczas nie miały się jakoś źle. Odżywiałam je, olejowałam, odrastały po ścięciu.
Już w trakcie zmywania farmy z moimi włosami zaczęło dziać się coś niepokojącego. Włosy zostawały mi na rękach.
Włosy w ciągu kolejny dni zaczęły mi drastycznie wypadać. Odniosłam wrażenie. że objętość kucyka zmniejszyła się prawie o połowę. Musiałam odstawić farbowanie, zainwestowałam w suplementy diety i odżywki. Kolor znikł po niecałych trzech tygodniach. A ja na przywrócenie swoich włosów do życia potrzebowałam pół roku!
Dla wszystkich zachęconych obietnicami producenta, mówię: nie róbcie sobie tego! Nie warto. Będzie żałować tak jak, ja.

9.0 Jasny Blond

Użyłam tej farby dwa razy, raz w promocji w Rossmannie za ok. 15 zł a drugi raz za ok. 30 zł. Zapach nie jest duszący, w zasadzie nawet całkiem przyjemny. Chciałam lekko rozjaśnić brązowe włosy. Odrost wyszedł mi mocno żółty, ale po użyciu fioletowej płukanki Delia Cameleo wszystko wróciło do normy. Włosy po drugim użyciu tej farby wyszły mniej więcej o dwa tony jaśniejsze, czyli tak jak chciałam. Nie są zniszczone, wysuszone ani nie wyglądają jak "siano". Polecam odżywkę dołączoną do opakowania.

Używa produktu od: próbka

Głęboka czerń 1.0

Jestem bardzo zadowolona! :)
To było moje pierwsze farbowanie włosów, po ponad 3 latach. Po 3 latach posiadania w całości naturalnych włosów kolejny raz postanowiłam powrócić do farbowania i nie żałuję :) Przez moje dawne doświadczenia z farbami drogeryjnymi bardzo bałam się zniszczenia ich ,na tyle mocno ,że szukałam po internecie czegoś dobrego. Sporo dziewczyn polecało mi właśnie tę farbę, później przeczytałam opinie na KWC i zaczęłam mieć wątpliwości, jak się okazało niesłusznie ;) Przejdę od razu do rzeczy :

Plusy:
-Opakowanie bardzo mnie urzekło, jest śliczne, eleganckie i ogólnie widać, że jest to jedna z tych lepszych farb :)
-Zapach nie jest tak duszący jak w innych ,zasługa braku amoniaku :)
-Najważniejsze co może być! FARBA NIE ZNISZCZYŁA MI WŁOSÓW W OGÓLE! :D Jest to najbardziej przyjemne zaskoczenie jakie mogło mnie spotkać tuż po ich wysuszeniu suszarką i to chyba mój największy powód do radości, co prawda mam wiedzę o pielęgnacji włosów znacznie większą niż kiedykolwiek ,gdy dawniej farbowałam włosy , więc wiedziałam, że jeśli się mocno zniszczą to zadziałam odpowiednio olejowaniem ich i nakładaniem masek regenerujących, oraz odpowiednim traktowaniem, ale strasznie się bałam, że ciężko będzie je ogarnąć ,że znów przesuszę je do granic możliwości i mało co będzie pomagać. Odźywkę dołączoną do farby zużyłam ,mieszając ją z Kallos Multivitamin, co tylko podbiło efekt :)
-Włosy wspaniale miękkie, gładkie, błyszczące <3 Nawet mogę się pokusić o stwierdzenie ,że są w takiej samej ,lub lepszej kondycji niż przed farbowaniem :) Nie było się czego bać - ale zaznaczam, że miałam wcześniej włosy w całości naturalne (bo to też może być ważne)
-Ilość mieszanki starczyła na włosy cienkie i rzadkie o długości za piersi ;)

Minusy:
-Ale i minusy się znalazły...niestety przy spłukiwaniu farby wypadło mi znacznie więcej włosów niż przy zwykłym myciu, ale nie jakoś tragicznie dużo ,raczej w takiej ilości, jak kiedy próbowałam je przetrzymywać na siłę ,by ograniczyć przetłuszczanie.
-Kolor, dla mnie mogłaby to być jeszcze bardziej głęboka czerń :) Ale za miesiąc podbiję efekt. Ciekawi mnie jeszcze prędkość wypłukiwania farby, wtedy zaktualizuję recenzję :)

Czy zafarbuję nią ponownie? A i owszem! Nie mam zamiaru nawet szukać już żadnej innej farby, ta pobiła i wygrywa we wszystkich jakie kiedykolwiek stosowałam ,a w czasach przed zapuszczaniem naturalnych włosów wierzcie mi ,że było ich sporo <3

Zloty popielaty blond

Po wyjsciu od fryzjerki (bo nigdy nie farbuje sama, nawet farbami z drogerii) bylam rozczarowana. Kolor nic a nic nie przypominal tego z opakowania, nawet najciemniejszej wersji. Byl to po prsotu sztucznie wygladajacy sredni blond z lekka domieszka miedzi. Uwazalam, ze nie bylo mi w nim do twarzy. Na szczescie po ok. 3 myciach sie wyplukal na tyle, ze pozostal taki kolor, jaki chcialam osiagnac. Po pierwsze zrobil sie o dwa tony jasniejszy, po drugie wygladal duzo bardziej naturalnie, a po trzecie po wyplukaniu taki jakby wyszedl delikatny, miodowy blond. Dla mnie rewelacja, na szczescie tak zostalo i juz bardziej sie nie splukal.

Dla mnie bomba!

Przymierzalam sie juz kilka razy do tej farby, ale opinie na wizazu i cena mocno mnie hamowaly. Poprzednia farba nie kryla mi juz siwych wlosow (pojedynczych ale w znacznej ilosci) i musialam szukac czegos innego. A ze w Naturze trafila sie promocja i farba kosztowala 15,99 postanowilam przetestowac ja na wlasnej skorze, a wlasciwie na wlosach. Kupilam "bardzo ciemny braz"- moj naturalny odcien to baaaardzo, baaardzo ciemny braz, wlasciwie dla wszystkich jest to czern.

Minusy:

- przyzwyczajona do farby w aplikatorze wkurzalam sie na koniecznosc rozrabiania jej w miseczce
- konsystencja rzadka (farbowalam bez pedzelka, ot na reke i na wlosy i trzeba bylo uwazac)
- kolor wychodzi ciemniejszy niz oczekujemy (ale u mnie w przypadku kazdej farby tak jest)

i chyba tyle jesli chodzi o minusy...

Na plus:

- zapach
- rekawiczki
- swietna odzywka wystarczajaca na kilka razy
- a przede wszystkim 100% pokrycia siwych wlosow!!

Zobaczymy, jak dlugo utrzyma sie na wlosach, ale poki co jestem bardzo milo zaskoczona!

Jak dla mnie nie ma lepszej

Jestem ciemna blondynka zawsze osiągam bardzo jasny blond nigdy nie mam żółtego odcieniu tak jak po inna farbach a najwiekszym hitem jest odzywka która jest dołączona do farby włosy po niej są mega gładkie i chociaż jest tej odżywki malutkie podeleczko to starcza na bardzo długo . Polecam