Garnier, Olia (Farba do włosów)

Garnier, Olia (Farba do włosów)

Cena już od 22,60 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Trwala koloryzacja włosów. Zawiera naturalne oleje. Kolor jest intensywny, długotrwały. Farba pozostawia intensywny blask i poprawia wygładzenie włosów do 35%. Działa łagodni, ma kwiatowy zapach i kremową konsystencję, która nie spływa z włosów.

farby
zapachowa
fluid / krem
Trwałość
długotrwałe

Używa produktu od: próbka

jest ok

Bardzo soczyste kolory, zarówno w palecie jak i na żywo. Włosy po farbowaniu są miękkie, lśniące. Jedno opakowanie wystarcza na dłuższe włosy spokojnie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1441571].usefull || 0 }}% pomocna.

okropna

okropna, z brązu wychodzi czarny hełm, który wypłukuje się na rudo, włosy wysuszone, wypadają garściami, całe szczęście ze szybko się spłukuje, nie polecam nikomu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1425771].usefull || 0 }}% pomocna.

Oj nie polecam.

Kupiłam jeden z odcieni blondu. Już nie pamiętam konkretnie jaki numerek. Kolor wyszedł taki delikatnie wpadający w brąz i byłam nim zachwycona. Włosy wyglądały na zdrowe, pięknie pachniały i ten blask.... Długo niestety nie nacieszyłam się tym nowym wizerunkiem, ponieważ kolor wypłukiwał się ekspresowo. Nawet szamponetka utrzymuje mi się dłużej na włosach niż ta "trwała farba" . Nigdy jeszcze nie spotkałam się z tak znikającą farbą.
To było może 3 mycia i ciach po kolorze.

Nie kupie ponownie, nie polecam nikomu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1404286].usefull || 0 }}% pomocna.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Nie....

Farbę (10.21) kupiłam ze względu na niedostępność tego odcienia z serii Color Sensational... Farba jest bez amoniaku, a włosy po niej są w o wiele gorszej kondycji, niż po farbach z amoniakiem... Ponadto.... nie pokrywa równomiernie włosów, zostają plamy o różnych odcieniach.... MASAKRA. Jedynym plusem konsystencja, opakowanie i zapach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1399376].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobra lecz szybko się spłukuje

Farbę miałam okazję użyć tylko dzięki reklamie, która mnie zachęciła do zakupu, mimo wszystko i tak oceniam ją jako fajną, lecz farba dość szybko się wypłukuje

Zalety
+Cena
+Ładne krycie
+Przyjemny zapach
+Po tej farbie włosy,są ładnie nabłyszczone, lśniące

Wady
-Trzeba uważać,bo szybko farbuje dłonie i ciężko jest zmyć
-Dość szybko się wypłukuje

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1394331].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój nr 1 wśród farb

Farb Garnier Olia używam już od dłuższego czasu. Wcześniej testowałam różne farby - i droższe, i tańsze, jednak najlepiej sprawdza się u mnie Olia.
Farba ma przyjemny, niedrażniący zapach. Opakowanie zawiera też spore, w porównaniu do innych farb, opakowanie odżywki (zazwyczaj mamy do czynienia z saszetkami, tutaj tubka która spokojnie wystarcza na kilka użyć). Działanie odżywki także oceniam pozytywnie - ułatwia rozczesywanie włosów, zmiękcza je, nadaje zdrowy wygląd.
Jeśli chodzi o samą farbę, używałam koloru 9.1, obecnie 10.1. Efekty są świetne. Kolor wychodzi taki, jaki sobie wymarzyłam - neutralny/chłodny blond (zależy od światła). Farba się nie wypłukuje, włosy nie żółkną co jest dla mnie bardzo istotne - przy niektórych farbach musiałam stosować płukanki żeby wyeliminować żółte/rude refleksy a i to nawet czasem nie pomagało. Ogólnie kolor wygląda naturalnie, czasem ludzie pytają czy to naturalne, czy farbowane włosy :) Widzę też, że wielu Paniom podoba się mój odcień i chętnie dopytują jakiej farby konkretnie używam.
Cena jak dla mnie dość wysoka, chociaż biorąc pod uwagę jakość i efekt można przeboleć ;) Często też można trafić na atrakcyjne promocje na te farby.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1334121].usefull || 0 }}% pomocna.

OKROPNA

Farbuję się już od 5 lat na rudo. Rzadko farbuję całe włosy, bo wyglądają dobrze, naturalnie rudo, raczej farbuję odrosty tak co 2 czasem 3 miesiące.
Tym razem zakupiłam czerwień numerek 6.6, chciałam pofarbować właśnie całe włosy, odświeżyć kolor.

W życiu nie kupię jej drugi raz i odradzam każdemu.
Farba jest dość droga, a więc wymaga się od niej dobrego farbowania, jednak otrzymuje się to, co za farbę za 8zł, a nawet te okazują się być lepsze.

Mija ponad miesiąc od farbowania włosów, jeszcze w tym tygodniu miałam zafarbowaną wodę na czerwono (bardzo delikatnie) ale każda moja kąpiel tak wyglądała - CZERWONA WODA. Kolor spłukiwał się przy każdym myciu coraz bardziej. Teraz najlepsza część:

MOJE ODROSTY WRÓCIŁY DO STANU sprzed miesiąca właśnie! Tak samo kolor włosów, nawet moje rozjaśnione końcówki są na nowo rozjaśnione. Magia. Odrosty farbuję co 2-3 miesiące, jak pisałam wyżej, a nie po miesiącu. Teraz wyglądam jakbym miała odrosty 4 miesięczne...

Farba "trwała", ale tak na prawdę powinno być na niej napisane "do 14 myć"...

Odradzam, dziewczyny :( żałuję tych wydanych pieniędzy na dwa opakowania i na pewno trochę minie zanim kupię coś od garniera.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1309351].usefull || 0 }}% pomocna.

Używa produktu od: próbka

PORAŻKA!!!!

Tak beznadziejnej farby jeszcze w życiu nie używałam. Zakupiłam mroźną czekoladę na moje prawie że rude włosy. I co mi wyszło?! CZARNE! Nie miały nawet brązowego połysku pod światło, CZARNE JAK HEBAN. Byłam załamana, ten kolor dodał mi +10 lat. Ale na szczęście TA FARBA OKAZAŁA SIĘ TAK BEZNADZIEJNA, że z każdym myciem kolor się wypłukiwał (stała farba, a ja za każdym razem miałam brudną wodę) i teraz po upływie miesiąca, mam średni, wypłowiały brąz. NIE POLECAM NIKOMU! Mniej zniszczone włosy? Absolutnie! Miałam suche przez około tydzień intensywnej pielęgnacji, czyli jak po każdej farbie z amoniakiem!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1284006].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobra.

Farby Garniera lubię i z reguły ich używam. Najczęściej są to farby Color Naturals lub Color Sensation. Na Olię zdecydowałam się podczas promocji -50% w Super-Pharm i kupiłam od razu 2 opakowania w odcieniu ciemnego brązu.
Zalety:
+ przyjemny zapach
+ ładny, trwały kolor
+ jedno opakowanie wystarcza na pokrycie odrostów i włosów (włosy średniej długości)
+ nie niszczy włosów
+ nie podrażnia skóry
+ farba nie spływa z włosów
+ po jej użyciu włosy są w dobrej kondycji.
Reasumując: dobry produkt, jednak ze względu na niższą cenę raczej pozostanę przy innych produktach Garniera.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1282751].usefull || 0 }}% pomocna.

Naprawdę głęboka czerń!

Cześć :)

Właśnie jestem świeżo po malowaniu włosów - kolor 1.0 Głęboka czerń. Zachęciła mnie opcja "bez amoniaku". Używam tej farby od 2 lat i jak do tej pory sprawdza się bardzo dobrze. Otoczenie myśli, że to mój naturalny kolor :)

Zalety:
- włosy są nawilżone i lśnią (prawdopodobnie dzięki dołączonej odżywce)
- bardzo dobrze pokrywa wszystkie włosy
- pozostawia kolor naprawdę głębokiej czerni
- nie sprawia wrażenia hełmu czy peruki
- bardzo wydajna (mam włosy za łopatki, za każdym razem produktu zostaje)
- łatwo się zmywa po dotknięciu ze skórą
- brak amoniaku

Wady:
- kolor się stopniowo zmywa i barwi wodę na czarno
- chemiczny zapach (nuta kwiatowa lekko wyczuwalna)
- dość ciężko się opróżnia opakowania (zawsze pomagają mi w tym nożyczki)
- nie jest dostępna w każdej drogerii

Niemniej jednak jest to farba, której aktualnie używam i póki co jest dla mnie niezastąpiona.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1271326].usefull || 0 }}% pomocna.