Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Garnier, Olia (Farba do włosów)

Garnier, Olia (Farba do włosów)

Cena już od 22,60 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Trwala koloryzacja włosów. Zawiera naturalne oleje. Kolor jest intensywny, długotrwały. Farba pozostawia intensywny blask i poprawia wygładzenie włosów do 35%. Działa łagodni, ma kwiatowy zapach i kremową konsystencję, która nie spływa z włosów.

farby
zapachowa
fluid / krem
Trwałość
długotrwałe

9.0 Jasny Blond

Użyłam tej farby dwa razy, raz w promocji w Rossmannie za ok. 15 zł a drugi raz za ok. 30 zł. Zapach nie jest duszący, w zasadzie nawet całkiem przyjemny. Chciałam lekko rozjaśnić brązowe włosy. Odrost wyszedł mi mocno żółty, ale po użyciu fioletowej płukanki Delia Cameleo wszystko wróciło do normy. Włosy po drugim użyciu tej farby wyszły mniej więcej o dwa tony jaśniejsze, czyli tak jak chciałam. Nie są zniszczone, wysuszone ani nie wyglądają jak "siano". Polecam odżywkę dołączoną do opakowania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1562826].usefull || 0 }}% pomocna.

Głęboka czerń 1.0

Jestem bardzo zadowolona! :)
To było moje pierwsze farbowanie włosów, po ponad 3 latach. Po 3 latach posiadania w całości naturalnych włosów kolejny raz postanowiłam powrócić do farbowania i nie żałuję :) Przez moje dawne doświadczenia z farbami drogeryjnymi bardzo bałam się zniszczenia ich ,na tyle mocno ,że szukałam po internecie czegoś dobrego. Sporo dziewczyn polecało mi właśnie tę farbę, później przeczytałam opinie na KWC i zaczęłam mieć wątpliwości, jak się okazało niesłusznie ;) Przejdę od razu do rzeczy :

Plusy:
-Opakowanie bardzo mnie urzekło, jest śliczne, eleganckie i ogólnie widać, że jest to jedna z tych lepszych farb :)
-Zapach nie jest tak duszący jak w innych ,zasługa braku amoniaku :)
-Najważniejsze co może być! FARBA NIE ZNISZCZYŁA MI WŁOSÓW W OGÓLE! :D Jest to najbardziej przyjemne zaskoczenie jakie mogło mnie spotkać tuż po ich wysuszeniu suszarką i to chyba mój największy powód do radości, co prawda mam wiedzę o pielęgnacji włosów znacznie większą niż kiedykolwiek ,gdy dawniej farbowałam włosy , więc wiedziałam, że jeśli się mocno zniszczą to zadziałam odpowiednio olejowaniem ich i nakładaniem masek regenerujących, oraz odpowiednim traktowaniem, ale strasznie się bałam, że ciężko będzie je ogarnąć ,że znów przesuszę je do granic możliwości i mało co będzie pomagać. Odźywkę dołączoną do farby zużyłam ,mieszając ją z Kallos Multivitamin, co tylko podbiło efekt :)
-Włosy wspaniale miękkie, gładkie, błyszczące

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1560951].usefull || 0 }}% pomocna.

Zloty popielaty blond

Po wyjsciu od fryzjerki (bo nigdy nie farbuje sama, nawet farbami z drogerii) bylam rozczarowana. Kolor nic a nic nie przypominal tego z opakowania, nawet najciemniejszej wersji. Byl to po prsotu sztucznie wygladajacy sredni blond z lekka domieszka miedzi. Uwazalam, ze nie bylo mi w nim do twarzy. Na szczescie po ok. 3 myciach sie wyplukal na tyle, ze pozostal taki kolor, jaki chcialam osiagnac. Po pierwsze zrobil sie o dwa tony jasniejszy, po drugie wygladal duzo bardziej naturalnie, a po trzecie po wyplukaniu taki jakby wyszedl delikatny, miodowy blond. Dla mnie rewelacja, na szczescie tak zostalo i juz bardziej sie nie splukal.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1554946].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

Dla mnie bomba!

Przymierzalam sie juz kilka razy do tej farby, ale opinie na wizazu i cena mocno mnie hamowaly. Poprzednia farba nie kryla mi juz siwych wlosow (pojedynczych ale w znacznej ilosci) i musialam szukac czegos innego. A ze w Naturze trafila sie promocja i farba kosztowala 15,99 postanowilam przetestowac ja na wlasnej skorze, a wlasciwie na wlosach. Kupilam "bardzo ciemny braz"- moj naturalny odcien to baaaardzo, baaardzo ciemny braz, wlasciwie dla wszystkich jest to czern.

Minusy:

- przyzwyczajona do farby w aplikatorze wkurzalam sie na koniecznosc rozrabiania jej w miseczce
- konsystencja rzadka (farbowalam bez pedzelka, ot na reke i na wlosy i trzeba bylo uwazac)
- kolor wychodzi ciemniejszy niz oczekujemy (ale u mnie w przypadku kazdej farby tak jest)

i chyba tyle jesli chodzi o minusy...

Na plus:

- zapach
- rekawiczki
- swietna odzywka wystarczajaca na kilka razy
- a przede wszystkim 100% pokrycia siwych wlosow!!

Zobaczymy, jak dlugo utrzyma sie na wlosach, ale poki co jestem bardzo milo zaskoczona!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1538871].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak dla mnie nie ma lepszej

Jestem ciemna blondynka zawsze osiągam bardzo jasny blond nigdy nie mam żółtego odcieniu tak jak po inna farbach a najwiekszym hitem jest odzywka która jest dołączona do farby włosy po niej są mega gładkie i chociaż jest tej odżywki malutkie podeleczko to starcza na bardzo długo . Polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1511101].usefull || 0 }}% pomocna.

dramat

Po pierwsze glowa swedziala mnie juz w momencie nakladania. Po drugie juz splukujac wypadla mi tona wlosow. Druga tona wypadla przy rozczesywaniu i wypadala codziennie przd z jakies 2 tygodniem 2 tygodnie pewnie flatego ze kolor sie po prostu zmywa. Dodam ze farbuje wlosy srednio co 2 czy 3 miesiace. wlosy mi nie wypadaja, bardzo o nie staram sie dbac. Prawdopodobnie chodzi o to ze z drogeryjnych farb ta jest jednak tą drozsza a im drozsza farba tym wiecej chemi - proste. Ogolnie to juz kolejny produkt tej firmy, ktory nie jest zly, tylko wtecz dramatyczny. I nie chodzi o to, jak wyglada pavhnie itp tylko o to jak bardzo psuje czy wlosy czy cere..

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1507826].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak dla mnie więcej plusów niż minusów

Od roku praktycznie co miesiąc farbuję włosy Olią i jestem zadowolona :) Testowałam blondy, od 8.0, 9.0, 10.1 po rozjaśniacze 110, 112 i B+++. Ostatnie 3-4 razy miałam nakładaną farbę tylko na odrosty, wcześniej wiele lat nakładałam farbę na całe włosy na 30 minut ;)
Zalety:
- zapach
- dobrze pokrywa włosy
- kolor długo się trzyma
- farba łatwo zmywa się ze skóry
- nie widać uszczerbku na kondycji włosów po farbowaniu, przez jakieś 3 tyg po farbowaniu włosy nie przetłuszczają się za szybko
Na Olię często są promocje w rossmannie lub superpharm więc na cenę nie będę narzekać, ale jedyny minus jaki znalazłam to to, że kolor wychodzi trochę inny niż na opakowaniu, ale jeszcze mi się nie zdarzyło abym miała po farbowaniu dokładnie taki odcień jak modelka na kartoniku ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1474961].usefull || 0 }}% pomocna.

jest ok

Bardzo soczyste kolory, zarówno w palecie jak i na żywo. Włosy po farbowaniu są miękkie, lśniące. Jedno opakowanie wystarcza na dłuższe włosy spokojnie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1441571].usefull || 0 }}% pomocna.

okropna

okropna, z brązu wychodzi czarny hełm, który wypłukuje się na rudo, włosy wysuszone, wypadają garściami, całe szczęście ze szybko się spłukuje, nie polecam nikomu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1425771].usefull || 0 }}% pomocna.

Oj nie polecam.

Kupiłam jeden z odcieni blondu. Już nie pamiętam konkretnie jaki numerek. Kolor wyszedł taki delikatnie wpadający w brąz i byłam nim zachwycona. Włosy wyglądały na zdrowe, pięknie pachniały i ten blask.... Długo niestety nie nacieszyłam się tym nowym wizerunkiem, ponieważ kolor wypłukiwał się ekspresowo. Nawet szamponetka utrzymuje mi się dłużej na włosach niż ta "trwała farba" . Nigdy jeszcze nie spotkałam się z tak znikającą farbą.
To było może 3 mycia i ciach po kolorze.

Nie kupie ponownie, nie polecam nikomu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1404286].usefull || 0 }}% pomocna.