Love Kit

Love Kit

Zestaw do makijażu, schowany w czerwonym piórniku, z wysadzanym brylancikami napisem LOVE. W pudełeczku z lusterkiem znależć można cztery cienie w kamieniu, dwa kolory cieni w kremie, trzy rodzaje błyszczyków (w tym zawsze jeden bezbarwny), puder brązujący, puder do jasnej cery, konturówkę do ust, kredkę do oczu oraz dwa pędzelki do makijażu. Wszystkie wymienione produkty można stosować niezgodnie z przeznaczeniem, otrzymując tym samym ciekawy wynik końcowy makijażu.

Cena: ok. 110zł

FAJNY gadżet

Paletka okey. Wygląda bardzo ładnie, jednak ważniejszy jest tu skład tego gadżetu. Popieram poniższe komnetarze : Co za debil umieścił klejący błyszczyk kolo pudru?! tak to również moj problem. beznadziejne rozłożenie produktów.
Błyszczyki - są okey, nawet trwałe, bez zapachowe..
Cienie - cienie średnio napigmentowane, w kremie o nieebo lepsze, nawet długo sie trzymają.
Pudry - bronzer jest o drobine za ciemny jak dla mnie, ale na innych się sprawdza. Róż jest ok, ma piękne drobinki.
Kredki - niestety jedną zgubiłam :( , druga używałam przez pewien okres i słuczyla mi bardzo dobrze.

Opakowanie piękne, z lusterkiem. Jedank samo lusterko odpadło od reszty opakowania..

Jak dla mnie zestaw PUPA jest okey..

gadżecik

Kosmetyki Pupy mają to do siebie, że są zawsze ładnie zapakowane, ale wygląd często przerasta jakość. Love KIT może najgorszym zestawem nie jest, ale zachwycać się nim też nie będę.
Zacznijmy od tego, ze pudełko jest bardzo niepraktyczne. Duże, ciężkie, nie nadaje się na żadne wojaże, musi zostać w domu. po drugie: co za debil umieścił lepki błyszczyk tuż koło prasowanego pudru? Za każdym razem jak próbuję nabrać ten rozświetlający puder na pędzel, mnóstwo sypkiego proszku rozłazi się po całym pudełku i oczywiście przylepia się do sąsiadującego z nim błyszczyka. :(
Co do trwałości kosmetyków.. cienie prasowane są dosyć przyzwoitej jakości, ale po 4 godzinach mamy pewne jak w banku, że coś się jednak zebrało w załamaniu powieki. Ciene kremowe sa takie jak wszystkie mazidła tego typu-transparentne, błyszczące i znikające z oka ekspresowo. Błyszczyki są dosyć twarde, bezsmakowe i ciężko je rozprowadzić na ustach, ale mają ladne, delikatne kolory i wcale nie są takie nietrwałe.Pudry są w porządku, o ile ktoś nie wymaga od nich idealnego matu przez 12 godzin. Ten rozświetlający jest jednak za jasny, więc go raczej nie zużyję. Kredka trochę płowieje po paru godzinach. na szczęście to nie mój kolor, więc porzuciłam ją bez żalu
.Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:1 napoczęte

coś dla gadżetomaniaczek!

Czytałam już wcześniej na KW o innych zestawach do makijażu PUPY, i recenzje są bardzo pozytywne - tak więc, kiedy dostałam LOVE Kit w prezencie oszlałam ze szczęcia. Jednak po paru miesiącach testowania tej paletki nie jestem już tak pełna entuzjazmu :(.
Najpierw plusy : cienie są trwałe, nie osypują się, ani też nie zbierają w załamniu powieki; aż cztery w kamieniu i dwa w kremie - w jednej gamie kolorystycznej - to daje bardzo duże możliwości eksperymentowania. Błyszczyki do ust mają śliczne odcienie - delikatne i subtelne, lekko transparentne. Puder w dóch odcieniach - albo róż (zależy od indywidulanego zastosowania)- ładnie podkreśla rysy twarzy. Największym plusem cieni i różu jest zwartość maleńkich, połyskujących drobinek. Nie wygląda to jak brokat, ale świetnie rozświetla i odmładza (!) twarz i powieki. Wszystko nakładam palcem, róż gąbeczką.
Kredki do oczu oraz konturówki do ust nie używam - jest to zresztą moim zdaniem gadżet dodatkowy, trochę na siłę dodany do zestawu - bo ołówki są wielkości najmniejszego paluszka mojej córki :).
Teraz minusy: Błyszczyki są dramatycznie nietrwałe,powiedziałabym, że wręcz skandaliczne, mając na uwagę prestiż i jakość innych kosmetyków PUPY. Już po godzinie albo dwóch usta są bez śladu koloru a z to suche i napięte!!!
Opakowanie to moim zdaniem największy minus - jest zdecydowanie za duże, zbyt masywne i ciężkie. Nie da się go schować do małej torebki bo zajmuje zbyt dużo miejsca. Na półce w domu wygląda szalenie efektownie, ale jak dla mnie nawet tu jest za duże. Osobiście wolę małe, zgrabne paletki(jak np. City Colours Pupy), które można wszędzie ze sobą wziąść i dyskretnie wyjąć z torebki, żeby poprawić makijaż. Niestety tutaj opakowanie jest tak oryginalne, że każdy od razu na nie zwróci uwagę. Chociaż z pewnością znajdą się zwolenniczki takich opakowań - wtedy zdecydowanie polecam, bo efekt murowany!!! :)