Lee Stafford, Hair Growth Treatment (Maska na porost włosów)

Lee Stafford, Hair Growth Treatment (Maska na porost włosów)

Bogata, intensywna kuracja z kompleksem PRO-GROWTH do włosów i skóry głowy. Odżywia cebulki, wnika w rdzeń włosa i wzmacnia go od wewnątrz. Łagodząca formuła łagodzi podrażnienia i nawilża skórę głowy dostarczając włosom świetnych warunków do tego by zdrowo rosły i mogły osiągnąć swoja maksymalną długość.
Redukuje wypadanie włosów.

Wyjatkowa pielęgnacja

Uwielbiam tę maskę za jej cudowne własciwości pielęgnacyjne. Niesamowicie nawilża i odżywia włosy. Po zastosowaniu maski włosy są bardzo miękkie, gładkie, lśniące, pomaga w rozczesywaniu włosów. Nie obciaża, nie powoduje nadmiernego przetłuszczania, nie skleja. Na pewno nie powoduje nadmiernego wypadania włosów, wieć może rzeczywiście nawet redukuje wypadanie? Cena dosyć wysoka, ale na pewno warto za taki efekt.

Tak, tak i jeszcze raz tak!

Maskę do włosów kupiłam przypadkiem na promocji w drogerii. Nie spodziewałam się jakiegoś nagłego i intensywnego porostu włosów, po prostu chciałam moje włosy "dożywić" po ich rozjaśnianiu.
Używałam jej ok 3 razy w tygodniu, nakładałam od skóry głowy po same końce i zostawiałam na ok. 15/20 minut(producent zaleca 5 minut) i po pierwszym użyciu byłam mega zadowolona. włosy były miękkie i gładkie, a do tego bardzo zdrowo wyglądały i takie tez były ;) Dodatkowo po ok.3 tygodniach zauwazyłam, a raczej moje koleżanki, że ostatnio coś mi włosy urosły i faktycznie tak było. Serdecznie polecam ;p

PLUSY:
-odżywia włosy
-nadaję im miękkość
-włosy dostają "powera" w kwestii rośnięcia
-włosy stają się "sypkie"
-lepiej się zachowują w ciągu dnia

MINUSY:
-cena
- mała ilość ( 200 ml przy średniej długości włosów starcza na max 2 miesiące-przy stosowaniu 3 razy w tyg,)

Tak tak tak!

Krótko i na temat. Maska jest bardzo dobra. Gęsta, treściwa, rewelacyjnie wpływa na włosy. Mniej się niszczą, wspaniale się układają, są podniesione u nasady. Maska nie obciąża, wręcz przedłuża świeżość włosów. Pięknie pachnie, nie kwiatowo, ale raczej jak męskie perfumy. Przynajmniej w moim odczuciu. Co najważniejsze - tak, włosy szybko po niej rosną. Mam mnóstwo malutkich włosków. Zużyłam już 3 opakowania tej maski :)

Rewelacja :)

Moje wlosy (farbowane co 4 tyg na moim zdaniem bardzo jasny blond - 10 z garniera natural) byly po prostu zniszczone. Dlugie przetluszczajace sie, wszystko je obciazalo. Po obcieciu koncowek znowu rosly do jednego momentu a potem przestoj do kolejnego obcięcia końcówek. Nie dalo sie wytrzymac kiedy rozczesywanie trwalo dobre 10 minut, twarde wlosy.... uzywalam wielu odżywek, masek etc
Kupilam te maske i uzywalam co kazde myscie tj co drugi dzien. I powiem wam szczerze, ze po 3 razie zauwazylam taka roznice! Koncowki nie byly rozdwojone, nie byly szorstkie jak zawsze. Wlosy sypkie, pachnace i powoli robia sie naprawde miekkie :) to tygodniu zrobil sie prawie centymetrowy odrost. Ja sama nie moge w to uwierzyc, prawdopodobnie jedyna odzywka, ktora tak podziala na moje wlosy. A odzywke kupilam przypadkiem w rosmanie, bo byla wyprzedaz i kupiłam ja za 14 czy 17 zlotych. Jestem z niego zadowolona i po pracy lece po kolejne opakowanie :) bardzo serdecznie polecam zastanawiam sie jeszcze nad innymi produktami z tej serii.. a zapomnialam opakowanie starczylo mi na 4 uzycia i zaczynam od skory glowy i nie zauwazylam zwiekszonwgo przetluszczania wlosow. :)

Ideał :)

Jeżeli Wasze włosy są słabe, delikatne, brakuje im odżywienia i wolno rosną - to ta maska sprawdzi się idealnie.

Maska ma przyjemną taką "w sam raz" konsystencję, łatwo rozprowadza się ją na włosach i bez trudności zmywa ;)
Dodatkowym plusem jest jej orientalny zapach, który przez długi czas utrzymuje się na włosach.

Maskę nakładałam zazwyczaj raz/dwa razy w tygodniu na ok.1-2 godzinki. Wykonując na początku kilku minutowy masaż skóry głowy.
Po zmyciu maski włosy łatwo się rozczesują, nie są obciążone ani przyklapnięte jak to czasem po maskach bywa ;/ są leciutkie, miękkie, wygładzone i błyszczące.

Czy maska wpływa na wzrost włosów - moim zdaniem tak :) farbuję włosy mniej więcej co jakieś 6-8 tygodni a podczas kuracji tą maską musiałam je pofarbować równo po 5 tygodniach :)
Odniosłam również wrażenie, że dzięki masce na szczotce zostaje mniej włosów

Na plus również opakowanie i wydajność maski - mi wystarczyła na około 3 miesiące a dziś zakupiłam kolejne opakowanie :)
Może i cena trochę odstrasza ale maska naprawdę warta jest jej warta ...

Polecam, warto wypróbować :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Cudowna dla mocno kreconych wlosow.

Mam wlosy suche i mocno krecone, bardzo ciezko jest mi je zapuscic (a prawde powiedziawszy maja niezmienna dlugosc od lat...), i chyba do posiadaczek takich wlosow ta odzywka jest skierowana.
Moje wlosy przestaly sie lamac, sa gladkie, lsniace, skret jest piekny, rozczasuja sie zdecydowanie lepiej i o dziwo!!!! Urosly.!!!! Zapach tez jest niesamowity, ale to dzialanie ma dla mnie istotne znaczenie. Polecam z calego serca.

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: 5 a moze 6

Droga i przeciętna

Mega cena za zerowy efekt. Duże rozczarowanie, spodziewałam się czegoś o wiele lepszego od tak profesjonalnej firmy :| otóż jest to zwyczajna maska, nawilża włosy i nie ma problemu z rozczesaniem włosów ale tego oczekuje od każdej maski :/ nie zauważyłam żebym miała szybszy przyrost włosów czy żeby mniej się kruszyły, nic kompletnie.

PLUSY:
*maska jest akurat wydajna, w przeciwieństwie do szamponu :/

*nie ma żadnych efektów "przyrostu włosów" czy cokolwiek
*cena
*zapach, jest tandetny. Nie mój gust, jakby guma balonowa :/

Używam tego produktu od: Dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 200ml

Dobra odzywka.

Odzywka zasluguje na pochwale. Wlosy pieknie sie po niej rozczesuja, sa miekkie i gladkie, a do tego trzymaja sie mocniej glowy:) Zawsze po umyciu wlosow rozczesuje je, susze i prostuje i zwykle znajduje w umywalce pelno wlosow- wyszarpanych, badz polamanych. Po kilku tygodniach stosowania tego produktu umywalka jest czysciutka, czasami znajda sie moze 2- 3 wlosy. Czyli widac, ze sa naprawde wzmocnione, a skora glowy dobrze odzywiona. Przyspieszonego wzrostu nie zaobserwowalam. Minusem jest konsystencja, ktora zdaje sie byc za rzadka i przez to mniej wydajna. Nie jest to odzywka sliska, ktora latwo sie rozprowadza. Nie czuc, zeby byla na wlosach, mimo ze jest:)Trzeba wiec uwazac z jej dozowaniem. I ten zapach... jak dla mnie zbyt mocny, jak krem po goleniu dla mezczyzn, ale idzie sie przyzwyczaic.

Uwielbiam :)

Używam maski już dość długo, zapuszczam włosy i stosuję ją co 2 dzień na 10 min. Uwielbiam ją za zapach, działa na mnie relaksująco. Włosy po jej użyciu długo pachną i są nawilżone. Są \'leiste\', nieobciążone.

Konsystencja kosmetyku jest ok, produkt jest średnio wydajny.

Co do działania na wzrost to myślę, że działa lecz po dłuższym stosowaniu. Często piję drożdże i wcinam tabletki na włosy, więc moja ocena w tej kwestii nie jest do końca obiektywna.

Polecam :)

Używam tego produktu od: 4-5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 5-6

Bardzo dobra

Bardzo dobra maska, o ile nie wierzy się w jej moc do przyspieszania wzrostu włosów :)

Plusy:
+fajny zapach
+działanie - włosy naprawdę wyglądają lepiej :)

Minusy:
-cena - choć jest najtańszą z linii (przynajmniej w drogerii gdzie ją kupuję) to polecam szukanie jej na promocjach
-pojemność - trzeba odpowiednio dozować ilość, zwłaszcza przy długich włosach :)

Ogólnie wrażenia na plus, kupię ją ponownie, brak jednej gwiazdki za cenę.

Boski zapach, działanie średnie

Kupiłam ją w drogerii HEBE, cudne opakowanie i ten zapach ( to był główny powód- podobny do zapachu Angel T.MUglera, który używam), gęsta konsystencja- taka jak lubię, i co ważne! nie tłuści włosów, piękny zapach, który na długo zostaje na włosach, ale po umyciu i postępowanie wg wskazówek producenta- włosy nie są jakoś bardzo odżywione i rozczesują się przeciętnie, nie potrafię ocenić działania - widocznie nie przyniosła wymarzonych rezultatów

Używam tego produktu od: 2miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie1

Ładnie pachnie- to jej atut;)

Maseczkę kupić można za granicą, w Polsce na razie tych produktów nie ma. Na początku pomyślałam o tym kosmetyku z pewnym powątpiewaniem, że jak niby maska ma pomagać w uzyskaniu dłuższych włosów, ale ciekawość zwyciężyła.

Moje włosy są bardzo długie, ale z racji mojej obsesji na punkcie ich pielęgnacji podcinam je co 2 mies. i bezczelnie sobie wyobrażam, że one będą i tak coraz dłuższe.

No więc z tą maseczką pielęgnacja włosów jest bardziej luksusowa, decyduje o tym piękny zapach, ładne opakowanie, jej cena;) i ogólnie taki powiew highlajfu na co dzień.

Zapach już analizowano tutaj kilka razy, więc powtórzę tylko, że jest śliczny i warto użyć tej maski przed np. randką, taki jest ładny;):)

Aplikacja jest bezproblemowa, kosmetyk nie spływa z włosów, czas działania jest szybki, ok. 5 minut, ale ja czasem zostawiam ją na dłużej.

Co mnie denerwuje- to, że po niej należy użyć jeszcze odżywki lub maski. Czyniłam w ten sposób, ale trwało to tak beznadziejnie długo, że zrezygnowałam z tego i nakładam po myciu tylko tę maskę na 15 minut, spłukuję, suszę, smaruję końcówki serum macadamia i tyle.

Włosy są po tej masce ładnie nawilżone, błyszczące, rozczesują się bez problemów, dłuzszy czas są świeże i ładne.

Producent poleca nakładanie jej również na skórę głowy, ale nie jest to dobry pomysł, ponieważ na skórę nakładać jej nie warto. Pozostańmy przy nakładaniu jej na włosy:)

Ogólnie jest dobra ale zaznaczam, że maska nie jest super, to tylko jej zapach sprawił, że używamy jej chętnie i często. Wzrost- główne zadanie tej maski- nie zauważyłam dużego wpływu na tę sferę życia moich włosów.

Jest dosyć niewydajna, znika szybko. Maska Breaking Hair Treatm. (dla zniszczonych włosów) tej samej firmy jest bardziej gęsta i wydajna.

Maska Hair Growth Treatment zasługuje na 4*, ale na pewno nie na 5.

*Edit: maseczka i wszystkie produkty Lee Stafford są już dostępne w Polsce:)

Używam tego produktu od: około 2 mies.
Ilość zużytych opakowań: jedno kończę