Wibo, Primer Base (Baza silikonowa pod makijaż)

Wibo, Primer Base (Baza silikonowa pod makijaż)

Primer Base to baza silikonowa, tworząca na powierzchni naskórka cieniutką siateczkę, która napina się i wygładza niedoskonałości skóry. Produkt należy stosować na oczyszczoną cerę, najlepiej po użyciu kremu, a przed nałożeniem fluidu. Lekka, żelowa konsystencja nie obciąża skóry, sprawiając, że baza rozprowadza się równomiernie i pozostaje dłużej na swoim miejscu.

Znasz skład tego produktu?

Do przetestowania

Używam prawie codziennie od maja. Kupiłam przed większą imprezę i makijaż utrwalony tą bazą i sprayem Theatric wytrzymał w 30 stopniach ok 6-7 godzin z małym pudrowaniem w międzyczasie.

Na co dzień sprawuje się różnie- zależy od stanu mojej cery, rozkładu zajęć. (Używam podkładu Mary Kate Timewise lub Kobo) W nerwowe dni, kiedy pojawiają się rumieńce makijaż jest mniej trwały.
Po nałożeniu podkładu efekt jest bardzo dobry, a przy tym wciąż naturalny. Zużywam mniejsze ilości podkładu. Bardzo łatwa aplikacja. Małe zgrabne opakowanie.

Tani więc watro przetestować bo może się spodobać i zostać na dłużej w kosmetyczce

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1254703].usefull || 0 }}% pomocna.

Polecam!

Była to moja pierwsza baza. Znalazłam ją w Rossmannie, na promocji.

Wbrew pozornie małej gramaturze jest jej naprawdę dużo i jest bardzo wydajna.

Baza tworzy na powierzchni twarzy coś jakby cieniutką silikonową siateczkę, która idealnie wygładza cerę i jej ewentualne niedoskonałości, sprawia też, że przestaje się ona "świecić".

Podkład na tej bazie rozprowadza się jeszcze lepiej niż na jakimkolwiek kremie. Kosmetyk faktycznie sprawia, że makijaż pozostaje dłużej na swoim miejscu, jednak podczas "cięższych" imprez nie sprawdza się już tak fajnie - myślę, że jest to dobra opcja na taki "zwykły" dzień bez szaleństw.

Pomimo tego bardzo się z nią polubiłam, bo jest też i łatwo dostępna, często bywa w promocji, nie zatyka porów i nie powoduje powstawania na mojej skórze jakichkolwiek niedoskonałości, nawet podczas bardzo częstego stosowania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1242203].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealna!

Jest to jedyna baza jaką kiedykolwiek używałam, aczkolwiek jest dla mnie idealna.
Wiem, że nie wszyscy ją lubią i wiele osób zapycha, ale u mnie sprawuje się świetnie. Posiadam cerę suchą i nie podkreśla suchych skórek, świetnie matuje i wyrównuje twarz. Łatwo i przyjemnie się rozprowadza i makijaż na niej wygląda dobrze, a co najważniejsze utrzymuje się bardzo bardzo długo. Gdy jej nie używałam moja twarz już po 5 godzinach wyglądała nie za pięknie, a z nią spokojnie cały dzień makijaż zostaje na miejscu. Polecam gorąco.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1222363].usefull || 0 }}% pomocna.

Wibo na wiosnę 2015

Świetna

Zalety:
+ zapach
+ cena
+ wydajność
+ wygładza
+ redukuje ilość suchych skórek
+ utrwala makijaż

Wady:
- nie nadaje się na utrwalenie wieczorowego makijażu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1205633].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobra, tania, jednak tłustawa.

To moja pierwsza baza. Znalazłam ją w Rossmannie, na promocji. Wbrew pozorom-jest jej naprawdę dużo, a zużywa się powoli. Twarz o dziwo nie świeci się, ładnie wygładza cerę, świetnie przygotowuje "grunt" pod podkład, który jeszcze przyjemniej nakłada się palcami. Dobrze trzyma makijaż, jednak na większe imprezy jeszcze nie została wystawiona. Niestety, minusem jest to, że ręka potem ma "tłusty film", który muszę wytrzeć oraz to, iż czasem ciężko ją wydobyć(trzeba potrząsnąć energicznie opakowaniem).
Plusy:
*dostępność
*często bywa na promocji
*ładny zapach
*nie mam po nich żadnych skórnych rewolucji
*wydajność
*wygładzenie
Minusy:
*tłusty film na rękach
*czasem ciężko ją wydobyć

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pół jednego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1116001].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry kosmetyk za małe pieniądze

Skusiłam się na tą bazę przed imprezą, gdy potrzebowałam kosmetyku który zapewniłby mojemu makijażowi stałe miejsce na twarzy. No i baza się sprawdziła.

+ piękny zapach
+ przyjemny w dotyku kosmetyk
+ żelowa konsystencja
+ dobrze się rozprowadza
+ podkład nie zbiera się w załamaniach powiek ani nie roluje się
+ makijaż trzyma się cały zwykły, szkolny dzień (od 7 rano do 15), a na imprezie również dłużej niż bez użycia bazy
+ skóra się nie świeci
+ minimalizuje ilość suchych skórek na twarzy
+ wygładza
+ ładna tubka
+ cena

- wydajność; mam wrażenie, że już nic go nie zostało (opakowanie 15g)
- czasami ciężko wycisnąć odpowiednią ilość kosmetyku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1093371].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem fajna

U mnie baza Wibo sprawdza się ok - spełnia swoje zadanie, ale bez rewelacji. Ładnie wygładza skórę i sprawia, że podkład (Rimmel Lasting Finish nakładany gąbeczką) dobrze się rozprowadza. Konsystencja jest może nieco za rzadka, ale nie czepiam się ;)
U mnie nie spowodowała tłustości ani zapychania, mimo że mam skórę ze skłonnością do wysypów.
Nie zauważyłam żeby jakoś mocno przedłużała trwałość makijażu. Na co dzień wystarczy, ale do zadań specjalnych wybiorę coś innego.

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1036835].usefull || 0 }}% pomocna.

Dziwny produkt

Z początku baza wydała mi się fajna, w dodatku kosztuje grosze. Lekko się ją rozprowadza i wystarczy odrobina na pokrycie całej twarzy cienką warstewką. Przed nałożeniem podkładu odczekiwałam ok 5-7 min. Ładnie wyrównuje powierzchnie skóry i przedłuża trwałość makijażu.
Nie używam jej często, tylko na większe wyjścia gdy potrzebuję dłuższej trwałości makijażu mino to zauważyłam, że mnie zapycha. Szczególnie w okolicy nosa i policzków. A makijaż zawsze zmywam porządnie. Raczej już jej nie kupię.

Ilość zużytych opakowań: Jedno, prawie całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1035368].usefull || 0 }}% pomocna.

Dziwna konsystencja

Baza sprawdziła się w utrwaleniu makijażu ale dziwna sprawa jest z konsystencją. Mianowicie bardzo ślizga się po buzi, nałozyłam mało a w opakowaniu jakby juz nic nie zostało. Trzeba uważać by nie przesadzić z ilością, bo będzie się nam makijaż rolował, za tę cenę jest w porządku.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1011027].usefull || 0 }}% pomocna.

poszukam innej

Bazę kupiłam \'\'na szybkości\'\', przed imprezą. Kosmetyki Wibo lubię, mam kilku faworytów więc pomyślałam że baza również może i da radę. Niestety, zawiodłam się.

Plusy:
-niska cena
-dobrze się rozprowadza
-dość wydajna

Minusy:
-nie matuje
-wygładza jedynie na chwilę
-jest tłusta
-nie \'\'trzyma\'\' podkładu
-chemiczny zapach

Używam tego produktu od: pól roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1005375].usefull || 0 }}% pomocna.