Wibo, Primer Base (Baza silikonowa pod makijaż)

Wibo, Primer Base (Baza silikonowa pod makijaż)

Primer Base to baza silikonowa, tworząca na powierzchni naskórka cieniutką siateczkę, która napina się i wygładza niedoskonałości skóry. Produkt należy stosować na oczyszczoną cerę, najlepiej po użyciu kremu, a przed nałożeniem fluidu. Lekka, żelowa konsystencja nie obciąża skóry, sprawiając, że baza rozprowadza się równomiernie i pozostaje dłużej na swoim miejscu.

Skład jest w trakcie moderacji.

• Cyclopentasiloxane, Dimethicone Crosspolymer, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Dimethiconol, Isohexadecane, Dimethicone, Phenyl Trimethicone, Lauryl PEG/PPG-18/18 Methicone , Tocopheryl Acetate, Parfum, Benzyl Salicylate, Cinnamal, Coumarin, Geraniol, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben

Świetny produkt za małe pieniądze

Używam max. 3-4 razy w tygodniu, 10 min po nałożeniu kremu wklepuję primer delikatnie w ilości nie większej niż kropelka, odczekuję 5 min i zabieram się za makijaż.

Plusy:
- neutralizuje suche skórki,
- wygładza skórę,
- po wyschnięciu buzia jest aksamitna w dotyku co ułatwia aplikację podkładu,
- przedłuża make up,
- wygodne opakowanie - dozuję tyle ile chcę dzięki miękkiej tubie, w domu stawiam zakrętką do dołu, a w podróży energicznie wstrząsam tubką przed wyciśnięciem jej na paluch,
- wydajny produkt - zaraz rok jak mam tą bazę i jeszcze jest jej trochę.

Minusy - wynikające bardziej z nieumiejętnego stosowania produktu, aniżeli z samych jego właściwości:
- przy codziennym stosowaniu albo nałożeniu za grubej warstwy zapychał, więc używam kilka razy w tygodniu, w malutkiej ilości,
- nosek się świeci po 2-3 h - mam cerę mieszaną, ale kiedy na nos nakładałam "muśnięciem" to problemu już nie było.

Polecam dla skner, bo tani, a dobry :D

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1440381].usefull || 0 }}% pomocna.

Sylikonowa baza pod makijaż Wibo

Kilka dni temu podczas porządków w mojej toaletce znalazłam tą bazę. Pamiętam że kupiłam ją na ostatniej wyprzedaży Rossmanna za ok. 7 zł. Przez ostatnie dni nakładałam ją codziennie pod makijaż i byłam zaszokowana! W ciągu dnia spisuje się dla mnie idealnie, a co najważniejsze nie daje efektu maski :) Podkład na niej bardzo ładnie się rozprowadza, powiedziałabym nawet że lepiej. Najbardziej mi jednak zależało żeby baza utrwaliła mój makijaż do pracy. Pracuję jako kelnerka, więc makijaż powinien utrzymywać się nienagannie na mojej twarzy przez całą noc. I wiecie co? Ta baza mi to zapewniła!
Tak więc polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1413411].usefull || 0 }}% pomocna.

Bubel

Dla mnie ten produkt to bubel.
Nie przedłuża trwałości makijazu.
Świecę sie jak latarnia morska i to juz po około 2h.
Niektóre podkłady wałkują się na niej.
Uzywałam jej tez na koleżance i wyskoczyły jej na żuchwie pryszcze .

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1392456].usefull || 0 }}% pomocna.

Wibo na wiosnę 2015

bubeel

Baza zamknięta jest w miękkiej, plastikowej tubce, jest przezroczysta i ma wodnistą, szybko wchłaniającą się konsystencję.

+ cena
+ zapach
+ konsystencja

- nie matuje
- zapycha
- nie przedłuża trwałości podkładu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1377001].usefull || 0 }}% pomocna.

Pierwsza baza

Jest to moja pierwsza baza, więc nie jestem pewna jak powinny się one zachowywać. Po nałożeniu wygładza cerę, jest śliska i podkład łatwiej się nakłada. Bardzo wydajna, wystarczy kropka wielkości groszku i starczy jej na twarz. Nie używam codziennie, bo zauważyłam, że mnie od niej wysypuje. Nie kupię ponownie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1368761].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla mnie

Nie i jescze raz nie, u mnie w ogóle sie nie sprawdziła i strasznie zapycha a jeżeli zapycha to u mnie juz jest skreślona wiem że to baza silikonowa i taka juz ich uroda ale ta to szczególnie nie przypadła mojej skórze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1360161].usefull || 0 }}% pomocna.

Szanujmy się

Nie poleciłabym jej nawet na pierwszą bazę, bo mogłaby zniechęcić całkowicie do używania tego typu produktów.
Nie robi dosłownie nic, co powinna robić baza.
Za to tragicznie zapycha. Już po pierwszym użyiu na mojej twarzy pojawiło się kilku nieproszonych gości.
Już lepiej nie kupować żadnej bazy niż zabawiać się z tą.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1341111].usefull || 0 }}% pomocna.

Może być

Ta baza również znajdowała się w mojej szkole wizażu. Używałyśmy jej z dziewczynami często. Typowa, silikonowa, wygładzała, dawała poślizg. Ot zwykła baza wygładzająca, ale całkiem w porządku. Cena i dostępność super, myślę, że można ją kupić sobie na pierwszą bazę, ale nie używajcie codziennie, bo to jednak typowa baza silikonowa - może zapchać.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1322261].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie mam rozeznania,

Oceniam jako laik w kategorii baz, bo zwyczajnie raczej ich nie używam, ale skuszona kultową promocją -49% i pozytywnymi opiniami, zakupiłam produkt.
Moim zdaniem sprawdza się w porządku, tworzy na twarzy fajną powłokę, skóra jest gładziutka, nie klei się, a podkład faktycznie trzyma się na twarzy lepiej. Chyba nie zapycha, piszę chyba, ponieważ używam go tak okazjonalnie, że ciężko ocenić, ale szkoda dzień w dzień katować swoją cerę jakąkolwiek bazą... Więc to jak najbardziej oceniam na plus. Przyczepię się ilości produktu, jest go zwyczajnie mało! Opakowania są w połowie puste i chociaż produktu używa się odrobinę, to trochę nie halo, że płaci się za taki chwyt marketingowy.
Nieładnie WIBO, nieładnie! Odejmuję gwiazdkę właśnie za te ubytki. Reszta okej,

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1322221].usefull || 0 }}% pomocna.

Interesujące, ale niezdrowe

Niestety u mnie się nie sprawdziła, więc hurraoptymizmu nie będzie.

Na pewno samo wrażenie po nałożeniu jest super, taka cienka warstewka, wyrównuje cerę, trzyma później nieco mat. Generalnie - sprawdza się. Mnie niestety po jednym jej użyciu mocno wysypało. Zwaliłam na karb wielu rzeczy - a nuż przypadek.
Druga próba jednak potwierdziła, jakiś składnik w tym nie gra.

Cena niska, więc nie ma płaczu, ale jak ktoś wrażliwszą ma cerę, to powinien uważać.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1295351].usefull || 0 }}% pomocna.