Wibo, Primer Base (Baza silikonowa pod makijaż)

Wibo, Primer Base (Baza silikonowa pod makijaż)

Primer Base to baza silikonowa, tworząca na powierzchni naskórka cieniutką siateczkę, która napina się i wygładza niedoskonałości skóry. Produkt należy stosować na oczyszczoną cerę, najlepiej po użyciu kremu, a przed nałożeniem fluidu. Lekka, żelowa konsystencja nie obciąża skóry, sprawiając, że baza rozprowadza się równomiernie i pozostaje dłużej na swoim miejscu.

Słabizna

Używałam jej namiętnie do... ust, wierząc, że przedłuży jakość szminki. I może faktycznie, trochę przedłużała jej żywotność na ustach, to strasznie też je wysuszała. Do tego konsystencja kojarzy mi się z... gliceryną.

Opakowanie jest tragiczne. Po wrzuceniu kilka razy do torebki nadruk zaczął się ścierać, a gdy chciałam przetrzeć mokrą chusteczką bo tubka wybrudziła się od innego kosmetyku to... zszedł cały.
Taka trochę tandetka :)

Trochę mnie rozczarowała

Przyznam, że napaliłam się na tą bazę, z nadzieją, że wyrówna moje niedoskonałości na twarzy. Myślałam też, że w tubce znajduje się więcej produktu, niestety tak nie było, będę po prostu szukać dalej.

Nie dla mnie

Baza ma wygodną tubkę , fajnie się rozprowadza, po użyciu skóra jest wygładzona, niestety, według mnie nie przedłuża trwałości makijażu, przy codziennym stosowaniu zapycha, ale taka już uroda baz silikonowych.

Wibo na wiosnę 2015

Nie powala

Jest to moja pierwsza baza i niestety nie powalila mnie. Nie zauwazylam rowniez, aby moj podklad trzymal sie dluzej na skorze. Jest dosc wydajna, uzywam jej codziennie od lutego a nadal mam przynajmniej polowe.

U mnie się sprawdziła

Bardzo fajna baza, zwłaszcza wtedy, gdy moja skóra ma gorsze dni. Wygładza skórę, ujednolica jej fakturę i dobrze się na niej rozprowadza podkład. Przedłuża trwałość makijażu.

Jeśli chodzi o minusy- przy długotrwałym stosowaniu faktycznie zapycha, jest mało wydajna.

Jest ok

To moja pierwsza baza. Nie powala, ale napewno nie nazwę jej bublem. Nie do końca spełniają się obietnice producenta, ale za tę cenę jest okej
+nie zapycha
+aksamitna, wydajna konsystencja
+uczucie satynowego wygładzenia buzi, widoczne także po przykryciu podkładem
+niska cena
+dostępność

-(jeden ale istotny) nie przedłuża trwałości makijażu

Zapycha

Kupiłam tą bazę pierwszy raz kilka lat temu i byłam zachwycona. Skóra wydawała się wygładzona, mniej widoczne pory, utrwalony makijaż. A teraz znów powróciłam do niej i niestety jestem rozczarowana. Być może zmieniono skład, przez co niestety zapycha. skóra po codziennym stosowaniu bazy jest zanieczyszczona , pojawiają się wypryski, a makijaż wcale nie jest utrwalony. Zaś cena bardzo poszybowała w górę. Nie polecam.

Świetny produkt za małe pieniądze

Używam max. 3-4 razy w tygodniu, 10 min po nałożeniu kremu wklepuję primer delikatnie w ilości nie większej niż kropelka, odczekuję 5 min i zabieram się za makijaż.

Plusy:
- neutralizuje suche skórki,
- wygładza skórę,
- po wyschnięciu buzia jest aksamitna w dotyku co ułatwia aplikację podkładu,
- przedłuża make up,
- wygodne opakowanie - dozuję tyle ile chcę dzięki miękkiej tubie, w domu stawiam zakrętką do dołu, a w podróży energicznie wstrząsam tubką przed wyciśnięciem jej na paluch,
- wydajny produkt - zaraz rok jak mam tą bazę i jeszcze jest jej trochę.

Minusy - wynikające bardziej z nieumiejętnego stosowania produktu, aniżeli z samych jego właściwości:
- przy codziennym stosowaniu albo nałożeniu za grubej warstwy zapychał, więc używam kilka razy w tygodniu, w malutkiej ilości,
- nosek się świeci po 2-3 h - mam cerę mieszaną, ale kiedy na nos nakładałam "muśnięciem" to problemu już nie było.

Polecam dla skner, bo tani, a dobry :D

Sylikonowa baza pod makijaż Wibo

Kilka dni temu podczas porządków w mojej toaletce znalazłam tą bazę. Pamiętam że kupiłam ją na ostatniej wyprzedaży Rossmanna za ok. 7 zł. Przez ostatnie dni nakładałam ją codziennie pod makijaż i byłam zaszokowana! W ciągu dnia spisuje się dla mnie idealnie, a co najważniejsze nie daje efektu maski :) Podkład na niej bardzo ładnie się rozprowadza, powiedziałabym nawet że lepiej. Najbardziej mi jednak zależało żeby baza utrwaliła mój makijaż do pracy. Pracuję jako kelnerka, więc makijaż powinien utrzymywać się nienagannie na mojej twarzy przez całą noc. I wiecie co? Ta baza mi to zapewniła!
Tak więc polecam :)

Bubel

Dla mnie ten produkt to bubel.
Nie przedłuża trwałości makijazu.
Świecę sie jak latarnia morska i to juz po około 2h.
Niektóre podkłady wałkują się na niej.
Uzywałam jej tez na koleżance i wyskoczyły jej na żuchwie pryszcze .

bubeel

Baza zamknięta jest w miękkiej, plastikowej tubce, jest przezroczysta i ma wodnistą, szybko wchłaniającą się konsystencję.

+ cena
+ zapach
+ konsystencja

- nie matuje
- zapycha
- nie przedłuża trwałości podkładu

Pierwsza baza

Jest to moja pierwsza baza, więc nie jestem pewna jak powinny się one zachowywać. Po nałożeniu wygładza cerę, jest śliska i podkład łatwiej się nakłada. Bardzo wydajna, wystarczy kropka wielkości groszku i starczy jej na twarz. Nie używam codziennie, bo zauważyłam, że mnie od niej wysypuje. Nie kupię ponownie.