Idealia, BB Cream (Krem BB do twarzy)

Idealia, BB Cream

Cena już od 30,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Idealia krem BB: 6 korzyści dla skóry w jednym geście.
Natychmiast po zastosowaniu nawilża, rozświetla i wygładza powierzchnię skóry. Dzień po dniu pomaga widocznie wygładzać zmarszczki, redukować przebarwienia i chronić.
SPF 25 (deklarowaną ochronę UV osiaga się przy zastosowaniu 2 mg/1 cm2 skóry, tj. minimum 1 ml na samą twarz lub ok. 1,5 ml na twarz i szyję).
Dostępny w 2 odcieniach.

kremy BB i CC
w tubce

Napisanych recenzji: 156

Używa produktu od: próbka

Krem BB

Zalety:
- idealna konsystencja
- dobrze się rozprowadza
- po nim przyjemna w dotyku skóra
- ładny zapach
- nie podrażnia

Wady:
- zapycha
- cena
- mało wydajny

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1253428].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 9

Wykorzystała: kilka próbek

Idealia idealna...do kosza

Nie wiem co mnie zawsze podkusi, by próbować polubić się z kosmetykami marki Vichy. Każda próba kończy się niepowodzeniem ale mimo to zachciało mi się przetestować Idealię w wersji BB - odcień jasny.

PLUSY:
brak

MINUSY:
-wszystko mogę wybaczyć, ale nie wysyp obrzydliwych, ropnych krost na drugi dzień po użyciu...
- to nie jest rozświetlenie, to jest błysk jak po oleju Kujawskim wylanym prosto na twarz;
- zapychacz totalny;

Mam skórę mieszaną, więc lubię od czasu do czasu zastąpić tradycyjny podkład czymś lekkim w stylu BB. Ale błagam... na tym kremie powinno być ostrzeżenie "nie róbcie tego w domu" lub coś w tym stylu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1175113].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 686

Napisanych recenzji: 1528

Nic nadzwyczajnego

Nie jestem zadowolona z tego kremu. Kolory są faktycznie dobrze dobrane, bo dopasowują się do cery, ja mam bardzo jasną, a i tak nie było na niej widać, że mam coś "tonującego". Krem jest o wiele za drogi jak na swoje działanie. Nawilża i niestety, mocno tłuści buzię, a przy mojej mieszanej cerze to fatalny efekt. Ja po jego zastosowaniu muszę na buzię nałożyć tyle pudru, ze głowa mała. Zapach mało wyczuwalny, ale sama aplikacja jest dość przyjemna, wydaje mi się, że krem ma lekko lejącą się formułę, chociaż aż tak bardzo to nie przeszkadza. Nie matuje, a sprawia, że buzia bardzo brzydko się świeci.
Pozostałych obiecywanych efektów nie zauważyłam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1016835].usefull || 0 }}% pomocna.

Bordowe usta H&M

Napisanych recenzji: 4

Koszmar

Odradzam wszystkim!
KREM NIE DAJE SIĘ ROZSMAROWAĆ!
Próbowałam palcami, pędzlem, gąbeczka, wszystkim. Nic nie działa. Gdy nakładam i próbuje rozmarowywać schodzi, roluje się i znika. Aplikacja jest okropnie nierównomierna.
Masakra, 100 zł do kosza :(

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1010827].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 16

jestem zadowolona

Jak dla mnie i dla mojej cery to krem bb to jeden z lepszych wynalazków. Jestem typem bladym, a raczej bardzo bladym i każdy podkład kończy się efektem maski. Krem BB ma to do siebie, że kolor jaki się osiągnie zależy od tego jak grubo rozsmarujemy, dlatego można stopniować kolor i na kładać ile trzeba, tam gdzie trzeba. Jestem mega zadowolona, jak najbardziej spełnia moje oczekiwania, delikatnie nadaje i wyrównuje koloryt twarzy, fajnie nawilża i moim zdaniem rozświetla. Jak najbardziej spełnia to co obiecuje producent.

Używam tego produktu od: 1 opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[943342].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Jeden z moich ulubieńców

Ten krem BB polubiłam od pierwszego użycia.
Mam stosunkowo suchą skórę,
Nie szukam mocno kryjących podkładów, bardziej zależy mi na takiej lekkiej korekcji jakiś tam drobnych niedoskonałość.
Z cieniami pod oczami sobie nie radzi, ale i tak używam tu korektora.

Uwielbia za to jego nawilżanie i wygładzanie mojej skóry, prawdziwy mistrzu.
Na piątkę oceniam też jego umiejętność nadania skórze pięknego, zdrowego kolorytu skórze, z delikatnym efektem rozświetlenia.
Zawsze kupuję właśnie podkłady rozświetlające, ten to zadanie spełnia idealnie.

Dla mnie to jeden z lepszych leciutkich kremów-podkładów, a już wiosną i latem nie wyobrażam sobie bez niego funkcjonowania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[893068].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

Poprawia koloryt skóry, rozświetla ale nie kryje niedoskonałości.

Nie jest to kosmetyk idealny, jednak nie rozumiem aż tak negatywnych opinii.
Krem faktycznie nie zakrywa niedoskonałości skóry, ale w końcu od tego mam korektor. Na początku bałam się, że mam zbyt ciemny odcień, ale po nałożeniu ładnie stapia się z moją skórą. Faktycznie twarz się po nim świeci, jednak po przypudrowaniu jest ok.
Kosmetyk ten dostałam w prezencie, nie wiem czy sama zdecydowałabym się na zakup, ale nie mam specjalnie negatywnych odczuć co do niego.

Używam tego produktu od: ok miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, pełnowymiarowego opakowania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[885338].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 50

tragedia

Vichy bardzo cenię, a ponieważ zapanowała moda na BB skusiłam się i ja na odcień light.
Produkt jak to Vichy jest bardzo elegancki, pięknie się prezentuje.
Niestety kilka minut po nałożeniu na twarz ( nie nakładam go w okolice oczu) oczy zaczynają potwornie piec i łzawić! Daję mu szansę od dłuższego czasu i za każdym razem muszę go zmyć. Co ciekawe, pomimo dokładnego zmycia tego BB, oczy nadal łzawią i pieką.
Szkoda, bo był drogi :(
Nie polecam

Używam tego produktu od: trzy miesiące
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego pełnowymiarowego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[860644].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 437

slaby ni krem ni podklad ni barwik, na Vichy jeden z slabszych

krem oceniam slabo z wzgledu na slabe znikome dzialanie
jestem juz nieco starsza i potrzebuje dzialania
to jest krem dla mlogych i naprawde niewymagajacych cer
miedzy 15 a 25 lat
:( na pewno nic nie ujedrnia skory
:( nie napina
:( slabo wyrownuje koloryt
:( slabo nawilza
:( nie rozswietla
:( nie natluszcza
:( nie poprawia smarowania podkladu
:( nie barwi skory, jesli to tak niewiele ze niewidocznie

:( nie polecam

:) nie zapycha
:) nadaje sie do tlustych cer
:) moze minimalnie rozswietla, sama nie wiem
:) skora zaraz po nasmarowaniu nieco blednie i robi sie nobliwa, delikatna i powabna ale gdy krem juz dobrze wchlonie cera szybko po 1 h powraca do stanu pierwotnego

:( niestety nie ma dzialania na zmarszczki
:( nie robi nic z przebarwieniami
:( nie wplywa na naczynka

co robi wlasciwie nie wiem
od razu zakupilam 2 opakowania i teraz zastanawiam sie na co mi one

byc moze po prostu potrzebuje czegos mocniejszego :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[860339].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 28

Jeden z najlepszych.

Bawią mnie opinie na podstawie saszetki/porównawcze z kremem pielęgnującym z tej samej serii.
Krem bb jest kosmetykiem kolorowym, a nie nawilżającym czy odżywiającym, tak więc powinno się go oceniać.

Krycie: ++ niezłe jak na krem tonujący
Rozświetlenie: +++ ładne, drobinki widać tylko w mocnym świetle sztucznym
Nieprzetłuszczanie: +++ nie wpływa na tłustość cery (nie jest to kosmetyk matujący!!!)
Zapach: +++, ładny, perfumeryjny
Dostępność: +++ ja swój akurat kupiłam w berlińskiej apteki
Cena/jakość: ++ jak was nie stać->nie kupujcie->nie narzekajcie
Wydajność: ++ ok. 2 miesięcy codziennego stosowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[849211].usefull || 0 }}% pomocna.