Kerasilk, Ultra Rich Care Treatment

Kerasilk, Ultra Rich Care Treatment

Nawilżająca pielęgnacja włosów ekstremalnie suchych, zniszczonych i trudno poddających się stylizacji. Formuła pielęgnacyjna z odbudowującymi proteinami jedwabiu, naturalnymi, pielęgnacyjnymi lipidami i olejkiem jojoba.
Nakłada się na umyte wlosy na 5-15 min. i spłukuje.

Świetny!

Ten produkt poleciła mi moja mama, która była kiedyś fryzjerką. Miałam włosy zniszczone słońcem, temperaturami, piaskiem, słoną wodą, prostownicą, pianką i osłabione od miesięcznej kuracji antybiotykiem. Były w opłakanym stanie.
Gdy zaczęłam używać tej odżywki ich kondycja znacznie się poprawiła!

+ zabezpiecza końcówki przed rozdwajaniem i niszczeniem mechanicznym (zawiera silikony)
+ idealnie skręca moje loki - są sprężyste i lśniące
+ regeneruje włosy na długości
+ nie obciąża
+ ułatwia rozczesanie
+ nawilża (chociaż nie jest to nawilżenie idealne, za co odejmuję pół gwiazdki)
+ opakowanie litrowe ma wygodną pompkę
+ wydajny (bo gęsty)
+ bardzo dobry stosunek ceny do jakości

brak minusów :)

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1 litrowe

Tak… tak…tak…

Jestem zaskoczona nieprzychylnymi recenzjami tego kosmetyku. Ja używam go już kilka lat i jest ok. A muszę powiedzieć, że swoje włosy poddaję ciężkiej próbie, rozjaśniając je bardzo często. Nie powiem, jak często to robię, bo jedyną słuszną reakcją, byłoby postukanie się w czoło. Jednak seria ultra goldwella bardzo ułatwia mi życie. Moje wysuszone włosy ścięte na klasycznego boba pokochały tak szampon, jak i odżywkę Kerasilk Ultra. A przecież nie mam czasu długo trzymać kosmetyku na włosach. Po prostu myję, spłukuję szampon, nakładam odżywkę, spłukuję, suszę i lecę do pracy. I wszyscy chwalą moje zadbane włosy. Ja też je lubię. Są miękkie, puszyste, błyszczące. Świetnie pachną, doskonale się układają. Różne serie wypróbowałam, ale do tej zawsze będę wracać.

Zaznaczając jednak, że seria sprawdzi się u osób, które:
- często poddają włosy rozjaśnianiu;
- myją je codziennie (ja to robię);
- chcą mieć włosy miękkie, nawilżone (bez efektu obciążania), puszyste, błyszczące, przyjemnie pachnące właściwie cały dzień;
- pragną uniknąć efektu „kołtunienia” się włosów, a po umyciu łatwo je rozczesać.

Odżywka może nie spodobać się tym, którzy:
- nie lubią włosów zbyt „sypkich” i miękkich (tak było z moją kochaną rodzicielką).

Bardzo dobry produkt!

Jak dla mnie ta odżywka ma same plusy:

- ma bardzo fajny zapach
- włosy po niej są lśniące, gładkie, bardzo dobrze się rozczesują, nawilżone, nie puszą się, wyglądają naprawdę zdrowo
- nakładam niewielką ilość produktu, bo przecież nie chodzi tu o ilość tylko o systematyczność, także jest dość wydajna
- nie obciąża włosów
- nie jest droga, zakupiłam ją w internecie i zapłaciłam 25zł

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 02

daje radę

używam od kliku tygodni - jest dobra i ślicznie pachnie .Mam włosy rozjaśnione suche puszące a po tej odzywce są bardziej posłuszne. Ja nakładam odzywkę i przykrywam ręcznikiem na jakieś 30 min i spłukuje. Ma fajną konsystencję świetnie rozczesuje się po niej włosy nie spływa i jest godna polecenia ale cały czas szukam tej naj...

Niczego sobie

Poleciła mi ja moja fryzjerka bo po rozjaśnianiu zniszczyły mi się i połamały włosy. Nakładam ja na godzine pod foliowy czepek
+ ciepły ręcznik
+ wygładziła i nawilżyła
+ zero problemu z rozczesaniem jak i przy mokrych i suchych
+ zapach delikaty nieprzeszadzajacy
- strasznie rzadka
- nie wydajna opakowanie starcza mi na 3 razy włosy za ramiona
- obciąża włosy jak przesadzi sie z ilościa i dokładnie nie spłuka wodą

tragedia

odżywka absolutnie nie pasuje do moich włosów. Mam włosy cienkie, sianowate, najbardziej zniszczone na końcach, cięzko je rozczesać. Po użyciu tej odżywki zrobił mi się na głowie jakis straszny kołtun, który próbowałam rozczesać przez 20 minut! Nie udało się do końca, dopiero po wysuszeniu włosów doczesałam je.
Jak dla mnie całkowita TRAGEDIA! Zero odżywienia czy wygładzenia włosów. Szczerze mówiąc nie wiem co teraz zrobię z litrową butlą...

Używam tego produktu od: 1 użycie i nigdy wiecej!
Ilość zużytych opakowań: 1 uzycie i nigdy więcej!

Bardzo dobra odżywka!!!

Bardzo dobra odżywka,świetnie nawilża moje długie rozjaśniane włosy,regeneruje,nabłyszcza,ułatwia rozczesywanie,przyjemnie pachnie,włosy po jej zastosowaniu są puszyste.
Ja ja stosuje najczęściej w saunie na 30 min wtedy daje najlepsze efekty,choć i nieraz jako kompres w domowym zaciszu ogólnie to od czasu do czasu na przemian z innymi produktami.
Poleciła mi ten kosmetyk moja fryzjerka i naprawdę jestem z niego zadowolona,czy kupię nie wiem,lubię eksperymentować produktami do włosów :D

Używam tego produktu od:trzy miesiące

faktycznie niezła,

odzywka ladnie pachnie, dobra konsystencja, szczegolnego efektu nie ma, ale tez moje włosy są bardzo zniszczone rozjaśnianiem i innymi zabiegami, daje poczucie łatwiejszego rozczesania włosa, nie zauważyłam śladu regeneracji czy tez nabłyszczenia, niezbyt wydajna.

Używam tego produktu od:poł roku
Ilość zużytych opakowań:2,5

OK

Odżywka jest w porządku, ale bez rewelacji. Nie kupie jej więcej dlatego ze denerwuje Mnie kiedy odzywke trzeba trzymać na włosach tak długo jak maseczke. A rezultat nie jest lepszy. Dla wypróbowania może być. Na stałe raczej nie polecam. Ta odzywka nie poradziła sobie z Moimi zniszczonym włosami. Używałam jej prawie rok, z długimi przerwami bo wogóle nie miałam ochoty jej nakładać.

Używam tego produktu od:roku

może być, od biedy ;)

Na pewno nie jest to odżywka do włosów "ekstremalnie" suchych i zniszczonych. Ma dosyć gęstą konsystencję, nie przelewa się przez palce, ładny zapach. Bardzo źle się spłukuje. Najlepsze efekty daje gdy potrzyma się ją z 20 min w cieple:
- włosy łatwiej się rozczesują
- są odrobinę gładsze, miększe, elastyczniejsze
- nie obciąża moich włosów mimo że trzymam ją rzez tak długi czas i nie zawsze mam cierpliwość spłukiwać 15 minut

Generalnie odżywka nie jest zła, ale przypomina raczej kosmetyk drogeryjny, a nie profesjonalny przeznaczony do włosów "ektremalnie" suchych.

Używam tego produktu od: 1-1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze (1l)

Nie zawiodłam się!!

używałam razem z szamponem z tej samej serii, więc proszę kompleksowo odczytywac tę recenzję

Efekty są bardzo dobre, włosy lśnią, nie elektryzują się, są miekkie i nie oklapłe, dostawałam komplementy w autobusach...
Każdy, któ choć raz jej użył, był nią zachwycony (koleżanki)....
Cała moja rodzina używała tej serii przez długi czas i nie chce sie z nim rozstać :)
Ten szampon i odżywka to potwierdzenie, że warto używac profesjonalnych kosmetyków. Bez porównania lepsze niż inne dostepne w sklepach (a używałam naprawdę wielu)
Warto również wydać na raz więcej pieniędzy i kupić w internecie litrowe butle :)
Dałabym 5* ale niestety mimo że mam raczej suche i nieco zniszczone włosy to musiałam myć je co 2 dzień. Normalnie myłam co 3... Można przywyknąć a nawet warto dla tak pięknych własów.
a i jeszcze zapach... dla mnie przeciętny, ale nie drażniący. Seria pachnie jak najtańsze odżywki Pani Walewskiej, bodajże z aloesem... cóż, nie paniętam dobrze. Ogólnie do zniesienia, bez ochów i achów

Używam tego produktu od:ponad roku
Ilość zużytych opakowań: dużo

Przeciętna

W trakcie poszukiwania idealnej pielęgnacji włosów, natknęłam się na tę odżywkę. Przeżyliśmy krótki romans i każde poszło w swoją stronę;)
Przede wszystkim w moim przypadku okazała się mało wydajna, mam włosy gęste, a jej jest mało i trzeba nałożyć sporo, żeby w ogóle widzieć efekt. No a sam efekt na kolana nie powala - ot zwykła odżywka jakich wiele za mniejsze pieniądze.
Tak więc zużyłam i na pewno do niej nie wrócę.

Używam tego produktu od:rok temu