Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Multifunkcyjny krem antybakteryjny BB lekki krem + puder (stara wersja)

Multifunkcyjny krem antybakteryjny BB lekki krem + puder (stara wersja)

Cena już od 15,45 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Udowodnione działanie dzięki zawartości składników aktywnych:
- algi,
- kwas hialuronowy.
Właściwości:
- równomiernie nawilża,
- matuje,
- wygładza skórę,
- maskuje niedoskonałości,
- długotrwale wyrównuje koloryt skóry,
- nadaje naturalny wygląd.
Dostępny w odcieniu 02 Natural.

kit !

Uważam że za cenę 15 złotych znajdziemy wiele lepszych kosmetyków od tego właśnie kremu. Widzę w nim tylko jeden plus - ładnych zapach. To co pisze producent na opakowaniu nie zgadza się, NIe matuje, NIE kryje, NIE wyrównuje kolorytu skóry, tłusty krem napewno nie lekki jak czytamy na opakowaniu. Owszem duże opakowanie ale kosmetyk sam w sobie nie do użytku :) nie polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1369461].usefull || 0 }}% pomocna.

Masakra

Produkt nie robi nic
+ mieszam go odrobinę z różowawym podkładem którego używam by stonować kolor i na tym jego plusy się kończą
- nie matuje
- skóra się po nim świeci (mam bardzo sucha skórę więc u mnie to wyczyn)
- nie zakrywa niedoskonałości
- brak wyboru odcieni
- szybko się ściera
- za rzadki, po otworzeniu wylewa się z opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1333246].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie polecam!

Ten krem ani nie kryje niedoskonałości ani nie daje efektu zmatowienia skóry. Właściwie ciężko powiedzieć jaka jest jego funkcja (jeśli chodzi o usuwanie trądziku - tutaj również nie błyszczy). Za to bardzo błyszczy się na twarzy (prawie jakby wysmarować skórę tłustym kremem zimowym). Moim zdaniem bardzo średni produkt.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1300696].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - odwrócony french

Dobry na lato.

Ogólnie nie jest zły. Bardzo lekki, delikatny. Ma fajną konsystencję i dobrze rozprowadza się go na twarzy. Nawilża, wygląda naturalnie, ma przyjemny zapach i nie zapycha. Niestety buzia po nim strasznie się świeci. Poza tym w ogóle nie matuje i nie zakrywa niedoskonałości.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1292961].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry na co dzień

Mam bardzo wymagającą skórę ale ten krem stosuję już dobre kilka lat i jestem zadowolona. Co prawda, nie maskuje on na tyle ile bym chciała ale jeśli chodzi o zaczerwienienia itp. na skórze to się sprawdza. Dodatkowo nawilża. Niestety skóra lubi się po nim świecić i nie matuje dostatecznie.

Plusy:
-niska cena
-duża wydajność
-znośny zapach
-nawilża skórę
-wygląda naturalnie

Minusy:
-twarz świeci się po nim
-maskuje przebarwienia, zaczerwienienia skóry ale większych wyprysków już nie
-mało odcieni do wyboru
-nie matuje wystarczająco

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1260676].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój pierwszy produkt z UnderTwenty...

... i odrazu taki nieudany traf. Wybrałam sobie kolor 02 Natural i jest on trochę za ciemny. Powinnam była wziąć jaśniejszy, ale nie było go na półce. Ma on więcej minusów niż przypuszczałam. Przedewszystkim nie maskuje niedoskonałości, nie nadaje naturalnego efektu, tylko maskę i nie matuje.
Ale za to pamiętam, że dobrze nawilżał.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1254548].usefull || 0 }}% pomocna.

Antybakteryjny krem BB

Mój pierwszy podkład. Wspominam go dobrze.
Nie zapycha porów, dobre krycie
Minusy
- nie wiem jak teraz ,ale kiedy go używałam był tylko jeden odcień do wyboru
- strasznie się świeci

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1249633].usefull || 0 }}% pomocna.

Bubel

U mnie niestety się nie sprawdził - a szkoda - w drogeriach znajdziemy o wiele lepsze kremy BB w podobnej cenie,
minusy:
- gęsty, tworzy efekt maski, po kilku godzinach, roluje się na twarzy,
- krycie średnie w kierunku do małego,
- zapycha,
plusy:
- zapach,
- niska cena,
- duże opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1240608].usefull || 0 }}% pomocna.

U mnie się nie sprawdził :\

Krem BB po którym strasznie się świecę. Jest zwykłym kremem, lekko kryjącym, po nałożeniu daje bardzo naturalny efekt. Raczej nadaje się bardziej dla skóry mało problemowej i bez zaczerwień. Ogólnie po kilku użyciach położyłam go w kąt, bo nie nadaje się dla mojej wymagającej skóry.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1240193].usefull || 0 }}% pomocna.

niezły, ale bez rewelacji

Krem BB kupiłam, żeby nie nakładać na twarz zbyt wiele kosmetyków matujących i ujednolicających koloryt. Przekonała mnie jego multifunkcyjność i fakt, że moja skóra nie potrzebuje silnego pokrycia kosmetykiem.
Krem ten jest tani w porównaniu do innych produktów tego typu, delikatnie nawilża i ujednolica koloryt. To zrównanie jednak jest bardzo bardzo delikatne i w pewnym momencie stało się niewystarczające. Ponadto zaczęło denerwować mnie uczucie ,,zapchania" i świecenie się skóry po kilku godzinach.
W końcu przerzuciłam się na podkład Maybelline, z którego jestem bardzo zadowolona i który wydaje mi się delikatniejszy i bardziej subtelny na skórze niż opisywany krem BB.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1239123].usefull || 0 }}% pomocna.