L`Oreal Paris, False Lash Wings Mascara (Tusz do rzęs z asymetryczną szczoteczką)

Asymetryczna szczoteczka dla szeroko rozpostartych rzęs. Po raz pierwszy L`Oréal Paris stworzył asymetryczną szczoteczkę, która posiada:
- ergonomiczny kształt jak linia rzęs, aby chwycić każdą rzęsę, od kącika do kącika,
- elastyczne łuki unoszące się na zewnątrz aby rozciągnąć rzęsy przy zewnętrznym kąciku.
Szczoteczka natychmiast rozciąga i wydłuża każdą rzęsę w kierunku zewnętrznego kącika oka.
Formuła zawiera unikalne włókna o długości 1,2 milimetra, które delikatnie otulają i „rozwijają” rzęsy dla uzyskania jedwabistej i spektakularnej objętości.

Szczoteczka
silikonowa

Najlepszy

Ten tusz używam od wielu lat. Jak dla mnie jest rewelacyjny.
Czasem kupię inny, ale żaden mu nie może dorównać. To chyba główna zasługa szczoteczki. tusz podkreśla i świetnie wyczesuje rzęsy.
Moim zdaniem ten tusz jest niezawodny. ładnie rozdziela rzęsy, wydłuża je i pogrubia. Ma rewelacyjny odcień czerni

Bardzo go lubię

Jestem właścicielką dość długich rzęs, są one jednak jasne u nasady i na koniuszkach, dlatego czasem mam trudność dotarcia tam gdzie potrzeba szczoteczką z tuszem, a tu niespodzianka, szczoteczka jakby stworzona dla mnie!
Dłuższe koniuszki wspaniale docierają do nasady rzęs i świetnie pokrywają moje rzęsy tuszem na całej długości.
Tusz całkiem dobrze wydłuża rzęsy i delikatnie je pogrubia, efekt jest dość naturalny przy 1-2 krotnym pokryciu rzęs tuszem, a jednocześnie bardzo "otwiera oko".
U mnie raczej się nie osypuje, jest też dość wydajny.
Bardzo dobrze się zmywa, nie podrażniając oczu.
Cena trochę zbyt wysoka, jednak warto poszukać promocji i spróbować.
Ja z pewnością do niego wrócę!

Najlepszy

Mój ulubiony tusz, podkręca, wydłuża i pogrubia jednym słowem wszystko czego potrzebuje. Nie rozmazuje się, nie kruszy, nie odbija na powiece. Cena jest trochę wysoka więc zawsze wyczekuje na promocje.

Tak!

Sama nie wiem dlaczego nie używam go cały czas. Może dlatego, że cena jest dość wysoka. Poleciła mi go siostra, ona też była osobą która mi go kupiła. Byłam zachwycona. Tusz robił wszystko idealnie. Pogrubienie, modelowanie, wydłużenie 10/10. A ten efekt motyla to wcale nie mit. Przeglądając wizaż wpadłam na niego i kto wie czy do niego nie wrócę jak tylko mój aktualny tusz się skończy. Cudo.

Słaby jak na tę cenę.

Rzęsy są kluczowym elementem mojego codziennego makijażu. Uwielbiam gdy są podkreślone, wydłużone i pokręcone. Z tęgi względu testuje wiele tuszy.

Po firmie L'oreal zawsze spodziewam się wysokiej jakości. Tusz False Lash Wings ma bardzo efektowne opakowanie, które prezentuje sie wyjątkowo i elegancko. Szczoteczka jest elastyczna i bardzo dobrze nakłada się nią tusz. Rzęsy zyskują intensywny czarny kolor. Niestety są słabo podkręcone, nie są pogrubione. Tusz jedynie wyraźnie je wydłuża . Kolejnym minusem jest obsypywanie się tuszu po kilku godzinach czego bardzo nie lubię. Efekt na rzęsach jest naprawdę słaby.

Generalnie jestem zawiedziona i uważam, że cena nest bardzo wygórowana w stosunku do jakości. Nie polecam.

Tusz efekt motyla??

Zachęcona opiniami zakupiłam tusz. Jednak nie sprawdził się u mnie. Poza piękna czernią i eleganckim opakowaniem tusz nic nie oferuje. Rzęsy są sklejone, nie wydłuża i dodatkowo na końcu rzęs zostawia efekt "nóżek owada". Zdecydowanie najgorszy tusz loreala moim zdaniem.

Jeden z ulubionych

Jeśli miałabym stworzyć listę pt.
"Najlepsze tusze do rzęs" to on byłby w ścisłej czołówce.
Przedziwna, silikonowa szczoteczka, do której trzeba wykazać się cierpliwością i nauczyć się z nią pracować, ale kiedy posiądziemy już tę umiejętność, efekt jaki daje ta maskara jest rewelacyjny!! nie skleja rzęs, pięknie podkreśla i wydłuża, a do tego nie osypuje się w ciągu dnia.
Dla mnie ten tusz to istna rewelacja

Jest dobry jak L'oreal, ale wolę Paradise ..;)

To według mnie trudny w obsłudze tusz ,a to za sprawą szczoteczki. Asymetryczna, niby cienka, a jednak uważam,że potrafi się tuszem oblepić. Muszę ją przed użyciem wytrzeć . Nie przeszkadza mi efekt trochę posklejanych rzęs , ale już owadzie nóżki to nie mój cel. Przy tej mascarze przy braku wprawy niestety o to łątwo. Trzeba umiejętnie malować rzęsy , aby ten dłuższy tył szczoteczki malował kąciki-wtedy uda się uzyskać wachlarz...super wydłuża włąśnie ta asymetryczna końcówka kąciki rzęs. Natomiast reszta maluję dół i środek rzęs.
Nie radzę poprawiać wiele razy bo wtedy naprawdę łatwo o posklejane rzęsy i btak tego włąśnie efektu wydłużenia, Czerń jest tu moim zdaniem mocno czarna:)
Trwałość zadowalająca jak to przy tuszach L'oreal. Nie osypał się pod koniec 11godzinnego dnia..Zmywa się naprawdę dobrze żelem micleranym.
Nie uczulił, nie pdrażnił.
Opakowanie eleganckie. Kupiłam go na promocji teraz w Rossmanie bo bardzo byłam jego ciekawa. W normalnej cenie nie kupię..;) Za dużo czasu zajmuje mi malowanie rzęs przy nim:)

Używa produktu od: próbka

Nie sprawdził się

Tusz dostałam ze 3 lata temu w prezencie od chrzestnej. Oczarowana firmą, eleganckim wyglądem i znajomością z reklam, zabrałam się za malowanie. Skończyło się tak, że tusz do dziś tłucze się gdzieś po moich szafkach... Kompletnie się u mnie nie sprawdził. Często widzę, że cena nie idzie w parze z jakością. Tańsze tusze, nawet za kilka złotych, radzą sobie u mnie lepiej i zdecydowanie częściej goszczą w mojej kosmetyczce, niż ich drożsi koledzy. Źle się nim malowało, nie wyglądał najlepiej, a już na pewno nie spełniał żadnych z wielkich obietnic producenta. Tusz jak tusz, jeden z tych gorszych :)

Efekt motyla gwarantowany

Rewelacyjny tusz do rzęs! Używałam wielu mascar z różnych półek cenowych. Efekty często pozostawiały wiele do życzenia. Ten tusz na zawsze pozostanie w mojej kosmetyczce. Jego cena nie jest niska ale biorąc pod uwagę wysoką jakość, dobrze wyprofilowaną szczoteczkę, ładne podkręcenie, brak sklejania rzęs, brak efektu sypania się po kilku godzinach, wydajność warto zainwestować

Moja ulubiona szczoteczka

Przed zakupem maskary False Lash Wings, byłam bardzo ciekawa jak sprawdzi się ta charakterystyczna szczoteczka - sprawdziła się bardzo dobrze ! Dzięki asymetrycznym układzie gumowych ząbków, mogę teraz dokładnie pomalować całą linię rzęs. Dodatkowo rzęsy są piękne wydłużone i pogrubione w naturalny sposób. Nie ma mowy o grudkach albo posklejanych rzęsach. Ta maskara naprawdę mi bardzo odpowiada. Ma piękne srebrne opakowanie, które starczyło mi na około trzy miesiące, więc przy dość wysokiej cenie, wydajność jest zadowalająca. Mogę śmiało polecić ten produkt, choć wydaje się że można znaleźć równie dobre produkty w niższych cenach.

Rzęsy jak firanki, cudo

Tusz ten otrzymałam , gdy wszedł dopiero na rynek , czyli dawno temu. Prezent od brata- wiedział , że uwielbiam kosmetyki Loreala. Byłam bardzo ciekawa tego tuszu i przyznam, że od pierwszego użycia bardzo się ze sobą zaprzyjazniliśmy, Czaruję z rzęs wachlarz- czarny, długi i gęsty. Nie niszczy , pięknie rozdziela i sprawia, że spojrzenie jest magiczne. Wracam do niego i zawsze wtedy każdy pyta się mnie skąd mam takie piękne rzęsy. Jest niesamowity, Czasami przy pierwszych użyciach potrafi sklejać rzęsy, bo szczoteczka nabiera dużo tuszu, ale jest to kwestia wprawy. Podsumowując warto wypróbować ten tusz na sobie, efekt może powalić, Wydajny, ładne opakowanie, wygodna szczoteczka i świetne efekty,