L'Oreal Paris, False Lash Wings Mascara (Tusz do rzęs z asymetryczną szczoteczką)

Asymetryczna szczoteczka dla szeroko rozpostartych rzęs. Po raz pierwszy L`Oréal Paris stworzył asymetryczną szczoteczkę, która posiada:
- ergonomiczny kształt jak linia rzęs, aby chwycić każdą rzęsę, od kącika do kącika,
- elastyczne łuki unoszące się na zewnątrz aby rozciągnąć rzęsy przy zewnętrznym kąciku.
Szczoteczka natychmiast rozciąga i wydłuża każdą rzęsę w kierunku zewnętrznego kącika oka.
Formuła zawiera unikalne włókna o długości 1,2 milimetra, które delikatnie otulają i „rozwijają” rzęsy dla uzyskania jedwabistej i spektakularnej objętości.

Szczoteczka
silikonowa

Tusz efekt motyla??

Zachęcona opiniami zakupiłam tusz. Jednak nie sprawdził się u mnie. Poza piękna czernią i eleganckim opakowaniem tusz nic nie oferuje. Rzęsy są sklejone, nie wydłuża i dodatkowo na końcu rzęs zostawia efekt "nóżek owada". Zdecydowanie najgorszy tusz loreala moim zdaniem.

Jeden z ulubionych

Jeśli miałabym stworzyć listę pt.
"Najlepsze tusze do rzęs" to on byłby w ścisłej czołówce.
Przedziwna, silikonowa szczoteczka, do której trzeba wykazać się cierpliwością i nauczyć się z nią pracować, ale kiedy posiądziemy już tę umiejętność, efekt jaki daje ta maskara jest rewelacyjny!! nie skleja rzęs, pięknie podkreśla i wydłuża, a do tego nie osypuje się w ciągu dnia.
Dla mnie ten tusz to istna rewelacja

Jest dobry jak L'oreal, ale wolę Paradise ..;)

To według mnie trudny w obsłudze tusz ,a to za sprawą szczoteczki. Asymetryczna, niby cienka, a jednak uważam,że potrafi się tuszem oblepić. Muszę ją przed użyciem wytrzeć . Nie przeszkadza mi efekt trochę posklejanych rzęs , ale już owadzie nóżki to nie mój cel. Przy tej mascarze przy braku wprawy niestety o to łątwo. Trzeba umiejętnie malować rzęsy , aby ten dłuższy tył szczoteczki malował kąciki-wtedy uda się uzyskać wachlarz...super wydłuża włąśnie ta asymetryczna końcówka kąciki rzęs. Natomiast reszta maluję dół i środek rzęs.
Nie radzę poprawiać wiele razy bo wtedy naprawdę łatwo o posklejane rzęsy i btak tego włąśnie efektu wydłużenia, Czerń jest tu moim zdaniem mocno czarna:)
Trwałość zadowalająca jak to przy tuszach L'oreal. Nie osypał się pod koniec 11godzinnego dnia..Zmywa się naprawdę dobrze żelem micleranym.
Nie uczulił, nie pdrażnił.
Opakowanie eleganckie. Kupiłam go na promocji teraz w Rossmanie bo bardzo byłam jego ciekawa. W normalnej cenie nie kupię..;) Za dużo czasu zajmuje mi malowanie rzęs przy nim:)

Używa produktu od: próbka

Nie sprawdził się

Tusz dostałam ze 3 lata temu w prezencie od chrzestnej. Oczarowana firmą, eleganckim wyglądem i znajomością z reklam, zabrałam się za malowanie. Skończyło się tak, że tusz do dziś tłucze się gdzieś po moich szafkach... Kompletnie się u mnie nie sprawdził. Często widzę, że cena nie idzie w parze z jakością. Tańsze tusze, nawet za kilka złotych, radzą sobie u mnie lepiej i zdecydowanie częściej goszczą w mojej kosmetyczce, niż ich drożsi koledzy. Źle się nim malowało, nie wyglądał najlepiej, a już na pewno nie spełniał żadnych z wielkich obietnic producenta. Tusz jak tusz, jeden z tych gorszych :)

Efekt motyla gwarantowany

Rewelacyjny tusz do rzęs! Używałam wielu mascar z różnych półek cenowych. Efekty często pozostawiały wiele do życzenia. Ten tusz na zawsze pozostanie w mojej kosmetyczce. Jego cena nie jest niska ale biorąc pod uwagę wysoką jakość, dobrze wyprofilowaną szczoteczkę, ładne podkręcenie, brak sklejania rzęs, brak efektu sypania się po kilku godzinach, wydajność warto zainwestować

Moja ulubiona szczoteczka

Przed zakupem maskary False Lash Wings, byłam bardzo ciekawa jak sprawdzi się ta charakterystyczna szczoteczka - sprawdziła się bardzo dobrze ! Dzięki asymetrycznym układzie gumowych ząbków, mogę teraz dokładnie pomalować całą linię rzęs. Dodatkowo rzęsy są piękne wydłużone i pogrubione w naturalny sposób. Nie ma mowy o grudkach albo posklejanych rzęsach. Ta maskara naprawdę mi bardzo odpowiada. Ma piękne srebrne opakowanie, które starczyło mi na około trzy miesiące, więc przy dość wysokiej cenie, wydajność jest zadowalająca. Mogę śmiało polecić ten produkt, choć wydaje się że można znaleźć równie dobre produkty w niższych cenach.

Rzęsy jak firanki, cudo

Tusz ten otrzymałam , gdy wszedł dopiero na rynek , czyli dawno temu. Prezent od brata- wiedział , że uwielbiam kosmetyki Loreala. Byłam bardzo ciekawa tego tuszu i przyznam, że od pierwszego użycia bardzo się ze sobą zaprzyjazniliśmy, Czaruję z rzęs wachlarz- czarny, długi i gęsty. Nie niszczy , pięknie rozdziela i sprawia, że spojrzenie jest magiczne. Wracam do niego i zawsze wtedy każdy pyta się mnie skąd mam takie piękne rzęsy. Jest niesamowity, Czasami przy pierwszych użyciach potrafi sklejać rzęsy, bo szczoteczka nabiera dużo tuszu, ale jest to kwestia wprawy. Podsumowując warto wypróbować ten tusz na sobie, efekt może powalić, Wydajny, ładne opakowanie, wygodna szczoteczka i świetne efekty,

maskara rewelacujna

moim zdaniem jeden z najlepszych tuszy do rzęs, efekt jest rewelacyjny, pozostawia efekt motyla, dobrze kryje, szczoteczka jest rewelacyjna, długo się utrzymuje, nie pozostawia gródek, ładnie rozdziela, początkowo trzeba przyzwyczaić się do szczoteczki, rzęsy wyglądają pięknie bez efektu zalotki,
trochę szybko się skończył

Super ale nie super cena

To jedna z moich ulubionych mascar, świetnie rozdziela każdą rzęsę. Dociera nawet do tych z kąciku oczu. Ładnie wydłuża i powoduje efekt wow. Nie obsypuje się, nie powoduje efektu pandy.

Często do niego wracam

Jedyny tusz, który kupowałam kilka razy. Najlepszy efekt daje po kilku dniach od otwarcia, mi wystarcza na ok 4 miesiące, bardzo go lubię za efekt jaki uzyskuję, najczęściej daję 2 warstwy, gdy mi się kończy i używam innego, to często mam wrażenie jakbym miała niepomalowane rzęsy, tak się przyzwyczajam do efektu jaki daje ten tusz

Bardzo fajny tusz

Bardzo lubię maskary tej marki, generalnie większość sprawdza się super. Tutaj też nie mam żadnych zastrzeżeń. Miał również drugą maskarę False Lash Wings która ma super czarny kolor. Nie miałam ich nigdy równocześnie, więc nie potrafię porównać koloru, czy faktycznie jedna jest bardziej czarna niż druga. W każdym razie dla mnie ta wersja jest zdecydowanie wystarczająco czarna. Szczoteczka sprawdza się idealnie, jest kształtem dopasowana do rzęs. Chwyta je od nasady i pięknie rozdziela, wydłuża aż po same końce. Rzęsy wyglądają przy tym naturalnie, wystarczy jedno pociągnięcie aby uzyskać piękny efekt. Nic się nie osypuje, nie odbija, nie rozmazuje. Tusz wytrzymuje cały dzień. Dla mnie tusze False Lash Wings należą do tych ulubionych ze względu właśnie na kształt szczoteczki. Niestety cena regularna w sklepach stacjonarnych jest dla mnie wysoka, zawsze kupuję je na promocjach po kilka sztuk na zapas.

Super :)

Tusz kupiłam za pół ceny, bo 60 zł za produkt, który jeszcze nie wiem czy polubię, to było dla mnie trochę zbyt drogo ;) teraz już nie widuję tej wersji w Superpharmie, ale mam nadzieję, że znajdę go jeszcze gdzieś indziej.