Planet Spa, African Shea Butter, Brown Sugar Body Scrub (Tropikalny scrub do ciała z brązowym cukrem)

Zgłaszająca osoba: AnnHolland

Łatwo pieniący się scrub usuwa suchy, łuszczący się naskórek oraz oczyszcza i odświeża. Nadaje skórze aksamitną gładkość i zdrowy wygląd. Zawiera masło shea, które nadaje mu wyjątkowo słodki zapach.

Skład: aqua, polyethylene, sodium c14-16 olefinsulfonate, glycerin, cocamidopropyl hydroxysultaine, triethanolamine, lauramide mea, cocamide mipa, parfum, acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, juglans regia, glycol diestearate, ppg-12-buteth-16, sodium chloride, imidazolidinyl urea, methylparaben, tetrasodium edta, sucrose, butyrospermum parkii, sodium citrate, phosphoric acid, benzoic acid, ethyl acetate, cyclohexane, citric acid

Cena: 25,90zł / 150ml

Bardzo dobry scrub

Przyjemny scrub.
Byłam bardzo zadowolona z tego scrubu, szkoda, że nie ma go już w sprzedaży, jeśli by go wprowadzili, chętnie bym go znowu kupiła. Był ostry (nie nadaje się więc dla delikatnej, wrażliwej skóry), więc dobrze i dokładnie ścierał martwy naskórek. Bardzo ładnie pachniał, słodziutko. Nie był super wydajny, opakowanie też nie było duże. Kolejnym minusem jest to, że ciężko było go wycisnąć z buteleczki przez ten mały otwór. Mimo wszystko, kosmetyk godny polecenia.
Plusy
- eleganckie opakowanie
- przyjemny zapach
- efektywnie czyści skórę
- kremowa konsystencja
Minusy
- trudność użycia
- słabo się go wyjmuje z opakowania

Używam tego produktu od: kiedyś używałam
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

cudny, szkoda że już go nie ma

dlaczego go wycofali :( nie wierzę że się nie sprzedawał!

piękny zapach! piękne działanie! a do tego zapach zostawał na skórze

minusem była wydajność, cena i sposób nakładania- mała dziurka i zatyczka, pod prysznicem się nie sprawdzały.

nie uzasadnia to jednak wycofania go ze sprzedaży :(

Używam tego produktu od: parę lat temu

Bardzo dobry

Bardzo dobry produkt i ubolewam nad tym, że został wycofany.

Plusy:
-cudowny zapach
-idealna konsystencja i wielkość drobinek
-pozostawiał przyjemnie gładką skórę
-usuwa suchy naskórek
-i długo można by tak wymieniać ;)

Minusy:
-opakowanie (zrobione ze zbyt twardego plastiku, ciężko jest go wycisnąć, poza tym nie da się go wycisnąć do końca, zawsze coś zostaje)
-wydajność - ilość produktu nie adekwatna do ceny

Można urządzić sobie domowe spa z tym kosmetykiem ;)

Używam tego produktu od: używałam kiedyś
Ilość zużytych opakowań: 2-3

Avon Mark - relacja

ach...

Kolejna świetna rzecz, której nie ma :(
Produkt z wycofanej serii, bardzo przeze mnie lubianej... Jeszcze z rok temu można było kupić w netto...
Ale co tam, konkrety:
+genialny zapach, który uwielbiam
+idealna grubość drobinek
+znakomite właściwości peelingujace, pozostawiał ciało jedwabiscie gładkie
Ale:
-zbyta małe opakowanie, jak za tę cenę
-niewygodne opakowanie, jak na peeling, cieżko mi się go wyciskało, bo był gęsty
-trudno wygrzebać resztki ;)
-nie ma go już...
Gdyby wrócił kupiłabym na pewno, jak i inne produkty z serii.

Używam tego produktu od: kiedyś
Ilość zużytych opakowań: kilka(2-3)

tego pana miło wspominam :)

Coś pięknego:)

Plusy:
+gładka skóra
+relaksujący zapach
+usunięty martwy naskórek
+można wydobyć kosmetyk do końca, gdy się postawi buteleczkę do góry nogami
+przezroczysta buteleczka, dzięki temu widać, ile kosmetyku jeszcze zostało

Minusy:
-niewątpliwie cena (sama kupiłam go w promocji)
-trochę mało wydajny (używałam go na specjalne okazje, gdy robiłam sobie takie małe spa)
-od długiego czasu nie ma go w katalogu :(

Bardzo miło go wspominam i z chęcią kupiłabym jeszcze kiedyś, gdybym miała okazję.

Używam tego produktu od: kiedyś
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Najlepszy scrub, jaki dotąd miałam

Scruby stosuję sporadycznie, więc nie miałam do czynienia z dużą liczbą tych kosmetyków, jednak ten z Avonu i tak bije wszystkie na głowę ze względu na podójny efekt:
+ wspaniałe wygładzenie (efekt jest naprawdę rewelacyjny!)
+ nawilżenie i odżywienie skóry (żaden scrub, poza lepszym lub gorszym wygładzaniem, nie robił nic więcej dla skóry, a nawet jeszcze ją podrażniał, a tu po zastosowaniu mamy aksamitną, nawilżoną i niepodrażnioną skórę).

Jeśli chodzi o wydajność, to rzeczywiście nie jest ona zachwycająca i do tego cena dość wysoka w stosunku do ilości kosmetyku, ale myślę, że za ten efekt warto się szarpnąć i choć raz spróbować:)

Używam tego produktu od: przez ok. pół roku

bardzo fajny :)

ślicznie pachnie,stosowanie go to sama przyjemność :) dobrze się rozprowadza,naprawdę porządnie złuszcza,ma sporo drobinek. skora jest po nim gładka i miękka no i pachnąca. szkoda tylko ze buteleczka jest dość mala za co cena ogromna.
ale polecam :)

Używam tego produktu od: uzywałam kilka msc temu

słodycz

całkiem przyjemny produkt :) bardzo ładnie pachnie i świetnie wygładza skóre ale..... jest mało wydajny, pod koniec trzeba się bardzo namęczyć żeby wycisnąć coś, no i cena mogłaby być niższa

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Cudowny! I pyszny zapach.

Kolejny hicior z linii Planet Spa, jestem nim absolutnie zachwycona!

Zalety:
*genialny, słodki (lecz bez przesady) zapach, w którym można się zakochać
*bardzo gęsty, lecz mimo to dobrze się rozprowadza - konsystencja na plus
*wspaniałe drobinki peelingujące, jest ich dużo
*świetnie niszczy martwy naskórek, po użyciu skóra pozostaje gładka i miękka
*nie wysusza skóry
*mimo dobrego złuszczania nie podrażnia
*buteleczka wygląda ładnie

Wady:
*niestety nie jest zbyt wydajny
*niepraktyczna buteleczka - źle wydobywa się z niej kosmetyk, zwłaszcza, kiedy zaczyna się kończyć

Gdyby nie problemy z aplikacją - scrub był by ideałem. Uwielbiam używać go zwłaszcza jesienią.

bardzo dobry

Zaleta tego produktu jest piekny zapach troche czekoladowy,troche toffi,cialo po jego uzyciu nie dosc ze pieknie pachnie to jest gladkie i mieciutkie w dotyku i wszystko byloby ok moglby to byc moj kwc ale :bardzo nieporeczne opakowanie.z buteleczki bardzo ciezko wycisnac zawartosc a juz pod koniec trzeba wrecz kombinowac,ustawiac do gory nogami i cisnac,cisnac z calej sily.gdyby ten kosmetyk byl w innym opakowaniu to pozostalby ze mna juz na zawsze a tak musze sie zastanowic czy go jeszcze kiedys kupie.jednak zawartosc tej nieszczesnej buteleczki jest swietna

Używam tego produktu od: trzech miesiecy

gdyby nie ten zapach...

Ogólnie peeling jest dobry- bardzo dużo małych drobinek skutecznie ściera martwy naskórek. Peeling nie podrażnia, jest bardzo delikatny. Nie wywołał zadnych realcji alergicznych ani nie wysuszył skóry.

Na prawdę mogłabym się z nim zaprzyjaźnić ale jego zapach... to sprawa oczywiście bardzo subiektywna ale mnie ten zapach odrzuca . Przez to używanie tego kosmetyku jest dla mnie na prawdę mało przyjemne.

mniam

Skusił mnie jego zapach, a jak juz spróbowałam, to jest moim ukochanym peelingiem. Swietnie ściera martwy naskórek, skóra jest po nim gładka, miękka i pachnąca. Ma mnóstwo drobinek i właśnie takie peelingi lubię, a nie jakieś tam rozwodnione...

Minus to oczywiście butelka, to chyba największa pomyłka :/ Bardzo ciężko z niej coś wydobyć, ale nawet to mnie nie zniechęci :)

Dla tych, co nie lubią słodkiego zapachu albo nie daja rady z butelką polecam peeling z serii Minerały z Morza Martwego - zapach taki... błotnisty, raczej męski i super opakowanie - mięciutka tubeczka :) peeling też taki fajny jak ten