Yves Rocher, Phytum Actif Extra-Volume, Shampooing Soin Force et Volume (Szampon zwiększający objętosć włosów)

Szampon zwiększający objętość włosów Soin Force & Volume do włosów cienkich i delikatnych. Zawiera bio-proteiny 100% roślinne, które wzmacniają włókno włosa. Włosy odzyskują objętość, łatwo się rozczesują, są puszyste i lekkie.

jeden z lepszych :)

Jestem bardzo zadowolona z tego szamponu :) Z jego zalet mogę wymienić m.in. dużą wydajność (na moje włosy średniej długości wystarcza ilość wielkości orzecha włoskiego), doskonale się pieni i oczyszcza włosy, ma fajny zapach (ale dosyć oryginalny i chyba dobrze że nie utrzymuje się na włosach ;)) no i efekty: łatwe rozczesywanie, gładkość, połysk i faktyczne zwiększenie objętości włosów, ale bardziej w wyniku pogrubienia ich (tak jakby każdy włos "spęczniał" ;)) i rozdzielenia ich.
Wad nie dostrzegam, to zamknięcie faktycznie jest niewygodne, ale aż tak mi nie przeszkadza.
Nie daję mu 5 gwiazdek, bo szampon nie daje spektakularnych efektów zwiększenia objętości, tylko taki naturalny, delikatny efekt zdrowych bujnych włosów.
Dodam, że zawsze po szamponach stosuję odżywki, ale po poprzednim szamponie i tej samej odżywce co teraz używam, takich efektów nie zaobserwowałam, stąd wniosek że ten szampon daje takie efekty o jakich napisałam :]

nie zwiększa objętości

Lubię ten szampon, bo ładnie pachnie, bo dobrze oczyszcza włosy, bo dobrze się pieni, bo ma wygodną butelkę. Generalnie jest niezły, ale na pewno nie zwiększa objętości włosów a szkoda.
Lubię go i pewnie będę go kupować dla innych jego zalet

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:kilkanaście

nie zwieksza objetosci

Szampon ma swietna konsystencje: gesta, kremowa, dzieki czemu dobrze sie pieni. Do tego dochodzi nienajgorszy zapach, ktory wprawdzie nie powala na kolana, ale nie jest to nic, co sprawialoby, ze nos odmawia posluszenstwa i nie da sie umyc wlosow.

Lubie opakowanie, poniewaz jest wygodne, ma ciekawy kształt butelki.

Wlasciwosci myjące są w porządku: dobrze oczyszcza wlosy, są po nim sypkie i swiezutkie. Do tego jest wydajny.

Czyli niby same plusy...

Niestety nie spelnia glownej obietnicy producenta, gdyz W OGOLE nie zwieksza objetosci. Wlosy jak byly przyklapniete tak sa. Nie podnosi u nasady, nie sprawia, ze sa chociazby troszke bardziej \'puchate". Nic. Zero jakiegkolwiek dzialania w tym zakresie. Wielka szkoda :(. Czuję się zawiedziona.

Marketing tez robi swoje. Butelka jest wysoka, szczupla i ma mniejsza pojemnosc (200ml) niz inne szampony (z reguły 250ml). Cena 16zł wprawdzie nie jest wysoka, ale to cena jak za szampon Elseve, ktoremu Yves Rocher do piet nie dorasta... Firma zdecydowanie za wysoko sie ceni jak na swoje sredniej jakosci produkty.

Uzywam tego produktu od: 5 miesiecy

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

sypkie,oczyszczone włosy

Szampon dobrze oczyszcza włosy, trochę rozjaśnia kolor i sprawia,że włosy są puszyste.
Zapach jest nieciekawy, ale nie utrzymuje się na włosach, więc nie przeszkadza tylko podczas mycia.
Zauważyłam, że włosy przetłuszczają się wolniej.
Cena w promocji - ok.

Używam tego produktu od:1,5 m-ca

Taki sobie

Uwielbiam kosmetyki YR, ale ten jak dla mnie udany nie jest. :(
Przede wszystkim ma obrzydliwy zapach - a to przy szamponie ma duże znaczenie. Jak myję nim włosy to mam wrażenie, że pomyliłam butelkę z jakimś mleczkiem do szorowania glazury ... bleeee.
Plusem jest, że wyjątkowo dobrze oczyszcza włosy. A co do objętości to nie zauważyłam jakiegoś spektakularnego efektu. Włosy są jednak przyjemne w dotyku, dobrze się układają.
YR ma inne, lepsze szampony i tego nie kupię drugi raz.

Używam tego produktu od: używałam miesiąc temu

taki sobie

Dostałam w prezencie, szampon zwykły, niczym specjalnym się nie wyróżnia , jak miałam siana dalej mam, jak mój chłopak miał włosy z tendencją do przetłuszczania się- dalej ma. W sumie po tym szamponie to nawet bardziej, pachnie też średnio, do najwydajniejszych nie należy, 1,5 gwiazdki za to, że w sumie myje włosy jak przeciętny szampon, ale w stosunku do ceny jest beznadziejny, za 6 zł są identyczne szampony, jak nie lepsze.

Takie 3 plus

Takie 3+ /4-
Jak na podobne rodzaje szamponów to jest OK.
Włosów jet jak by więcej , są puszyste , lekkie.
Przy dłuższym stosowaniu na włosach osadza się taka powłoka , ze składników tego szamponów.Należy więc go stosować wymiennie z jakimś innym szamponem oczyszczającym.
cena atrakcyjna w promocjach, w cnie podstawowej troche za drogi.

Używam tego produktu od:2 lat

Działa, ale ma też minusy

Rzeczywiście zwiększa objętość, ale nie unosi u nasady- raczej dodaje lekkości i miękkości oraz "rozdziela" włosy- przez to zbierając je razem ma się wrażenie, że jest ich więcej.
Pozostawia mało błyszczące włosy i wysusza suche końce; pachnie średnio przyjemnie, za to ma gęstą konsystencję- jest wydajny.
Kupiłam w promocji za 10 zł, ale nie był to udany zakup.

Używam tego produktu od:przez kilka tygodni

całkiem całkiem!

Swego czasu mój faworyt. Kupiłam w promocji 2 w cenie 1 i jeden ofiarowałam Mamie, drugi został dla mnie. Mamy włosy cienkie, delikatne ja "szatynkowe" i proste, Mama brunetka z lokami - obydwu nam jednak przypadł do gustu i zagościł u nas na dłużej. Fajny zapach, miła pianka, wydajny, włosy ładnie błyszczały i były nieźle podniesione. Co prawda efekt puszystości w przypadku moich włosów po nocy znikał, ale to i tak niezły efekt, że od rana do wieczora lwia grzywa wytrzymywała. Poecam, bardzo mile wspominam. Zmieniłam na inny ale w razie kryzysu finansowego mogłabym do niego wrócić.

Używam tego produktu od:ok rok temu
Ilość zużytych opakowań:3 szt

spełnia swoje zadanie

Kupiłam szampon zachęcona sporą promocją, gdyż cena regularna jest jednak nieco wysoka...Produkt pachnie jakoś tak pokrzywami, ale w sumie zapach jest ok, nie utrzymuje sie na włosach. Szampon dobrze oczuszcza włosy i nie wysusza ich, rzeczywiście dodaje objętości! Jest wydajny.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

nie mówię nie..

kupiony w ramach promocji 2 w cenie 1 szampon zagościł na chwilę w łazience, a skoro już tam stoi i straszy - mogę się na jego temat swobodnie wypowiadać
*zapach da się znieść, chociaż mnie zdecydowanie odpowiadają clairol herbal essences, ten nie jest zły, nie bardzo chemiczny, ale też nie jakiś przyjemny
*działanie - bez rewelacji, oczyszcza dobrze, może w istocie trochę zwiększa objętość, ale raczej to zasługa porządnej pianki i suszarki ;]

Używam tego produktu od:kilka miesięcy temu

***

Dobry szampon do włosków,ładnie pachnie,dobrze się pieni, delikatny,właosy są miękkie i puszyste i dobrze się rozczesują,Jedank ma swoje wady pierwsza to zamnknięcie-fatalne mozne sobie paznokcie połamać, a druga jakoś nie zauwazyłam podniesienia włosów i zwiekszenia ich objętości.Cena w sumie też nie najmniejsza bo 16 zł za 200 ml.