Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

Bourjois, Healthy Mix (Podkład rozświetlający)

Bourjois, Healthy Mix (Podkład rozświetlający)

Podkład Healthy Mix idzie jeszcze dalej :
- 70% więcej blasku*,
- rozświetlona i ujednolicona cera do 16 godzin**.
Dzięki formule wzbogaconej w ekstraktu z owoców:
- morela - zapewnia blask,
- melon - zapewnia nawilżanie,
- jabłko - przedłuża młodość skóry.
Wzbogacony w krystaliczne pigmenty, ujednolica cerę, rozświetlając ją od wewnątrz. Cera jest pięknie rozświetlona i nawilżona przez 8 godzin***.
Delikatna i świeża tekstura niesłychanie łatwo wtapia się w skórę, nie pozostawia śladów na skórze. Efekt zdrowa i naturalnie piękna cera.
Skuteczność zaakceptowana przez konsumentki****:
- cera jest perfekcyjnie ujednolicona 89% kobiet,
- cera jest rozświetlona : 79% respondentek,
- nie podrażnia, testowany dermatologicznie,
- nie zatyka porów.
* Test naukowy przeprowadzono na 21 kobietach.
**Test skuteczności na 30-stu kobietach. Najlepszy rezultat uzyskany na 10-ciu ochotniczkach.
*** Test instrumentalny na 10-ciu osobach
**** Test użytkowy podczas 3 tygodni na 19-stu kobietach
Dostępne 6 odcieni.

Skład jest w trakcie moderacji.

• AQUA, DIMETHICONE, CYCLOPENTASILOXANE, BUTYLENE GLYCOL, PEG-10 DIMETHICONE, ALUMINIUM STARCH OCTENYLSUCCINATE, PHENOXYETHANOL, SODIUM CHLORIDE, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, DISODIUM STEAROYL GLUTAMATE, DIMETHICONE CROSSPOLYMER, TOCOPHERYL ACETATE, ALCOHOL DENAT, PARFUM, PROPYLENE GLYCOL, PANTHENOL, ALUMINIUM HYDROXIDE, SILICA, GLYCERIN, PYRUS MALUS (APPLE) FRUIT EXTRACT, SODIUM HYALURONATE, CUCUMIS MELO (MELON) FRUIT EXTRACT, PURNUS ARMENIACA (APRICOT) FRUIT EXTRACT, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, BENZOIC ACID, PANTOLACTONE, SORBIC ACID, +/- CI 77891, +/- MICA, +/- CI 77491, +/- CI 77492, +/- 77499, +/- CI 77007

"Ulepszona" formuła jednak nie taka lepsza

Dane mi było przetestować przez tydzień próbkę starej formuły odcień 51, którą dostałam od koleżanki szukając czegoś lżejszego na nadchodzące wiosnę/lato. Jestem bladziochem w żółtych tonach. Efekt jaki otrzymałam bardzo mi odpowiadał mimo średniego, bardziej ku lekkiemu kryciu, więc kupiłam podkład na promocji w "nowej formule" mając nadzieję że zmiany nie wpłynęły na jakość i jakże się myliłam.
Kiedy poprzednia próbka utrzymywała się mimo wszystko bez bazy na mojej tłustej strefie T przypudrowana jedynie pudrem ryżowym przez jakieś 6h bez poprawek, w nowej formule potraktowanej identycznie po 4h poczułam nieprzyjemną lepkość, podkład zdążył się zebrać w zmarszczkach mimicznych, przy płatkach nosa zupełnie się wytarł, a największym szokiem było to że kiedy spojrzałam w lustro ujrzałam okropny odcień pomarańczy, podkład oksydował jak szalony. Podobno oksydują bardziej na cerze tłustej w połączeniu z sebum, więc może osobom o suchej cerze nie stanie się taka krzywda, ale ja wyglądałam i czułam się fatalnie. Postanowiłam dać podkładowi jeszcze jedną szansę i położyłam go na bazę matującą następnego dnia, jednak znowu efekt ten sam, kolejnego dnia nie chcąc wyrzucać pieniędzy w błoto spróbowałam pudru matującego w bardzo jasnym tonie i tutaj rozwiązał się problem z kolorem, ale zaczął się "ciastkować". Nie wiem czy jest na niego jakiś dobry sposób, póki co stoi w szafce, bo jednak szkoda wyrzucić prawie 40zł do kosza.
Dla mnie to bardzo duże rozczarowanie, bo po próbce starej formuły byłam oczarowana cudownym muśnięciem witaminek i zdrowym rozświetlenia buzi na wiosnę, a dostałam podkład który równa się jakościowo z podkładami za niecałe 20zł.

Być może sprawdzi się u osób z cerą suchą/normalną przy ciemniejszej karnacji, ale dla bladziochów z cerą mieszaną to tragedia, mimo że stara wersja sprawdzała się super.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1494406].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie najgorszy

Mam jeszcze starą wersję tego podkładu. Mój odcień to N52 Vanille., na zimę za ciemny, używam go jedynie w lecie. Dodatkowo odrobinę ciemnieje po nałożeniu. Podkład jest lekki, nie zauważyłam ekstra krycia. Zapach nie drażni, jest całkiem przyjemny. Podkład łatwo się rozprowadza. Cena dość wysoka, ja kupiłam na promocji w Rossmannie. Na następnej promocji mam zamiar spróbować nową wersje tego podkładu :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1501041].usefull || 0 }}% pomocna.

Podkład prawie idealny

Podkład kupiłam skuszona opiniami znajomych.
Podkład jest w fajnym, schludnym opakowaniu. Nie sprawia wrażenia tandetnego.
Konsystencja jest delikatna. Nie jest lejąca ani gęsta, przez co łatwo się go nakłada i w bardzo szybkim czasie.
Ma cudowny zapach, który był dla mnie pozytywnym zaskoczeniem.
Ładnie wyrównuje koloryt, na twarzy utrzymuje się dość długo, jednak po całym dniu na uczelni już nie jest tak fajnie. Ale moze to wina mojej cery, nie wiem.
Generalnie jestem na tak. Jest fajniejszy od revlona. I kolor mi przypasował do cery.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1500461].usefull || 0 }}% pomocna.

Dużo szumu o nic.

Podkład wychwalany przez wszystkich. Podoba mi się jego przyjemny owocowy zapach, Opakowanie jest bardzo higieniczne. Podoba mi się fakt, że jest szklane i przezroczyste - widać ile podkładu pozostało.

Niestety nie lubi się za bardzo z moją cerą. Wygląda dobrze zaraz po nałożeniu, ma bardzo ładne wykończenie, ale nie trzyma się mojej skóry i wyciera się w ciągu dnia. Czasem potrafi się też ważyć.

Na co dzień nie używam pudru do twarzy, żeby "zagruntować" podkład, bo nie lubię tego efektu, który pozostawia puder. Wolę, gdy moja skóra ładnie i zdrowo połyskuje.

Podkład ma średnie krycie. Konsystencja krem wydaje się być dobrze nawilżająca.

Wymyśliłam jednak sposób, żeby go zużyć - mieszkam go z bardziej kryjącymi podkładami o matowym wykończeniu i bardzo ładnie z nimi pracuje i dodaje świeżego wyglądu, a dzięki trwałości drugiego podkładu pozostaje na twarzy cały dzień.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1499571].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - Baza pod makijaż

Mocny krem bb

Nie próbowałam nowej wersji, ale stara jest genialna. Rzadka lekka konsystencja super rozprowadza sie po buzi. Stapia sie z cera i nie tworzy sztucznej maski. Podkład rozświetla i nadaje ładnego kolorytu niczym krem bb. Jest to według mnie taki mocniejszy krem bb. Osoby ktore nie lubią sie kleić i świecić nie bedą zadowolone.
Jedyny minus tego podkładu : wydaje mi sie ze ciemnieje z czasem na twarzy. Pomarańczowa skora nieunikniona

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1493031].usefull || 0 }}% pomocna.

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

więcej złego niż dobrego...

Ten podkład jest stworzony dla posiadaczek nieskazitelnej cery, chociaż nie wiem czy byłabym z niego zadowolona nawet taką posiadając.
Przede wszystkim jest to podkład rozświetlający i to zadanie spełnia. Jest wydajny, wystarczy naprawdę niewiele do pokrycia całej twarzy. Krycie jest raczej lekkie, ale niestety podkład uwydatnia wszelkie mankamenty cery, wchodzi w zmarszczki mimiczne i ekspresowo się ściera, bo zupełnie nie zastyga. Na szczęście używałam tylko próbek. Cena regularna jak i promocyjna jest bardzo wygórowana jak za tej jakości kosmetyk. Dodam, że używałam go razem z bazą, więc w tym wypadku efekt i trwałość wypadają bardzo słabo...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1492341].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem fajny

Daje bardzo fajny rozświetlający efekt ze średnim kryciem. Gdy używałam go latem i jesienią byłam bardzo zadowolona, jednak gdy zima trochę przesuszyła moją cerę, podkład zaczął się na niej ważyć i wyglądać bardzo nieestetycznie. Dodatkowo okropnie wygląda na niedoskonałościach, ale w moim wypadku to raczej norma, każdy podkład i korektor źle na nich wygląda i zamiast maskować jeszcze bardziej uwydatnia bo się w okół nich osadza, ten niestety też. Używam najjaśniejszego koloru i pasuje mi on tylko gdy mam opaloną twarz, teraz się lekko odznacza. Także producent mógłby rozszerzyć trochę wybór jasnych odcieni.
Na razie zostawiam go na lato ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1490386].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

Wiele osób polecało mi ten podkład. Więc poszukując podkładu idealenego, postanowiłam go przetestować. Uważam, że jest to dosyć dobry produkt .
PLUSY
+ Łatwo dostępny, znajdziemy go chyba w każdym Rossmanie
+ Ładne kolory. Ja dobrałam sobie odcień 54 z którego jestem bardzo zadowolona. Nie jest ani za ciemny ani za jasny.
+ Zapach. Może nie zachwycam się nim tak jak niektórzy, ale nie jest to zapach chemiczny, który byłoby czuć przez cały dzień. Wiele osób mówi, że ślicznie pachnie owocami. Ja jakoś tego nie czuję, ala jak już wcześniej wspomniałam nie cuchnie jak co niektóre podkłady chemią.
+ Fajna konsystencja. Podkład bardzo łatwo się rozprowadza. Nieważne czy to pędzlem, palcami czy beautyblenderem
+ Cera nie wydaje się sucha tylko odżywiona po tym podkładzie.

MINUSY:
- Słabe krycie. Ale nie jest to podkład kryjący żeby wymagać nie wiadomo jakich efektów kryjących
- Trwałość. Podkład znika po kilku godzinach i konieczne są poprawki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1489211].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubię

Podkład jest delikatny, rozświetlający, dobry dla kogoś kto nie potrzebuje mocnego krycia. Z moją cerą naczynkową sobie nie radzi, konieczne jest użycie korektora. Nr.51 Light vanilla ma ładny żółty odcień i za to go lubię.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1481046].usefull || 0 }}% pomocna.

Przereklamowany?

Nie wiem dlaczego kupując ten podkład spodziewałam się dużo więcej. Nie żeby był zły ale... po tych wszystkich pochwałach w internecie mogłam już nie być sprawiedliwa :) Owszem pachnie ładnie ale niezachwycająco, skóra po nim wygląda pięknie jakby była mokra, nie jest to glow na zasadzie kuli dyskotekowej a właśnie zdrowej, nawilżonej skóry. Krycie? Przeciętne. Bardzo transferuje, wogóle mi nie zastygał, dotykałam twarzy i zostawał mi na dłoni.. Jednak plusem jaki zauważyłam była poprawa stanu mojej skóry, jakby korzystnie na nią wpływał :) Ogólna moja opinia? Jeśli Cię stać to kupuj ale jest wiele trwalszych produktów w niższych cenach a o stan cery można dbać w inny sposób :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1477876].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo przyjemny

Długo czaiłam się na ten podkład, a kiedy w końcu go zdobyłam, w pierwszym odczuciu w niczym nie wydawał się być tak cudowny, jak chciałam. Kiedy nakładałam go rano, trzymał mi się może trzy godziny bez poczucia jak moja skóra zaczyna się świecić i zbiera mi się sebum, a potem czulam sie, ze swiece jak latarnia. Mimo to nosiłam go przez może dwa tygodnie, moja skóra się do niego przyzwyczaiła, nie ściera mi się juz w ogóle (możliwe, że dlatego ze zaczęłam zwracać uwagę na to żeby na niego uważać? ). Naprawdę przyjemnie się go nosi, prawie w ogóle go nie czuć.

+ lekka formuła
+ wydajny, nawet przy użyciu pędzla
+ ładnie wtapia się w skórę
+ odcień (light vanilla) idealnie pasuje mojej cery
+ zaaaaapach
+ nie ma przesadzonego efektu rozswietlenia

- nie kryje wszystkich przebarwień
- nie jest zbyt trwały
- słabo współpracuje z korektorami

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1475461].usefull || 0 }}% pomocna.