Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Bourjois, Healthy Mix (Podkład rozświetlający)

Bourjois, Healthy Mix (Podkład rozświetlający)

Cena już od 30,80 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Podkład Healthy Mix idzie jeszcze dalej :
- 70% więcej blasku*,
- rozświetlona i ujednolicona cera do 16 godzin**.
Dzięki formule wzbogaconej w ekstraktu z owoców:
- morela - zapewnia blask,
- melon - zapewnia nawilżanie,
- jabłko - przedłuża młodość skóry.
Wzbogacony w krystaliczne pigmenty, ujednolica cerę, rozświetlając ją od wewnątrz. Cera jest pięknie rozświetlona i nawilżona przez 8 godzin***.
Delikatna i świeża tekstura niesłychanie łatwo wtapia się w skórę, nie pozostawia śladów na skórze. Efekt zdrowa i naturalnie piękna cera.
Skuteczność zaakceptowana przez konsumentki****:
- cera jest perfekcyjnie ujednolicona 89% kobiet,
- cera jest rozświetlona : 79% respondentek,
- nie podrażnia, testowany dermatologicznie,
- nie zatyka porów.
* Test naukowy przeprowadzono na 21 kobietach.
**Test skuteczności na 30-stu kobietach. Najlepszy rezultat uzyskany na 10-ciu ochotniczkach.
*** Test instrumentalny na 10-ciu osobach
**** Test użytkowy podczas 3 tygodni na 19-stu kobietach
Dostępne 6 odcieni.

Skład jest w trakcie moderacji.

• AQUA, DIMETHICONE, CYCLOPENTASILOXANE, BUTYLENE GLYCOL, PEG-10 DIMETHICONE, ALUMINIUM STARCH OCTENYLSUCCINATE, PHENOXYETHANOL, SODIUM CHLORIDE, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, DISODIUM STEAROYL GLUTAMATE, DIMETHICONE CROSSPOLYMER, TOCOPHERYL ACETATE, ALCOHOL DENAT, PARFUM, PROPYLENE GLYCOL, PANTHENOL, ALUMINIUM HYDROXIDE, SILICA, GLYCERIN, PYRUS MALUS (APPLE) FRUIT EXTRACT, SODIUM HYALURONATE, CUCUMIS MELO (MELON) FRUIT EXTRACT, PURNUS ARMENIACA (APRICOT) FRUIT EXTRACT, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, BENZOIC ACID, PANTOLACTONE, SORBIC ACID, +/- CI 77891, +/- MICA, +/- CI 77491, +/- CI 77492, +/- 77499, +/- CI 77007

"Ulepszona" formuła jednak nie taka lepsza

Dane mi było przetestować przez tydzień próbkę starej formuły odcień 51, którą dostałam od koleżanki szukając czegoś lżejszego na nadchodzące wiosnę/lato. Jestem bladziochem w żółtych tonach. Efekt jaki otrzymałam bardzo mi odpowiadał mimo średniego, bardziej ku lekkiemu kryciu, więc kupiłam podkład na promocji w "nowej formule" mając nadzieję że zmiany nie wpłynęły na jakość i jakże się myliłam.
Kiedy poprzednia próbka utrzymywała się mimo wszystko bez bazy na mojej tłustej strefie T przypudrowana jedynie pudrem ryżowym przez jakieś 6h bez poprawek, w nowej formule potraktowanej identycznie po 4h poczułam nieprzyjemną lepkość, podkład zdążył się zebrać w zmarszczkach mimicznych, przy płatkach nosa zupełnie się wytarł, a największym szokiem było to że kiedy spojrzałam w lustro ujrzałam okropny odcień pomarańczy, podkład oksydował jak szalony. Podobno oksydują bardziej na cerze tłustej w połączeniu z sebum, więc może osobom o suchej cerze nie stanie się taka krzywda, ale ja wyglądałam i czułam się fatalnie. Postanowiłam dać podkładowi jeszcze jedną szansę i położyłam go na bazę matującą następnego dnia, jednak znowu efekt ten sam, kolejnego dnia nie chcąc wyrzucać pieniędzy w błoto spróbowałam pudru matującego w bardzo jasnym tonie i tutaj rozwiązał się problem z kolorem, ale zaczął się "ciastkować". Nie wiem czy jest na niego jakiś dobry sposób, póki co stoi w szafce, bo jednak szkoda wyrzucić prawie 40zł do kosza.
Dla mnie to bardzo duże rozczarowanie, bo po próbce starej formuły byłam oczarowana cudownym muśnięciem witaminek i zdrowym rozświetlenia buzi na wiosnę, a dostałam podkład który równa się jakościowo z podkładami za niecałe 20zł.

Być może sprawdzi się u osób z cerą suchą/normalną przy ciemniejszej karnacji, ale dla bladziochów z cerą mieszaną to tragedia, mimo że stara wersja sprawdzała się super.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1494406].usefull || 0 }}% pomocna.

Warty wypróbowania

Kupiłam ten podkład na promocji w rosmannie :P Nie liczyłam na cudo w buteleczce, bo i słyszalam pozytywne i negatywne opinie, Świadoma tych recenzji, stwierdziłam a co... wypróbuje:P a że mam cere mieszaną (świecenie się strefy T) liczyłam się z tym, ze może podkłąd nie jest dla mnie.
Kupiłam kolor 52 Vanillie
Plusy:
+ konsystencja
+ zapach
+ rozświetlenie (nie za duże)
+ dostępność
+ nie wysusza ( jak narazie)
+ nie wchodzi w załamania
+ nie zauważyłam by zatykał pory
+ daje wrażenie twarzy gładkiej, zdrowej, naturalnie rozświetlonej

Minusy:
- zdecydowanie CENA ( regularna ok.62zł????? :o)
- minimalnie ciemnieje ( dla mnie to nie az taki wielki minus, ale zaznaczam ze tak sie dzieje)
- nie ma super trwałości ( po ok.6h zeszedł z nosa i okolicy czoła (strefa T))

Produkt schodzi równomiernie, najbardziej z nosa. Skóra się w okolicy T nie świeciła u mnie gdyz przypudrowałam)
Ogólnie podoba mi sie ten produkt, choc uzywam od niedawna.
Napewno warty spróbowania. Niektórzy piszą ze jest to taki lepszy krem BB i tak po trochu mają racje ( jeżeli chodzi o nakładanie i wygląd po 1 warstwie) Jednak naprawdę, trzeba samemu spróbować :P ja nie myslałam ze bedzie taki dobry na mojej cerze (mieszana----> a to podkład rozświetlający) ale jestem mile zaskoczona. Idealny na wiosne czy lato bo akurat ten kolor na mojej twarzy wygląda jak twarz muśnieta słońcem :) czyli ładnie :)
Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1542081].usefull || 0 }}% pomocna.

idealny i lekki

Fajna lekka formuła, daje efekt rozświetlonej skóry. Nie podkreśla suchych skórek, idealna dla cery suchej.

Krycie jak dla mnie ok, chociaż radzi sobie tylko z drobnymi niedoskonałościami.
Większych niedoskonałości nie zakryje. Mógłby być trwalszy, bo po kilku godzinach zaczyna delikatnie się ścierać.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1541856].usefull || 0 }}% pomocna.

Stanowcze nie na dłuższą metę

Po raz pierwszy spotkałam się z taką zagwozdką podczas pisania recenzji.
Po wielu pozytywnych opiniach youtuberek oraz wizażanek postanowiłam wypróbować Bourjois, ponieważ mój wieloletni faworyt (Rimmel ,,Wake me Up") po zmianie formuły stał się pomarańczową maską. Z poczatku byłam zachwycona ,,arcydziełem od Bourjois", ponieważ idealnie wtapiał się w moją cerę a nawet bardziej widoczne niedoskonałości zostawały ,,wymazane". Warto wspomnieć, że świetnie współgrał z różnego rodzaju bronzerami/różami/rozświetlaczami pozwalając im ładnie rozetrzeć się na skórze bez tworzenia plam. Kolejną istotną cechą było to co robił z wypryskami, mianowicie pod koniec dnia po zmyciu podkładu stawały się jakieś mniej widoczne. Ciężko mi to wytłumaczyc ale moja problematyczna cera go pokochała za konsystencję, krycie, ogólne wrażenia oraz naturalny kolor. I gdyby recenzja skończyła się w tym momencie to Healthy Mix mógłby być śmiało moim hitem, zachwalanym pod niebiosa. Niestety mniej wiecej po pół roku uzywania coś przestało mi pasować. Podkład okropnie podkreślał suche skórki, które natualnie pojawiają się po zimie. Z bliska wyglądało to jak białe plamy na każdej nieco suchszej częsci twarzy. W dodatku jedynym sposobem żeby pozbyc się tego efektu było zmycie podkładu co kompletnie mija się z celem. Z góry uprzedzę, że stosowania kremów, nawilżających masek, peelingów nie dało absolutnie żadnej poprawy. Ten typ po prostu tak ma, że znajdzie każde suche miejsce na twarzy i podkreśli je lepiej niż czerwony zakreślacz. Kolejną wadą było odznaczanie się na skroniach i przy linii włosów mimo długiego rozcierania. Od dłuższego czasu nie zdarzyło mi się, żeby nie pozostawił pomarańczowej smużki w okolicach skalpu. I problem pojawia się w określeniu przyczyny nieszczęść, które mnie spotkały ze strony Healthy Mix :) Myslę, że problem tkwi w tym, że po pewnym czasie (u mnie pół roku od otwarcia) produkt utlenia się/ rozwarstwia/ dzieje się czarna magia i po prostu jest inny. Drugi potencjalny powód to być może fatalny stan mojej skóry po zimie, dla którego nie został stworzony Bourjois. W każdym razie polecam osobom, które dość szybko zużywają podkłady (tak na wszelki wypadek) :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1538696].usefull || 0 }}% pomocna.

Konturowanie Smashbox

Rewelacja

Po prostu świetny. Pierwszy podkład z którego jestem serio zadowolona.
+ Świetna konsystencja
+ Nie wysusza
+ Mega wydajny
- dość wysoka cena
- dość żółte
Produkt na prawdę warty przetestowanie, polecam ^^

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1533061].usefull || 0 }}% pomocna.

Recenzja Bourjois Healthy Mix

Nie rozumiem tak niskiej oceny podkładu. Jest to moim zdaniem jeden z lepszych (o ile nie najlepszy) podkład drogeryjny. Dla cery suchej nadaje się idealnie. Rozświetla, ujednolica, jest niewidoczny na twarzy, nie wchodzi w zmarszczki, buźka wygląda na promienna i odświeżona. Krycie ma średnie ale jest to podkład, który ma spełniać nieco inne zadania, niż mocne krycie.
Polecam serdecznie. A jeśli cena drogeryjna was odstrasza to zawsze można zamówić w drogerii internetowej :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1532906].usefull || 0 }}% pomocna.

Może być

Podkład ogólnie nie jest taki zły. Za pierwszym razem na mojej twarzy odznaczył się jak maska. Nie wiem czemu ponieważ za każdym kolejnym razem wyglada świeżo i naturalnie. Nie wyglada sucho na twarzy, nie odznacza się na skórkach, raczej dużego krycia nie ma, trzeba nałożyć kilka warstw a dużego rozświetlenia nie ma.
Buteleczka jest o tyle wkurzająca że się strasznie brudzi i brudzi wszystko do okoła. Trzyma się dość długo. Nie jest zły ale mysle że da się kupic cos lepszego za niższa cenę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1530446].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla mnie...

Po wielu pochwałach i namowach Pani z Rossmanna zakupiłam ten podkład licząc na promienną, wypoczętą twarz, a dostałam... przetłuszczoną i świecącą :/ Niestety, przy mojej normalnej cerze, bez jakiś szczególnych problemów, ten podkład całkowicie się nie sprawdził. Już po godzinie strasznie się świeciłam, nie wspominając, że podkład po prostu spływał...
Kupiłam go latem, więc myślałam, że warunki pogodowe mogą mieć tu duże znaczenie. Wróciłam do niego zimą, ale efekt ten sam. Kosmetyk ewidentnie nie dla mnie, dostał 2 gwiazdki za to, że dodatkowo nie podrażnił, co często mi się przytrafia przy innych kosmetykach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1527086].usefull || 0 }}% pomocna.

Ideał

Szczerze powiedziawszy nie rozumiem tylu tak bardzo negatywnych opinii na temat tego produktu. Jak widać co cera to zupełnie inna przygoda, ale nie polecam sie zrażać, ponieważ sama mam cerę mieszana i poza powodowaniem świecenia większego niż po matujących kryjących podkładach w strefie T po kilku godzinach (po ówczesnym przypudrowaniu dobrym pudrem po prostu) nie mam żadnych negatywnych odczuć, a wręcz przeciwnie, a mysle ze przypudrowanie makijażu po 6 godzinach to żaden problem dla większości kobiet :) Generalnie mojej cerze mieszanej, skłonnej do zaskórników i wyprysków przy nadmiernym jej obciążeniu uważam, ze pomaga - nie obciąża, nie podrażnia (nosze makijaż zazwyczaj cały dzien) a przy tym przy dwoch warstwach daje piękne średnie, ale naturalne krycie. Trądziku nie przykryje ale zaczerwienienia i zmęczenie jak najbardziej ukryje. Cudownie pachnie, kojarzy mi sie z domowym kompotem :) ktos na dole napisał ze wydaje sie nie rokować na wydajny - jest BARDZO wydajny, maluje sie prawie codziennie i wystarcza na ponad pol roku - chyba niezle?
Znajome często pytają czy w ogole mam podkład, bo wyglądam bardzo naturalnie, jak bez makijażu, ale z idealnie jednolita cera co wydaje im sie nierealne - dlatego pytają :) gorąco polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1525331].usefull || 0 }}% pomocna.

Słaby podkład-gorszy od swego brata

Zacznę od tego,że z podkładu Bourjois 1,2,3 Perfect Stay jestem względnie zadowolona. Ponieważ moja mama kupiła sobie Healthy Mix użyłam go kilkaktrotnie ,by i o nim wyrobić sobie zdanie. Nie jest w niczym podobny do swojego brata. I niestety nie stanowi to komplementu.
Mam cerę suchą, z przebarwieniami po trądziku na policzkach. Sądziłam,że podkład sprawdzi się wiec dobrze.
Niestety NIE.
Krycie-bardzo,bardzo słabe, a tak.jak wspomniałam wyżej nie mam nawet drobnych wyprysków. Można liczyć na bardzo nikłe wyrownanie kolorytu. Nic więcej.
Wykończnie-bardzo mokre, czyli takie,za jakim ja nie przepadam, ale to akurat calkiem indywidualna i subiektywna ocena.
Konsystencja-znacznie mniej treściwa niż w 1,2,3, bardziej lejąca.
Schodzi z twarzy. Jeden z niewielu podkładow ktore mimo przepudrowania nie utrzymują się u mnie cały dzień.
Zapach- oceniam na przyjemnijeszy niz u braciszka tej marki, nie tak peefumowy jak u biego, bardziej owocowy, ale ma to dla mnie marginalne znaczenie.
Wydajność -nie ocenię ponieważ podklad na codzien uzywa mama, ale podejrzewam, z uwagi na konsystencję,że najlepiej nie jest.
Nie zauwazylam pogorszenia się stanu skory. Przjemne standardowe opakowanie miłe dla oka pod względem graficznym.
Ja na pewno nie kupię, bo nawet szukając lekkiego produktu-znajdę lepsze wśrod kremow bb i cc innych marek.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1524766].usefull || 0 }}% pomocna.

bez szału

Podczas zakupów w drogerii koleżanka namówiła mnie na ten podkład ponieważ słyszała dużo pozytywnych opinii. Obie się skusiłyśmy na niego. I szczerze mówiąc nie zrobił na mnie najlepszego wrażenia. Nie jest mocno kryjący ( zazwyczaj jest to na plus ) , właściwie prawie nic nie zakrywa. bardzo delikatnie wyrównuje koloryt ale nie na takim efekcie mi zależało. po użyciu musiałam zużyć dużo więcej niż zazwyczaj korektora, żeby ta buzia jakoś wyglądała. Generalnie krzywdy mi nie robi, właściwie nic mi nie robi. po nałożeniu wyglądam praktycznie tak samo jak przed. nie wiem, może kupiłam felerną sztukę ? chociaż moja koleżanka także stwierdziła , że bez szału jest ten podkład. także mi nie podpasował.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1523601].usefull || 0 }}% pomocna.