Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Bourjois, Healthy Mix, Podkład rozświetlający (stara wersja)

Bourjois, Healthy Mix, Podkład rozświetlający (stara wersja)

Cena już od 30,80 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Podkład Healthy Mix idzie jeszcze dalej :
- 70% więcej blasku*,
- rozświetlona i ujednolicona cera do 16 godzin**.
Dzięki formule wzbogaconej w ekstraktu z owoców:
- morela - zapewnia blask,
- melon - zapewnia nawilżanie,
- jabłko - przedłuża młodość skóry.
Wzbogacony w krystaliczne pigmenty, ujednolica cerę, rozświetlając ją od wewnątrz. Cera jest pięknie rozświetlona i nawilżona przez 8 godzin***.
Delikatna i świeża tekstura niesłychanie łatwo wtapia się w skórę, nie pozostawia śladów na skórze. Efekt zdrowa i naturalnie piękna cera.
Skuteczność zaakceptowana przez konsumentki****:
- cera jest perfekcyjnie ujednolicona 89% kobiet,
- cera jest rozświetlona : 79% respondentek,
- nie podrażnia, testowany dermatologicznie,
- nie zatyka porów.
* Test naukowy przeprowadzono na 21 kobietach.
**Test skuteczności na 30-stu kobietach. Najlepszy rezultat uzyskany na 10-ciu ochotniczkach.
*** Test instrumentalny na 10-ciu osobach
**** Test użytkowy podczas 3 tygodni na 19-stu kobietach
Dostępne 6 odcieni.

Podkład jest doskonały na co dzień

Podkład jest doskonały na co dzień, nie rzuca się w oczy na twarzy. Konsystencja raczej rzadka, jak dla mnie w sam raz, a produkt świetnie się rozprowadza, wystarczy niewielka ilość, więc jest wydajny. Świetny podkład pod kątem maskowania oznak zmęczenia, bo blask skóry trwa i trwa…

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1569491].usefull || 0 }}% pomocna.

Z ręką na sercu nie wymienię go na nic innego ♥

Ten podkład jest moim absolutnym hitem, szczerze mówiąc długo wzbraniałam się przed jego kupnem ze względu na cenę, gdyż uważam, że 80 złotych to jednak nie byle co. Jednak podkład jest naprawdę wart swojej ceny, bo robi dla buzi wszystko co najlepsze. Chciałabym również zaznaczyć, że mam cerę mieszaną w kierunku tłustej i tak jak wszystkie podkłady zaczynały się ścierać, czy brzydko błyszczeć, to ten się trzyma jakby wsiąkał w tę skórę.
Uogólniając:
PLUSY:
- świetnie trzyma się na twarzy, nie ściera się
- kolory, mam aktualnie dwa warianty tego podkładu i jeden stosuje na zimę a drugi na lato i jest dobrze
- wytrzymuje deszcz, minusowe temperatury, upały
- dobrze wygląda nawet bez przypudrowania
- ma naprawdę CUDOWNY zapach, aż chce się nakładać!
- wygląda naturalnie
- nie pozostawia żadnej warstwy, a kryje co trzeba.Wydaje mi się, że ten podkład wręcz wsiąka w skórę dając naprawdę naturalny efekt idealnej i wypoczętej cery. Za to go kocham.

MINUSY:
- wydajność. Niestety dość szybko go ubywa, gdy chce się zrobić nieco większe krycie, ale mi to nie przeszkadza, bo mogę go wymieszać z bardziej kryjącym podkładem na jakieś " gorsze dni " i jest ok :)

Ogółem polecam! ♥

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1552016].usefull || 0 }}% pomocna.

Rozczarowanie

Taki hit internetu, a dla mnie przereklamowany bubel. Może i ma ładne kolory oraz zapach, ale nie jest wydajny, nie jest trwały ( ściera się dość mocno), nie kryje i jest zdecydowanie za drogi. Nie polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1545421].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak zrobić pastelowy makijaż na wiosnę?

Delikatny, cudowny!

Długo szukałam podkładu idealnego, ze względu na to, że mam wysokie wymagania. Ten podkład stawił czoła i nie zawiódł! Jest cudowny: zakrywa zaczerwienienia i przebarwienia, rozświetla w subtelny sposób nie dając sztucznego efektu i co najważniejsze jest w żółtej tonacji. Wszystkie podkłądy, które używałam typu np. "IVORY" najjaśniejsze, wydawały być się właśnie w żółtych odcieniach i tak wypadały na skórze w lekkim beżu, różu. Bourjois jest idealny jeśli potrzebujesz podkład w żółtej tonacji i mówię to, używając 51 Light Vanilla

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1543491].usefull || 0 }}% pomocna.

cera trądzikowa

Do mojej cery z przebarwieniami i malej ilosci wypyskami sprawdzil się naprawdę dobrze. Jego krycie oceniam na średnie, ale wystarczy go dolozyc aby wszystko zakrył. Ma cudowny owocowy zapach i po nalożeniu wygląda naturalnie i nawilżająco. Jestem dosc blada ale tez bez przesady i najjaśniejszy odcien mi pasuje takze dla całkowitych bladziochów raczej cala seria z bourjois srednio bedzie pasować

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1543461].usefull || 0 }}% pomocna.

idealny i lekki

Fajna lekka formuła, daje efekt rozświetlonej skóry. Nie podkreśla suchych skórek, idealna dla cery suchej.

Krycie jak dla mnie ok, chociaż radzi sobie tylko z drobnymi niedoskonałościami.
Większych niedoskonałości nie zakryje. Mógłby być trwalszy, bo po kilku godzinach zaczyna delikatnie się ścierać.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1541856].usefull || 0 }}% pomocna.

Stanowcze nie na dłuższą metę

Po raz pierwszy spotkałam się z taką zagwozdką podczas pisania recenzji.
Po wielu pozytywnych opiniach youtuberek oraz wizażanek postanowiłam wypróbować Bourjois, ponieważ mój wieloletni faworyt (Rimmel ,,Wake me Up") po zmianie formuły stał się pomarańczową maską. Z poczatku byłam zachwycona ,,arcydziełem od Bourjois", ponieważ idealnie wtapiał się w moją cerę a nawet bardziej widoczne niedoskonałości zostawały ,,wymazane". Warto wspomnieć, że świetnie współgrał z różnego rodzaju bronzerami/różami/rozświetlaczami pozwalając im ładnie rozetrzeć się na skórze bez tworzenia plam. Kolejną istotną cechą było to co robił z wypryskami, mianowicie pod koniec dnia po zmyciu podkładu stawały się jakieś mniej widoczne. Ciężko mi to wytłumaczyc ale moja problematyczna cera go pokochała za konsystencję, krycie, ogólne wrażenia oraz naturalny kolor. I gdyby recenzja skończyła się w tym momencie to Healthy Mix mógłby być śmiało moim hitem, zachwalanym pod niebiosa. Niestety mniej wiecej po pół roku uzywania coś przestało mi pasować. Podkład okropnie podkreślał suche skórki, które natualnie pojawiają się po zimie. Z bliska wyglądało to jak białe plamy na każdej nieco suchszej częsci twarzy. W dodatku jedynym sposobem żeby pozbyc się tego efektu było zmycie podkładu co kompletnie mija się z celem. Z góry uprzedzę, że stosowania kremów, nawilżających masek, peelingów nie dało absolutnie żadnej poprawy. Ten typ po prostu tak ma, że znajdzie każde suche miejsce na twarzy i podkreśli je lepiej niż czerwony zakreślacz. Kolejną wadą było odznaczanie się na skroniach i przy linii włosów mimo długiego rozcierania. Od dłuższego czasu nie zdarzyło mi się, żeby nie pozostawił pomarańczowej smużki w okolicach skalpu. I problem pojawia się w określeniu przyczyny nieszczęść, które mnie spotkały ze strony Healthy Mix :) Myslę, że problem tkwi w tym, że po pewnym czasie (u mnie pół roku od otwarcia) produkt utlenia się/ rozwarstwia/ dzieje się czarna magia i po prostu jest inny. Drugi potencjalny powód to być może fatalny stan mojej skóry po zimie, dla którego nie został stworzony Bourjois. W każdym razie polecam osobom, które dość szybko zużywają podkłady (tak na wszelki wypadek) :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1538696].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja

Po prostu świetny. Pierwszy podkład z którego jestem serio zadowolona.
+ Świetna konsystencja
+ Nie wysusza
+ Mega wydajny
- dość wysoka cena
- dość żółte
Produkt na prawdę warty przetestowanie, polecam ^^

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1533061].usefull || 0 }}% pomocna.

Recenzja Bourjois Healthy Mix

Nie rozumiem tak niskiej oceny podkładu. Jest to moim zdaniem jeden z lepszych (o ile nie najlepszy) podkład drogeryjny. Dla cery suchej nadaje się idealnie. Rozświetla, ujednolica, jest niewidoczny na twarzy, nie wchodzi w zmarszczki, buźka wygląda na promienna i odświeżona. Krycie ma średnie ale jest to podkład, który ma spełniać nieco inne zadania, niż mocne krycie.
Polecam serdecznie. A jeśli cena drogeryjna was odstrasza to zawsze można zamówić w drogerii internetowej :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1532906].usefull || 0 }}% pomocna.

Może być

Podkład ogólnie nie jest taki zły. Za pierwszym razem na mojej twarzy odznaczył się jak maska. Nie wiem czemu ponieważ za każdym kolejnym razem wyglada świeżo i naturalnie. Nie wyglada sucho na twarzy, nie odznacza się na skórkach, raczej dużego krycia nie ma, trzeba nałożyć kilka warstw a dużego rozświetlenia nie ma.
Buteleczka jest o tyle wkurzająca że się strasznie brudzi i brudzi wszystko do okoła. Trzyma się dość długo. Nie jest zły ale mysle że da się kupic cos lepszego za niższa cenę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1530446].usefull || 0 }}% pomocna.