Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Bourjois, Healthy Mix, Podkład rozświetlający (stara wersja)

Bourjois, Healthy Mix, Podkład rozświetlający (stara wersja)

Podkład Healthy Mix idzie jeszcze dalej :
- 70% więcej blasku*,
- rozświetlona i ujednolicona cera do 16 godzin**.
Dzięki formule wzbogaconej w ekstraktu z owoców:
- morela - zapewnia blask,
- melon - zapewnia nawilżanie,
- jabłko - przedłuża młodość skóry.
Wzbogacony w krystaliczne pigmenty, ujednolica cerę, rozświetlając ją od wewnątrz. Cera jest pięknie rozświetlona i nawilżona przez 8 godzin***.
Delikatna i świeża tekstura niesłychanie łatwo wtapia się w skórę, nie pozostawia śladów na skórze. Efekt zdrowa i naturalnie piękna cera.
Skuteczność zaakceptowana przez konsumentki****:
- cera jest perfekcyjnie ujednolicona 89% kobiet,
- cera jest rozświetlona : 79% respondentek,
- nie podrażnia, testowany dermatologicznie,
- nie zatyka porów.
* Test naukowy przeprowadzono na 21 kobietach.
**Test skuteczności na 30-stu kobietach. Najlepszy rezultat uzyskany na 10-ciu ochotniczkach.
*** Test instrumentalny na 10-ciu osobach
**** Test użytkowy podczas 3 tygodni na 19-stu kobietach
Dostępne 6 odcieni.

Najlepszy dotychczas, ale wciąż nie idealny

Podkład sprawdza się na co dzień. Wygląda ładnie, naturalnie, ma średnie krycie, ładnie ukrywa zaczerwienienia. Dość szybko jednak zaczynam się po nim świecić. Wracam do niego co jakiś czas, bo jak dotąd nie znalazłam lepszego zamiennika!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1602841].usefull || 0 }}% pomocna.

Super!

Produkt nakłada się bardzo dobrze (zarówno palcami i gąbeczką). Trzyma się skóry kilka godzin( wątpię że wytrzyma 16h tak jak obiecuje producent ;)), nie spływa, nie ciemnieje.
Ja muszę po jego nałożeniu użyć pudru matującego, bez niego twarz bardzo się świeci. Ale nie jest to bardzo uporczywe, produkt nadal dla mnie super! :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1586201].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudo

Długo się wahałam przed zakupem tego produktu, ale było warto. To mój absolutny numer 1. Ma przyjemną formułę, piękny zapach, naturalnie wyglądające wykończenie...Genialny produkt.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1577116].usefull || 0 }}% pomocna.
Jak zrobić makijaż Modern Marilyn

Śliczne rozświetlenie

Moja cera jest poszarzała przez pracę w klimatyzowanym pomieszczeniu bez okien i potrzebuje rozświetlenia. Większość tego typu kosmetyków ma połyskujące drobinki, które brzydko odznaczają się na twarzy. Healthy Mix delikatnie opalizuje w pojemniczku, jednak na twarzy daje bardzo naturalny efekt wewnętrznego rozświetlenia cery. Skóra wygląda na zadbaną i nawilżoną. To taki efekt jakiego poszukiwałam. Gorzej z obiecanymi właściwościami pielęgnacyjnymi. Zależy mi na podkładzie, który przy okazji nawilża. Spodziewając się po nim nawilżenia, obiecanego przez producenta pierwszy raz nałożyłam go bez kremu do twarzy i strasznie wysuszył skórę. Dał uczucie nieprzyjemnego ściągnięcia skóry, podkreślał przez to zmarszczki mimiczne. Jest też mało wydajny i dość szybko zasycha, więc należy go szybciutko nakładać. Ma lekką konsystencję, raczej lepszy będzie na lato niż na zimę. Daje efekt lekkiego do średniego krycia. Dla mnie to dobrze, wolę delikatny, naturalny makijaż.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1576051].usefull || 0 }}% pomocna.

Podkład jest doskonały na co dzień

Podkład jest doskonały na co dzień, nie rzuca się w oczy na twarzy. Konsystencja raczej rzadka, jak dla mnie w sam raz, a produkt świetnie się rozprowadza, wystarczy niewielka ilość, więc jest wydajny. Świetny podkład pod kątem maskowania oznak zmęczenia, bo blask skóry trwa i trwa…

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1569491].usefull || 0 }}% pomocna.

Z ręką na sercu nie wymienię go na nic innego ♥

Ten podkład jest moim absolutnym hitem, szczerze mówiąc długo wzbraniałam się przed jego kupnem ze względu na cenę, gdyż uważam, że 80 złotych to jednak nie byle co. Jednak podkład jest naprawdę wart swojej ceny, bo robi dla buzi wszystko co najlepsze. Chciałabym również zaznaczyć, że mam cerę mieszaną w kierunku tłustej i tak jak wszystkie podkłady zaczynały się ścierać, czy brzydko błyszczeć, to ten się trzyma jakby wsiąkał w tę skórę.
Uogólniając:
PLUSY:
- świetnie trzyma się na twarzy, nie ściera się
- kolory, mam aktualnie dwa warianty tego podkładu i jeden stosuje na zimę a drugi na lato i jest dobrze
- wytrzymuje deszcz, minusowe temperatury, upały
- dobrze wygląda nawet bez przypudrowania
- ma naprawdę CUDOWNY zapach, aż chce się nakładać!
- wygląda naturalnie
- nie pozostawia żadnej warstwy, a kryje co trzeba.Wydaje mi się, że ten podkład wręcz wsiąka w skórę dając naprawdę naturalny efekt idealnej i wypoczętej cery. Za to go kocham.

MINUSY:
- wydajność. Niestety dość szybko go ubywa, gdy chce się zrobić nieco większe krycie, ale mi to nie przeszkadza, bo mogę go wymieszać z bardziej kryjącym podkładem na jakieś " gorsze dni " i jest ok :)

Ogółem polecam! ♥

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1552016].usefull || 0 }}% pomocna.

Rozczarowanie

Taki hit internetu, a dla mnie przereklamowany bubel. Może i ma ładne kolory oraz zapach, ale nie jest wydajny, nie jest trwały ( ściera się dość mocno), nie kryje i jest zdecydowanie za drogi. Nie polecam

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1545421].usefull || 0 }}% pomocna.

Delikatny, cudowny!

Długo szukałam podkładu idealnego, ze względu na to, że mam wysokie wymagania. Ten podkład stawił czoła i nie zawiódł! Jest cudowny: zakrywa zaczerwienienia i przebarwienia, rozświetla w subtelny sposób nie dając sztucznego efektu i co najważniejsze jest w żółtej tonacji. Wszystkie podkłądy, które używałam typu np. "IVORY" najjaśniejsze, wydawały być się właśnie w żółtych odcieniach i tak wypadały na skórze w lekkim beżu, różu. Bourjois jest idealny jeśli potrzebujesz podkład w żółtej tonacji i mówię to, używając 51 Light Vanilla

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1543491].usefull || 0 }}% pomocna.

cera trądzikowa

Do mojej cery z przebarwieniami i malej ilosci wypyskami sprawdzil się naprawdę dobrze. Jego krycie oceniam na średnie, ale wystarczy go dolozyc aby wszystko zakrył. Ma cudowny owocowy zapach i po nalożeniu wygląda naturalnie i nawilżająco. Jestem dosc blada ale tez bez przesady i najjaśniejszy odcien mi pasuje takze dla całkowitych bladziochów raczej cala seria z bourjois srednio bedzie pasować

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1543461].usefull || 0 }}% pomocna.

idealny i lekki

Fajna lekka formuła, daje efekt rozświetlonej skóry. Nie podkreśla suchych skórek, idealna dla cery suchej.

Krycie jak dla mnie ok, chociaż radzi sobie tylko z drobnymi niedoskonałościami.
Większych niedoskonałości nie zakryje. Mógłby być trwalszy, bo po kilku godzinach zaczyna delikatnie się ścierać.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1541856].usefull || 0 }}% pomocna.