Bourjois, Healthy Mix, Podkład rozświetlający (stara wersja)

Bourjois, Healthy Mix, Podkład rozświetlający (stara wersja)

Ta wersja nie jest już dostępna, w ofercie Bourjois została zastąpiona przez nową: Healthy Mix Fond de Teint Anti-fatigue Foundation (w kwadratowej butelce).
Podkład Healthy Mix wzbogacony w krystaliczne pigmenty, ujednolica cerę, rozświetlając ją od wewnątrz. Dzięki formule wzbogaconej w ekstraktu z owoców (moreli, melona i jabłka) cera jest pięknie rozświetlona i nawilżona przez 8 godzin. Delikatna i świeża tekstura niesłychanie łatwo wtapia się w skórę, nie pozostawia śladów na skórze. Efekt zdrowa i naturalnie piękna cera.
Nie podrażnia, nie zatyka porów, testowany dermatologicznie. Dostępne 6 odcieni.

Podkład na codzień

Uważam ten podkład ze nadaje się na codzień. Kryje lekko wyrównując koloryt. Z zmianami po tradziku raczej sobie nie radzi Trzeba bylo by nałożyć 2 warstwy. Plus za owocowy zapach. Konsystencja jest dobra,opakowanie z pompką tez na plus. Jednak na wyjścia nie polecam szybko buzia się świeci
Kupiłam i dokończę jedną butelkę, raczej bez skłonności do ponownego zakupu

Bardziej dla cery suchej

Kosmetyk dość kryjący, jednak nie nadaje sie moim zdaniem dla cery mieszanej przetłuszczającej sie w strefie T. Trzeba go co jakiś czas przypudrować bo niestety sie świeci. Dość dobrze kryjący, jednak niestety nie dla mnie

Zgodny z opisem producenta, Konsystencja zbyt LEJĄCA. Jestem raczej na NIE.

Podkład jest zgodny z opisem producenta. Delikatna, kremowa formuła, naturalne matowe wykończenie. Krycie oceniam 3/5, dla cery raczej nie potrzebującej mocnego krycia, a jedynie zrównania koloru, delikatnego zmatowania. Podkład dobrze się nakłada, ma lekką konsystencję, nie zatyka porów.

Kilku letni ulubieniec

Podkład stosowałam przez kilka lat,a moim idealnym kolorkiem był 54(beige). Lekka konsystencja podkładu sprawia, że łatwo się go rozprowadza , nie pozostawia żadnych smug. Cera bardzo promienna , rozświetlona, zdrowa. Ukrywa wszelkie przebarwienia i nadaje blasku. Nigdy nie miałam problemu, żeby po tym podkładzie wyskakiwały mi jakieś pryszczyki czy liszaje, wręcz przeciwnie jak go używałam cera była gładka, bezproblemowa. W ciągu dnia wymagał poprawek. Jego owocowy zapach wręcz zachęcał do codziennego stosowania. Odkryłam ten podkład po tym, jak z rynku znikł kultowy podkład bourjois 10 h sleep effect. To był mój następca i tylko do czasu jak pojawiła się nowa wersja healthy mixu ( przestałam go używać - zupełnie nie to samo! ) . Jeśli komuś nie zależy na matowym wykończeniu a na rozświetleniu ten podkład był ideałem.

Podoba mi się

Podkład kupiłam po tym jak zobaczyłam go u koleżanki, więc postanowiłam go przetestować, bo cały czas szukałąm tego jedynego podkłądu, który najbardziej będzie mi odpowiadał. Po około 2 lat stosowania póki co jest on moim numerem 1. W starej wersji stosowałam kolor 52 i był on trafiony. Jeśli chodzi o sam podkład, to ma łądny delikatny zapach. Co do krycia- jeśli nie ma się dużo niespodzianek na twarzy to jest on wystarczający, ale jeśli mamy jakieś blizny czy zaczerwienienia, musiałąm stosować na to jeszcze korektor. Podkłąd nie ejst ciężki, jest z tych lekkich, konsystencja nie jest zbyt lejąca, dobrze się go aplikuje gąbką blend it. Mam cerę mieszaną i przetłuszczającą się w strefie T, niestety podkłąd nie daje rady w tej kwestii, bo po około 2h już ta strefa 'świeci się'. Ale nie ejst to jakiś wielki minus ponieważ każdy podkład na mojej skórze długo nie wytrzymuje. Producent zapewnia że podkłąd jest rozświetlający- w moim przypadku jakieś tam rozświetlenie widać, jednak nie posiada on jakichs błyszczących drobinek, na szczęscie.
Ogólnie podkład oceniam na plus.

Bardzo fajny podkład drogeryjny

Mimo ,że podkład jest nawilżający a moja cera mieszana bardzo się polubiliśmy. Po wakacjach używałam kolor 53 i był bardzo dobry. Podkład nawilżał, nie podkreślał suchych skórek i ładnie wtapiał się w skórę. Ja przy mojej mieszanej cerze musiałam go troszke mocniej przypudrować matującym pudrem i wyglądał bardzo ładnie. Nałożony rano trzymał się dobrze, dopiero po 6-7h zaczynał się świecić mimo że mam mieszaną cerę. Nie ścierał się, lecz pod koniec dnia na brodzie i przy nosie można było zauważyć braki. Mimo wszystko chętnie do niego wrócę, tym bardziej, że można go kupić w internecie za niewielkie pieniądze.

Dobry

Mój ulubiony drogeryjny podkład używam kolor 52 vanilla jest to odcień idealny dla mojej żółtawej cery . Nawilża dodaje blasku skórze , dobrze łączy się z każdą bazą pod makijaż , krycie jest średnie nie robi maski .

Dobry

Dobry nawilżający podkład. Używam odcieni 51,52 i jest to jedyny drogeryjny podklad którego odcień mi pasuje, ponieważ jest w żółtych tonacjach. Krycie jest średnie, trwałość też średnia, ale od podkładu nawilżającego nie można tego wymagać.

Nie mogę się do niego przekonać

Mam suchą cerę i poszukuję podkładu dobrego do mojej cery. Skusiłam się na ten z nadzieją, że będzie dobry ale jakoś nie mogę się do niego przekonać. Nie jest najgorszy ale nie jest też wow w żadnym stopniu. Z plusów mogę wymienić to, że jest lekki, nie utlenia się i w moim przypadku może na chwilę rozświetla ale własnie - mam wrażenie, że na chwilę. Po paru godzinach już nie wygląda zbyt dobrze, nie ma najlepszej trwałosci. Posiada też lekkie krycie ktore w polaczeniu ze slabą trwałoscią sprawia, że po paru godzinach wydaje się jakby już go w ogóle na twarzy nie było. Próbowałam już wiele razy się do niego przekonać ale niestety, będę musiała poszukać innego.

Dobry podkład na co dzień

Podkład jak dla mnie dobry, nie potrzebuję bardzo dużego krycia, więc się sprawdził. Jeśli ktoś zmaga się z problemami skórnymi to nie jest to odpowiedni podkład, ponieważ po prostu nie zakryje większych niedoskonałości. Sprawdza się jeśli chodzi o wyrównanie koloru skóry, nadanie blasku. Opakowanie wystarczyło mi na ok 3 miesiące codziennego używania. Cena nie jest najgorsza, ale ja kupiłam go na tej dużej promocji w rosmannie, raczej nie kupiłabym go bez tej przeceny.

Zapewnia naturalny wygląd

To jedne z moich ulubieńców średniopółkowych, bo jest lekki i moja mieszana cera go ewidentnie lubi. Najjaśniejszy kolor bardzo mi odpowiada. Z minusów, to trwałość mogłaby być nieco lepsza, a i nakłada się dość topornie. Jednakże zawsze do niego wracam, po przygodach z innymi ;)

Wykorzystała: kilka próbek

Uwielbiam podkłady z bourjois

Bardzo przyjemny, delikatny podkład. Nie sprawdzi się, jeżeli ktoś oczekuje dużego krycia. Dla suchej skóry jak najbardziej na tak! Daje naturalny efekt. Moja cera jednak należy do tych problematycznych, dlatego przerzuciłam się na bourjois 123, który nieco lepiej kryje.