Phytum Actif Extra-Volume, Masue Matiere (Maska do włosów zwiększająca objętość)

Opis: Maseczka do włosów cienkich i delikatnych. Zawiera bio-proteiny 100% roślinne, które wzmacniają włókno włosa. Włosy odzyskują objętość i łatwo się rozczesują.

Cena: 27 zł /150 ml

średnia

Kupiłam, bo mam cienkie włosy, zniszczone i opadające jak ich czymś nie podniosę. Myslałam, że jakoś będzie łatwiej je podnosić po tej maseczce :)
Tak ja poprzedniczki pisały włosy robią się sianowate, dodam jeszcze, że stają się jeszcze delikatniejsze i bardziej miękkie, co niekoniecznie było moim zamierzeniem.
Jednocześnie muszę dodać, że maseczka poprwaiła kondycję włosów.
Opakowanie to mały koszmarek - pod koniec trudno było wydłubać maseczkę ze słoiczka.
Zapach mi nie odpowiadał :( troche się z nim źle czułam.
W sumie cieszę się, że maseczka juz się skończyła....

Używam tego produktu od:

niekontrolowana puszystoś

Średni produkt: jednego jestem pewna, nie nawilża włosów. Ndaje im za to jakąś dziwną puszystośc i objętość, dziwną, bo moje zwykle podatne fale po niej robiły sie nienaturalnie dla nich rozstrzelone i trudne do ogarnięcia, rozprostowane i jakieś nie takie. Może dla osób, które modelują włosy byłaby świetna - rzeczywiście unosi fryzurę, nie obciąża, nie przetłuszcza - cóż, kiedy ja nie modeluuję i nie umiem, włosy suszę biegając po domu, i nie mam cierpliwości zastanawiać się, co tym razem wyniknie z jej nałożenia. Dziwi mnie, że maska niweluje skręt a daje sianowatość - bo chyba nie o to chodziło? Ogólnie niepolecam, szczególnie, że nie ma właściwości nawilżających ani odżyczych.

nie dla mnie

Skóra na twarzy u mnie jest mniej wymagająca, niz włosy, więc o kremach łatwiej mogę pisać pozytywnie. Natomiast znalezienie dobrej odżywki czy szamponu - stanowi już problem. Niestety, ta maska z Yves Rocher mi nie podpasowała. Nieprzyjemny zapach, niewygodne opakowanie ( fatalnie się wyciąga, nawet palcami ) a sama maseczka strasznie obciążała mi włosy. Były matowe, źle się rozczesywały...Zaparłam się i zużyłam ją, chodząc na basen, ale nie miałam ani przyjemności stosowania, ani pożytku.

Botoksu zastosowania

dla mnie fajna :)

Używam ją w połączeniu z szamponem z tej serii i pianką do włosów , wiec nie mogę powiedzieć, którego to produktu zasługa, że włosów jest jakby więcej na głowie :) bo jak maski nie użyję to też jest ok.
dla mnie najważniejsze jest to , że maseczka powoduje, że siana na głowie nie mam ...a to pewnie przez to że nawilża włosy, ale za to nie powoduje zbytecznego ich obciążenia. Włosy są miećiutkie i nie mają tendencji do przetłuszczania po jej zastosowania przez co dyskwalifikuję większosć odżywek i masek do włosów.
Jak dla mnie zapach nie jest rewelacyjny, nie ma czym się zachwycać, ale wolę już taką odżywkę która zapachem nie powala na kolana, a włosy po niej są milutkie, ładnie się układają i nie mam następnego dnia łustych strąków....a i jest wydajna , wystarczy nakładać naprawdę niewielką ilość

w porządku

Maseczka ma charakterystyczny zapaszek, niekórym może się nie spodobac.
Nie ma problemu z rozprowadzeniem, za to jest a raczej będzie problem z wydobyciem.
Włosy po użyciu są lekkie i puszyste, takie jak być powinny.

Bardzo dobra !

Bardzo dobry kosmetyk,ma gęstą konsystencję, zapach identyczny z zapachem szamponu z tej serii- czyli ziołowy. Włosy jej uzyciu faktycznie podwajają swoją objętość, nie są absolutnie przeciążone, pięknie lsnią, są puszyste i mięciutkie w dotyku.