Phytum Actif Extra Volume, Mousse Aqua-Volume (pianka zwiększająca objętość włosów)

Preparat o konsystencji wody do włosów cienkich i delikatnych, zmienia się w niezwykle lekką piankę, która utrwala fryzurę nie sklejając włosów. Zawiera bio-proteiny 100% roślinne, które wzmacniają włókno włosa. Włosy odzyskują objętość i łatwo się rozczesują.

Skład: Aqua, Alcohol Denat., PVP/VA Copolymer, Cocamidopropyl Betaine, Quaternium-80, Polysorbate 20, Parfum, Cetrimonium Chloride, Hydrolyzed Soy Protein, Hydrolyzed Corn Protein, Hydrolyzed Wheat Protein, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Geraniol, Citral

Cena: ? zł / 150 ml

Lubię ją :)

Zaczęłam jej używać, ponieważ stała na półce u mamy, której zawsze podbierałam pianki i lakiery. Zapamiętałam, że jest dobra i kupiłam ją również dla siebie.
Ze względu na problemy ze skórą głowy (zbyt częste stosowanie kosmetyków do stylingu u mnie = łupież) nie korzystam z niej codziennie, ale sięgam po nią za każdym razem, jak układam włosy. Jest lekka, nie obciąża fryzury, objętość włosów nie zmienia się jakoś spektakularnie, ale nawet po zdjęciu czapki nie mam na głowie placka ;) Następnego dnia włosy nie są sklejone/przetłuszczone czy w jakiś inny sposób nieprzyjemne w dotyku. Zaznaczyłam, że nie wiem,czy jeszcze ją kupię, bo ponoć mają ją wycofywać i wprowadzić jakiś zamiennik :(

Używam tego produktu od: dłuższego czasu, sporadycznie
Ilość zużytych opakowań: moje własne wciąż pierwsze :)

lubię ją ;)

Pianka jest leciutka, rzeczywiście sprawia, że włosy wydają się gęstsze, a przy tym utrwala fryzurę i pozwala delikatnie modelować włosy. Moje problematyczne owłosienie z niesamowitą skłonnością do przetłuszczania zdecydowanie mniej się przetłuszczało, wyglądało świeżo i zaraz po użyciu i kilka godzin później.
Niestety pianka nie ma zbyt długiego okresu trwałości, po kilku miesiącach zmienia się w ciecz. Mimo to na prawdę jest godna polecenia!

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Jestem zadowolona!

Większość kosmetyków YR jest naprawdę baaardzo przeciętna. Trzeba sporo wypróbować, aby w tym średniactwie (żeby nie powiedzieć byle czym) znaleźć jakiś porządny kosmetyk.

Pianka jest jednym z kilku kosmetyków, z których jestem na prawdę zadowolona!
(Od razu powiem, dlaczego kupuję cały czas kosmetyki tej firmy, skoro nie jestem z niej zadowolona- nazywam się Seona i jestem uzależniona;)-zawsze skuszą mnie w swojej ofercie jakimś gadżetem i zamawiam).

Pianka nie "rośnie" za bardzo i jest trochę wodnista, jednak efekt jest na prawdę zadowalający! Mam włosy proste jak druty do tego ciężkie i grube.
Po niej są piękne puszyste, przetłuszczają się jakby mniej! Są lśniące, nie pojawia się po piance łupież ani swędzenie głowy. (bo przy innych piankach tak się zdarzało).

Pianka jest wydajna, wystarczy niewielka ilość aby nałożyć i już można ładnie wymodelować włosy. Fryzura (po utrwaleniu lakierem) trzyma się nawet kilka godzin. Bez lakieru moje włosy są świeże, super się układają. Co najważniejsze nie są oklapłe i nie zwisają smętnie, a bardzo ładnie i naturalnie wyglądają-nie jak jakaś czapa czy chełm;) Po prostu zdrowo i naturalnie:)

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań:wciąż pierwsze

Cellulit mity

Może być

Mam włosy długości "za ramiona". Krecą się lekko. Pianka powodowała, że nie przywierały do głowy. Loczki nie tworzyły szopki, tylko były delikatnie zaznaczone, bez sklejania. Ale cenowo, to droga jak na długoścmoich piórek

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań: kilka

działa :)

Zastanawiałam się długo ile dać gwiazdek, ale kiedy zrobiłam podsumowanie za i przeciw... no to nie ma nic przeciw :) Wspaniale nadaje objetość, doskonale odbija włosy od głowy, ułatwia modelowanie i utrwala moje włosy na 2 dni bez usztywnienia. Można powiedzieć, że jest droga, ale jest tak wydajna, że to się rekompensuje. A i nie mam po niej łupieżu :)
Na pewno będę jej wierna.

Używam tego produktu od: 2m-ce

Działa,nie sklejając włosów...

-w przeciwieństwie, do wszystkich, których używałam wcześniej- i dlatego daję maksymalna ocenę. Unosi delikatne włosy u nasady, zwiększa ich objętość a nawet ogranicza ich puszenie- nie do końca, ale porównywalnie z preparatami, które mają w opisie takie działanie, a ta przecież nie ma. Dodatkowo włosy nawet następnego dnia wyglądają nieźle (mimo upału). Nie utrwala mocno, ale wystarczajaco a efekt naturalności/ niesklejenia włosów/ braku pyłu z wyschniętej pianki jest super.

Używam tego produktu od:3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Obojętne odczucia

Zaletami pianki są wydajność i niska cena. Szkód nie robi ale też żadnych rewelacji. Nakładam, układam i już. Napewno efekt nie jest powalający, ani też trwałość fryzury. W zasadzoe to ta pianka moim włosom niewiele daje.

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:połowa opakowania

Prawie KWC

Kupiłam przypadkowo, była akurat w promocji (22zł, cena regularna 30zł). Początkowo
pomyslałam "cóż może zdziałać taki zielony płyn..a...najwyżej stracę"...ale NIE... Okazało się, że lekka formuła pianki faktycznie maksymalizuje objętość włosów cienkich i delikatnych. Nadaje puszystość nie obciążając ich. Dodatkowym plusem jest odbijanie czuprynki od nasady. Jestem mile zaskoczona i baaaaardzo zadowolona. Gwiazdkę odejmuję za brak usztywnienia. Mimo to naprawdę polecam! Używam tego produktu od:miesiąca

niezwykle skuteczna

Świetna pianka dla cienkich włosów. Robią się po niej konkretne, "odbijają" od głowy, ale zachowują lekkość. Pianka nie obciąża włosów, nie powoduje łupieżu, swędzenia itp. niespodzianek. Nie nazwałabym jej wodnistą, jest raczej lekka, a przez to świetna na lato. Opakowanie ma ładne, dozownik działa bez zarzutu. W promocji cena jest naprawdę przystępna; wydajność standardowa. Przeszkadza mi tylko ten intensywny ziołowy zapach, który na szczęście błyskawicznie się ulatnia i dlatego z pewnością wrócę do tej pianki.

Przestała mi się podobać.

Pierwsze opakowanie było świetne. Pianka nie sklejała włosów, nadawała puszystość. Wyglądałam super i byłam nią zachwycona. Jednak drugie już nie było takie cudowne. Nie wiem czy może trafiłam na jakiś felerny egzemplarz czy może to przez to, że włosy mi urosły i zrobiły się długie i pianka przestała na nie już działać. Mało tego - zaczęła sklejać mi włosy, które się zbuntowały i przetłuszczały się częściej. Winię tylko za to pianke, bo wszystkie inne kosmetyki do włosów używałam takie same, jak przy zużywaniu pierwszego opakowania. Więc nie wiem jak ją ocenić. Pewnie zostaje mi kupienie trzeciego opakowania i dopiero wtedy ocenianie ;) Jednak na razie przetestuję inne pianki zwiększające objętość zanim wrócę do tej.

Powinnam dać *****

Używam tego produktu około 2 lat non-stop i chociażby z tego względu jestem z niej zadowolona. W przeciwieństwie do innych kosmetyków - używana co dzień - każdego dnia zachowuje się podobnie. Nie ma efektu obniżenia jakości /np. często tak dzieje się z kremami, szamponami/.
Zużyłam niepoliczalnie wiele ;-) butelek.
Zalety:
*autentycznie nadaje włosom objętość
*fryzura jest niezmieniona cały dzień
*lekka - nie obciąża, nie skleja włosów
Najlepsza dla półdługich, długim już daje mniej...a krótkich nie utrwala.
Niedroga, bardzo wydajna, przyjemnie pachnie.
Polecam, ale sama szukam dalej... Jestem uzależniona od 'coraz lepszych' produktów.

nareszcie!!!

Chyba znalazłam:)Wreszcie widać że mam włosy-ta pianka je usztywnia i sprawia że nie są oklapnięte co zawsze miało miejsce po każdym myciu.Odbija je jakby od skóry głowy i ten efekt jest długotrwały-w połączeniu z grubymi wałkami naprawdę potrafi zmienić człowieka i to na cały dzień:)Ma rzeczywiście dziwną konsystencję-jest bardzo rzadka.Pierwszy raz miałam taką wodnistą piankę.Jednak nie przeszkadza mi to tak bardzo.Nawet potrafię jej wybaczyć że wysusza nieco wlosy-w końcu jak każda pianka posiada w składzie alkohol:/Ja nakładam pod nią serum z Farmony i jest git:):D.Myslę ze przy niej pozostanę;)Polecam