Phytum Actif Extra-Volume, Serum Musculation du cheveu (Serum wzmacniające włosy)

Opis: Regeneruje włosy cienkie i delikatne. Zawiera bio-proteiny 100% roślinne, które wzmacniają włókno włosa. Włosy odzyskują objętość i łatwo się rozczesują

Cena: / 6x15ml

niezgodnie z obietnicą

Sama nie wiem, jak ocenic ten produkt, co wynika z mojego, bądźmy litościwi, niezrozumienia nazwy "Serum wzmacniające włosy". Byłam 100% pewna, że będzie to kosmetyk regenerujący, przystosowany do włosów cienkich i delikatnych, czyli nieobciążający i uwzględniający mizerię włoskową :) Cóż, zdecydowanie z regeneracją, ułatwieniem rozczesywania, pielęgnacją i wzmocnieniem ten produkt nie ma niczego wspólnego. Z wszystkich obietnic producenta spełnia się tylko jedna: włosy zdecydowanie zyskują na objętości, aż za bardzo :)
I dlatego nie wiem, jak go ocenić: miałam nadzieję na odzywienie włosów bez obciążania, dostałam trudne do rozczesania, ale nieprawdopodobnie puszyste afro. Z jednej strony, było to miłe - z drugiej, dopiero przy trzeciej saszetce nauczyłam się, że włosy muszę uczesać i ułożyć zaraz po umyciu, nie zważając na problemy z rozczesaniem - w przeciwnym razie moja generalnie bardzo puszysta i robiąca co chce szopa będzie nie do opanowania. Cztery gwiazdki za działanie specjalne, choć, gdybym miała ocenić swoje oczekiwania i co to coś przyniosło, byłaby jedna :) W zasadzie powinnam obciąc koeljną za ceną i jej stosunek do jakości (tylko 6 jednorazowych saszetek!!!), ale z drugiej strony, i tak tańsze to niż zabawy z układaniem, żeby nadać fryzurze objętości ;)

Polecam każdemu, kto chce dodać włosom puszystości, szczególnie przed wyjściem czy wazną randką. Nie obciąża włosów nawet na drugi dzień.