Only Eau de toilette

Only Eau de toilette

Zgłaszająca osoba: AnnHolland

Najnowszy zapach Givenchy przeznaczony dla kobiet młodych i odważnych. Stosunkowo mocny, lekko korzenny, sprawia, że nad właścicielką unosi się aura tajemniczości.

Only Givenchy to zapach wewnątrz, którego ukryte jest piękno i delikatność. To jedyna w swoim rodzaju mieszanka traw i kwiatów, która została stworzona z myślą o młodych i odważnych kobietach.

Mocny aromat podkreśla zmysłowość i tajemniczość charakteru. Zapach doskonały na cały dzień.

Nuta górna kusi łagodną i kojącą kompozycją czerwonej porzeczki, pieprzu, jagód i cytrusów.

Nuta środkowa to bukiet wspaniałych kwiatów - zmysłowy jaśmin, róża i słodki groszek.

Nuta podstawowa otacza szalem drzewa sandałowego.

Skład: alcohol denat. (sd alcohol 39-c), aqua (water), parfum (fragrance), benzophenone-2, CI 17200 (red 33), CI 42090 (blue 1)

Cena: ok. 240 zł / 50 ml

cuuudny...

Uwielbiałam ten zapach. Niestety chyba już nie do kupienia bo była to edycja limitowana, bodajże. Aromat świeży i korzenny jednocześnie. Połączenie zapachu wilgotnych traw z nadmorskich plaż z ostrością pieprzu i drzewa sandałowego. Woda i ogień. Do tego wyczuwalna nuta porzeczkowa, moja ulubiona w perfumach. Mniam...
Żałuję, że nie mogę go znaleźć w sklepach :(
Opakowanie proste w formie ale i zabawne, zielono-różowe kwadraty, tworzą napis ONLY. Kolory przywołują charakter tego pachnidła: zielony - świeżość i wilgoć wiosennych liści i traw, a różowy - korzenną lekką i przewrotną słodycz letnich kwiatów.
Zapach trwały.

Gdzie ten zapach

Zapach podobał mi się z testera, taki świezy choć kwiatowy. Idealny na wiosnę-lato. Jednak po zakupie w domu okazało sie, ze nie jest to zapach dla mnie. Wogóle się nie trzyma na mojej skórze. Czułam go tylko w momencie rozpylania. Po chwili po zapachu pozostawało tylko wspomnienie.Używam tego produktu od:kilka razy
Ilość zużytych opakowań:pare psiknięć i podałam dalej

złe wspomnienia :)

Zostałam obdarowana 50ml tego zapachu. I to bylo najgorsze 50ml w moim zyciu:) Zapach jest całkowicie nie mój, kwiatowy. Delikatny, ale nie taka delikatnośc lubie:) Bardzo sie z nim meczylam i w koncu jakos zuzylam ale zaluje ze nie sprzedalam albo nie dalam komus. Byl dosc trwały.

Używam tego produktu od:-
Ilość zużytych opakowań:50ml

Makijaż Maybelline

Zapach jak dla mnie delikatnie słodko-kwiatowo pudrowy (nie czyje korzeni). Kojarzy mi sie z zapachem świerzości i czystości, przywodzi mi na mysl płyn do płukania tkanin który kiedys stosowała moja Mama. Dla mnie zapach jest przesliczny ale chyba w duzym stopniu z sentymentu. Uzywam zawsze jak gdzies wyjeżdzam na dłuzej i tesknię za domem.

nijaki meczacy

zapach podobny do so ale duzo brzydszy i odrobine trwalszy w odroznieniu od so cieply ma jakas taka drazniaca nute niby mily a jednak po jakims czasie meczy bez charakteru glebi ani brzydki ani ladny poprostu nijaki

na 4 gwiazdki

Only sprawiłam sobie z myślą o zapachu na zimę i w tej roli spisał się świetnie. Jest niezwykle ciepłym zapachem od pierwszej fazy dość ostrej nuty (ach ten pieprz!) Początkowo zapach bardzo intensywny łagodnieje, a nasze zmysły odbierają mieszankę iskorzących nut, które rozgrzewają do czerwoności w zimne styczniowe wieczory. Zapach ten jest niebanalny, po części orientalny. Może się albo podobać, albo nie - nie można pozostać wobec niego obojętnym.
Buteleczka, jak zawsze u Givenchy, fikuśna, pomysłowa, asymetryczna. Ślicznie wygląda na toaletce.