Cetaphil EM (Emulsja micelarna)

Cetaphil EM (Emulsja micelarna)

Cena już od 30,58 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Zalecany jako delikatny, niepowodujący podrażnień kosmetyk do codziennego mycia skóry wrażliwej. Może być używany do demakijażu. Pomaga zachować odpowiedni poziom nawilżenia skóry. Pozostawia skórę delikatną, gładką i zdrową. Oczyszczając równocześnie zmiękcza i wygładza skórę.
pF fizjologiczne.
Łagodne i jednocześnie skuteczne oczyszczanie skóry, rekomendowane również u dzieci. Rekomendowany do codziennej pielęgnacji skóry uszkodzonej z powodu chorób dermatologicznych, jak również po zabiegach dermatologicznych.
Jak stosować: nanieś emulsję Cetaphil na skórę i delikatnie masuj. Bez użycia wody. nadmiar zetrzyj delikatną chusteczką lub wacikiem.
Używając wody: zmyj wodą i delikatnie wysusz.
Polecany w przypadku:
- skóry wrażliwej,
- skóry z trądzikiem młodzieńczym i różowatym,
- skóry przed i po zabiegach dermatologicznych,
- skóry suchej,
- demakijażu twarzy i okolic oczu.

Skład: Aqua/Water, Cetyl Alcohol, Propylene Glycol, Butylparaben, Methylparaben, Propylparaben, Sodium Lauryl Sulfate, Steryl Alcohol.

Napisanych recenzji: 5

Idealna dla osób wrażliwych na zmiany wody.

Cenię ten kosmetyk przede wszystkim za to, że jest mobilny:)
Mam zdrową cerę, ale - sporo podróżuję. Moja skóra, zarówno twarzy jak i ciała, ma problem z szybką aklimatyzacją do zmian wody. Jak wiadomo - różne miejsca - różna woda. Twarda, miękka, chlorowana mniej lub bardziej.
Emulsję mogę zabrać wszędzie - i w delikatny sposób, bez użycia wody zmywać twarz, szyję, ciało oraz w ostateczności makijaż. Podczas każdego wyjazdu mam twarz pod kontrolą, nie narażając się na dziwne historie typu przesuszenia, wysypki, plamki.
Na minus jest to, że trudno jest szybko zmyć mocny makijaż oka, ale opanowałam i to - wystarczy nasączyć waciki emulsją, pozostawić na oczach 15-20 sek- makijaż zmywa się o wiele łatwiej.
Polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1235208].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 18

Do dekamijążu stanowcze NIE

Emulsja nie radzi sobie z demakijażem w ogóle. Stosowałam go na początku do całej twarzy, ale totalna porażka. Później wacikiem tylko na oczy, bo to jedyny produkt, który mnie nie uczulał swojego czasu (naprawdę), ale też musiałam długo trzeć oczy zanim większość zmył (i tak niedokładnie). Nie miałam wyjścia, dlatego stosowałam go tylko do demakijażu oczu przez wiele lat. Kosztuje swoje i jest niewydajny. Konsystencja wygląda jak nie powiem co :x
Nie byłam zadowolona. Jak ktoś ma wybór - odradzam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1207578].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

Przeciętniak.

Cetaphil został mi polecony przez dermatologa, a że szukałam czegoś do mycia twarzy co mnie nie przesuszy to poleciałam do apteki i go kupiłam.
Dla mnie jest to produkt taki typowo "meh".
Śmieszne jest to, że produkt, który na opakowaniu ma napisane "niekomedogenny" ma w składzie aż 4 takie składniki, do tego woda + jakiś konserwant... Nie zrobił mi na twarzy takiej masakry jak effaclar, ale tez niczego nie poprawił. W zasadzie to nic nie zrobił (nawet nie oczyścił).
Z pewnością nie nadaje sie do usuwania makijażu, gdyż jest za słaby. Nie pieni się w ogóle (co jest na plus), ale to wpływa na jego wydajność.

Plusy:
... nie potrafię wymienić co by przemawiało na jego korzyść. Może to, że nie pachnie.

Minusy:
- fatalny skład za kosmiczną cenę
- niewydajny (starczył na 2 miesiace, stosowany raz dziennie)
- nie radzi sobie z makijażem
- ogólnie ma sie po nim wrażenie niedomytej twarzy i zostawia tak jakby tłusty film na skórze.
- w zasadzie to nie robi nic

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1201668].usefull || 0 }}% pomocna.

Starzenie się skóry - dieta

Napisanych recenzji: 9

rewelacja

Mimo niezbyt zachwycającego składu sam produkt jest zachwycający, wręcz od pierwszego użycia. Radzi sobie ze zmywaniem makijażu przy użyciu na wacik, ale nie jest wtedy zbyt wydajny, do mycia twarzy - lepiej, mimo że nie mamy super piany. Najbardziej lubię stosować tę emulsję jako bazę pod krem - genialny wspomagacz kremu i super nawilżacz, w okresie letnich upałów stosowałam jako bazę pod filtry. Kosmetyk ma mnóstwo przeciwników, bo przecież skład jest taki beee....przetestujcie same, warto :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1178003].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 19

Napisanych recenzji: 166

Ideał dla potrzebującej ratunku skóry

Nie wyobrażam sobie myć twarz czymkolwiek innym podczas kuracji izotekiem, którą obecnie przechodzę.
Ratowała i ratuje mnie w najgorszych sytuacjach, gdy twarz aż piekła i swędziała, a skóra schodziła jak szalona.
Używam jej różnie, rano bez wody, wieczorem różnie (to zależy od stanu skóry, gdy czuję, że jest bardzo sucha, wodzie mówię \'nie\').
Drogo, bo drogo, ponad 40 zł to jednak dużo, ale jeśli Wasza skóra jest problematyczne, czy przechodzicie leczenie retinoidami tak jak np. ja czy cokolwiek innego, spróbujcie, bo na prawdę się opłaca. Emulsja jest wydajna, higieniczna i na prawdę koi podrażnioną cerę.
Makijaż też zmywa, ale trzeba wtedy użyć więcej. Ja więc, by oszczędzać to cudo, stosuję płyn micelarny, by zmyć tapetę :)

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1144301].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

szału nie ma.....i zbiór ziązków typu SLS

Dostałam emulsje od dermatologa, dokupiłam pozostałe z serii. Po kilkumiesiecznym używaniu stwierdzam, że sa lepsze środki.
Najbardziej zdziwilam sie czytając skład.....kilka substancji przed którymi nas ostrzegaja, a szczególnie SLS. To najbardziej mnie rozczarowalo.

Ilość zużytych opakowań: 1 emulsja i 1 krem

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1139496].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 62

idealna na poranne mycie

To już moje drugie opakowanie, na szczeście emulsja jest bardzo wydajna, bo cena jest dość wysoka, ale do rzeczy.
Mam cerę mieszaną, z tendencją do przesuszania zwłaszcza zimą. Cetaphil nie sprawdzi sie przy zmywaniu makijażu, jest za delikatny. Ale już na rano jest idealny! Delikatny, konsystencja aksamitna, płynno-żelowa świenie się rozprowadza, nieszczypie w oczy. Skóra po nim nie jest ściągnięta, tylko ukojona i oczyszczona. Uwielbiam!

Polecam wszystkim serdecznie!

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1139436].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 21

Bardzo dobra emulsja.

Emulsja micelarna Cetaphil jest świetna i przez bardzo długi czas była dla mnie niezastąpiona. Zawsze musiałam mieć ją przy sobie i nie wyobrażałam sobie umyć twarzy czymkolwiek innym. A były to czasy, kiedy praktycznie każdego dnia wyskakiwały mi kolejne wypryski, a moja cera była bardzo tłusta i trudna do zmatowienia, a jednocześnie skłonna do przesuszania. Cetaphil pomagał mi zapanować nad moją problemową cerą.
Odkąd nie mam już tak wymagającej skóry, wolę kupować tańsze kosmetyki do mycia twarzy. Nie mniej jednak polecam gorąco każdemu z problemami skórnymi.

Plusy:
- nie wysusza
- nie podrażnia, nie uczula
- doskonale oczyszcza
- łagodzi
- moim zdaniem pomaga zapanować nad wypryskami
- neutralny zapach
- wydajność

Minusy:
- dość wysoka jak na taki produkt cena, ale jeśli masz problemową skórę to na pewno warto wydać te pieniądze!

Używam tego produktu od: używałam przez 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 4-5

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1132176].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 6

Napisanych recenzji: 123

Niezastąpiona

Moje początkowe podejście do emulsji było ekstremalnie sceptyczne. Ot, nic innego jak gęstsza woda micelarna. Bardzo się myliłam.

Używam emulsji od trzech miesięcy, od czasu reakcji alergicznej nie wiadomo na co. Z początku używałam jej tylko kilka dni, dopóki problemy skórne nie zniknęły i wróciłam do klasycznego mydła z wodą. Do czasu, aż wywaliło u nas rurę na osiedlu (chyba ze starości) i nie było wody przez ponad tydzień. Moja cera na zastąpienie mydła i wody Cetaphilem, zareagowała po prostu szczęściem. Skończyły się jak nożem uciął, drobne wysypki, wypryski, zaskórniki i jakieś dziwne grudki. W niepamięć odeszła również nadmierna suchość skóry. Nastąpiła era zdrowej, gładkiej i promiennej cery.

Pozostałe zalety:

- po emulsji nie ma nawet najmniejszego odczucia ściągnięcia skóry
- nie nawilża jak krem (bo to chyba zresztą niemożliwe), ale nie wysusza tak potwornie, jak nawet najlepsze mydło czy żel, w połączeniu z kranówą
- uzdrawia cerę i utrzymuje ją w dobrej kondycji
- można ją również stosować jako żel do mycia z wodą, ale akurat w tym, nie widzę sensu
- bezzapachowa formuła, która nie podrażnia i nie uczula
- genialnie oczyszcza (skutecznie, ale bardzo delikatnie) i wygładza, coraz rzadziej sięgam po peeling
- wydajność. Przy codziennym stosowaniu 2 razy dziennie, buteleczkę mam na półtora miesiąca
- cena
- i najważniejsza ze wszystkich: po prostu ułatwia życie!

Nie używam jej do demakijażu, od tego jest mleczko.

Emulsja jest niezastąpiona. Nie wyobrażam już sobie teraz bez niej życia. O ile na początku traktowałam ją jak lekarstwo, to teraz jest dla mnie podstawą oczyszczania. Nawet w podróży, zamiast tachać różne specyfiki (nie zawsze skuteczne), wystarczy jedna mała buteleczka. Moja najnowsza, dodatkowo posiada pompkę, co jest dużym udogodnieniem.

Polecam emulsję z całego serca, do każdej cery z problemami.

Używam tego produktu od: Trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Jedna cała buteleczka 250 ml i druga w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1119786].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 28

Doskonałość

Nie znam innego takiego produktu do mycia buzi, który by zostawiał ją tak mięciutką i nawilżoną. Nie tylko oczyszcza - wraz z użytkowaniem wyraźnie poprawia się stan skóry. Jedyny minus, ale niewielki to fakt, ze kiepsko radzi sobie z makijażem oczu, a nawet jego resztkami. I tak wybaczam ;)

Używam tego produktu od: krócej niż kilka lat
Ilość zużytych opakowań: więcej niż 3

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1102966].usefull || 0 }}% pomocna.