Galderma, Cetaphil EM, Emulsja micelarna do mycia twarzy

Galderma, Cetaphil EM, Emulsja micelarna do mycia twarzy

Sprawdź ceny produktu

Może być używany do demakijażu. Pomaga zachować odpowiedni poziom nawilżenia skóry. Pozostawia skórę delikatną, gładką i zdrową. Oczyszczając równocześnie zmiękcza i wygładza skórę. pH fizjologiczne.

Bardzo dobry

Poleciła mi go moja dermatolog, cena mnie trochę przeraziła, ale jak się okazuje jest współmierna do działania produktu. Podczas leczenia trądziku był to jedyny produkt, który świetnie oczyścił moją cerę i nie podrażnił jej w żaden sposob. Do tego jest bardzo wydajny i można go używać do demakijażu ;)

Najlepsza!

Najlepsza emulsja jaką stosowałam.
Mam cerę suchą i skłonną do wrażliwości, a ten produkt działa jak ukojenie.
Czułam oczyszczenie (świetnie usuwa makijaż) bez efektu nieprzyjemnego ściągania, do tego delikatnie nawilża.
Dla mnie super !!
Na pewno kupię ponownie.

Mój nr 1 w pielęgnacji twarzy!

Do niedawna codzienna pielęgnacja - poranna i wieczorna to demakijaż lub tonizacja, żel do mycia twarzy, peeling 2 raz w tygodniu, a następnie krem nawilżający. Teraz gamę produktów można ograniczyć do jednego tylko kosmetyku, który mojej cerze w zupełności wystarcza, spełnia wszelkie jej oczekiwania. Emulsją można zmywać demakijaż, myć twarz na sucho lub mokro, a także nawilżać poprzez nałożenie grubszej warstwy produktu.
Mleczko ma konsystencję rzadkiego jogurtu naturalnego, jest chłodne, przyjemne dla skóry.
Chyba nie ma szans na to, by produkt z tak dobrym i neutralnym składem uczulał lub mógł komuś zaszkodzić.
Za ok. 45 złotych otrzymujemy produkt idealny, który wystarcza na ok 2 miesiące.

i tak i nie

Mimo, że jestem odrobinkę zawiedziona tym produktem, recenzja będzie pozytywna, jednak nie wiem czy kupiłabym ponownie.
Na tę emusję oraz krem lipoaktywny zdecydowałam się po zabiegu mikrodermabrazji, mając też na uwadze zbliżający mi się zabieg złuszczania kwasami.
Już wcześniej w internecie widziałam morze pozytywnych opinii.

Zalety:
-koi skórę
-nie podrażnia
-dobry dermokosmetyk, typowo dla skóry po zabiegach
-brak zapachu
-delikatny
-prosty, dobry skład

Wady:
-wydajność/pojemość
-cena
-wbrew obietnicom producenta, absolutnie nie nadaje się do demakijażu, zwłaszcza okolic oczu

Ulubieniec od lat

Emulsja Cetaphil gości w mojej pielęgnacji od kilku dobrych lat. Nie jestem w stanie zliczyć zużytych przeze mnie opakowań tego produktu. Zawsze po skończonym opakowaniu biegnę lojalnie po następne :D Produkt sprawdza się idealnie na mojej trądzikowej tłustej cerze. Emulsja nie zapycha,nie wysusza skóry, jest delikatna, nigdy nie podrażniła mojej twarzy. Stosuję go jako drugi krok w demakijażu, w celu dokładnego oczyszczenia twarzy. Jako samodzielny produkt do demakijażu nie sprawdza się idealnie, nie zmywa w 100% tego co jest na twarzy.

dobry

Kosztuje około 50 zł ale myślę że ta cena jest odpowiednia bo kosmetyk jest dobry i jednocześnie delikatny i skuteczny. Używałam go po zabiegu laserowym na skórze twarzy i sprawdził się idealnie. Nie piecze, nie szczypie a myje co ma myć. JEst wydajny i ma wygodne opakowanie wiec warto wypróbowac

Bardzo dobra

50 złotych za kosmetyk idealny to nie jest wygórowana cena. Zdarzało mi się kupować i takie za 90 - 150 zł, które były kija warte i niewydajne, a tu - genialny produkt. Nie stosuję go do zmywania makijażu. Najpierw zmywam makijaż płynem lub chusteczkami, następnie myję twarz żelem a emulsja jest ostatnim lub przedostatnim etapem, w zależności od poziomu nawilżenia mojej skóry.
Emulsja jest dość rzadka, biała, trochę jak mleczka do demakijażu, bez zapachu . Doczyszcza skórę, nawilża, pielęgnuje i zostawia ją piękną, zdrową, błyszczącą. Szalenie wydajny produkt, bo ma pompkę :)

Świetny!

Emulsja, którą polecił mi dermatolog. Świetnie myje twarz i nadaje się również do demakijażu. Używam jej od ponad 2 miesięcy rano i wieczorem i widzę poprawę kondycji skóry. Preparat jest też bardzo wydajny- wystarcza niewielka kropla, a zużycie po 2 miesiącach jest niewielkie. Nie podrażnia i ejst bardzo delikatny dla skóry.

świetny w oczyszczaniu

Uzywam go od jakiegoś czasu ok 2msc z Cetaphilem MD swietnie współgra.
Jest delikatny, nie podrażnia, zmywam makijaż żelem do twarzy nastepnie osuszam i wmasowuje emulsje którą potem ścieram wacikiem, czuje ze moja skóra jest w 100% oczyszczona po tym produkcie. Drogi, czy wydajny... nie wydaje mi sie, gdyby byl zmywałabym nim makijaż od podstaw a nie tylko na wykonczenie demakijazu. Tak czy siak polecam chociażby właśnie na finish.

Mój ukochany!

Poleciła mi go pani dermatolog przy leczeniu trądziku, używam go teraz cały czas, na co dzień- rano i wieczorem. Początkowo stosowałam go do demakijażu, ale w tym momencie używam go jako dokładnie oczyszczenie twarzy już po usunięciu makijażu innym kosmetykiem- raz jest mi go po prostu szkoda, ponieważ musiałam użyć większej ilości produktu, dwa zauważyłam że nie domywa go w 100%. Co ważne ani trochę nie powoduje szczypania oczu, można je mieć wręcz otwarte, jest bardzo łagodny. Jest też bezzapachowy.

bardzo dobry przy terapiach dermatologicznych

Stosowałam go podczas brania Izoteku. Nie powodował wysuszenia, bólu i zaczerwienienia jak inne żele. Dodatkowo lekko nawilżał, co przy tej terapii było wskazane. Jest bardzo wydajny, podczas rocznego leczenia zużyłam tylko dwa opakowania. Jedyną wadą jest to, że nie zmywa dobrze resztek makijażu.

Mój hit!

Wszystko czego oczekuje od produktu do oczyszczania/ demakijażu. Nie podrażnia, nie zapycha porów to dla mnie szczególnie ważne, bo większość produktów powoduje u mnie wysyp syfków a odkąd zaczęłam używać EM cera jest idealnie oczyszczona bez obciążania jej. Najpierw stosuje żel do mycia twarzy z la roche-posay nastepnie na umytą osuszona twarz nakładam emulsję i przecieram wacikiem. Polecam w 100% dobrze oczyszczona skora to podstawa w pielęgnacji!