Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

Galderma, Cetaphil EM (Emulsja micelarna)

Galderma, Cetaphil EM (Emulsja micelarna)

Cena już od 31,68 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Może być używany do demakijażu. Pomaga zachować odpowiedni poziom nawilżenia skóry. Pozostawia skórę delikatną, gładką i zdrową. Oczyszczając równocześnie zmiękcza i wygładza skórę. pH fizjologiczne.
Jak stosować: nanieś emulsję Cetaphil na skórę i delikatnie masuj. Bez użycia wody. nadmiar zetrzyj delikatną chusteczką lub wacikiem.
Używając wody: zmyj wodą i delikatnie wysusz.

Skład:

Idealny dla suchej i wrażliwej skóry.

Jestem posiadaczką bardzo wrażliwej skóry ze skłonnością do przesuszania i podrażnień.
Emulsję stosuję już od kilku lat, kiedyś polecił mi ją dermatolog i od tego czasu jestem jej wierna. Stosuję ją 2 razy dziennie i nigdy nie miałam problemu chociażby z niewielkim zaczerwienieniem.
Dobrze usuwa zanieczyszczenia, makijaż jednocześnie nie powodując uczucia ściągnięcia. Skóra jest nawilżona.
Dla mnie plusem jest również brak zapachu.
Jedyne do czego mogę się przyczepić to dość wysoka cena, na szczęście często udaję mi się dorwać go na jakiejś promocji.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1500706].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak na razie mój nr1 :)

Jestem właścicelką bardzo suchej, wrażliwej skóry ze skłonnością do podrażnień i zaczerwienień (o wypryskach i zaskórnikach nie wspominajac). Produkt kupiłam spontanicznie, gdy moja skóra była w bardzo kiepskiej kondycji. Musze zaznaczyć że jest to mój pierwszy produkt tego typu, więc tak na prawdę nie wiedziałam czego się spodziewać. Mimo wszytsko czuje ze spełnił on moje oczekiwania i raczej kupie go ponownie :)
Plusy:
-wydajność (mi jedno opakowanie wystarczyło na jakieś 4-5 miesięcy przy częstym stosowaniu, 1-2 razy dziennie)
-zapach a raczej jego brak
- ja nie stosuję go do zmywania makijażu a jedynie po, na waciku peelingującym żeby sie upewnić, że skóra jest oczyszczona
- po zastosowaniu skóra jest nawilżona, dobrze oczyszczona
- bardzo delikatny, niedrażniący skóry
- koi zaczerwienienia
Minusy
-cena
- produkt trochę zbyt lejący,ale można się do tego przyzwyczaić
- w moim przypadku nie pomógł mi z moimi wypryskami, jak były tak są, może nie tak często, ale to tez, zasługa innych preparatów które stosuję na codzień :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1493341].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry produkt

Używam tego produktu już od dawna i bardzo mi odpowiada. Takie delikatne mycie może sprawiać wrażenie złego oczyszczania a jednak skóra jest bardzo dobrze oczyszczona, wygładzona i nawilżona. Idealny preparat dla osób z wrażliwą i problematyczną cerą. Dodatkowo emulsja ta jest bardzo wydajna. Jedynym minusem jest wysoka cena produktu.
Polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1482056].usefull || 0 }}% pomocna.

Starzenie się skóry - dieta

Świetny produkt :)

Poleciła mi ją farmaceutka z apteki, bo szukałam czegoś do atopowej skóry. Produkt się sprawdził, fajnie natłuszcza i dokładnie zmywa makeup a przy tym skóra jest mięciutka, gładka. Nie ma zapachu ani nie zapycha, zgodnie z tym co producent obiecał. Chętnie wypróbuję inne kosmeyki z Cetaphil :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1474291].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry, ale bez zachwytu

Sprawdzi się do skóry problematycznej. Emulsja jest wydajna. Generalnie dobry produkt, ale do tych zbawiennych WOWów zdecydowanie nie należy. Stosowałam lepsze i tańsze.
NA MINUS:
- problem ze zmyciem makijażu
- nie pieni się, leista konsystencja.

Gdyby nie fakt, że udało mi się kupić w promocji za 20 zł, pewnie tego komentarza tu by nie było.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1468877].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Godny uwagi! Ten produkt zalecił mi dermatolog. Wiedziałam, że jest na rynku już od wielu lat ale jakoś sama nie mogłam się do niego przekonać. Po spróbowaniu zrozumiałam, że to produkt idealny dla mnie! Od czasu do czasu pojawia się na mojej twarzy nie proszony gość "pryszcz" zawsze bałam się żeby ich nie rozsiewać... teraz mam pewność, że tego nie robię. Na zwilżony płatek kosmetyczny nalewam nie wielką ilość emulsji. Twarz dzielę na 3 strefy: czoło, prawy i lewy policzek. Buzia jest idealnie oczyszczona z makijażu i nic się nie roznosi. Teraz moja cera wygląda prawie, że idealnie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1410976].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy do mycia twarzy

Emulsja została mi polecona przez dermatologa podczas kuracji przeciwtrądzikowej. Doskonale oczyszcza twarz, będąc jednocześnie bardzo delikatnym środkiem myjącym. Nie powoduje uczucia ściągnięcia, żadnych podrażnień, jest niemal idealna :) Myślę, że nadawać się będzie do każdego rodzaju skóry, jest również bardzo wydajna, spokojnie wystarczy na kilka miesięcy. Odstraszyć może jedynie cena, w niektórych aptekach widziałam nawet 50 zł. Dla skóry bez problemów można znaleźć coś tańszego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1408066].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie, nie i jeszcze raz nie!!!

Emulsja niestety nie sprawdziła się. Cena bardzo wysoka, produkt niewydajny. Słabo zmywa makijaż, produkt pozostawia po sobie uczucie niedomytej, jakby brudnej cery. produkt na opakowaniu ma napisane "niekomedogenny", podczas gdy ma w składzie aż 4 takie składniki. Efekt po myciu: wielki wysyp na twarzy. Odstawiłam emulsję na dwa miesiące. Po tym czasie dałam mu jeszcze jedną szansę. Efekt: kolejny wysyp na twarzy. Niestety bardziej zaszkodził aniżeli pomógł. Nigdy więcej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1407646].usefull || 0 }}% pomocna.

Emolium lepsze.

Jak w tytule...dla mnie w odróżnieniu od Emolium czy Uriage zdecydowanie mniej wydajny (co nie zmienia faktu, że wydajny jest), co ciekawe pieką mnie po nim powieki a po pozostałych nie. Droższy od Emolium, w tej cenie a nawet nieco niższej udało mi się kupić ostatnio Emolium z kremem w zestawie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1397796].usefull || 0 }}% pomocna.

Yasss gurl

Najlepszy płyn do mycia dla wrażliwej i suchej skóry. Nie ma chyba lepszego!
Jest bardzo bardzo wydajny, nie potrzeba wylewać tony aby porządnie oczyścić skórę. Jedynie do czego można się przyczepić to to że nie zmywa porządnie makijażu.
Wszystkie produkty tej marki są mega!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1369846].usefull || 0 }}% pomocna.