Galderma, Cetaphil EM (Emulsja micelarna)

Galderma, Cetaphil EM (Emulsja micelarna)

Może być używany do demakijażu. Pomaga zachować odpowiedni poziom nawilżenia skóry. Pozostawia skórę delikatną, gładką i zdrową. Oczyszczając równocześnie zmiękcza i wygładza skórę. pH fizjologiczne.
Jak stosować: nanieś emulsję Cetaphil na skórę i delikatnie masuj. Bez użycia wody. nadmiar zetrzyj delikatną chusteczką lub wacikiem. Używając wody: zmyj wodą i delikatnie wysusz.

dobry ale drogi

ten specyfik zaleciła mi dermatolog podczas kuracji antytrądzikowej. Produkt dobrze myje twarz, nie pieni się, pozostawia buzie ukojoną, nie podrażnia skóry ani oczu. Jest dosyć wydajny, jedno opakowanie starcza na kilka miesięcy użytkowania. Niestety dla mnie trochę odstraszająca jest jego cena.

Przyjemne mycie :)

Emulsja bardzo przypadła mi do gustu, szczególnie teraz kiedy moja cera potrzebuje więcej uwagi, stała sie wrażliwa miejscami przesuszona z tendencja do wyprysków.
Emulsja fajnie ją pielęgnuje i nawilża
Nie podrażnia i nie zapycha co najważniejsze...
U mnie sprawdza sie rytuał
plyn micelarny do demakijazu - emulsja cethapil do mycia - tonik - krem i jest idealnie

Fajny

Kupiłam z polecenia dermatologa i stosowałam rano i wieczorem, makijaż było dość cięzko nim zmyć ale jest na tyle delikatny, że używałam go także do demakijazu oczu. Produkt pozostawiał cerę naprawdę przyjemną, ale razem z poprawą mojej cery przestałam go używać, pewnie też ze względu na cerę.

Świetny produkt

Produkt ten kupiłam z polecenia dermatologa. Na początku stosowania nie byłam zadowolona z tego, że emulsja się nie pieni. Jednak po tygodniu stosowania zauważyłam ogromną różnicę na twarzy, skóra była miękka i bardzo nawilżona. Co ważne emulsja po użyciu nie powodowała nieprzyjemnego spięcia skóry. Jestem bardzo zadowolona z tego produktu i polecam osobom, które mają problematyczną skórę twarzy.

bardzo delikatna emulsja

Nie będę oryginalna mówiąc, że kupiłam go z polecenia dermatologa przy leczeniu trądziku, gdy moja skóra była bardzo, bardzo sucha i wrażliwa. I wtedy też emulsja się sprawdzała - czułam delikatne oczyszczenie i nawilżenie. Potem nie mogłam się jakoś z nią rozstać i zużyłam jeszcze kilka opakowań, mimo zakończenia kuracji. Jednak delikatne oczyszczanie zaczęło być już niewystarczające, dlatego produkt odstawiłam.
Polecam tę emulsję przede wszystkim tym, którzy mają bardzo wrażliwą skórę.

Najlepszy

Zakupiłam podczas kuracji dermatologicznej. Miałam wtedy wysuszoną i podrażniona skórę twarzy. Stosowałam go rano i wieczorem i dzięki niemu moja cera znów była nawilżona, ukojona, miła w dotyku i nie czułam efektu ściągnięcia. Jak do tej pory najlepszy specyfik do mycia twarzy. Nie ma lepszego. Często do niego wracam.

Super.

Produkt polecony przez dermatologa w okresie kiedy stosowałam mocne maści na trądzik. Skóra była wysuszona, łuszcząca się. Ta emulsja miała nawilżać przy tym nie zapychać. Rzeczywiście okazała się strzałem w 10! Buzia po umyciu jest nawilżona, ukojona. Zdecydowanie pomógł mojej cerze w okresie jej nadmiernego przesuszenia. Polecam!

Bubela beznadzieja

Ja nie wiem jakim cudem ten produkt zasłużł na tak pozywytne recenzje. Wg mnie to bubel, od pół roku leży na półce w łazience. Mam cerę b. wrażliwą, naczynkową i mieszaną, skłonną do zapychania w strefie T. Emulsje kazała mi kupić dermatolog po zabiegu zamykania naczynek, stwierdziła też, że do mojej cery się nada. Wydałam kasę w błoto. Emulsja nie ma zapachu, czyli jest hipoalergiczna, co jest plusem i to by było na tyle. Nie myje, nie oczyszcza, zostawia tylko powłokę na skórze po "umyciu" co daje wrażenie nawilżenia. Nawet gdy robiłam sobie demakijaż, czasem zostawało mi na rzęsach trochę tuszu do rzęs - nawet tego nie potrafił zmyć, lekkich plam, które też czasem zostawały po podkłądzie - również. Stan cery po nim się pogorszył, pryszcze i zaskórniki, poniewż skóra nie była w żaden sposób oczyszczona. Beznadziejna konsystencja, leje się z pojemnika, jak czasami dostało mi się do oka przez przypadek, to miałam na nim dziwną mgłę, która nie chciała zejść długi czas.

Świetny nawilżacz skóry

Postanowiłam go wypróbować i nie żałuję, produkt jest bezzapachowy, ma płynną konsystencję, dobrze się po buzi rozprowadza, oczyszcza, po wytarciu skóra jest miękka i nawilżona, co bardzo lubię, i ma bardzo ładne opakowanie i można znaleźć w promocyjnej cenie. Polecam.

Cetaphil EM

Używam tego produktu już od roku. Jestem nim zachwycona! Poleciła mi go moja dermatolog, ponieważ miałam problemy ze skórą. Jest łagodny, nie podrażnia skóry. Zmywam nim makijaż i stosuje rano do mycia twarzy. Skóra po nim jest gładka, odświeżona i odpowiednio nawilżona. Łagodzi podrażnienia, które są na skórze. Doskonała do skóry zmagającej się z trądzikiem i ze zmianami skórnymi. Jest wydajny, opakowanie starcza mi na około 1,5-2 miesięcy. Gorąco polecam!

Nie znam lepszego

Mi również emulsję zalecił dermatolog, za co mogę mu bardzo podziękować. Jest delikatna, nie podrażnia mojej skory, idealna podczas walki z trądzikiem. Jest możliwość mycia twarzy bez wody, jednak osobiście wolę ją lekko przepłukać. Polecam każdemu, mimo, że nie jest najtańszy.. warto :)

Mój hit

Odkąd, mając naście lat, zaczęłam używać tego produktu, nie znalazłam jeszcze lepszego zamiennika. Emulsję poleciła mi kosmetolog, kiedy rozpoczęłam walkę z trądzikiem i szukałam czegoś, co ukoi moją skórę i wspomoże usuwanie niedoskonałości. W tym cetaphil sprawdził się idealnie, mogłam pielęgnować nim cerę nawet po zabiegach kwasami. Teraz stosuję go codziennie jako pierwszy etap demakijażu. Nie pieni się i nie pachnie, ale widocznie oczyszcza skórę bez uczucia ściągnięcia. Najważniejszą dla mnie kwestią jest to, że nie uczula i nie podrażnia (nawet w przypadku ŁZS). Polecam szczególnie, jeśli ktoś ma cerę problematyczną i wymagającą. Produktu warto szukać w aptekach internetowych, tam jest w lepszej cenie, ale wydajność jest tak rewelacyjna, że cena w zasadzie nie ma znaczenia.