Cosmetici Dora, Szampon do włosów przetłuszczających się (stara wersja)

Cosmetici Dora, Szampon do włosów przetłuszczających się (stara wersja)

Szampon przeznaczony do włosów nadmiernie przetłuszczających się. Zawiera składniki, które przywracają skórze głowy jej naturalną równowagę hydro-lipidową. Zawiera również naturalne składniki myjące pochodzące z kokosa, cukru i protein zbóż. Dlatego ich działanie jest delikatne i zgodne z naturalną równowagą skóry.
Składniki:
Lawenda (działa kojąco antyseptycznie), rozmaryn (działa wzmacniająco i oczyszczająco), pokrzywa (reguluje wytwarzanie łoju).

Cena: ok. 35 zł / 250 ml

miłe złego początki...

Bardzo mocno oczyszcza skórę, tylko dlaczego również z włosów? Tego nie było w ulotce! :baba: W sumie umyłam nim włosy o dzień później niż zwykle (3-go dnia nie 2-go), ale raczej ze starchu, co się stanie po kolejnym myciu z włosami. Ale po kolei, butla przyzwoita, konsystencja bez zarzutu, zapach do zniesienia, ale po umyciu moich długich, cienkich, delikatnych i prztłuszczających się włosów na głowie pozostał jeden, wielki kołtun :cry: - można powiedzieć, że szampon ujarzmił moje włosy - przy dużej dozie czarnego humoru ;) ! Kolejne próby (a jakże, były, w końcu to duża buteka i DORA!) kończyły się nieco lepszymi efektami (odpowiedni sposób mycia, płukania, odżywki, itp.) ale włosy zawsze zostawały szorstkie, z supełkami, matowe i niestety mocno osłabione. Nawet Wax nie rozwiązywał sprawy! Nie odważę się nikomu go polecić! I nie wiem co zrobić z resztą szamponu, dywanów nie posiadam, do swetrów są inne preparaty, a pies..... kto widział łysego owczarna zimą? :lol:

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...1 - w połowie i nigdy wiecej!
Dostanie gwiazdkę więcej, jest na niego metoda:
Rozcieńczyć i super-delikatnie wmasować we włosy. Zostawić na 2-3 minutki, dokładnie spłukać (nie tarmosząc włosów), operację powtórzyć innym, dobrym szamponem, na koniec odżywka, np. taka jak po farbowaniu włosów. Włoski dłużej są puszyste, ale mycie skomplikowane.

Oj, włosy są tłuste !!!

Widzę, że pani od reklamy też tu jest. Moje doświadczenia zupełnie nie zgadzają się z opinią poprzedniczki. No może tylko w tym, że szampon miło pachnie (ziołowo) i ma poręczną butelkę. Poza tym nic nie działa, włosy jak się przetłuszczały, tak się przetłuszczają, nie mam wrażenia ciepełka po umyciu, jak to zauważyła poprzedniczka, chyba raczej powinno być chłodzenie biorąc pod uwagę nadmierne wydzelanie sebum :-P !!! Szampon nie jest wydajny, mi chyba starczył na 2 tygodnie, oczywiście używałam go codziennie, bo włosy stale się przetłuszczały. Nie jest wart tej ceny - około 35 zł.
Nie polecam !

Cudeńko!

Ten szampon jest naprawdę rewelacyjny. Przyjemnie pachnie, a przy tym na skórze pozostawia przyjemnie rozgrzewające ciepełko. Po umyciu skóra głowy nie jest zaczerwieniona, nie swędzi, a włosy są błyszczące i przyjemne w dotyku. Szampn pomaga również zwalczać łupież. No i włosy nie przetłuszczają się! Opakowanie poręczne. Wydajność doskonała (szampon ma 250 ml i starcza na 3 miesiące, a używam go 2 razy w tygodniu). Dostępny tylko w aptekach. To nowość na naszym ryku. Dziewczyny musicie sróbować!