Avon, Rare Pearls EDP

Avon, Rare Pearls EDP

Rare Pearls marki Avon to kwiatowe perfumy dla kobiet. Rare Pearls został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są brazylijskie drzewo różane, pieprz, Śliwka i biały miód; nutą serca jest magnolia; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i paczula.

50 - 100ml
Nuty
kwiatowe

50% jesień/zima 50% wiosna/lato

AVON - RARE PEARLS

Perfumy na co dzień. Do pracy, na zakupy, do wyjścia. Zapach jest delikatny - choć go czuć ( nie które perfumy AVON, np. Dreams praktycznie nie czułam) i owszem, ale nie jest drażniący. Idealny wg. mnie na każdą porę roku i dnia.

Zaskoczenie

Jestem tym zapachem bardzo mile zaskoczona. Ostatnio moja mama obkupila się w 4 flakony perfum Avonu i kazała mi wybrać dla siebie pomiędzy Cherish a Rare Pearls. Zasadniczo nie używam zapachów tej marki bo nie mam w otoczeniu żadnej konsultantki no i avonowskie zapachy zawsze kojarzyły mi się z podobnymi do siebie świeżakami z wyraźną "avonowską" nutką.

W RP jakimś cudem tej nutki nie wyczuwam. Wyczuwam za to pełne bogactwo kwiatów, ale nie kwiatków sratków zmiksowanych z owocami i cukrem, a kwiatów dostojnych, w pełni rozwiniętych, upajających, kapiących wręcz nektarem. Nie wiem jakim cudem bo te dwa zapachy nie mają wspólnej nawet jednej nuty, ale RP przywodzi mi na myśl Juicy Couture EDP. Przywodzi na myśl, a nie przypomina. Juicy Couture bowiem są mocno dosłodzone soczystymi, dojrzałymi owocami, a Rare Pearls to jak dla mnie czyste, intensywne kwiecie.

Zapach pięknie rozwija się w temperaturach poniżej 20 stopni, w wyższych temperaturach zdecydowanie przytłaczają i męczą. Nie nadają sie jak dla mnie dla każdej grupy wiekowej. Na pewno większość nastolatek nie będzie się w nich dobrze czuła, przeznaczone są raczej dla bardziej dojrzałych i wymagających nosów.

Jestem zaskoczona zarówno projekcją jak i trwałością tych perfum. Za taką cenę zapach utrzymuje się autentycznie 8 h, i to ja sama je na sobie czuję (zazwyczaj zapachy "tracę z nosa" bardzo szybko, nawet gdy inne osoby wciąż je na mnie czują).

Jedyny minus to flakon - dla mnie po prostu brzydki.

Podsumowując - zapach piękny, intensywny i dojrzały, wciąż nie mogę uwierzyć że to Avon.

Perła

Moja perełka na ważniejsze wyjścia. Charakterystyczny, piękny zapach, baaardzo długo go czuć na skórze. Jedno psiknięcie starczy, by pachnieć cały dzień.
Zapach bardzo stylowy ;)
Opakowanie ładne, poręczne. Na pewno jeszcze kupię.

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Rare Pearls EDP

Jeżeli chodzi o perfumy to miałam i mam ich sporo :) Rare Pearls EDP jest jednym z moich najlepszych zapachów . Świetnie nadaje się dla dojrzałych pań oraz dla każdego którzy lubią elegancki styl.

Śliczny zapach!

Ulubiony perfum mojej mamy. Kupiłam go jej już kilka razy i ani ona ani ja nie jesteśmy w stanie powiedzieć dość. Perfum ma bardzo intrygujący i zmysłowy zapach co więcej długo się utrzymuje co jest wielkim plusem w porównaniu do innych perfumów z Avon-u (które uwielbiam ale nie sa tak trwałe jak ten). Ma śliczną buteleczkę. Odpowiedni dla kobiet poważnych!

piękne i trwałe

Pachną cudnie, tak intrygująco i kobieco. Buteleczka pięknie się prezentuje, szkoda, że to tylko 50 ml, bo skończą się szybko. Zapach jest bardzo wyczuwalny i w moim przypadku trwały. Buteleczka jest przepiękna i warto ją zachować na pamiątkę.

niebo

Uwielbiam je. Są lekkie, eleganckie i zmysłowe. Lubię je i na dzień i na wieczór i w każdą porę roku. Zawsze mam je w torebce na wszelki wypadek, zapach trzyma się bardzo długo jak na perfumy w takiej cenie.

zmysłowy

Nie wiem skąd taka niska ocena , trochę niesprawiedliwa ale każdy ma inny nos;) Mnie perfumy bardzo przypadły do gustu . Są otulające , można czuć się w nich seksownie , kobieco ! Bardzo na tak . W dodatku długo utrzymują się na skórze:)
Zdecydowanie polecam

RARE

zapach dość mocny dla odważnych i zdecydowanych kobiet. Długo się utrzymuje na skórze. Z początku bardzo intensywny, ale już po paru minutach nabiera właściwego tonu i jest naprawdę bardzo przyjemny. Jednak na swoją ostrość polecam raczej na wieczorne wyjścia niż na wypad do kina. Mi bardzo odpowiada chociaż raczej lubuję się w delikatniejszych nutach zapachowych. Flakonik poręczny pasuje do każdej torebki.

Zdecydowanie dla starszych osób

Zapach ciężki i zdecydowanie dla dojrzałych kobiet . 18-latkom na pewno nie przypasują , Kupiłam go ponieważ był w cenie 30zl i brałam w ciemno . Gdy się nim poperfumowałam usłyszałam od koleżanki że pachnę jak babcia , na moje nieszczęście jest bardzo trwały i czuć go było cały dzień na kilometr , Oddałam go mamie i to był strzał w dziesiątkę. Mamie bardzo przypasował i zamawiam już jej trzecią butelkę .

nie dla mnie

nie lubię tego typu zapachów...
jest jakby za kwiatowy... taki, babciny ?
przesadny
duszący
nie kupię ponownie i odradzę każdej dziewczynie którą znam.

Mega obłędny

Zapach jest przepiękny. Uwielbiam kwiatowe aromaty, a ten jest wyjątkowo intensywny. Utrzymuje się na ubraniach bardzo długo, a w połączeniu z balsamem pachnie na skórze cały dzień. Polecam go wszystkim dojrzałym paniom. Także polecam go tym, które lubią elegancki styl.