Rare Pearls EDP

Rare Pearls marki Avon to kwiatowe perfumy dla kobiet. Rare Pearls został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są brazylijskie drzewo różane, pieprz, Śliwka i biały miód; nutą serca jest magnolia; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i paczula.

50 - 100ml
Nuty
kwiatowe

50% jesień/zima 50% wiosna/lato

Rare Pearls EDP

Jeżeli chodzi o perfumy to miałam i mam ich sporo :) Rare Pearls EDP jest jednym z moich najlepszych zapachów . Świetnie nadaje się dla dojrzałych pań oraz dla każdego którzy lubią elegancki styl.

Śliczny zapach!

Ulubiony perfum mojej mamy. Kupiłam go jej już kilka razy i ani ona ani ja nie jesteśmy w stanie powiedzieć dość. Perfum ma bardzo intrygujący i zmysłowy zapach co więcej długo się utrzymuje co jest wielkim plusem w porównaniu do innych perfumów z Avon-u (które uwielbiam ale nie sa tak trwałe jak ten). Ma śliczną buteleczkę. Odpowiedni dla kobiet poważnych!

piękne i trwałe

Pachną cudnie, tak intrygująco i kobieco. Buteleczka pięknie się prezentuje, szkoda, że to tylko 50 ml, bo skończą się szybko. Zapach jest bardzo wyczuwalny i w moim przypadku trwały. Buteleczka jest przepiękna i warto ją zachować na pamiątkę.

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

niebo

Uwielbiam je. Są lekkie, eleganckie i zmysłowe. Lubię je i na dzień i na wieczór i w każdą porę roku. Zawsze mam je w torebce na wszelki wypadek, zapach trzyma się bardzo długo jak na perfumy w takiej cenie.

zmysłowy

Nie wiem skąd taka niska ocena , trochę niesprawiedliwa ale każdy ma inny nos;) Mnie perfumy bardzo przypadły do gustu . Są otulające , można czuć się w nich seksownie , kobieco ! Bardzo na tak . W dodatku długo utrzymują się na skórze:)
Zdecydowanie polecam

RARE

zapach dość mocny dla odważnych i zdecydowanych kobiet. Długo się utrzymuje na skórze. Z początku bardzo intensywny, ale już po paru minutach nabiera właściwego tonu i jest naprawdę bardzo przyjemny. Jednak na swoją ostrość polecam raczej na wieczorne wyjścia niż na wypad do kina. Mi bardzo odpowiada chociaż raczej lubuję się w delikatniejszych nutach zapachowych. Flakonik poręczny pasuje do każdej torebki.

Zdecydowanie dla starszych osób

Zapach ciężki i zdecydowanie dla dojrzałych kobiet . 18-latkom na pewno nie przypasują , Kupiłam go ponieważ był w cenie 30zl i brałam w ciemno . Gdy się nim poperfumowałam usłyszałam od koleżanki że pachnę jak babcia , na moje nieszczęście jest bardzo trwały i czuć go było cały dzień na kilometr , Oddałam go mamie i to był strzał w dziesiątkę. Mamie bardzo przypasował i zamawiam już jej trzecią butelkę .

nie dla mnie

nie lubię tego typu zapachów...
jest jakby za kwiatowy... taki, babciny ?
przesadny
duszący
nie kupię ponownie i odradzę każdej dziewczynie którą znam.

Mega obłędny

Zapach jest przepiękny. Uwielbiam kwiatowe aromaty, a ten jest wyjątkowo intensywny. Utrzymuje się na ubraniach bardzo długo, a w połączeniu z balsamem pachnie na skórze cały dzień. Polecam go wszystkim dojrzałym paniom. Także polecam go tym, które lubią elegancki styl.

Duchota

Zapach to kwestia subiektywna, każdy odbiera go inaczej. Rare Pearls to bardzo mocny zapach, wręcz duszący, nie należy z nim przesadzać. Wg mnie to jedna z tych babcinych nut. Ja się nim wypsikałam kilka razy i za każdym, przez cały dzień snuł się za mną, cały czas go czułam i nie byłam w stanie go znieść. Oddałam mamie, która z kolei była zadowolona. To są perfumy na wieczór i to zimowy wieczór, jeśli się z nimi przesadzi to można udusić siebie i wszystkich wkoło.

Flakonik faktycznie trochę perłę przypomina, ale też kojarzy mi się z moją babcią.

Nie polecam.

Dojrzałe

Przyznam szczerze, że to zbyt dojrzały dla mnie zapach. Nie jest zły albo tragiczny, bo wręcz przeciwnie, ale jest zarazem taki lekko narzucający, kojarzący się z dojrzałą kobietą, która wie czego chce i co może osiągnąć, a ponadto rozkoszującą się w zapachu magnolii i różanych akcentach. Wolę jednak coś bardziej pasującego pod mój młody wiek. Tytułowe "perły" kojarzą się wszystkim z luksusem i tutaj z tymi perfumami jest tak samo. Nie jest to niestety produkt w którym zapach jest w stanie wytrzymać cały dzień - znowu minus za trwałość. Flakon - cudowny, ktoś miał idealny pomysł projektując taki.
Jeśli ktoś gustuje w dojrzałych zapachach rodem kilku lat wstecz to powinien spróbować.

Trwały!

Zapach taki sobie, nie do końca mi się podoba, ale jest bardzo trwały! Intensywny, długo się utrzymuje, aż do kolejnego dnia. Odpowiedni dla kobiet w średnim wieku.